הארנקים הטובים ביותר: ארבעת המקומות הבטוחים ביותר לאחסון XVG

Verge (XVG) הוא עוד אחד ממטבעות הפרטיות שקיימות זמן רב (בסטנדרטים קריפטו).

זה גם נוקט גישה ייחודית למדי לשמירה על פרטיות ואנונימיות. בעוד שחסימות אחרות עוסקות בעיקר בהסתרת נתוני עסקאות, Verge פועלת גם להסוות נתוני מיקום גיאוגרפי וכתובת IP דרך Tor ו- I2P.

אמנם מחירו של XVG צנח בצורה דרמטית בשנת 2018, אך הוא נותר ב -50 המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי שווי שוק, כך שכדאי עדיין לקנות ולהחזיק. כמובן שאם תחליט לעשות זאת תצטרך ארנק לאחסון ה- XVG שלך.

ישנן מספר אפשרויות, ומתחת תוכל לקבל הצצה לארבעת המקומות הבטוחים ביותר לאחסון Verge XVG שלך..

ארבעת הארנקים העליונים

שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים שנבנו מפרוטוקול Ethereum, ל- Verge יש פרוטוקול ייחודי משלו. משמעות הדבר היא כי ישנם מספר ארנקים הפתוחים לאסימונים אחרים של ERC20 שאינם זמינים ל- Verge.

עם זאת, מפתחי Verge והקהילה הצליחו לפתח לפחות ארבעה ארנקים בעלי דרגות אבטחה ושימושיות שונות. חשוב גם לציין שלמרות שקיימים ארנקים אחרים התומכים ב- Verge, הם כנראה פחות בטוחים משימוש בארנקי XVG רשמיים..

עם זאת נאמר, הנה 4 ארנקי ה- Verge המובילים (לפי סדר העדפות).

Verge Electrum Tor Wallet (ארנק שולחני)

ל- Verge יש ארנקים מקוריים, ואנחנו נבחן כמה כאלה בהמשך, אבל קודם כדאי לשקול את Verge ארנק אלקטרום. זהו ארנק שולחני קל וקל לשימוש, ואופציה טובה לאלה החדשים ב- Verge.

Electrum החלה כארנק ביטקוין, אך בגלל קלות השימוש הידידותית שלה היא אומצה על ידי מספר מטבעות קריפטוגרפיים, ו- Verge היא אחת. אין ממתק עיניים או תכונות מיוחדות. הארנק Verge Electrum פשוט מציג את המידע הדרוש לכם בצורה הגיונית ובאופן שמוכר למשתמשים.

ארנק אלקטרוני של Verge


ממשק משתמש של ארנק ה- Verge Electrum Tor. מָקוֹר: לִגבּוֹל

הארנק של Electrum משתמש במפרט Simple Payment Verification, מה שאומר שאין צורך להוריד את כל הבלוקצ’יין בכדי להשתמש בארנק. לאחר הורדת הארנק תוכלו להתחיל לשלוח ולקבל את Verge ברגעים בלבד.

תקבל את כל מאפייני הפרטיות המובנים של Verge לצד תכונות האבטחה המסופקות על ידי Electrum, כגון הגנה על סיסמאות ואימות דו-גורמי.

הארנק מגיע בגרסאות Windows, Linux ו- OSX, ויש גם ארנק Electrum נייד, אם כי הוא לא ממש ממשק זהה לגרסת שולחן העבודה..

חשוב גם לציין כי בארנק הביטקוין אלקטרום התגלה חור אבטחה בשנת 2018. הוא תוקן במהירות, אבל זה אומר שאתה צריך להיות בטוח שתשתמש תמיד בגרסה האחרונה של ארנק Electrum..

Verge Tor QT (ארנק שולחני)

אם אתה רוצה את האבטחה הטובה ביותר וארנק Verge מלא עם כל התכונות ארנק QT של Verge Tor, שפותחה במיוחד עבור XVG היא הבחירה הטובה ביותר שלך. מכיוון שמדובר בארנק צומת מלא, הוא דורש הורדה של כל בלוקצ’יין Verge, שהוא יותר מ -4 ג’יגה-בייט החל מדצמבר 2018.

זה יכול להוות בעיה עבור משתמשים מסוימים, אך התכונות המסופקות על ידי ארנק ה- QT הצומת המלא הופכות את זה למשתלם. תכונה מצוינת אחת היא שכבת האבטחה הנוספת שמספקת הצפנת SSL. ומכיוון שהארנק הוא צומת מלא לא תצטרך לדאוג לעסקאות לא חוקיות.

ארנק TOR QT ארנק

ממשק משתמש של ארנק ה- Verge Electrum Tor. מָקוֹר: לִגבּוֹל

ממשק המשתמש אמנם מעניק לך את אותן התכונות כמו גרסת Electrum, אך הוא מוצג בצורה מושכת יותר מבחינה ויזואלית. הכוח האמיתי של ארנק ה- QT הוא בפקודות ה- RPC שלו, שמעניקות לך שליטה פרטנית על בלוקצ’יין Verge ועל כל הפעילויות בתוכו..

ארנק ה- Verge QT זמין עבור Windows, Linux ו- OSX ותומך רק ב- XVG.

Coinomi (ארנק נייד)

בעוד של- Verge יש ארנק סלולרי מקורי משלו, אתה באמת לא יכול לנצח את הארנק של Coinomi. ולמשתמשי iOS אין מזל עם הארנק הנייד Verge מכיוון שהוא עדיין בפיתוח, מה שהופך את Coinomi לאופציה הטובה ביותר שלהם. יש לו גם את היתרון שהוא ארנק אוניברסלי המאפשר לך לאחסן את כל המטבעות שלך. זה יתרון בארנקים ניידים, מכיוון שהם משמשים בצורה הטובה ביותר להביא את המטבעות שלך איתך להוצאות.

ארנק אלקטרוני של Verge

ארנק Coinomi ב- iOS. מָקוֹר: חנות אפליקציות

הודות לשילוב ShapeShift ו- Changelly זה מהיר וקל אם אתה צריך להחליף מ- Verge ל- Cryptocurrency אחר או להיפך..

אתה בטח כבר יודע שארנק נייד בטוח בדיוק כמו המכשיר שלך, אך ב- Coinomi אכן קיימות כל תכונות האבטחה הבסיסיות של ארנק סלולרי, כולל טכניקת הסתרת IP מובנית ותכונות פרטיות נוספות.

Coinomi השיקה לאחרונה ארנק שולחני שיכול להחמיא לארנק הנייד שלהם. זה יהיה בעל אותה אבטחת ליבה של הארנק הנייד ותוכלו לסנכרן אותו בקלות עם הארנק הנייד כדי לפקח על כל הפעילות שהתרחשה..

ארנק נייר שולי

מאמר זה עוסק במקומות הבטוחים ביותר לאחסון Verge שלך, ולכן כמובן שהוא לא יהיה שלם מבלי לכלול את ה- ארנק נייר. זה נכון במיוחד מכיוון שאין תמיכה בארנק חומרה עבור Verge. בעוד שמועות על ארנק Ledger Verge, ארנק הנייר Verge הוא שיטת האחסון הקרה המאובטחת ביותר שלך בסוף 2018.

מכיוון שארנק הנייר הוא מדיום לא מקוון הוא בטוח מאוד מפני האקרים, אך לא כל כך קל להוציא מטבעות המאוחסנים בארנק נייר. ויש עדיין איומים פיזיים שיש לקחת בחשבון, כולל גניבת ארנק הנייר.

ארנק נייר שולי

יצירת ארנק נייר Verge בדפדפן

מחולל ארנק הנייר Verge מאפשר לך ליצור ארנק נייר חדש ולהדפיס אותו בתוך דקות. הארנק שנוצר הוא סטנדרטי, עם דפוסים מודפסים שמונעים מאחרים לראות או להתעסק במטבעות שלך.

ארנקי נייר צריכים להישמר מאובטחים מאוד. כספת היא בחירה טובה לפחות לעותק אחד, אך עליכם להדפיס מספר עותקים ולשמור אותם בכמה מקומות שונים. זה מגן על המטבעות שלך במקרה שאחד מארנקי הנייר נהרס. זכרו שזה רק נייר, וקל מאוד להשמיד או לאבד.

מחולל ארנק הנייר Verge פועל בדפדפן האינטרנט שלך ומשתמש ב- JavaScript. אם אתה רוצה עוד יותר אבטחה אפשר להוריד את ה- html שמשמש את הגנרטור להפעלה ואז להריץ אותו בדפדפן במחשב לא מקוון. זה מבטיח שהמפתחות הפרטיים שלך לעולם לא יהיו חשופים לאינטרנט.

ארנקי חומרה (TBC)

חשוב לציין בשלב זה כי אחת מאפשרויות האחסון הבטוחות ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי היא של מכשיר ארנק חומרה כמו Ledger Nano S או Trezor. נכון לעכשיו אף אחד מאלה אינו תומך ב- Verge XVG.

עם זאת, זה יכול להשתנות עם תמיכת Ledger Nano S ב- Verge מעבר לפינה. זה הוקנט בציוץ של מפתח המוצר ב- Verge שהצהיר:

כשנשאל עוד על ציר זמן פוטנציאלי, המפתח אמר שהוא עדיין בבדיקה וכי הוא תלוי מאוד בלוח הזמנים של חברת לדג’ר לגבי תוספות של מטבעות פוטנציאליים חדשים. אנו נפקח עין חדה על הכרזות צוותי הפיתוח Ledger ו- Verge.

אחסון בטוח של XVG

איזה ארנק בסופו של דבר תבחר בסופו של דבר בהעדפות האישיות שלך. עבור אותם הודלרים שמעוניינים לשמור את מטבעותיהם לטווח הארוך אז ההימור הטוב ביותר שלכם הוא כנראה ליצור ארנק נייר ולאחסן אותו במקום בטוח..

עבור אותם אנשים שמשתמשים באופן קבוע ב- Verge שלהם כדי לבצע תשלומים אז אתה לא יכול לטעות באחד הארנקים הרשמיים שפותחו על ידי צוות הליבה. לא די ב- Tor QT או בארנק Tor Electrum. אתה יכול כנראה גם להשתמש בארנק הנייד Coinomi Verge לרכישות קטנות ורגילות יותר שלך שצריך לבצע תוך כדי תנועה..

ללא קשר לאיזה ארנק Verge אתה מחליט להשתמש, עליך לוודא שאתה משתמש בשיטות העבודה המומלצות לאבטחת מטבעות קריפטו. ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות על מנת להפחית את הסיכויים להפסד.

  • שמור על גיבויים של זרעים: כשאתה יוצר את הארנק שלך תינתן לך מילת זרע שתאפשר לך להחזיר את הכספים שלך אם תשכח את הסיסמה או תאבד את הארנק. הקפד לגבות את מילות הזרע הללו מכיוון שהן המוצא האחרון בינך לבין כספיך שאבדו לנצח.
  • היזהר מווירוסים: אם אתה משתמש בגרסאות שולחן העבודה של ארנק Verge, הקפד לא להוריד קבצים חשודים מאתרים או מיילים. זו אחת הדרכים הנפוצות ביותר עבור תוכנות זדוניות לפלס את דרכה למכונה שלך ולתפוס את המפתחות הפרטיים שלך.
  • הימנע מארנקי צד שלישי: אלא אם כן צוות המפתחים תמך במפורש בארנק XVG שנוצר על ידי מפתח צד ג ‘, עליך להיות סקפטי בעת השימוש בו. הסיבה לכך היא שארנקים זדוניים לעיתים קרובות מוצאים את דרכם למכשירים של המשתמש מכיוון שהם היו נאיביים בהנחותיהם.
  • אל תדבר על זה: הסיבה העיקרית שנוצרה Verge הייתה שמירה על פרטיות הכספים והעסקאות שלך. אם אתה מספר למישהו על אחזקותך Verge אז אתה מנצח מטרה זו. יתר על כן, היו מספר מקרים של מחזיקי קריפטוגרפיה מאוימים פיזית על סיסמאותיהם. אז, בעצם, פשוט HODL שתיקת Verge שלך. אף אחד לא צריך לדעת שאתה מחזיק את ורג ‘.

סיכום

אמנם קצת מצער שאין כרגע אפשרות לארנק חומרה עבור Verge, אך ייתכן שזה מעבר לפינה. עד אז תוכלו לעשות שימוש בארנקים הרשמיים שפותחו מתוך מחשבה על פרטיות וביטחון.

ואכן, אינך צריך לבחור רק ארנק אחד שישמש את צרכיך. אתה יכול לשמור את האחזקות הגדולות שלך ב- XVG בצורה של ארנק נייר באחסון קר. לאחר מכן תוכל לשמור סכום קטן יותר בארנק שולחן העבודה והנייד שלך לשימוש רגיל יותר.

הפץ את הסיכונים שלך על הארנקים.

לבסוף, אם אתה הולך לאחסן את Verge שלך ​​בארנק כלשהו, ​​ודא שאתה פועל לפי שיטות העבודה המומלצות של אבטחת קריפטו ושומר על האקרים ורמאים..

המקומות הטובים ביותר לרכוש XVG:

  • בינאנס
  • ביטרקס
  • HitBTC
  • הואובי

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map