סקירת אפשרויות מומחה: מדריך למתחילים מלא

בסקירת אפשרויות מומחה זו, נבחן מתווך המציע ללקוחות את ההזדמנות להשקיע במכשירים כגון אופציות דיגיטליות.

המתווך מציע לסוחרים הזדמנות לסחור ביותר מ -100 נכסים שונים כולל מגוון מטבעות קריפטוגרפיים שונים. הם קיימים מאז 2014 ויש להם מגוון רחב של דעות ברשת.

שאלת המפתח היא האם אפשרות המומחה בטוחה וניתן לסמוך עליה?

בסקירה מקיפה זו של אפשרות המומחים נעבור על כל מה שאתה צריך לדעת על המתווך. נחקור בהיסטוריה שלהם, בתקנות, בשירות הלקוחות ובעמלות.

סקירה כללית

אופציית מומחה הוקמה בשנת 2014 והיא בבעלות ומופעלת על ידי מומחה אופציה בע”מ.

החברה ממוקמת בסנט וינסנט והגרנדינים. מיקום המשרד הוא 1510, קינגסטון, סוויטה 305, מרכז התאגידים גריפית ‘. אם ברצונך למצוא מידע נוסף אפשרות מומחה, תוכל לחפש את מספר החברה שלהם עם מספר הרישום 22863.

לאופציה של מומחה יש גם חברה שתעבד את התשלומים עבור המותג והיא Vestede Limited (חברה מספר 116061). הם ממוקמים בגיברלטר.

החברה מציעה מכשירים לאופציות דיגיטליות על נכסים רבים ושונים. אפשרויות דיגיטליות הן למעשה אפשרויות שתוצאתן תוצא בינארי בתום תפוגתן.

מה שבאמת בולט באופציה של מומחים הוא שהם פיתחו מנוע ופלטפורמת מסחר משלהם. זה מנוגד לנוהג המקובל בו מתווכים יעבירו את הפלטפורמות שלהם למיקור חוץ לספק טכנולוגיה חיצוני.

האם אפשרות מומחה בטוחה?

זו אולי אחת השאלות הרלוונטיות ביותר בכל הנוגע לבחירת מתווך והשלמת סקירה. היו יותר מדי דוגמאות למתווכים בענף זה שפעלו בצורה פחות כוכבית.

היו מקוונים חששות לגבי אופציית המומחים בהתחשב בכך שהחברה רשומה בסנט וינסנט. שאלנו את אופציית מומחה לגבי הסיבות לכך והם הצהירו כי זה מסיבות יעילות המס. אם זו הסיבה היחידה לכך איננו יכולים לדעת. עם זאת, יש הרבה חילופי דברים ומתווכים שעשו בחירות דומות.

לדוגמה, כמה מהבורסות הגדולות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים פועלות במקומות ימיים. בורסת הקריפטו של Binance רשומה במלטה ואילו מרכזיות כמו BitFinex, שהיא אחת הגדולות ביותר, רשומות בלוקסמבורג..

תַקָנוֹן


אחד הגורמים החשובים ביותר שעליך לקחת בחשבון כשאתה עומד לסחור עם מתווך הוא התקנות שלהם. באילו תחומי שיפוט הם רשומים ובאילו הגנות לקוח יש?

במקרה של אפשרות מומחה, הם מאושרים על ידי המרכז לוויסות שוק פיננסי. זהו גוף פיקוח וולונטרי שאינו ממשלתי שנמצא ברוסיה. אתה יכול להציג את תעודת הרישיון שלהם מעל כאן.

הם מוסדרים גם על ידי נציבות השירות הפיננסי של ונואטו. זהו רגולטור חדש יחסית שהחל להציע רישיונות שירות פיננסי לחברות Offshore. אתה יכול לקרוא עוד על הגנות הלקוחות שלהם בנושא זה אתר אינטרנט.

לא הצלחנו למצוא את מספר הרישיון של ונואטו באתר האינטרנט שלהם או לאמת באופן עצמאי את רישומם שם.

בטיחות אתרים

גורם נוסף וחשוב מאוד כאשר אתה שוקל מתווך הוא האם המידע שאתה שולח להם מאובטח. תקשורת מוצפנת היא כיום הסטנדרט בקרב מתווכים ואתרים פיננסיים.

למה זה חשוב?

ובכן, בהתחשב בשכיחותם של האקרים מתוחכמים בימינו שליחת מידע כמו פרטי כרטיס אשראי ומסמכים אישיים היא ממש מסוכנת. לכן עליכם לוודא שהמתווך משתמש בסטנדרטים האחרונים בהצפנת SSL.

אפשרות מומחה למנעול SSL

אפשרות מומחה למנעול SSL

אפשרות המומחה מוצפנת SSL ותוכלו לראות זאת על ידי תצפית על המנעול הירוק בחלון הדפדפן. המשמעות היא שכל המידע שאתה שולח לשרתי Expert Expert מוצפן באמצעות הצפנת AES 256.

חשוב מאוד שכאשר אתה מבקר באתר של אופציה של מומחה תראה את המנעול הירוק הזה באתר כדי לוודא שאתה לא נופל קורבן להתקפת פישינג..

נכסי אופציות מומחים

כאמור, ל- Option Option יש מגוון נכסים שונים שתוכלו לסחור בהם באופציות. אלה נעים בין מחלקות הנכסים המסורתיות יותר כגון מט”ח, מניות וסחורות, ועד לתחום המטבעות החדש והמרתק.

עם צמדי מסחר במטבעות של פיאט, יש לך את כל הצלבים העיקריים כולל AUD, USD, GBP, NZD, CAD, EUR ו- CHF. עם מכשירי הון יש לך כמה מהחברות המעניינות ביותר כמו אמזון, באידו, קוקה קולה וטסלה. ישנן שלוש סחורות בהן ניתן לסחור והן זהב, כסף ושמן.

בצד המטבע הדיגיטלי נראה שאופציה של מומחה נכנסה. למעשה, יש להם יותר זוגות קריפטוגרפיים מאשר לכל הנכסים האחרים. להלן כל זוגות הצפנה שהם מספקים בפלטפורמה שלהם.

 • ביטקוין (BTC)
 • אתריום (ETH)
 • אדווה (XRP)
 • קשירה (USDT)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • מונרו (XMR)
 • ZCash (ZEC)
 • זהב ביטקוין (BTG)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • IOTA (MIOTA)
 • ליטקוין (LTC)
 • מקף (DASH)

מכשירים סחירים

כאמור, Expert Option הינה פלטפורמת Option Digital. המשמעות היא שהמכשירים הסחירים הם נגזרים שמקבלים את ערכם ממחיר נכס הבסיס.

אפשרויות דיגיטליות פועלות באופן דומה לאופציות המסורתיות בכך שיש להן תשלום א-סימטרי. משמעות הדבר היא שבניגוד ל- CFD ועתיד, הרווח / הפסד שלך מוגבל בסכום קבוע מראש.

אופציות, בניגוד לחוזים עתידיים, מעניקות למחזיק את הזכות אך לא את החובה לקנות או למכור נכס במחיר שנקבע מראש בעתיד. אם אתה מזין אפשרות CALL אתה ממשיך את נכס הבסיס, ואם אתה מזין אפשרות PUT אתה מקצר את מחיר הבסיס..

עם אפשרות דיגיטלית, התשלום שלך מוגדר לאחוז כלשהו מההון המושקע שלך או שהוא מוגדר ל 0. מבחינת שיעורי התשלום באופציה מומחה, הם משתנים. הם נעים בין 70% ל -90%.

יש גם שתי פקיעת תוקף של אפשרות מומחה. הם פג תוקף של דקה ו -2 דקות. היינו רוצים לראות תפוגות אופציה מעט ארוכות יותר כגון שעה או אופציות יומיות.

עם זאת, אם אתה סוחר יום שאוהב לצאת לטקטיקות הקרקפת, זמני תפוגה קצרים יותר עשויים להיות לטעמך..

שיפוטים & שפות

אפשרות מומחה שפות אתר

אפשרות מומחה שפות אתר

אפשרות המומחה מוגבלת בתחומי שיפוט מסוימים ואינה פתוחה למשקיעים מהמדינות הבאות: ארה”ב, קנדה, האזור הכלכלי האירופי, שוויץ, ישראל, ניו זילנד, אוסטרליה, יפן, צפון קוריאה, פורטו ריקו, סודן..

זה כנראה קשור לתקנות הבודדות באותן מדינות שאינן מאפשרות למתווכים בחו”ל כגון Expert Option Ltd לבקש לקוחות.

עבור אזורים אלה ש- Expert Option פועלת, הם תרגמו את אתר האינטרנט והפלטפורמה שלהם למספר שפות שונות. אלה ניתנים בתמונה מימין.

מבחינת תמיכה טלפונית, זה זמין רק באנגלית, תאילנדית והינדית.

חשבון הדגמה של אפשרות מומחה

באפשרות מומחה, תוכלו לסחור בחשבון הדגמה עם 10,000 דולר כספי הדגמה. חשבון הדגמה של אפשרות מומחה הוא דרך נהדרת עבור הסוחר להבין טוב יותר כיצד הפלטפורמה עובדת והאם הם אכן יכלו לראות את עצמם משתמשים בה. זה גם משהו שלא הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים יציעו לסוחרים שלהם.

מה שמאוד אהבנו בחשבון ההדגמה של Expert Option הוא שאין חובות מצד הסוחר. אתה אפילו לא צריך להירשם ותוכל להתאמן על מסחר בהדגמה באופן אנונימי על אופציית אופציה לפי יכולתך.

זוהי סטייה מוחלטת ממותגי האופציות הדיגיטליים הוותיקים שהשתמשו בחשבון ההדגמה כדרך למשוך את הלקוחות פנימה על ידי מניפולציה למסירת כספים נוספים. חשבון ההדגמה של Option Option כולל גם את כל אותם התמחור שתמצאו בחשבון החי שלמטה.

חשבונות חיים

דבר שלא ראינו לעיתים קרובות במתווך ה- CFD ובחלל המרת המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מגוון סוגי החשבונות השונים המוצעים על ידי Option Option..

בטח, בחלק מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים יהיו רמות חשבון מדורגות, אך אלה נקבעים רק על ידי כמה אתה מוכן לאמת את עצמך בבורסה. באפשרות של מומחה, החשבונות המדורגים נקבעים על פי כמה אתה משקיע.

אפשרות מומחה חשבונות שונים

אפשרות מומחה לחשבונות שונים

להלן היתרונות שאמורים להגיע עם אפשרויות החשבון שהם מספקים.

  בסיסי כסף זהב פְּלָטִינָה בִּלעָדִי
מנהל אישי מבוא מבוא מנהל חשבון מנהל חשבונות בכיר
חומרים חינוכיים כן כן כן כן כן
ביקורות שוק & מחקר כן כן כן כן
משיכת עדיפות כן כן כן
גישה לאסטרטגיות כן
מקסימום אין מבצעים פתוחים 10 15 30 אין גבול אין גבול
סכום מקסימום עסקה 25 דולר 250 דולר 1,000 דולר 2,000 דולר 5,000 דולר
רווח מוגבר 0 0 עלה ל 2% עד 4% עד 6%

מה זה אומר עבורך?

ובכן, כפי שמוצג לחשבונות שיש בהם יותר כסף יהיו יתרונות רבים יותר. עם זאת, היינו מציעים להתחיל בקטן. הסיבה לכך היא שאתה צריך לוודא שאתה צריך לוודא שאתה מרגיש לגמרי בנוח עם המתווך לפני שתבצע חלק כה גדול של כספים.

יתרה מכך, ייתכן שתרצה לשקול כנגד אפשרויות הבונוס שעשויות להיות מוצגות בפניך. הסיבה לכך היא שתנאי הבונוס ידועים כמכבידים להפליא ויש להם דרישות מחזור שכמעט בלתי אפשרי להגיע אליהם.

מכאן שלמרות שהסיכוי ל”כסף בחינם “נשמע נהדר, עליכם להבין שהוא רחוק מלהיות חופשי ומגיע עם תנאים ותנאים שיכולים להגביל את הנסיגה..

מימון / משיכה

אפשרויות תשלום למומחים

אפשרויות תשלום למומחים

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול לממן את חשבון האופציה המומחית שלך. אין ספק שהדרך הקלה ביותר בה הלקוחות יבחרו היא להשתמש בכרטיס אשראי או חיוב. מבחינת סוגי הכרטיסים שהם מקבלים, זה Visa, MasterCard ו- UnionPay.

ההפקדה המינימלית באופציה של מומחה היא 50 $ שיש להם בחשבון ברמה הראשונה שלהם. יש להם גם גודל פיקדון מרבי של 3,000 $. זה כנראה קשור למגבלות מעבד התשלומים המוטלות עליהם.

ישנן גם אפשרויות מימון כסף אלקטרוני שונות אם אתה מעדיף זאת. הם מקבלים תשלומים באמצעות Neteller, Skrill, WebMoney, Qiwi Wallet, Yandex Money ו- Payweb.

אם ברצונך למשוך כסף מחשבונך, סכום המשיכה המינימלי הוא 10 דולר. זה כנראה בגלל העמלות הכרוכות במשיכה.

אם אתה מושך כספים, אז אפשרות המומחה יכולה למשוך אותם רק לאותו חשבון שאתה מימן איתו. זאת במטרה למנוע חששות להלבנת הון.

שירות לקוחות & KYC

זה ללא ספק שיקול חשוב באמת עבור מתווכים ובורסות. אין דבר יותר מתסכל מאשר צורך לחכות ימים כדי לקבל תמיכה בלקוחות.

אפשרות מומחה טוענת שיש להם תמיכת לקוחות 24/7. תוכלו להגיע לסוכני התמיכה הללו ישירות מפלטפורמת המסחר. כשניסינו לפנות לצוות התמיכה לקח בערך 10 דקות לקבל תגובה לא רעה. תוכל גם להגיע אליהם בדוא”ל התמיכה הייעודי שלהם בכתובת [email protected]

ישנם גם מספרים שתוכלו להתקשר אליהם למשרדים המקומיים שלהם. זה מועיל לאותם סוחרים שרוצים לדבר עם מישהו. להלן המספרים המקומיים

 • בריטניה (אנגלית): מספר: +44 20 3868 3160, דוא”ל: [email protected], זמין 24/7
 • הודו (הינדית): מספר: 000 800 443 0002, דוא”ל: [email protected], זמין 10:30 – 19:30 (שעון הודו)
 • תאילנד (תאילנדית): מספר: +66 6000 35 407, דוא”ל: [email protected], זמין 10:30 – 19:30 (שעון תאילנד)

מבחינת KYC, Option Expert נדרש להשלים מספר צעדים כדי לוודא שאתה מי שאתה אומר שאתה. זהו הפרוטוקול הסטנדרטי בשווקים של ימינו כדי למנוע סיכונים של הלבנת הון והונאה.

כאשר אתה מממן את חשבונך באופציה של מומחה הם בדרך כלל יבקשו הוכחת זהות וכן הוכחת כתובת. הם צריכים לקחת יום או יומיים כדי לאמת את המסמכים הללו.

פלטפורמת אופציות למומחים

אחד החלקים המעניינים ביותר בחבילת האופציה המומחית צריך להיות פלטפורמת המסחר שלהם. כאמור, פלטפורמה זו נבנתה בבית והיא מכאן ייחודית בין פלטפורמות האופציה האחרות ו- CFD.

נראה כי הפלטפורמה מבוססת האינטרנט מעוצבת היטב עם כלים רבים העומדים לרשות הסוחר. כל מה שקשור לניהול החשבון שלך נמצא משמאל למסך. כאן תוכלו לממן את חשבונכם, לעקוב אחר עסקאות העבר שלכם או לעשות שימוש בחומר החינוכי הנרחב שלהם.

באמצע יהיו לך את כל התרשימים והשווקים שלך. אתה יכול לבחור פריסה המתאימה ביותר עבורך ותוכל לפצל את התרשים ליותר מנכס אחד. זה מועיל לאותם סוחרים שאוהבים לסחור ביותר משוק אחד בכל פעם. כפי שניתן לראות בהמשך, אנו עוקבים אחר זהב וגם EUR / USD.

פלטפורמה מבוססת אינטרנט של אפשרות מומחה

פלטפורמה מבוססת אינטרנט של אפשרות מומחה

אם אתה אחד מאותם סוחרים שאוהבים לבצע ניתוח טכני, אתה יכול להשתמש בכלי התרשים ובאינדיקטורים שיש לאופציה המומחית. אמנם אלה יכולים להיות שימושיים, אך הם בסיסיים למדי עבור חבילת תרשימים.

לדוגמא, יש לך יכולת ציור ומיפוי מסוימות שבהן תוכל לשרטט את קווי המגמה ואת נקודות הכניסה שלך. ניתן גם לעבור מתרשים האזורים הסטנדרטי לקבלת תרשים קו, בר או נרות ספציפיים יותר.

אם תסתכל על האינדיקטורים, הם נותנים לך רשימה של 8 אינדיקטורים שונים שבהם אתה יכול להשתמש. יש לך ממוצעים נעים בסיסיים, להקות בולינגר, RSI, MACD וכו ‘. אפשרויות ההתאמה האישית סביב אינדיקטורים אלה הן פשוטות יחסית עם כניסה אחת או שתיים בלבד..

אם רצית לקבל קצת יותר נקודת מבט על מגמות השוק, תוכל לפתוח את הכרטיסייה הזו משמאל לתרשים. זה נותן לך מושג אילו נכסים הכי מתקדמים ולאיזה כיוון הם הולכים. אתה יכול גם להתאים את מסגרת הזמן אם ברצונך להשתמש בזה כחלק מהניתוח שלך לפקיעת תוקף האופציה.

פונקציונליות ההזמנות באופציה של מומחה היא די בסיסית. נראה שמדובר בהזמנת קנייה / מכירה פשוטה, כאשר הפרמטרים היחידים שאתה יכול להתאים הם הסכום שהושקע על המסחר כמו גם שיעור השביתה..

טיפ מקצוען: כשאתה מתאים את שיעור השביתה, אתה גם מתאים את הסיכויים והתשלומים. אם יש לך מבט חזק במיוחד על הכיוון, תוכל להתאים את התשלום על סמך זה.

מסחר חברתי

מסחר חברתי הוא פונקציונליות מעניינת שכללה מומחה אופציה בפלטפורמה שלהם. זה מאפשר לך לראות היכן הסוחרים האחרים מבצעים את עסקאותיהם ואילו אסטרטגיות הם משתמשים.

לדוגמא, ניתן לראות דברים כמו העסקאות שנכרתו, המחירים שננעלו וכן את הרווחים וההפסדים של הסוחרים הבודדים. לא זו בלבד שזו דרך נהדרת בשבילך לעקוב אחר אותם סוחרים רווחיים, אלא גם נותנת לך תחושה טובה לאן סנטימנט השוק הולך..

אתה יכול להציג מסחר חברתי בשתי דרכים. ראשית, תוכל לעבור לכרטיסייה המסחר החברתי. זו התמונה מימין למטה והיא תתן לך תמונת מצב של הסוחרים הנוכחיים באופציה של מומחה. כאן תוכלו לראות את הגנרל (למעלה או למטה) וכן את לוחות המנהיגים של אותם סוחרים שעשו טוב.

מסחר חברתי עם אפשרות מומחה

פונקציונליות של מסחר חברתי באופציה מומחית

אתה יכול גם להציג את כל העסקאות שהוצבו על ידי אחרים בתרשים עצמו. כאן תוכלו לראות בזמן אמת באיזו דרך הם מיקמו את עצמם. מצאנו שכל כרטיסיות המסחר החברתי בתרשים קצת מפריעות אבל זה יכול לעבוד בשבילך.

מדור אנליטיקס

זוהי תכונה נוספת שכללה אופציית מומחה שיכולה לעזור ליידע את המסחר שלך. סעיף הניתוח מיועד יותר לסוחרים המעוניינים לבצע ניתוח יסודי על נכסים ושווקים מסוימים.

לדוגמא, החלק הראשון הוא אוסף של סרטונים שיעבירו אתכם בתנועות השוק האחרונות ובחדשות בשבוע האחרון. התרשמנו למדי מהסרטונים האלה מכיוון שהם הוצגו היטב והיו בעלי תמונות ותרשימים שימושיים לתמיכה בנתונים.

כרטיסייה שימושית נוספת בסעיף הניתוח היא החלק הנותן סקירה כללית על הבורסות הפיננסיות ומהן שעות המסחר שלהן. זה רלוונטי יותר עבור אותם סוחרים שרוצים לסחור במניות בשעות השוק החי.

לקוח מחשב אפשרות מומחה

אמנם הפלטפורמה האינטרנטית נהדרת מטעמי נוחות, אך חוויית המסחר האופטימלית ביותר מגיעה מלקוחות המחשבים האישיים. הסיבה לכך היא שאתה תשתמש במחשב שלך כדי לסחור במקום בדפדפן האינטרנט שלך. זה באופן טבעי יעיל יותר מכיוון שמצאנו שממשק האינטרנט הוא די כבד משאבים בדפדפן.

אפשרות מומחה לקוח PC

אפשרות מומחה לקוח PC

יתר על כן, אם אתה מחפש את הביצוע המהיר ביותר אז לקוח שולחן העבודה הוא בחירה טובה יותר. הסיבה לכך היא שההזמנות שלך נשלחות ישירות מהמחשב שלך לשרתי Option Option. כאשר אתה מבצע הזמנות בדפדפן האינטרנט שלך, תחילה עליהן לעבור דרך ארכיטקטורת האתר.

לקוח שולחן העבודה זמין להורדה בחלונות של מיקרוסופט וכן ב- Mac OS. לאחר שהורדת את התוכניות וטענת אותן, תתבקש להזין את אישורי הכניסה של אפשרות המומחה שלך.

אפליקציית אפשרות מומחה

עבור אותם סוחרים שתמיד בדרכים, ל- Expert Option יש גם אפליקציה לנייד שזמינה להורדה בשניהם iOS ו גוגל פליי.

האפליקציה ממש ערוכה וברור שהם הוציאו הרבה מאוד כסף בפיתוח אותה. הם ניסו להכניס כמה שיותר פונקציונליות לאפליקציה שהם יכולים. בהשוואה לכמה מהאפליקציות האחרות שראינו, נראה כי זו כוללת תכונות רבות נוספות.

אפשרות מומחה לאפליקציית iOS

אפשרות מומחה לאפליקציית iOS

ואכן, אם נסתכל על כמה מהדירוגים של האפליקציה בשתי החנויות, רוב המשוב חיובי. במקרים מעטים שיש ביקורות שליליות או חוויות גרועות, נראה כי צוות תמיכת הלקוחות של Option Expert ממהר להגיב.

אז כדאי להשתמש באפליקציה לנייד?

ובכן, זה באמת תלוי איזה סוג של חווית מסחר אתם מחפשים. האפליקציה אמנם מתקדמת למדי בהשוואה לעמיתיה, אך עדיין חסרה הרבה מהפונקציונליות שיש לך בלקוח שולחן העבודה ובממשק מבוסס האינטרנט..

יתר על כן, מסחר במובייל יצטרך להסתמך על קישוריות ניידת שלעתים יכולה להיות איטית למדי. זה יכול להיות מתסכל כאשר אתה מנסה לפתוח / לסגור עסקאות והנתונים הניידים נושרים לכמה שניות.

עם זאת נאמר, האפליקציה הסלולרית מתאימה יותר לסוחרים מתחילים המחפשים דרך קלה ונוחה לסחור בשווקים.

חינוך

זהו מקום נוסף בו אנו חושבים שאפשרות מומחה נוטה לבלוט. יש להם חומר חינוכי נרחב למדי לסוחרים.

זה נגיש דרך הפלטפורמה בלשונית “חינוך” או בדף הבית בכותרת התחתונה. אם תעבור לכרטיסיית החינוך תראה את הנושאים הרבים שהם עוסקים בהם. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • ניתוח פונדמנטלי
 • ניתוח טכני
 • ניתוח גרפי
 • פסיכולוגיה של מסחר
 • אסטרטגיות מסחר
 • מילון מונחים

יש גם מגוון סרטונים שיש להם עבור הסוחרים. אלה מועילים לאותם סוחרים חדשים הזקוקים להדרכה כיצד להפיק את המיטב מהפלטפורמה. כל אלה נמצאים בכרטיסייה “כיצד להתחיל”.

תדמית

בהשוואה לכל מותגי האופציות האחרים, נראה של- Expert Option יש מוניטין מקוון נקי יחסית. עם זאת, שמנו לב שהיו כמה נושאים שהועלו לגבי מיקום החברה. לחלק מהסוחרים לא היה נוח עם הרישום בסנט וינסנט.

היו כמובן לא מעט לקוחות שהתייחסו לבונוסים שקיבלו. כפי שציינו לעיל, בונוסים כוללים תנאים והגבלות מכבידים ולקוחות אלה כנראה לא קראו אותם או לא היו מודעים להם..

היו גם תלונות אחת או שתיים על התאמת יחס התשלום לאותם לקוחות שהיו בעלי שיא מסחר חזק. כמובן, קשה יהיה לאמת זאת מכיוון שהסוקר לא השאיר ראיות לטענה.

לבסוף, היו כמה תלונות שהיו לסוחרים בדבר דרישות המשיכה. הם טענו כי אפשרות המומחה אינה מסמיכה את בקשותיהם. עם זאת, בבדיקה נראה כי הם לא אימתו כראוי את חשבונותיהם.

מה לא אהבנו

שיפורי אפשרויות מומחה

אמנם פלטפורמת ה- Expert Option יעילה ביותר ויש שפע של משאבים העומדים לרשות הסוחר, אך היו כמה דברים שלדעתנו מצדיקים שיפור..

ראשית, עלינו לנקוט ברישיון הרגולציה שלהם. זה אמנם לא אמור להיות קל נגד רגולטורי ונואטו, אבל רישיון באירופה הוא הרבה יותר בטוח. אם אופציית המומחים רוצה לרכוש את אמונם המלא של לקוחותיהם האירופיים, עליהם לשאוף להסדיר אותם באיחוד האירופי או שווה ערך.

יתר על כן, אם אופציית מומחה הצליחה לקבל רישיון אירופי, הם יוכלו לקחת לקוחות מהיבשת. זה ישמש אותם טוב מכיוון שהוא יכול להגדיל את בסיס המשתמשים שלהם.

בצד הפלטפורמה, היינו מעדיפים זאת אם היו להם יותר אפשרויות מבחינת זמני התפוגה. לקוחות מסוימים מעדיפים שלא לסחור בזמני תפוגה קצרים כל כך, וזה נכון במיוחד עבור לקוחות שאינם משתמשים בניתוחים טכניים לצורך המסחר שלהם..

לבסוף, היינו רוצים לראות כמה אפשרויות מימון מטבעות קריפטוגרפיים. הם בכל זאת מציעים מגוון של נכסי מטבעות קריפטוגרפיים שונים לסחר ולכן זה רק הגיוני שהם יציעו גם אפשרויות מימון..

ישנם גם מתווכים רבים אחרים המציעים אפשרות זו מכיוון שהיא מאפשרת להם לנהל את החשבונות באופן אנונימי, זה מקטין את העמלות וזה מהיר ויעיל. אולי אפשרות המומחה תכלול זאת במועד מאוחר יותר.

EO.finance

משהו אחר שאתה עשוי להבין הוא שאופציה של מומחה מקושרת ל- EO.finance. זהו שירות נפרד שזמין גם לסוחרים מהפלטפורמה. בעיקרו של דבר, זהו ארנק מטבעות קריפטו ו לְהַחלִיף שֵׁרוּת.

אתה יכול להחליף גם מטבעות קריפטוגרפיים וגם פיאט בפלטפורמה. אם רציתם לקנות בפיאט יש לכם מגוון אפשרויות כולל שימוש בכרטיס אשראי / חיוב. לפיכך, אם חיפשת חליפין בלבד מאשר חווית מסחר, זה יכול להיות בשבילך.

יש גם מבחר גדול למדי של מטבעות שתוכלו לקנות עם הארנק הזה. הם מייצרים שוק בלמעלה מ -40 נכסי קריפטוגרפיה שונים. זה יתרון עבור אותם סוחרים שחיפשו שער “פיאט” שבו הם יכולים לקנות ולמכור בקלות חלק מאותם אלטקוינים קטנים יותר עם מטבע הפיאט שלהם..

EO.finance מבוסס באסטוניה ויש להם רישיון אירופי. אתה יכול לראות את רישיונות המודיעין הפיננסי האסטוני שלהם כאן ו כאן.

ארנק הקריפטו

לאחר שרכשתם את המטבעות שלכם תוכלו גם להשתמש בארנק EO.finance שסופק. זה זמין במספר צורות שונות. לדוגמא, הוא יכול לשמש כארנק נייד בנייד מכשיר אפל או על דְמוּי אָדָם.

ניתן גם להשתמש בארנק באופן מקוון דרך גרסת האינטרנט או דרך תוסף הדפדפן. תוסף הדפדפן זמין כעת ב- פיירפוקס ו כרום. אנו מציעים לך להשתמש בתוספים ובאפליקציות דרך הארנק מבוסס האינטרנט. הסיכון לאובדן שלך דרך אתר בולט הרבה יותר מאשר באופן מקומי במכשיר.

הארנק כולל גם את המטבע הקנייני של החברה (מטבע ה- EO). זה יכול להיחשב כגרסה משלהם למטבע Binance או ל- KuCoin המוצע בבורסות אחרות. לאחר שתשלים את העסקאות שלך עם מטבע ה- EO שלהם תקבל 50% הנחה על העמלות הקשורות לעסקאות האמורות.

סיכום

כפי שהראינו בסקירה זו של אפשרות מומחה, המתווך הוא ללא ספק אופציה נהדרת עבור סוחרים שרוצים תוכנת מסחר מתקדמת כמו גם השכלה מקיפה..

הם יעריכו גם את מגוון החשבונות שהם יכולים לפתוח ברמות שונות של תמיכה ופונקציונליות מסחר. זה גם עוזר לסוחר שהוא חדש להשתמש בחשבון ההדגמה החינמי והאלמוני לחלוטין.

אהבנו גם את העובדה שיש שירות לקוחות רספונסיבי שטיפל בכל השאלות שלנו במהירות. אלה שבמדינות אחרות ימצאו תועלת בכך שהם תרגמו את האתר למספר שפות שונות ויש להם תמיכה בלקוחות בשלוש.

כאמור, היו כמה מקומות שחשבנו שאפשרות מומחה יכולה לשפר. אלה קשורים בעיקר לתקנות, לפלטפורמה ולאפשרויות המימון שלהם. אנו מקווים שאופציית מומחה תוכל לקחת זאת בחשבון.

יתר על כן, בסקירתנו נמצא כי למרות שאופציה של מומחה פועלת בתעשייה שהתמודדה עם נושאים רבים בעבר, נראה שהם לגמרי מעל הלוח ויש להם מוניטין נקי יחסית..

אז, האם אפשרות מומחה היא המתווכת עבורך?

אנו ממליצים לך לעשות מחקר משלך. אבל אם אתה מעוניין בפלטפורמה חזקה עם נכסי קריפטוגרפיה רבים ואתה נמצא במדינה ש- Option Option פועלת בה, אכן עשוי להיות פיתרון.

תמונה מוצגת באמצעות אפשרות מומחה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me