מה זה Ripple XRP?

אם אחד חשב שהבנת ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים הייתה מסובכת, הרי ש- Ripple בטוח תאתגר את התפיסה שלך לגבי טכנולוגיית בלוקצ’יין מתקדמת..

אז מה בדיוק אדווה ולאן היא מכוונת?

על מנת לענות על שאלה זו עלינו להניח תחילה את עבודת הקרקע עם כמה מאפיינים בסיסיים ההופכים אותה למשהו שונה לחלוטין מביטקוין. בטח, זה גם מטבע דיגיטלי אבל זה גם א פרוטוקול תשלום.

זו תשתית קוד פתוח בסיסית שמטרתה להקל על תנועת הכסף. הוא מופץ ופרוטוקול תשלום בזמן אמת לכל דבר בעל ערך כספי. על מנת להבין את Ripple בצורה הטובה ביותר, זה עוזר להסתכל על מודל עסקי שפועל כבר שנים.

זה ענף העברת הכסף.

קווי דמיון בין אדווה לגורם

כשמישהו חושב על העברות כספים מעבר לים, ווסטרן יוניון היא כנראה אחת החברות הבולטות בתחום. הם שימשו גולים ברחבי העולם במשך מספר שנים.

מה שהכי נוח בחברה הזו הוא האופי המבוזר יחסית של הפעולה. שלא כמו תשלום מהיר עם בנקים מסורתיים, כאשר אתה משלם בסניף Western Union, הכסף שלך לא עוזב את הסניף הזה.

לדוגמא, נניח שאתה רוצה לשלוח משהו לקרוב משפחה במדינה אחרת. היית נכנס למערב האיחוד המקומי שלך ונותן להם את המזומנים ואומר להם איפה הנמען גר. היית נותן להם גם את שמם המלא.

הסניף שלך היה מודיע לסניף במיקום הנמען כי יש לשלם לאדם. לאחר שילמו לאותו אדם, יהיה הסכם לא רשמי לפיו האיחוד המערבי המקומי שלך חייב את האחר. זה יוסדר בעתיד או יוגבה בתשלומים אחרים.

חשוב גם לציין כי הדבר מבוסס מטבעו על אמון. אתה סומך על הסניף המקומי שלך, חבר שלך סומך עליו והסניפים צריכים לסמוך גם זה על זה.

למרות שדרך מחשבה חדשה באמת, זה המושג הכללי של אדווה. עם זאת, יש הרבה יותר שניתן לחזות בפרוטוקול זה.


פרוטוקול מבוזר

Ripple שואפת להיות מערכת תשלומים שבה כל אחד יכול להעביר כל דבר בעל ערך ברחבי העולם במהירות ובעמלות מינימליות. אופי פרוטוקול ה- Ripple מטרתו לנתב תשלום מאדם לאדם בצורה הזולה ביותר.

ההבדל העיקרי בין פרוטוקול ה- Ripple לבין הדוגמה של הכסף לעיל הוא ששני הסוכנים ברשת Ripple לא באמת צריכים לסמוך אחד על השני כדי להשלים את העסקה.

פרוטוקול ה- Ripple מאפשר לשני הסוכנים למצוא צד שלישי שסומך על שניהם על מנת להשלים את העסקה. אכן, זה לא חייב להיות סוכן אחד בלבד, יכולה להיות שרשרת של סוכנים שסומכים זה על זה.

הפרוטוקול יחפש את כל רשת ה- Ripple המבוזרת בכדי לנסות ליצור שרשרת אמון שניתן להשתמש בה בעסקה מסוימת זו.

מה שמרתק באמת במושג הוא שניתן להעביר כל מה שמייחסים לו ערך.

לדוגמה, זה יכול לכלול נכסים פיזיים כגון סחורות. אין הגבלה על מה שניתן להעביר כל עוד שני הסוכנים המחוברים לרשת Ripple מוכנים להחליף סחורות אלה.

הזן XRP

אסימון Ripple (XRP) הוא נכס דיגיטלי המשמש ברשת כעמלת עסקה. עלות עסקאות אלה היא כ- 0.00001 XRP. לאחר ששולם זה, אלה נהרסים על ידי הרשת במטרה ליצור עלות ולמנוע דואר זבל של עסקאות..

הגאונות של XRP היא שהיא מאפשרת גם להקל על עסקה גם אם אין שרשרת אמון בין המשתתפים..

בדוגמה שלעיל עם מפעיל ההעברות, אם רשת Ripple אינה יכולה להקים שרשרת אמון זו, ניתן להשתמש בתמורות XRP בתמורה. שער התשלומים יספק מחיר לעסקה ב- XRP.

אף על פי שפועל כמטבע מוצא אחרון הוא אחד ממטרות אסימון ה- XRP, ישנם מספר יתרונות אחרים שהופכים את העסקה עם XRP ליעילה הרבה יותר..

עסקאות XRP יסתיימו בפחות מארבע שניות. מכאן שכאשר הוא נשלח לרשת, הבעלות על הנכס מתחלפת כמעט באופן מיידי. זאת בשונה מעסקאות ביטקוין אשר נוטות להימשך כמה שעות כרגע. ניתן לראות השוואה בתמונה למטה של ​​עסקאות בשנייה.

עסקאות אדוות לשעה

יתרה מכך, מכיוון ש- Ripple הוא נכס דיגיטלי עם מאפיינים מסוימים הניתנים לאימות, לא ניתן “לזייף” אותו בשום מידה. המשמעות היא שיש אמון טבוע ברשת Ripple. היו גם רק 100 מיליארד XRP שנוצרו אי פעם. לפי פרוטוקול Ripple, לעולם לא ניתן לייצר או “לכרות” XRP נוסף..

טיפ ברג הקרח

לא ניתן לזלזל בפוטנציאל של ריפל להשפיע במידה ניכרת על אופיה של המערכת הפיננסית העולמית.

לדוגמה, מושג אחד שמנסה ריפל לשבש הוא זה של “בנקים נוסטרו”. מדובר למעשה בחשבונות בנק המוחזקים על ידי בנקים אחרים במטבע זר. הם מוחזקים שם על מנת להקל על תשלומי מטבע חוץ.

אדווה רואה בכך משאב מבוזבז שהם רוצים לפנות. הם שואפים להיות שוק עולמי עבור חשבונות אלה כדי שהבנקים ומשתתפי המט”ח יוכלו להציע את ה”צף “הזה לשימוש אחרים..

זה גם יאפשר לשלוח את הכסף מספק מקומי, כלומר עסקים בינלאומיים לא יצטרכו להתמודד עם תשלומי SWIFT יקרים ואיטיים..

ריפל שואפת גם לזעזע את השוק הגדול בעולם, של שוק מטבע החוץ. עם מעל ל -5 טריליון דולר המוחזרים מדי יום, זה אכן יעד ראוי.

אדווה בעבודה עם מעבדי תשלום

הם שואפים להשיג זאת עם הקמת ערוץ התשלומים XRP. זה היה הוכרז לאחרונה על ידי החברה כשפרסמו מספר תכונות חדשות המשפרות את פרוטוקול Ledger ו- XRP Interledger.

זה יאפשר תפוקת עסקאות לעלות לעשרות אלפי עסקאות בשנייה מה שמביא מדרגיות בסופו של דבר לרמת הויזה. זה יאפשר לאנשים לשלוח כסף מעבר לגבולות מהר ככל שהם מסוגלים להחליק כרטיס אשראי.

ריפל החלה גם ליצור מספר קשרים חשובים עם חברות כמו בנקים וחברות העברת כספים. שחקנים אלה מודעים יותר ויותר לפוטנציאל אדיר בבלוקצ’יין.

מה שהופך את ריפל לשונה כל כך ממטבעות קריפטו אחרים כמו ביטקוין היא שהיא אינה שואפת ליצור עולם מבוזר לחלוטין שבו אין צורך בבנקים ובמוסדות פיננסיים..

היזמים שמאחורי ריפל מבינים שמוסדות פיננסיים וממשלות תמיד יהיו חלק מחיינו. עם זאת, הם רוצים לעבוד עם מוסדות גלובליים כדי להפוך את העסק לחלק, מאמץ ומהיר ככל האפשר.

קונה XRP

כקריפטוגרפיה השלישית היקרה ביותר, Ripple XRP זמין כעת במספר בורסות קריפטוגרפיות שונות לרכישה. לדוגמה, אתה יכול להשיג את זה בבורסת קראקן כשער פיאט שבו אתה יכול לקנות את האסימונים עם דולר.

ניתן גם לסחור ב- XRP כמוצר נגזר של Future או CFD. זה מאפשר לך לסחור באסימון במינוף שיכול לשפר תשואות והפסדים. אם היית סוחר את זה בעתיד, תוכל להשתמש ב- XRP Futures בבורסת Bitmex. לחלופין, אם ברצונך להשתמש במוצר CFD, תוכל להשתמש במתווך כמו IQ Option.

ברגע שיש לך את היד שלך על XRP אתה צריך למצוא את אפשרויות האחסון המתאימות ביותר. בעוד שהשארת כמות קטנה של XRP בבורסה זה בסדר, השיטות המומלצות של מטבעות קריפטו יאפשרו לך לאחסן את רוב המטבעות שלך במצב לא מקוון.

אחסון XRP

ישנן מספר אפשרויות אחסון של Ripple XRP העומדות לרשותך. אולי האפשרות המאובטחת ביותר היא להשתמש בארנק חומרה של מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ledger Nano. זה יאפשר לך לאחסן את האסימונים שלך ולשלוח / לקבל אותם בקלות מבלי לחשוף את המפתחות הפרטיים שלך לאינטרנט או לסביבת המחשב המקומית שלך..

ככל הנראה אחת מאפשרויות האחסון הבסיסיות ביותר היא שימוש בארנק נייר Ripple. בעזרת זה תיצור כתובת XRP של Ripple שאליה תוכל לשלוח אסימונים. יהיה עליך לרשום את המפתח הפרטי ואת הכתובת הציבורית. לאחר ששלחתם את האסימונים לכתובת עליכם להשתמש במפתח הפרטי שלכם בכל לקוח Ripple כדי לשלוח שוב את האסימונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map