Zclassic همچنان خراب می شود زیرا چنگال خصوصی بیت کوین بافندگی می شود

هاردفورک Bitcoin Private اکنون در دسترس ما است. طی چند ساعت آینده باید انتظار داشته باشیم که airdrop به کسانی که هم بیت کوین دارند و هم Zclassic دارند ، اعطا شود..

این همه قایقرانی ساده نبود زیرا Zclassic در صرافی Cryptopia با مشکلات خروج روبرو بود. Cryptopia قصد احترام به airdrop را نداشت تا کاربران از داشتن سکه های مبادله ای سود زیادی نبرند.

اکنون به نظر می رسد که مشکل دیگری گریبانگیر دارندگان Zclassic شده است: قیمت. با نزدیک شدن به چنگال ZCL هنوز در حال سقوط است. این واقعاً تعجب آور است زیرا معمولاً سکه های قبل از گاو سخت استفاده می شوند.

ما اخیراً با افزایش قیمت Litecoin و چنگال نقدی Litecoin و همچنین تجمع در بیت کوین در ماه نوامبر گذشته در تجمع SegWit2X این موضوع را مشاهده کردیم..

اکنون دارندگان ZCL بسیاری وجود دارند که به این فکر می کنند دقیقاً چه عواملی به شما می دهد.

پمپ ZCL سپس ریخته شود

ZClassic اخیراً افزایش چشمگیر قیمت داشته است. از زمان اعلام نام تجاری ، قیمت ZCL از 4 دلار به بیش از 180 دلار در هر زمان رسیده است. در زیر حرکت قیمت طی 3 ماه گذشته از Coinmarketcap را داریم.

عملکرد قیمت Zclassic

قیمت ZCL در 3 ماه. منبع: Coinmarketcap.com

این امر می توانست با دو عامل ادامه یابد. یکی از آنها می تواند کسانی باشد که سعی می کنند سکه را پیش بینی کنند تا قطره قطره شود. تنها راهی که کسی می تواند ادعا کند یک سکه با گردن را در اختیار دارد ، نگه داشتن سکه مورد بحث است.

با این حال ، ممکن است یک دلیل دیگر نیز وجود داشته باشد که این قیمت بسیار جمع شده است. این می تواند در نتیجه فرصت طلبان دیگری باشد که می خواستند سکه را معامله کنند در حالی که سکه به سمت تاریخ سخت پیش بینی شده پیش می رفت.

این معامله گران کسانی هستند که احتمالاً تحت تأثیر کاهش اخیر قیمت ZCL تحت تأثیر قرار گرفته اند. آنها علاقه ای به مطالبه سکه خصوصی بیت کوین نداشتند و فقط Zclassic را در دست داشتند. برخی تخمین ها وجود دارد که Zclassic می تواند 500 دلار به بالا صعود کند.


اکنون به نظر می رسد با نزدیک شدن به تاریخ واقعی فروش هوا ، قیمت Zlcassic همچنان نزولی خواهد بود. کسانی که سکه ها را در اختیار دارند ، بیت کوین خود را خصوصی می خوانند و پس از آن احتمالاً Zclassic خود را می فروشند. بیشتر سازندگان روی سکه جدید کار خواهند کرد و احتمالاً Zclassic کنار گذاشته خواهد شد.

علاوه بر این ، به نظر می رسد برخی از فشارهای فروش نیز از طرف آن بازرگانان وارد شده است. از آنجا که فهمیدند بلند پروازی هایشان برای قیمت ZCL غیرواقعی است ، شروع به فروش سکه های خود کردند.

لیست های خصوصی بیت کوین

تا کنون ، تنها صرافی اعلام کرده است که آنها لیست Bitcoin Private را لیست می کنند HitBTC است. پروژه خصوصی بیت کوین همچنین اعلام کرده است که آنها مایلند مبادلات غیرمتمرکز خود را برای تسهیل تجارت باز کنند.

بسیاری وجود دارند که این امر را بعنوان یک دستاورد نمی دانند و دوست دارند حمایت گسترده تری را شاهد باشند. هنوز برخی از آنها درخواست لیست مبادله Binance را کرده اند ، بعید است راهنمایی زیادی در این مورد وجود داشته باشد زیرا Binance لیست را قبل از واقعیت اعلام نمی کند.

صرافی دیگری که باعث افتخار آیرودو خصوصی بیت کوین نخواهد شد ، Bittrex است. آنها ادعا کرده اند که نمی توانند از کیف پول های بیت کوین قبل از چنگال عکس بگیرند زیرا این امر منجر به ضرر صرافی می شود.

خرابی بازارهای Zclassic

بازارهای برتر برای تجارت Zclassic. منبع: Coinmarketcap.com

با توجه به اینکه بیش از 93٪ از کل حجم معاملات Zclassic در Bittrex بود ، این واقعا جای تأسف دارد. این همچنین بیشتر بر این استدلال اضافه می کند که بیشتر خریدارانی که قیمت Zclassic را افزایش می دادند ، بازرگانانی بودند که امیدوارند از موج سخت کار کنند.

آیا واقعاً به Bitcoin خصوصی احتیاج داریم?

بسیاری از افراد در انجمن رمزنگاری ها هستند که نیاز به رمزنگاری با حریم خصوصی دیگر را زیر سوال می برند. در حال حاضر سکه های زیادی وجود دارد که به نظر می رسد همه مزایای منحصر به فرد خود را برای حفظ حریم شخصی ارائه می دهند.

این چیزی است که ویتالیک بوترین نیز هنگام پاسخ به توییت شخص دیگری درباره Bticoin private آن را انتخاب کرده است.

Zcash سکه حریم خصوصی است که Zclassic در اصل از آن چنگ می زد. بسیاری از رمز نویسان از اثبات دانش صفر که در پروتکل Zcash استفاده می شود ، پیشرفته ترین در صنعت هستند.

شما همچنین سکه های جدیدتری مانند Verge (XVG) و Deeponion دارید که سعی در ورود به بازار سکه های حریم خصوصی دارند. بنابراین بیت کوین خصوصی وارد یک بازار واقعاً اشباع شده می شود.

امیدوارم کسانی که می خواهند سکه های خصوصی بیت کوین خود را ادعا کنند ، ZCL و BTC آنها با خیال راحت در خارج از ارز ذخیره می شود. هنوز این احتمال وجود دارد که Bitcoin Private بلند شود و به خوبی به دارنده خدمات برساند. با این حال ، مانند اکثر چنگال های بیت کوین ، قایقرانی نرم و صافی نداشته است.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map