מיטב ארנקי ה- IOTA: מה שעליך לשקול

IOTA הוא אחד מקומץ המטבעות הקריפטוגרפיים שפותחו בעזרת משהו אחר מלבד טכנולוגיית הבלוקצ’יין. במקרה של IOTA הטכנולוגיה בה נעשה שימוש היא טכנולוגיית Directed Acyclic Graph (DAG), ו- IOTA מכנה את הרשת שלהם “הסבך”.

זו טכנולוגיה משכנעת שעלולה לעקוף את הבלוקצ’יין. אולי כבר שמעת על זה ומרגישים באותו אופן אז אתה מתכנן אבל קצת IOTA. האם אתה מכיר את מיטב ארנקי ה- IOTA לאחסון המטבעות שלך?

זה מה שאר מאמר זה יידון, כי חשוב מאוד שתבחר ארנק מאובטח לאחסון המטבעות שלך. אם כרגע יש לך IOTA בארנק חילופי, זה ייתן לך חלופות טובות יותר, בטוחות יותר ובטוחות יותר.

לא רק שאעבור על הארנקים הטובים ביותר הקיימים כיום לאחסון IOTA, אלא גם אכנס לארנקים העומדים בפיתוח כרגע.

למה אתה צריך ארנק IOTA

כשאתה קונה IOTA בבורסה ושומר אותו בארנק שלך אתה לא באמת שולט במטבעות שלך. בבורסה עדיין יש את המפתחות הפרטיים של אותם מטבעות, כך שבאמת הם שולטים במטבעות.

למה אתה צריך IOTA וולרט

תמונה באמצעות Fotolia

וכדי להוסיף לחוסר הבטיחות של המטבעות שלך, כאשר הם נשארים בבורסה הם נמצאים בסיכון של האקרים שיכולים להיכנס לשרתים מרכזיים בבורסה ולגנוב את המטבעות שלך..

אני בטוח שאתה מודע היטב לכל הפריצות שהתרחשו מאז שחרורו הראשון של ביטקוין בשנת 2009.

היה הר. פריצת Gox (460 מיליון דולר), פריצת Bitfinex (72 מיליון דולר), פריצת CoinDash Ethereum (7 מיליון דולר), ועוד פריצות רבות אחרות קטנות וגדולות יותר.

ואתה יודע מה קרה כמעט לכל האנשים שהיו להם מטבעות בבורסות האלה כשהם נפרצו? הם איבדו את מטבעותיהם. חלקם הוחזרו, אך הרבה יותר שכיח שהכספים פשוט הולכים לאיבוד לנצח. לכן כל כך חשוב להעביר את המטבעות שלכם מארנקי ההחלפה ולארנק המאובטח שלכם.

זה מסביר מדוע ארנק IOTA כל כך חשוב.

איזה ארנק IOTA הוא הטוב ביותר

למרות ש- IOTA נמצאת בפיתוח מאז 2015, אין הרבה ארנקים שתומכים במטבע. להלן שלושה שתוכלו להשתמש בהם באופן מיידי.


ארנק GUI IOTA קל

אני מתחיל עם ה- ארנק GUI IOTA קל כי זה כל כך פשוט להתקנה ומושלם עבור המשקיע הקריפטוגרפי המתחיל.

זה גם נהדר מכיוון שהוא זמין עבור Windows Linux ו- Mac. לרוע המזל זה לא עובד במכשירים ניידים, אלא רק בשולחן העבודה.

ממשק המשתמש של IOTA Desktop

ממשק ממשק ה- GUI של ארנק האור IOTA. מָקוֹר יוֹטָה

כארנק שולחני זה אבטחה טובה – כמו מחשב משלך. אתה מחזיק את המפתחות הפרטיים והם לעולם לא נשמרים על ידי צד שלישי כלשהו.

יש גם צומת מלא בלקוח זה, והוא ישאל אותך בעת ההתקנה אם ברצונך להתקין את הצומת המלא או את צומת האור. אם אתה מתחיל ורק רוצה לשמור על דברים פשוטים ולאחסן את ה- IOTA שלך בחר בצומת האור. עם זאת, אם אתה רוצה להרוויח אימות IOTA יש לנו מדריכי IOTA מלאים לצמתים.

נוסטלגיה ארנק IOTA קל

ה נוסטלגיה ארנק IOTA קליל הוא ארנק שולחני נוסף הזמין עבור Windows, Linux ו- Mac. ידוע שהוא בטוח, אך הוא אינו פשוט לשימוש, לכן מתחילים עשויים לרצות לחשוב פעמיים לפני שהם בוחרים בארנק זה. אתה רוצה הבנה בסיסית של קידוד.

אם אתה מסוגל להשתמש בארנק הנוסטלגיה תהיה לך הגישה המהירה ביותר לרשת IOTA, וזה נהדר בעת ביצוע או קבלת תשלומים..

ניתן לקבל הוראות ליצירת הארנק הקל כאן, כמו גם קישורים לארנק הצומת המלא אם אתה מתקדם מספיק בכדי להשתמש בו.

ארנק IOTA לאנדרואיד

אחרון, אך לא פחות חשוב הוא ארנק IOTA לאנדרואיד. מטבע הדברים מדובר בארנק סלולרי, שהוא מאוד נוח, אך לא מאובטח כמו ארנק שולחני.

ארנק IOTA אנדרואיד לנייד

ארנק IOTA אנדרואיד לנייד. מקור: חנות Google Play

הגדרת ארנק זה קל כמו להוריד אותו מחנות Google Play ולהתקין אותו במכשיר ה- Android שלך. לאחר התקנתו תוכלו לאחסן, לקבל ולשלוח IOTA בקלות. הוא כולל גם סורק QR, טיקר המציג את שער החליפין של IOTA ל- fiat וכלי סיסמה נוספים כדי לשמור על אבטחת הארנק שלך..

ארנק זה הוא חדש יחסית והוא עדיין בגרסת בטא, ולכן הוא רחוק מלוטש. למעשה, יש לו דירוג של 2.7 כוכבים בחנות Play, ותלונות רבות מצד משתמשים על באגים שונים.

ארנק השילוש של IOTA

ארנק ה- IOTA טריניטי מבטיח להיות ארנק ה- IOTA הידידותי והמאובטח ביותר עד כה. זה רק בגרסת בטא פחות מחודש, אבל עד כה הביקורות טובות. אתה יכול להשיג את זה לאנדרואיד כאן או הירשם כבודק בטא של iOS כאן. גרסת שולחן העבודה אמורה להשתחרר “בעתיד הלא רחוק”.

לטריניטי יש מספר עצום של תכונות, כולל אימות טביעות אצבע, מצב בסיסי או מומחה, PoW מקומי או מרוחק, יכולת הדפסת ארנק נייר, ועוד הרבה יותר. אתה יכול לראות את כל התכונות הנוכחיות כמו גם את התכונות העתידיות המתוכננות כאן.

ארנק IOTA לנייד של טריניטי

ממשק המשתמש של ארנק IOTA של Trinity Mobile. מקור: חנות Google Play

באופן אישי אני מרגיש שארנק הטריניטי הוא הטוב שבחבורה, וממתין לשחרור גרסת שולחן העבודה.

ארנק IOTA אטומי

ארנק שולחן עבודה נוסף של IOTA שתוכלו לבדוק הוא הארנק האטומי. זהו ארנק מרובה-מטבעות התומך בלמעלה מ -300 מטבעות אחרים.

אתה יכול גם לבצע החלפות מהירות וקלות עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות פונקציית החליפין המובנית. זה מחבר אותך ל- Changelly או Shapeshift כדי למכור במהירות ובקלות את ה- MIOTA שלך עבור כל המטבעות הנתמכים. המטבעות תמיד יישארו על המכונה שלך כשאתה שולט במפתחות הפרטיים שלך.

ארנק אטומי IOTA

ממשק משתמש של ארנק Atomic ב- Mac ובארנק נייד

הארנק האטומי גם מאפשר למשתמש להוסיף במהירות ובקלות אסימוני ERC20 משלו במידה וירצו להחזיק מטבעות שאינם MIOTA. יש להם תמיכת לקוחות לכל מקרה אם אתה רוצה עזרה כיצד לעשות זאת.

נכון לעכשיו, Atomic Walllet זמין במחשבים מבוססי Windows, Linux ו- Mac. הם מתכננים להוציא תמיכה בניידים בחודשים הקרובים.

ארנק הנייר של IOTA

ארנק נייר הוא באמת לא יותר מאשר המפתחות הפרטיים שלך שרשומים על פיסת נייר ומאוחסנים במקום כלשהו בטוח באחסון קר. תוכל להשתמש בארנק טריניטי לעיל כדי ליצור ארנק נייר במהירות ובקלות.

רק הקפידו לשמור אותו במקום בטוח ומאובטח מפני גניבה, נזקי מים, שריפה וכל דבר אחר העלול לפגוע במפתחות הפרטיים שלכם. למעשה, ייתכן שתרצה לשמור מספר עותקים במספר מיקומים מאובטחים.

מה חדש בארנקי IOTA

בשלב זה אתה בטח תוהה אילו אפשרויות אחרות עשויות להיות לך והאמת היא שכולן האפשרויות הנוכחיות. האמת היא שפלטפורמת IOTA עדיין בפיתוח, ועד שהיא תמיכה בארנק המוצר המוגמר תישאר ככל הנראה שיקול שני.

למרות שכמות ארנקי ה- IOTA הקיימת כרגע מוגבלת מאוד, ישנם כמה חדשים שנמצאים כעת בפיתוח.

ארנק נליום

נליום הוא עוד ארנק ידידותי למשתמש שרק נכנס לגרסת בטא. אתה יכול להיכנס לאתר שלהם ולהוסיף את הדוא”ל שלך לרשימה המבקשת גישה לבטא. בניגוד לארנק טריניטי ה- Nelium הוא ארנק נייד בלבד ולא תהיה לו גרסת שולחן עבודה. נקודת המכירה העיקרית היא שהיא נטולת חיכוך, ותאפשר קלות העברה, ותמנע את הצורך בהגדרות ושינויים ידניים. זה אמור להפוך אותו לאידיאלי למתחילים.

ממשק משתמש ארנק Nelium IOTA

תמונות של ממשק משתמש Nelium. מקור: Nelium.io

הארנק מכיל את המפתחות והזרעים הפרטיים רק במכשיר הנייד שלך. הם אף פעם לא נחשפים לשרתי Nelium. ממשק המשתמש תוכנן כך שהוא יהיה אינטואיטיבי וקל לשימוש, ויש גם אפשרות קוד QR להקל על העברות.

ספר חשבונות ננו S IOTA

צוות IOTA הודיע ​​כי לדג’ר עבד על הפיכת ארנק החומרה Nano S שלו לתואם ל- IOTA כבר באפריל. אנחנו עדיין מחכים בסבלנות, מכיוון שזה יהיה מחליף משחק באבטחת ארנק עבור מחזיקי IOTA.

כפי שאתה אולי כבר יודע, Ledger Nano S הוא ארנק חומרה שהוא פחות או יותר בטוח כמו שאתה יכול לקבל באחסון מטבעות קריפטוגרפיים. גם אם המכשיר נגנב תוכלו לשחזר את ה- IOTA שלכם, ואין ארנק אחר שיכול לטעון זאת.

קיימת השקעה אם אתה קונה את Ledger Nano S, והחל מאוגוסט 2018 הם נמכרים תמורת 99.99 דולר באתר הרשמי של Ledger.

סיכום

עכשיו, אחרי שעברתם את כל המדריך, כדאי שיהיה לכם מושג איזה ארנק IOTA ישמש בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם.

האם אתה זקוק לארנק לשימוש בדרכים? הארנק הנייד הוא ההימור הטוב ביותר. האם אתה רוצה את האולטימטיבי בבטיחות? בחר בארנק חומרה, או אם העלות גבוהה מדי, בחר במקום זאת ארנק נייר. לחלופין, אתה יכול לקחת את האמצע וללכת עם ארנק שולחני.

ארנקי ה- IOTA מוגבלים כרגע, אך עם הטריניטי בגרסת בטא והתמיכה שתגיע בקרוב מדג’ר, אתה אמור לקבל את כל משאבי הארנק שאתה צריך. אולי השתמש בארנק שולחן עבודה כצומת, וברגע שה- Ledger מוסיף תמיכה ב- IOTA, העבר את עיקר המטבעות לשם לשם ביטחונו.

לא משנה מה תחליטו עליכם לדעת שפרויקט IOTA מתקדם, והמפתחים מחויבים לייצר מטבע קריפטוגרפי שמשנה את פני הבלוקצ’יין על ידי שימוש לא בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

מקומות לרכוש MIOTA:

  • Binance Exchange
  • הואובי
  • HitBTC

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me