הארנקים המומלצים ביותר: 6 המקומות הראשונים לאחסון ה- DCR שלך

Decred (DCR) נוצר בפברואר 2016 כגרסה משופרת של ביטקוין. הוא משלב הוכחת עבודה עם הוכחת יתד לצורך הסכמה, וכולל מרכיב ממשל.

עם Decred, 60% מתגמולי הכרייה משולמים לכורי PoW, 30% מגיעים לבעלי העניין ב- PoS, ו -10% מושקעים בקרן לפיתוח עתידי. פירוש הדבר שמלבד פוטנציאל המחירים לטווח הארוך של DCR, המחזיקים יוכלו גם להרוויח תשואה מתמשכת בגין הטבת ה- DCR שלהם..

כמובן שאם אתה מתכנן להניח את Decred תצטרך ארנק כדי להחזיק את ה- DCR שלך. בפוסט זה אנו נסתכל על 6 המקומות הטובים ביותר לאחסון ה- Decred שלך ואנחנו גם נותנים לך כמה רמזים וטיפים שיכולים לעזור בכל הנוגע להעמדת ה- DCR שלך.

6 המקומות הראשונים לאחסון ה- DCR שלך

Decred הוא מטבע קריפטוגרפי די פופולרי בפני עצמו, אך לאור האופי הייחודי של הפרוטוקול שלו, עדיין יש כיסוי מוגבל יחסית מצד כמה מספקי הארנקים הגדולים ביותר. עם זאת, יש עדיין לא מעט אפשרויות אחסון שיש לך ל- Hodl ה- DCR שלך.

בסיכום שלנו על כמה מהארנקים הטובים ביותר של Decred בדקנו מבחר צולב של ארנקים ממפתחים שונים. אמנם עשויים להיות ארנקים שלא שקלנו ברשימה זו שאתה שוקל, אך חשוב לוודא שהארנק המדובר נתמך על ידי קהילת Decred..

Decrediton (ארנק שולחני)

ה דקרדיטון ארנק שולחן העבודה הוא הארנק הרשמי של ממשק המשתמש הגרפי Decred. הארנק של Decrediton הוא קוד פתוח לחלוטין והוא קיים מאז הקמתה של Decred. זה גם שופר מאוד לאורך השנים כך שהוא מציע כיום ממשק מצוין לאחסון, שליחה וקבלה של Decred.

ממשק ארנק Decrediton

ממשק המשתמש של ארנק שולחן העבודה Decrediton. מָקוֹר: הוגדרו מסמכים

ארנק Decrediton זמין עבור Windows, OSX ו- Linux. הוא מספק אבטחה יוצאת מן הכלל מכיוון שזה באמת מעט יותר מייצוג גרפי של ארנק ממשק שורת הפקודה. מי שרוצה מקום קל לשימוש ומאובטח לאחסון ודיוק של Decred, ישמח יותר להשתמש ב- Decrediton.

משהו שחשוב לציין לגבי ארנק Decrediton הוא שאתה לא יכול להמר סולו על ה- DCR שלך. יהיה עליכם להשתמש בבריכת ההימורים או בספק שירותי ההצבעה (עוד על כך בהמשך). זה ידרוש תשלום המשולם לבריכת ההימור, כך שאם תרצה להימנע מכך, כדאי לך לשקול להשתמש בארנק שורת הפקודה..

Ledger Nano S (ארנק חומרה)

אם אתה מכיר אחסון קריפטוגרפי תדע שארנק חומרה נחשב לאחד האמצעים המאובטחים ביותר לאחסון מטבעות. Ledger Nano S הוא אחד מארנקי החומרה המובילים שיש, ושמירת ה- Decred בארנק Ledger יכולה להעניק לכם שקט נפשי.


ארנק Ledger Nano S Decred

קבל את Ledger Nano S היום

Ledger מגן על Decred שלך מפני האקרים ושחקנים גרועים אחרים במספר דרכים. המכשיר דורש תשומות דיגיטליות ופיזיות כדי להשלים עסקאות כלשהן, מה שאומר שאי אפשר לגנוב כספים מדג’ר מרחוק. כל הנתונים מוצפנים ומוגנים באמצעות PIN, כמו גם גיבוי מלא. אין צורך לדאוג לאבד את דקר המאוחסנת בספר חשבונות. ואתה גם מקבל בדיקות נגד תוכנות זדוניות כדי להבטיח שהמכשיר אינו נפגע.

יש מחיר במחיר של 59.00 דולר על ספר החשבונות, אך כל מי שיש לו מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של יותר מכמה מאות דולרים ימצא מחיר קטן שיש לשלם עבור ביטחון. יתר על כן, לדג’ר ננו יש תמיכה בלמעלה מ- 800 מטבעות קריפטוגרפיים שונים שהופכים אותו לארנק החומרה עם התמיכה הטובה ביותר שיש כיום בשוק..

יתכן שגם אתה מעוניין לדעת כי לדג’ר פרסמה זה עתה את דגם ננו X. זה יכלול חומרה חדשה ומרשימה כמו שבב מאובטח חדש. זה יתמוך במטבעות רבים יותר מההיצע כרגע בדגם ה- Nano S ויהיה זמין גם ל- Bluetooth לצורך ניידות אלחוטית.

ארנק שורת הפקודה הוכרז

ארנק אחר של קוד פתוח שתוכלו לשקול הוא ה- Decred ארנק שורת פקודה. זה לא ידידותי למשתמש כמו ארנק Decrediton ויחייב אותך להיות בקיאים מסוימים בשורת הפקודה. עם זאת, ישנם מספר מדריכים מועילים על אופן ההתקנה והשימוש ב- CLI של Decred.

אחד היתרונות העיקריים של ארנק שורת הפקודה הוא שהוספת פונקציונליות. לדוגמה, ארנק זה מאפשר לך להפקיד סולו את ה- DCR שלך ומכאן לוותר על העמלות שנגבות על בריכות הימורים.

אמנם היערכות סולו עשויה להיראות כאופציה אטרקטיבית מנקודת מבט חזרה, אך היא תדרוש ממך לשמור על ארנק נעול ולהפעיל את המחשב שלך ומחובר לרשת 24/7. אז אם אתה חושב על היערכות סולו עליך לוודא שההתקנה שלך יכולה לאפשר זאת.

לחלופין, אין שום דבר שמונע ממך להשתמש בארנק CLI ולהצטרף לאחת מבריכות ההימור כפי שהיית עושה עם ארנק Decrediton..

יציאת מצרים (ארנק שולחני)

ארנק הקריפטו של אקסודוס הוצג לראשונה ביולי 2016 ומאז הוא בחירה פופולרית בקרב חובבי קריפטו רבים. הסיבה היא ממשק המשתמש היפה שלו וקלות השימוש בו. זה גם מוסיף תמיכה במטבעות חדשים כל הזמן, וצוות הפיתוח פעיל מאוד.

Exodus מספק הצפנה הן לנתוני עסקאות והן למפתחות פרטיים, והנתונים לעולם לא עוזבים את המכשיר שלך. זה גם מקל על גיבוי או שחזור הארנק שלך בלחיצה אחת בלבד.

ארנק יציאת מצרים הוכרז

ממשק משתמש אקסודוס של ארנק שולחן העבודה

מאפיין מועיל נוסף בארנק אקסודוס הוא בניית Shapeshift. הדבר מאפשר לבצע החלפות מהירות וקלות למגוון קריפטוגרפים. Exodus זמין עבור Windows, Linux ו- OSX ואם אתה נתקל בבעיות כלשהן יש צוות תמיכה זמין 24/7.

יש כמה חסרונות בארנק הזה. לדוגמא, הוא לא מאובטח כמו ארנק חומרה, וחלק מהמשתמשים התלוננו על היעדר אימות דו-גורמי. יתר על כן, אינך יכול להפקיד את ה- DCR שלך מארנק אקסודוס כך שאתה עלול לאבד את תגמולי ההימור הפוטנציאליים.

קובו (ארנק נייד)

ה ארנק קובו הוא משהו אחר שכן הוא משמש כארנק הימור. זה הוסיף תמיכה ב- Decred באוקטובר 2018, ותוכל להניח את ה- Decred שלך מתוך ארנק Cobo. יש לו גם תמיכה בלמעלה מ -20 מטבעות Proof of Stake אחרים, ומאפשר לך להניח רבים מכולם מאותו הארנק.

לאחרונה הם הוסיפו גישה למפתחות פרטיים מארנקים דטרמיניסטיים היררכיים, כמו גם הוספת קודי PIN לצורך אבטחה טובה יותר. ממשק המשתמש של ארנק הקובו ברור ואינטואיטיבי, והוא כולל אפילו תכונות ספציפיות למיקום.

ארנק הנייד של קובו הוכרז

ארנק קובו ניידים צילומי מסך. מָקוֹר: חנות הגוגל סטור

העובדה שקובו הוא ארנק סלולרי מטרידה מנקודת מבט ביטחונית, אך אם אתה מריץ אותו במכשיר נייד שאינו נמצא בשימוש עם יישומים אחרים הוא אמור להיות בטוח מספיק. ותכונת ההימור היא תוספת נהדרת, במיוחד אם אתה מחזיק בכמה מטבעות PoS הנתמכות על ידי קובו מלבד Decred.

ארנק אטומי (אוניברסלי)

הארנק האטומי הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי אוניברסלי שיש בו תמיכה בלמעלה מ -300 מטבעות כולל Decred. הארנק האטומי שילב גם שירותי חילופי קריפטו כמו צ’אנגלי ושפשיפט בפתרונות הארנק שלהם.

המשמעות היא שתוכלו לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים עם פיאט ישירות מהארנק באמצעות שירותי חילופי המיידית הללו. זה גם מאפשר לך להחליף באופן מיידי את המטבעות שלך כמו DCR עבור כל מטבע אחר הנתמך על ידי שערי הצפנה האלה.

אם אתה יותר מסורתי ומעדיף להחליף את המטבעות שלך ישירות ללא שימוש בשירות מרכזי, אזי התמיכה בהחלפה אטומית תגיע בקרוב. זה רלוונטי במיוחד עבור Decred בהתחשב בעבודתם על הפיכת החלפות אטומיות צולבות.

הארנק Atomic זמין במספר מערכות הפעלה שונות כולל Windows, MacOS, אובונטו, דביאן ופדורה. היזם גם עומד להשיק גרסה ניידת הן ב- iStore של אפל והן בחנות Google Play. הם יפרסמו עדכונים על מהדורת אלפא באתר האינטרנט שלהם.

למרות שארנק Atomic הוא עדיין מוצר חדש יחסית, יש לו גיבוי די חזק מצד חברות ואנשים פרטיים בקהילת המטבעות..

נותני שירותי הצבעה

כאמור, כאשר אתה מחזיק ב- Decred, פרוטוקול הממשל שלהם מעניק לך את הזכות להצביע על יוזמות מסוימות. על מנת לקחת חלק היית צריך להשאיר את המחשב האישי שלך פעיל לצמיתות מלאה ברשת תוך השארת נעילת הארנק שלך.

עם זאת, אם אתה מעדיף להאציל את זכויות ההצבעה הללו (ולהרוויח את הפרס המשותף), תוכל להשתמש במה שמכונה נותני שירותי הצבעה. אלה נקראים גם “Stakepools” והם מאפשרים לך להשתתף במערכת ה- PoS של Decred ללא צורך להפעיל כל הזמן צומת מלאה..

VSP כמובן תגבה תשלום עבור הפעלת שירות זה אך יש מגוון שלם של בריכות לבחירתכם. אם אתה עומד לבחור VSP, מומלץ לבחור אחד שאינו כולל יותר מ -5% מכלל קולות הרשת. זאת במטרה לסייע לביזור הרשת באמצעות הפצת כוח ההצבעה.

סיכום

ישנם שלל ארנקים ואפשרויות אחסון. אם אתם מחפשים את השיטה המאובטחת ביותר, ככל הנראה שווה לכם להשיג ארנק חומרה לדג’ר ננו. זה יאפשר לך לשמור על ה- DCR שלך בסביבה לא מקוונת מבטיחה מידי האקרים סקרנים.

לחלופין, אם אתה מעדיף את הפונקציונליות המלאה של הארנק השולחני הרשמי של Decred, תוכל להתקין את הארנק Decrediton. זכור כי אם אתה עומד להימצא ללא VSP תצטרך לשמור על המחשב 24/7 עם הארנק נעול..

ארנקים של צד שלישי כגון ארנק אקסודוס או קובו יכולים גם הם להיות פיתרון כל עוד לא אכפת לכם מהעמלות שנגבות בבריכות ההימור הללו. רק זכור כי בעת בחירת ה- VSP שלך, דאג לבסס את בחירתך על ביזור רשת ולא רק עמלות.

המקומות הטובים ביותר לרכוש DCR:

  • Binance Exchange
  • הואובי
  • ביטרקס
  • קריפטופיה

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me