כיצד לכרות את בורסטקוין: מדריך למתחילים שלב אחר שלב

כשמדובר בכריית מטבעות קריפטוגרפיים כיום, אנשים משקיעים ב- GPUs ו- ASIC המתקדמים ביותר על מנת להתחרות.

גם אז, ברגע שהם השקיעו משמעותית בחומרה, הם נמצאים במאבק מתמיד עם כמה מענקי הכרייה הגדולים שיש להם פעולות בקנה מידה תעשייתי. זו יכולה להיות עובדה מרתיעה עבור אלה שרק שוקלים לכרות מטבעות כיום.

עם זאת, יש מטבע מטבע מסוים שתוכלו לכרות עליו בכונן הקשיח כרגע. זהו Burstcoin והוא משתמש באלגוריתם קונצנזוס ייחודי וגאוני שאינו דורש כוח גיבוב.

בפוסט זה, אנו נעביר אותך דרך מדריך שלב אחר שלב שיגרום לך לכרות את burstcoin. בואו נקפוץ ישר אליו עם סקירה מהירה של פרוטוקולי הכרייה של בורסטקוין.

PoW לעומת PoS לעומת PoC

רובכם בוודאי מכירים את פרוטוקול הוכחת העבודה המשמש בכריית ביטקוין. סוג כרייה זה מחייב את המחשב שלך להשתמש במעבד שלו כדי לתרום כוח חישובי ולפתור בעיות או חשיפות קריפטוגרפיות.

בר מזל מספיק לפתור חשיש ולמצוא חסימה מקבלים תגמול ודמי העסקה מאותה חסימה.

הכוונה של פרוטוקול זה היא להבטיח שאדם אחד לא יהפוך חשוב מדי לרשת. כורים צריכים לצרוך חשמל וכוח חישובי כדי למצוא מטבעות, אך הם זקוקים ליותר ויותר חשמל בכדי להפוך לחלק גדול יותר ברשת..

למה זה חשוב?

זה פחות או יותר מבטיח שיש סבירות קטנה מאוד שכל כורה אחד ישלוט ברוב כוח החשיש ויוכל לצאת להתקפה של 51%. זה פשוט יקר מכדי לעשות זאת.

גם אם כורה יכול לשלוט ביותר מ -50% מהרשת, סביר להניח שהוא או היא יגנו על הרשת כדי לשמור על מקור הכנסות הכרייה שלהם. זה קרה למעשה עם מטבעות אחרים.

קנו את ניסאש עכשיו


במהלך השנים שקיים ביטקוין מערכת זו הוכיחה אותה כיעילה למדי, אך גם בזבזנית ביותר. פרוטוקול הוכחת העבודה גרם לצריכת חשמל בשווי עשרות מיליוני דולרים.

אבל עכשיו יש מנגנוני קונצנזוס אחרים. הוכחת המימוש היא ידועה.

אלגוריתמים שונים של קונצנזוס

קרב אלגוריתמי הקונצנזוס. מקור תמונה: Fotolia

פרוטוקול אחר פחות מוכר הוא הוכחת יכולת. פרוטוקול זה משמש עם פרץ (פרץ) והוכיח שהוא הרבה פחות יקר.

למה זה פחות יקר?

כי הוכחת קיבולת מסתמכת על שטח הכונן הקשיח של המחשב שלך ולא על כוח המחשוב. בעלי שטח HDD גדול יותר המופעלים על הרשת מקבלים חלק גדול יותר במאמצי הכרייה שלהם. זה לא מוכח בזמן כמו Proof of Work, אבל זה הרבה יותר ידידותי לסביבה ובר קיימא לטווח הארוך.

כריית פרץ יכולה להתבצע על ידי כל מי שיש לו שטח פנוי בכונן הקשיח שאינו בשימוש. אתה יכול אפילו לבנות אסדות של כוננים קשיחים כדי להגדיל את הרווחיות שלך בעת כרייה. יש לכך יתרון נוסף על כריית GPU ו- CPU מלבד צריכת החשמל המופחתת. גם כוננים קשיחים הם בעלי תוחלת חיים הרבה יותר גדולה כאשר הם דופקים 24 שעות ביממה, כך שלא תצטרך להחליף אותם בתדירות גבוהה כמו GPUs ומעבדים..

לא משנה אם יש לך רק כמה GB של שטח פנוי או כמה שחפת אתה יכול לגנוב את פרץ, אז בוא נתחיל ללמוד על כריית פרץ!

חלק 1 – התקן ארנק פרץ

ארנק ה- Burst זמין כארנק מקוון, ארנק נייד וארנק שולחן עבודה מקומי. בעת כרייה, מטעמי אבטחה, מומלץ להשתמש בגרסת שולחן העבודה המקומית. זה זמין עבור Windows, Linux ו- Mac וניתן להוריד את הארנקים מאתר Burst כאן.

למשתמשי Windows יש אפשרות לבחור בין שימוש בארנק הליבה של Burst או בארנק QBundle. הבחירה הקלה ביותר למתחילים ב- Windows היא להוריד את Qbundle, משגר המאפשר לך להתקין את הארנק המקומי Burst בכמה לחיצות. אתה יכול פשוט לעקוב אחר האשף שיעביר אותך דרך ההתקנה. Qbundle כולל גם תוכנות כרייה וכרייה כדי להתחיל בכרייה בקלות.

אז בואו נלך במסלול הזה מכיוון שהוא הכי קל.

המהדורה האחרונה של QBundle זמינה ב- GitHub וניתנת להורדה כאן. הגרסה הנוכחית נכון לכתיבת שורות אלה היא 2.5.0 אשר זמינה כקובץ zip. לחץ על הקישור ושמור את קובץ ה- zip במחשב שלך. כאשר אתה פותח את תיקיית ה- zip תצטרך לחלץ אותה לפני ההפעלה.

לפתוח קבצי כריית Burstcoin

לפתוח את הקבצים

לאחר רוכסן אתה יכול להיכנס לתיקיה החדשה ולחץ פעמיים על קובץ BurstWallet.exe כדי להפעיל את הארנק בפעם הראשונה.

ייתכן שתקבל הודעה ש- Windows Defender הגן על המחשב האישי שלך וחסם את פתיחת האפליקציה. אם זה קורה לחץ על הקישור “מידע נוסף” ותקבל כפתור שאומר “הפעל בכל זאת”. קדימה ולחץ על כפתור זה.

Windows Defender Burstcoin

הפעל את היישום בכל מקרה ב- Windows Defender

המתקין יחפש רכיבים חסרים ויידע אותך אם יש צורך במשהו. אם זה אתה יכול ללחוץ על הקישור “הורד רכיבים חסרים” כדי לקבל את הדרוש.

מוריד רכיבים חסרים BurstCoin

המשך להוריד את הרכיבים החסרים

לאחר הורדת הרכיבים החסרים תוכלו ללחוץ על כפתור “המשך”. זה יתחיל להוריד ולהתקין את דפדפן ה- Chromium Pocket הדרוש להפעלת ארנק ה- Burst. ואז ארנק הפיצוץ ייפתח ותוכל ללחוץ על הכפתור שאומר “חדש? תיצור את המשתמש שלך”.

יצירת חשבון burstcoin חדש

צור חשבון burstcoin חדש

מיד יופיע בפניך ביטוי הסיסמה שלך. כתוב אותו ושמור עליו. אם אתה מאבד את ביטוי הסיסמה שלך, אתה גם מאבד גישה לחשבון Burst שלך. לאחר שהעתקת את משפט הסיסמה למטה לחץ על “הבא”.

פרץ יבקש ממך לספק את ביטוי הסיסמה שלך. זה כדי להבטיח שהעתקת אותו בפועל. הקלד או הדבק אותו בתיבה ולחץ על “הבא”.

זה ייקח אותך לארנק ה- Burst החדש שלך. מזל טוב! כפי שתראה הארנק יתחיל להוריד את הבלוקצ’יין.

לוח המחוונים השלם של burstcoin

לוח המחוונים של burstcoin

על מנת להבטיח את תעודת הזהות שלך, יהיה עליך לממן את הארנק שלך ולבצע עסקה או כל פעולה הדורשת עמלת BURST. זה נדרש על מנת להתחיל בכרייה.

חלק 2 – מימן את הארנק שלך ואבטח את תעודת הזהות שלך

יש לך שתי אפשרויות להכניס קצת פרץ לארנק שלך כדי שתוכל להתחיל בכרייה. הראשון הוא פשוט לקנות אותו ממרכזיה. פרץ הוא די זול ולא תצטרך להוציא יותר מכמה אגורות כדי לקבל מספיק פרץ כדי להתחיל בכרייה. אתה יכול לקנות פרץ מ- Poloniex או Bittrex.

האפשרות האחרת היא להשתמש בברז קריפטוגרפי כדי להשיג פרץ. שיטה זו היא בחינם, אך למרבה הצער זה מכה או מתגעגע מכיוון שברזי פרץ רבים ריקים באופן קבוע. אתה יכול לנסות את הברזים האלה כדי לקבל כמות קטנה של פרץ:

אם אתה מתכנן להשתמש באחד הברזים, זכור להשתמש במזהה הפיצוץ שלך (כך: BURST-H9EF-UEL5-4WPG-DJE6J), לא ביטוי הסיסמה שלך.

לאחר שתקבל את ה- Burstcoins שלך תצטרך לבצע עסקה ולהוציא מינימום 0.1 BURST עמלה. מכיוון שכל מה שאנחנו צריכים לעשות בשלב זה הוא להוציא תשלום של 0.1 BURST, אנו יכולים להמשיך ולהגדיר מקלט לכרייה, שעולה 0.1 BURST בנוחות..

אנו נגדיר את הנמען בהמשך כאשר אנו מגדירים את לקוח הכרייה.

חלק 3 – הכן את הכונן הקשיח על ידי כתיבת עלילות

פרץ כרייה משתמש בכונן הקשיח שלך כמדד נגד סיביל כדי לאבטח את הרשת וכדי לעשות זאת הוא צריך ליצור קבצי עלילה בכונן הקשיח. ככל שתקדיש שטח רב יותר לחלקות אלה, המספר הגדול יותר של BURST תקבל בעת הכרייה.

כדי להתחיל תרצה ללחוץ על “כלים” בחלק העליון ואז על “זממה”. זה ייתן לך אפשרות לבחור בין “פלוטר” ל”תכנון דינמי “. ניתן להתעלם מהערך השלישי של “מגרש המגרש”. כדי לפשט את העניין, אנו נשתמש ב”קושר דינמי “מכיוון שהוא מחשב ומתווה באופן אוטומטי את הכונן הקשיח שלך.

הקושר הדינמי של ברסטקוין

הקושר הדינמי של ברסטקוין

לחץ על לחצן הבחירה כדי לאפשר תכנון דינמי, ואז לחץ על שלוש הנקודות שמשמאל ל”בחר היכן לאחסן את קבצי העלילה “ובחר מיקום לאחסון הקבצים. יצרתי תיקיה חדשה בשם “פרץ” לאחסון שלי.

בשלב הבא תצטרך להזין את מספר החשבון המספרי, אשר ניתן למצוא על ידי לחיצה על “מידע נוסף” בתיבה חשבונות בארנק שלך..

הכנסת חשבון מספרי burstcoin

הכנסת חשבון מספרי

ניתן להשאיר את גודל הטבלאות ואת השטח הפנוי כברירת מחדל וללחוץ על כפתור “שמור”. תקבל הודעה מוקפצת השואלת אם ברצונך להוריד ולהתקין את XPlotter. לחץ על כן ורכיב זה יתווסף לארנק שלך.

כשיש לך אפשרות לתכנון דינמי, פרץ למעשה לא יתחיל לכתוב עלילות עד שתתחיל לכרות. אם סיימת להוריד את הבלוקצ’יין המלא ושלחת עמלה כבר תוכל להתחיל לכרות עכשיו, אחרת ייתכן שתצטרך לחכות עד שתקבל קצת BURST כדי לשלם עמלה, ועד שהבלוקצ’יין תסיים להוריד.

חלק 4 – התחל לכרות את בורסטקוין

לאחר יצירת קבצי העלילה שלכם תוכלו להתחיל בכריית פרץ.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להגדיר נמען. זה אומר לתוכנת הכרייה מי יקבל את הפרס אם תמצא חסימה. אתה יכול להגדיר את זה לתעודת זהות שלך אם אתה הולך לבד שלי (לא שווה את זה אלא אם כן יש לך 100 TB ומעלה), או שאתה יכול להגדיר אותו לזהות הבריכה. על ידי לחיצה על הנקודות בצד ימין של השדה, תקבל נפתח שנמצא כבר בערך 10 בריכות שהוגדרו מראש. אני משתמש ב- Burstneon.com כבריכה שלי.

כמו כן, תרצה לשנות את “הארנק לשימוש” לארנק המקוון אם הארנק המקומי שלך לא סיים את הסינכרון. שימו לב לאגרה וודאו שהשקעתם מספיק בכדי לעמוד במינימום. ברירת המחדל של השדה היא 0.01, שהוא המינימום המוגדר כברירת מחדל כדי להגדיר מקבל תגמול. לאחר מכן לחץ על כפתור “הגדר מקבל תגמול”.

הגדרת מקבל תגמול של בורסטקוין

הגדרת מקבל תגמול של בורסטקוין

עכשיו אתה צריך להפעיל את הכורה. עבור אל כלים -> כורה ולחץ. שנה את לחצן הבחירה ל”כריית בריכה “. שוב צריך לסנכרן את הארנק כדי לעשות זאת, וכבר צריך להגדיר את מקבל התגמול. שים לב שיכולות לקחת 20-30 דקות עד שמקבל התגמול מוגדר בארנק שלך.

כשרתי הכרייה, העדכון והמידע נשתמש ב- Burstneon.com עם יציאה של 8080. יש להגדיר את מגבלת המועד ל 63072000. לחץ על “התחל לכרות”. זה ישאל אם אתה רוצה להתקין את הכורה של בלגו. לחץ על כן ותן לו להתקין.

מעבד Blago Burstcoin Miner

מעבד Blago Burstcoin Miner

שים לב כי לאחר מכן תצטרך לעבור לתיקיית Burst 2.5.0 שנוצרה קודם ולמצוא את תיקיית BlagoMiner.zip ולחלץ אותה, אחרת תמשיך לקבל שגיאות והכרייה לא תתחיל כראוי..

ועכשיו אתה כורה פרץ!

סיכום

פרץ הכרייה הוא פשוט והכי טוב שהוא חסכוני מאוד מכיוון שהוא משתמש בכונן הקשיח של המחשב. לאחר שתגדיר ותכרה יש מעט מאוד מעורבות במעבד, כלומר לא תראה שימוש רב בחשמל מפעילות הכרייה שלך ב- Burstcoin.

הפרויקט מתכנן גם להתמודד עם נושאים הקשורים למדרגיות ואנונימיות, כמו גם להוסיף תכונות חדשות של ערוץ התשלומים. הצוות אומר כי ישלב מספר פרוטוקולים ורעיונות שכבר הוכחו על ידי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. רשימה זו כוללת את השימוש ברשתות ברק לתשלומים על ביטקוין / ליטקוין, טכנולוגיית סבך של IOTA, מאפייני אנונימיות ממונרו וזקאש..

כל מי שיש לו כמה טרה-בייטים פנויים בכונן הקשיח אין לו מה להפסיד בכריית BURST, ואם הוא ימריא ויחזור לשיאו של כל הזמנים, אפשר להרוויח לא מעט מכריית Burstcoins הזולה..

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map