ארנקי מזומן של ביטקוין: 10 המקומות הבטוחים ביותר לאחסון BCH

ביטקוין קאש הוא מזלג הביטקוין המפורסם ביותר שיש. הושק רשמית באוגוסט 2017, מטבע קריפטוגרפי זה מתפתח את דרכו.

למעשה, בביטקוין קאש יש אחת הקהילות הנלהבות ביותר במרחב הקריפטו. אימוץ BCH ממשתמשים, סוחרים & החילופים מתגברים בקצב מהיר. העמלות הנמוכות והעסקאות המהירות הופכות אותו לבשל מדיום עסקה.

לכן, לאור כל העניין הזה, המשתמשים מחפשים את הארנקים הבטוחים ביותר.

במאמר זה, אסתכל על ארנקי הביטקוין קאש הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק. אני גם אתן לך כמה טיפים מובילים לאחסון בטוח של ה- BCH שלך.

10 הארנקים הראשונים של Bitcoin Cash

בכל הנוגע לבחירת הארנק “הכי טוב” של ביטקוין קאש, זה יכול להיות סובייקטיבי למדי כיוון שהרבה זמן הוא מסתכם בהעדפות האישיות של המשתמש..

ניסיתי להרכיב מבחר המבוסס על גורמי מפתח כגון בטיחות, שמישות, תמיכה במפתחים ופונקציונליות רחבה יותר. יתכן שיש ארנקים אחרים שאינם ברשימה זו, אך אם אתה מתכוון להשתמש בהם וודא שהם עדיין נתמכים על ידי קהילת מזומני ​​הביטקוין הרחבה יותר..

עם זאת נאמר, הנה רשימת ארנקי BCH הטובים ביותר שלנו (לפי סדר העדפות).

Ledger Nano S (ארנק חומרה)

זה ידוע שארנקי חומרה מספקים את האבטחה הטובה ביותר להחזקת מטבעות קריפטוגרפיים, ומשתמשים רבים רואים את Ledger Nano S כטוב ביותר בכל הנוגע לארנקי חומרה..

ארנקי חומרה כמו Ledger Nano S מספקים את האבטחה שלהם באמצעות כמה תכונות. בראשם הדברים הם שארנק החומרה הוא ארנק אחסון קר או כזה שמחזיק את ה- Bitcoin Cash שלך או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים במצב לא מקוון.

זה חיוני מכיוון שארנק לא מקוון לא משאיר להאקרים דרך לגשת לכספים המאוחסנים בארנק כזה. וגם Ledger Nano S מתבסס על אבטחה זו על ידי שמירת המפתחות הפרטיים שלך באלמנט מאובטח בארנק הנעול באמצעות קוד PIN לבחירתך.


ארנק Ledger Nano BCH

קבל את Ledger Nano X מהחנות הרשמית

שכבת אבטחה נוספת נוצרת על ידי הכללת תמיכה באימות דו-גורמי. ארנקי החומרה של ספר החשבונות יצרו גם אבטחה פיזית בכך שהם דורשים לאמת עסקאות על ידי לחיצה פיזית על כפתורים במכשיר. פירוש הדבר שלא יתכן שהאקר יסיים עסקה אלא אם כן יש ברשותו פיזית את ארנק החומרה.

ה- Ledger Nano S נוח גם משום שהוא תומך במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף להיותו מסוגל לאחסן BCH, Ledger Nano יכול לאחסן מאות אלטקוינים אחרים, כולל Bitcoin, Litecoin, Ethereum, ועוד עשרות אחרים..

קנה רשמי בלבד &# 128175 ;: אם אתה הולך לקנות מכשיר לדג’ר, ודא שאתה עושה את זה דרך החנות הרשמית. תמיד קיים הסיכון שמוכרי צד ג ‘עשויים לחבל במכשיר.

תכונה אחת נוספת שמשתמשים רבים מעריכים היא תצוגת OLED הקלה לקריאה בספר הראשי המאפשרת אישור מהיר של כל העסקאות.

יש באמת רק חסרון אחד לדג’ר ננו S וזה העלות. עם זאת, אם אתה מדבר על אחסון של BCH בשווי מאות או אלפי דולרים ואלוטקוינים אחרים, אז תג המחיר של 59 $ לא יהיה מקשה אם אתה מחשיב את כל היתרונות, הבטיחות היא מספר אחד של ספר החשבונות. ננו ס.

Trezor Model One (ארנק חומרה)

ארנק חומרה פופולרי נוסף בשוק הוא זה של Trezor Model One. זה פותח על ידי חברה בשם Satoshi labs שממוקמת בפראג. כמו Ledger Nano S, זהו ארנק חומרה רב-מטבעי.

עם ארנק החומרה Trezor, חתימת העסקאות מתבצעת כולה בתוך המכשיר. המשמעות היא שהמפתחות הפרטיים שלך לעולם לא ייחשפו למחשב האישי שלך ולכן הם נשמרים במצב אחסון קר.

ארנקי טרזור ​​BCH

טרזור ​​דגם טי & דוגמנית אחת

על מנת לנהל את המטבע הקריפטוגרפי שלך בארנק, הוא יתחבר למחשב האישי שלך באמצעות כבל USB. לאחר מכן תשתמש בתוסף הכרום של Trezor דרך דפדפן האינטרנט שלך. גיליתי שזה לא חלק כמו יישום Ledger Live אבל זה עושה את העבודה.

דגם טרזור ​​One עולה 48 אירו שמחירו נמוך מעט מזה של לדג’ר ננו ס. עם זאת, האחרון תומך בכמה מטבעות שאינם נתמכים בטרזור, כך שמעט הכסף הנוסף עשוי להיות שווה את זה.

דגם ט &# 129300 ;: טרזור ​​אכן מייצרת גרסה יקרה יותר הנקראת דגם T (€ 149). זו יכולה להיות אפשרות אם אתה רוצה מסך צבעוני ומעט יותר מטבעות. עם זאת, אנחנו לא חושבים שפרמיית המחיר שווה את זה.

אלקטרונים מזומנים (ארנק שולחני ונייד)

Electron Cash הוא ארנק SPV לאחסון Bitcoin Cash. SPV מייצג אימות תשלום פשוט. זה תואר לראשונה על ידי סאטושי נקאמוטו בעיתון המקורי של הביטקוין. שיטה זו מאפשרת לארנק לספק אבטחה חזקה ללא צורך בהורדת הבלוקצ’יין או הפעלת צומת מלא.

SPV מאפשר לך לאמת את העסקאות שלך על ידי הבטחת אישורן בבלוקצ’יין. היא משתמשת בשרשרת הכותרת הטובה ביותר עם ההוכחה המצטברת ביותר לעבודה ורמת הקושי הנכונה.

Electron Cash מסתמך על רשת שרתים מבוזרת המטפלת בחלק הכבד ביותר של פעולות הבלוקצ’יין. המפתחות הפרטיים שלך חותמים על עסקאות באופן מקומי. הם לעולם לא נשלחים לשרתים.

הטבות במזומן של אלקטרונים

היתרונות של ארנק המזומנים האלקטרוני

Electron Cash נוצר באמצעות מזלג של ארנק Electrum, אשר נותן לו את הרכיבים הדרושים לאחסון BCH. נוצר במקור כארנק שולחני, התומך ב- Windows, OSX ו- Linux, והוא הועבר מאז גם למכשירי Android ו- iOS..

ארנק קל זה קל להורדה והתקנה, וגם קל לשימוש. אלקטרונים מזומן שומר את המפתחות הפרטיים שלך במקום בו הם שייכים, ברשותך, ומאפשר גם גיבויים מהירים המאובטחים בביטוי זרע מנמוני. לקבלת שכבת אבטחה נוספת, הארנק כולל תמיכה בפונקציונליות רב-סיגית.

חסרון אחד עבור משתמשים שאוהבים לגוון הוא ש- Electron Cash הוא ארנק במטבע יחיד. זה יכול להחזיק רק BCH. אם אתה צריך לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים אחרים תצטרך להתקין סוג אחר של ארנק. יש לו גם ממשק מיושן ומסורבל במקצת, אבל הוא בהחלט עושה את העבודה.

ארנק Bitcoin.com (נייד)

זהו עוד ארנק ביטקוין קאש פופולרי באמת שנוצר על ידי אחד התומכים הגדולים ביותר של ביטקוין קאש – חברת Bitcoin.com.

למי שלא יודע, Bitcoin.com הוקמה על ידי רוג’ר ור שלעתים קרובות כונה “ביטקוין ישו”. הוא אחד ה- “OGs” של ביטקוין וטוען ללא הרף את המקרה לאימוץ מזומנים של ביטקוין.

די לסיפור הרקע, לארנק Bitcoin.com יש שורה של תכונות ופונקציונליות שימושיות שהופכות אותו למשתמשי BCH מועדפים. זהו ארנק נייד הזמין גם ב- iOS וגם ב- Android.

מחפש מחשב אישי? &# 128187 ;: Bitcoin.com מציע ארנק שולחני באמצעות ארנק גירית. זה כולל שורה של פונקציונליות שאינה מוצעת בארנק הנייד הפשוט. זה זמין גם בנייד.

אחת הסיבות העיקריות לכך שהארנק כל כך פופולרי היא קלות השימוש בו. אתה יכול להגדיר ארנק בתוך כמה שניות. גם הפשטות הזו לא באה עם הפחתות באבטחה.

הארנק של Bitcoin.com הוא מזלג של ארנק CoPay והוא קוד פתוח לחלוטין. המשמעות היא שתוכל להציג את קוד המקור ולאשר את אמיתותו. זה גם אומר שהוא נבדק ביסודיות על ידי קהילת מפתחי המזומנים של ביטקוין.

המשוב ב- חנות אייטיונס וה גוגל פליי נראה שהחנות בדרך כלל די חיובית. רוב המחמאות מתמקדות בפונקציונליות ובקלות השימוש. היו כמה תלונות, אך הן היו קשורות בעיקר לאופי השנוי במחלוקת של ביטקוין מזומן.

ביקורות ארנק Bitcoin.com

דירוגים של Bitcoin.com בחנויות האפליקציות

עם זאת, על כל תגובה שהייתה פחות טובה, צוות התמיכה של Bitcoin.com היה מוכן להגיב אליהם ולהתייחס לדאגותיהם – תמיד טוב לראות.

מבחינת פונקציונליות רחבה יותר, זה נותן לך אפשרות לקנות בקלות ביטקוין מזומן וביטקוין באמצעות האפליקציה. ניתן לבצע את התשלום באמצעות כרטיסי אשראי המקושרים לאפליקציה.

משהו אחר שלדעתי ראוי להזכיר הוא העובדה שארנק Bitcoin.com הוא סוחר מועדף המקבל BCH. יש גם מפה שימושית באפליקציה שמפנה אותך לכיוון של סוחרים מקומיים שמקבלים ביטקוין מזומן.

אחד החסרונות העיקריים של ארנק זה הוא התמיכה המוגבלת במטבעות. נכון לעכשיו, הוא תומך רק בביטקוין קאש ובביטקוין. לפיכך, אם יש לך מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שתרצה לאחסן, ייתכן שתצטרך להסתכל על כמה מהארנקים האחרים שהצגנו להלן..

Jaxx Liberty (ארנק שולחני ונייד)

הארנק המקורי של Jaxx פותח בכדי להקל על האחסון והשימוש בקריפטוגרפים עבור הקהל הרחב, וארנק החירות החדש של Jaxx מעביר את המשימה לשלב הבא..

זה תמיד היה פרויקט שאפתני, אך גרסת Jaxx Liberty הוסיפה ארנק סלולרי, הגברת האבטחה ועוד שלל תכונות נהדרות שאינן זמינות בשום ארנק וניל ישן..

המאפיין הטוב ביותר של ארנק Jaxx Liberty הוא ממשק המשתמש שלו, שפותח כדי להיות קל להבנה, גם לאלה ללא ניסיון בהשקעה מטבע. אתה מקבל את כל מה שאתה צריך כדי לשלוח ולקבל BCH ממש ליד האצבעות שלך בצורה קלה להבנה.

אלקטרונים מזומנים Jaxx

תמיכה במכשירים בארנקי החירות של Jaxx. תמונה באמצעות ג’קסקס

ל- Jaxx יש גם תאימות ל- ShapeShift, המאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור במהירות BCH וכל מטבע קריפטוגרפי אחר הנתמך ישירות מתוך הארנק. ובל נשכח שג’אקסקס תומכת באחסון של יותר מ -80 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, מה שהופך אותו לבחירת ארנק מצוינת למי שעשוי לגוון את אחזקותיהם הדיגיטליות מעבר לביטקוין קאש..

הגרסה השולחנית של Jaxx זמינה עבור Windows, OSX, Linux 32 ו- Linux 64. גרסאות לנייד זמינות גם ל- Android וגם ל- iOS, ויש אפילו סיומת לדפדפן Chrome..

חלק מהמשתמשים הטילו ספק באבטחת ארנק Jaxx, אך זה נובע מאירוע שהתרחש ביוני 2017, בו גנוב מטבע קריפטוגרפי בשווי 400,000 $ מארנק Jaxx. עדיין לא ברור אם מדובר בפגיעות של Jaxx שאפשרה את הגניבה, או שמא בגלל התנהלות לא נכונה של המשתמש.

בכל מקרה, ה- Jaxx Liberty עודכן לכלול BIP39 ליצירת המונוניק בן 12 מילים, ותוכל לאבטח את הארנק שלך על ידי יצירת סיסמה שמצפנת את נתוני הארנק המרכזיים באמצעות הצפנה ברמת הבנק..

אולי אחד החסרונות הגדולים ביותר של ארנק Jaxx Liberty Bitcoin Cash הוא שהוא אינו קוד פתוח. שלא כמו בארנקים שהוזכרו לעיל, מפתחים חיצוניים אינם יכולים לאמת את חסינותו של הקוד. המשמעות היא גם שהאקרים אינם מסוגלים לראות את קבצי המקור – אם כי זהו טיעון פחות משכנע.

יציאת מצרים (ארנק שולחני ונייד)

ארנק אקסודוס נוצר כארנק שולחני בלבד שיש בו תמיכה בהחזקת ביטקוין מזומן ולמעלה ממאה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הוא נחשב גם לאחד הארנקים היפים ביותר שיש מאז שחרורו בשנת 2016.

לא זו בלבד, אלא שבשנת 2016 היה זה הארנק השולחני הרב-מטבעי הראשון, והיוצרים, ג’יי.פי ריצ’רדסון ודניאל קסטגנולי המשיכו במאמצי הפיתוח שלהם לשמור על החדשנות שהציגה אקסודוס כבר מראשיתה..

התפתחות כזו הייתה התוספת האחרונה של תמיכה בניידים, כאשר גרסאות iOS ואנדרואיד פורסמו. האקסודוס מסנכרן גם בין גרסאות שולחן העבודה לנייד, ומעניק לך חופש תנועה ושליטה מוחלט בביטקוין קאש שלך ובקריפטו אחרים..

אקסודוס ביטקוין מזומן

ממשק משתמש של מזומן ביטקוין בארנק אקסודוס. תמונה באמצעות Exodus.io

Exodus לא רק מאפשרת לכם לשמור על השליטה במפתחות הפרטיים שלכם, אלא תוכלו להשתמש בו גם כדי להתממשק עם ארנק החומרה Trezor, מה שמעניק לכם אבטחה של ארנק החומרה, עם הפונקציונליות היפה של Exodus.

באקסודוס ראשון נוסף היה גם הארנק הראשון שהציע שילוב ShapeShift, מה שמאפשר למשתמשים לקנות ולמכור במהירות ובקלות מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים ממש מתוך הארנק..

פתק ✍️: למרות ששילוב Shapeshift אכן מקל על קנייה / מכירה של קריפטו, ישנן שתי קבוצות של עמלות המופעלות עליו. ראשית, יש לך את הוועדה ששפשיפט יגבה ואז אקסודוס גובה א ממרח קטן גם כן. אז תרצה לבדוק שוב את המחיר הסופי באמצעות שירות חילופי חוץ או ארנק.

ואחד הדברים הטובים ביותר ביציאת מצרים הוא שתמיד תוכל לקבל עזרה. זה הארנק היחיד שאני מכיר שמציע תמיכה של אדם חי 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע.

תכונה אחת נחמדה מאוד היא שכאשר אתה לוקח גיבוי של הארנק הוא יבקש את הדוא”ל שלך וישלח לך קישור לשחזור בלחיצה אחת שיכול לשמש יחד עם הסיסמה שלך כדי לשחזר את ארנק Exodus במידת הצורך..

ארנק אטומי (ארנק שולחני ונייד)

ארנק אטומי מחייב את עצמו כארנק המטבעות האוניברסלי כיוון שיש לו את היכולת לאחסן מעל 300 מטבעות קריפטוגרפיים בנוסף לביטקוין מזומן. ישנם נכסים חדשים המתווספים כל הזמן, ותכונות הארנק מפותחות ללא הרף.

והכי חשוב, המפתחות הפרטיים שנוצרו על ידי ארנק Atomic מוצפנים באופן מאובטח ומוחזקים באופן מקומי, ומבטיחים שמשתמש תמיד שולט במפתחות הפרטיים שלו..

ממשק הארנק האטומי נקי וקל להבנה, עם כל התכונות המסומנות בבירור וזמינות מממשק הארנק הראשי.

ארנק אטומי ביטקוין מזומן

היתרונות של הארנק האטומי וצילומי מסך. תמונה באמצעות ארנק אטומי

גרסת שולחן העבודה של הארנק זמינה עבור Windows ו- OSX כפי שהיית מצפה. זה זמין גם עבור אובונטו, דביאן ופדורה. בנוסף לגרסאות שולחן העבודה ישנן גם גרסאות סלולריות ששוחררו למכשירי iOS ואנדרואיד.

אחת התכונות החשובות למשתמשי ארנק האטום היא תמיכת הארנק בהחלפות אטומיות. זה מאפשר למשתמשים להחליף מטבע קריפטוגרפי נתמך אחד למשנהו מבלי לשלם עמלות עסקה. ניתן להחליף מטבעות קריפטו שאינם תומכים בהחלפות אטומיות באמצעות שירותי ShapeShift, ChangeNOW ו- Changelly המובנים..

הארנק האטומי מאפשר לך גם לקנות ביטקוין מזומן וקומץ מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בצורה מאובטחת דרך הארנק באמצעות כרטיס הבנק שלך. נתמכות הן עסקאות דולר והן אירו.

Coinomi (נייד & ארנק שולחן עבודה)

אם חשבתם שהארנק האטומי מאפשר לכם לאחסן הרבה מטבעות קריפטוגרפיים, תוכלו להתרגש מ- Coinomi, שיש לה תמיכה בהחזקת Bitcoin Cash ומעל 1,500 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

Coinomi קיים מאז 2014 והוא אחד הארנקים הוותיקים ביותר המפעילים מטבעות. בנוסף היא מעולם לא סבלה מפריצה או הפרה, מה שמעיד על ביטחונה. לאחרונה צוות Coinomi הוסיף גרסת שולחן עבודה המיוחלת לארנק הפופולרי שלהם.

ל- Coinomi ממשק קל לשימוש ויש לו תמיכה מובנית ב- Changelly ו- ShapeShift. המשמעות היא שתוכל להחליף את הקריפטו שלך שם בארנק מבלי שתצטרך להעביר את המטבעות שלך לבורסה מסוימת או מחוץ לה.

תכונות הארנק של Coinomi

חלק מהתכונות הרבות שיש לך עם Coinomi. תמונה באמצעות Coinomi

כמו רבים מארנקי Bitcoin Cash האחרים האחרים, ארנק Coinomi מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך במכשיר. המשמעות היא שאתה בשליטה מלאה בקריפטו שלך ורק אתה יכול לגשת אליו.

אַזהָרָה ⚠️: בעת שימוש בכל ארנקי שולחן העבודה המוזכרים, הקפד להתקין תוכנת אנטי-וירוס ואל תוריד קבצים חשודים. יש תוכנה זדונית שפותחה לגניבת מפתחות פרטיים. ברגע שלאקר יש את המפתחות הפרטיים שלך יש לו את המטבעות שלך.

אולי אחד החסרונות בארנק Coinomi הוא שכמו Exodus או Jaxx Liberty, הוא אינו קוד פתוח. יתר על כן, הארנק הנייד Coinomi אינו ידידותי למשתמש כמו Bitcoin.com.

BTC.com (ארנק סלולרי ואינטרנט)

ארנק BTC.com הוא אחד מארנקי האינטרנט והנייד הפופולריים ביותר הזמינים עבור ביטקוין וביטקוין מזומן. הוא פותח ומתוחזק על ידי Bitmain Technologies, חברה מבוססת בייג’ינג המובילה בחומרת כרייה וכרייה.

הארנק של BTC.com תוכנן לנוחות שימוש. זה מקל לשלוח ולקבל גם ביטקוין מזומנים וגם ביטקוין אך אין לו תמיכה בשום מטבע קריפטוגרפי אחר, שעשוי להיחשב חסרון אצל חלקם..

הוא מאובטח לארנק סלולרי, המשתמש בטכנולוגיה דטרמיניסטית היררכית כדי ליצור זרע ראשי ולהצפין את המפתחות הפרטיים שלך. כמו כן, יש בו תמיכה באימות דו-גורמי ועסקאות רב-סיביות. הארנק הנייד זמין בשניהם iOS ו דְמוּי אָדָם.

ארנק BTC.com

צילומי מסך של אפליקציית BTC.com ל- iOS. תמונה דרך חנות iTunes

יש גם ארנק אינטרנט זמין עבור ארנק BTC.com. זוהי חלופה נוחה למדי עבור חלקם שכן כל מה שהם באמת דורשים הוא דפדפן אינטרנט ליצירת ארנק. עם זאת, יהיה עליכם למסור אימייל ליצירת ארנק כאן.

סיכונים בארנק האינטרנט &# 128683 ;: למרות ששימוש בארנקי רשת הוא מהיר וקל, הם אחת השיטות הפחות מאובטחות לשימוש ב- cryptocurrency. האקרים יכולים בקלות להתחמק ממפתחותיכם באמצעות אתרי דמה. ודא שאתה נמצא באתר הנכון ואתה לא מסתכן במסירת המפתחות שלך

לאחר שנרשמת לארנק תקבל גיבוי של הזרע המוצפן שלך במסמך pdf. אל שמור עותק של זה במחשב האישי שלך. עליך להדפיס אותו ולשמור במקום בטוח למקרה שאתה מאבד את הסיסמה שלך עם הגישה לארנק שלך.

BRD (נייד)

Breadwallet קיים מאז 2014 ולאחרונה מיתג מחדש ל- BRD פשוט. זה היה ארנק הביטקוין העצמאי הראשון לאייפון, ומאז הרחיב את תמיכתו לביטקוין קאש ושאר מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, תוך הוספת גרסת אנדרואיד..

BRD לא דורש ממך מידע אישי. פשוט הורד והתקן והוא מוכן לשימוש, ומעניק לך פרטיות מלאה. הארנק תומך בביטקוין, Bitcoin Cash Etheruem ובכל אסימוני ERC20.

כמו ארנק המזומנים של אלקטרונים המופיע לעיל, ארנק ה- BRD הוא ארנק SPV המתחבר ישירות לרשת ביטקוין קאש ללא צורך להוריד את כל הבלוקצ’יין..

BRD פשוט לשימוש, עם ממשק קל. יש לו גם תמיכה ברכישת ביטקוין דרך כספומטים וכרטיסי אשראי והמרת ביטקוין לביטקוין קאש ממש בתוך הארנק.

עם זאת, יש משהו ייחודי בארנק ה- BRD שאין לארנקים האחרים והוא המטבע הקריפטוגרפי המקומי שלו, אסימוני BRD. אלה הם אסימונים של כלי ERC20 המניעים את המערכת האקולוגית המבוססת על תגמולים מסוג BRD.

הנחות &# 128179 ;: מחזיקי אסימון BRD יקבלו חיסכון של 50% על כל הרכישות שהם מבצעים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. יש גם שלל תגמולים אחרים שמשתמשים יקבלו על סמך כמות ה- BRD שהם מחזיקים. אתה יכול לראות את שכבות התגמולים כאן.

כמה דברים אחרים שאני מאוד אוהב באפליקציית BRD הוא שהיא קוד פתוח. חברת BRD מגובה גם בקרנות VC ויש מאחוריה צוות די מסוגל. כמובן, הם יכלו לעשות תמיכה בכמה מטבעות קריפטוגרפיים נוספים מכיוון שההיצע הנוכחי שלהם מעט קלוע.

סיכום

הנה לך, הרשימה שלי עם 10 ארנקי ה- Bitcoin Cash הטובים ביותר בשוק.

אם אתם מחפשים את האפשרות המאובטחת ביותר, לא הרבה יכול לנצח את האבטחה הלא מקוונת של ארנק חומרה. מכשירי Ledger ו- Trezor הם אולי הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק. כמובן, אתה יכול גם לבחור בארנקים אלקטרונים ו- Bitcoin.com מכיוון שאלה ידועים בקהילה (אם כי מעט פחות מאובטחים).

אם אתה רוצה ארנק שיכול לאחסן מגוון גדול יותר של מטבע הקריפטוגרפיה שלך, אתה אולי הכי מתאים להסתכל בארנק אקסודוס או בארנק החירות של Jaxx. תוכל גם לבחור באחד מהארנקים הניידים לעיל בהתחשב באי הנוחות שלהם (אם כי הם נוטים להיות פחות בטוחים)..

בסופו של דבר זה יהיה איזון. אלה שהכי בטוחים נוטים להיות קצת פחות נוחים ולהיפך. כמובן, האבטחה מתחילה אצל המשתמש ויש מספר דברים שתוכלו לעשות כדי להקרין את ה- Bitcoin Cash שלכם.

אלה כוללים אבטחה פשוטה של ​​קריפטו 101 כמו גיבוי של מילות הזרע שלך, התקנת אנטי וירוס, הימנעות מהורדות חשודות ותמיד בדיקת כפל עסקאות וכו ‘..

ואחרון חביב, עליכם לנסות את BCH באופן פרטי. מטבעות קריפטוגרפיה נועדו לתת לך אנונימיות יחסית אז אל תתן את זה על ידי הודעה לאנשים מה יש לך …

המקומות הטובים ביותר לקנות BCH

  • Coinbase Pro
  • Binance Exchange
  • קראקן
  • חותמת ביט

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map