در سراسر جهان بورس دارایی: بررسی جامع WAX

علاوه بر تدارکات ، امور خیریه و دارو ، صنعت بازی نیز به خوبی آماده استفاده از مزایای فناوری بلاکچین است.

دنیای بازی های آنلاین به دلیل اینکه پیشگامان صنعت برای حل مشکلات فعلی از بلاکچین استفاده می کنند ، قرار است آشفته شود.

WAX پروتکل معاملات غیر همگرا برای همتا را برای دارایی های بازی ویدیویی آنلاین ارائه می دهد و تیم WAX امیدوار است که بتواند به بیش از 400 میلیون بازیکن آنلاین که خرید ، فروش و جمع آوری موارد منحصر به فرد درون بازی دارند ، خدمت کند..

WAX چیست?

موم (Worldwide Asset Exchange) یک پلت فرم غیرمتمرکز است که هر کسی را قادر می سازد بازار مجازی خود را ایجاد و اداره کند. بدون نیاز به سرمایه گذاری در پروتکل های امنیتی یا پردازش پرداخت ، کاربران می توانند یک بازار مجازی کاملاً فعال برای دارایی های دیجیتال راه اندازی کنند.

WAX توسط بنیانگذاران OPSkins ، بازار پیشرو برای دارایی های بازی ویدیویی آنلاین ، توسعه یافته است و این پلتفرم همچنین به بازارهای فعلی و آینده امکان تعامل با استفاده از رمز WAX بومی را می دهد..

این پروژه در حال حاضر دفاتر خود را در هر دو كشور كانادا و آمریكا دارد و تیم WAX با برترین های OPSkins روبرو می شود.

تیم تبادل دیجیتال WAX

اعضای تیم WAX

مدیر عامل شرکت ویلیام کوئیگلی همچنین مدیر عامل شرکت OPSkins است ، در حالی که طراح اصلی John Brechisci Jr هم بنیانگذار OPSkins و هم CTO است. جاناتان یانتیس در هر دو شرکت موقعیت COO را دارد ، در حالی که OPSkins CIO Malcom CasSelle همچنین به عنوان رئیس WAX فعالیت می کند.

WAX چه مشکلی را حل می کند?

روش تجارت کالاهای مجازی یا “پوسته” هایی که می توانند در ظاهر بازی ها را شخصی سازی کنند ، در جامعه بازی های آنلاین کاملاً ثابت شده است.


با این حال ، تا همین اواخر ، هیچ بازار واحدی وجود نداشت که دسترسی آسان به فروشندگان پوست های مختلف را فراهم کند و مبادله کالاهای مجازی اغلب شامل بازدید از انجمن های آنلاین با شهرت ضعیف یا امید به برخوردهای تصادفی است..

معاملات همچنین به درجه بالایی از اعتماد نیاز داشتند زیرا مبادلات اغلب در سیستم عامل های مختلف انجام می شد و هزینه ها بسته به فروشنده ممکن است متفاوت باشد.

رئیس WAX مالکوم کاس سل اخیراً توضیح داده است:

اکثریت قریب به اتفاق گیمرهایی که امروز دارایی های مجازی را خریداری و می فروشند ، احتمالاً کالاهای خود را به سرقت می برند یا هزینه های گزافی را از طریق معاملات مرزی پرداخت می کنند ، مگر اینکه به یک سیستم تجارت متمرکز مراجعه کنند. راه حل ایده آل برای این مشکل یک مخزن دارایی مجازی جهانی است که برای همه قابل دسترسی است و کاتالوگ کاملی از همه موارد موجود برای فروش در زمان واقعی را فراهم می کند.

به طور سنتی ، برای تجارت با دارایی های بازی ، لازم بود که مبادله ای انجام شود که در آن یک طرف مبلغی را به امید دریافت کالای خود ارسال کند.

فاصله زمانی مختصری وجود دارد که هر یک از طرفین می توانند به خاطر پول یا کالای خود کلاهبرداری کنند. WAX با ارائه یک بستر ایمن که تحویل کالا را از طریق یک سیستم غیرمتمرکز و بدون اعتماد تضمین می کند ، روند کار را ساده می کند.

بررسی اجمالی موم

نمای کلی WAX

Steam در سال 2012 جایگزینی برای این سیستم فراهم کرده است و ثابت شده است که بازار Steam مورد علاقه گیمرها قرار گرفته است ، با این حال ، Steam از یک پلت فرم متمرکز استفاده می کند که با سیستم های جایگزین یکپارچه نیست و هرگونه وجهی که در این سیستم عامل بدست می آید فقط در بازار Steam معتبر است.

پروژه چقدر قابل اجرا است?

WAX توسط بنیانگذاران OPSkins ، که بازار پیشرو در جهان دارایی های بازی ویدیویی آنلاین است ، اداره می شود و علی رغم شروع کمتر از سه سال پیش ، این شرکت در حال حاضر به معاملات حدود دو میلیون در هفته و 100 میلیون در سال افتخار می کند..

OPSkins همچنین میلیون ها کاربر فعلی دارد در حالی که بالاترین کالای موردعلاقه در این سیستم عامل 35000 دلار بود. در نتیجه ، WAX قانونی بیش از 400 میلیون بازیکن را هدف قرار داده است که ارزش تقریبی 50 میلیارد دلار اقلام مجازی در سراسر جهان را دارد..

پتانسیل WAX بسیار زیاد است و بازار همچنین می تواند مواردی غیر از موارد مجازی را نیز اداره کند. کاربران می توانند موارد فیزیکی را رمزگذاری کنند و می توانند یک صنف را برای پذیرش کلکسیون های کمیاب مانند لباس و ساعت تشکیل دهند و سپس نشانه هایی صادر کنند که توسط صاحب آنها قابل استفاده باشد. سپس مالک می تواند نشانه های سایر موارد را در بستر WAX معامله کند.

این پلتفرم همچنین از عوامل انتقال استفاده می کند که به منظور سهولت در انتقال کالاهای مجازی بین خریدار و فروشنده و کمک به اداره کل روند ، به آنها سپرده شده است. این نمایندگان قبل از تحویل دارایی به فروشنده ، علاوه بر جمع آوری و نگهداری دارایی ، از تأیید و تسویه معاملات نیز مراقبت می کنند..

کل فرآیند امکان بازاری را فراهم می کند که نیاز به حمل و نقل یا فروش فیزیکی اقلام مختلف در همایش ها و نمایشگاه ها را از بین می برد. این پلت فرم در سراسر جهان در دسترس است و اصناف را می توان توسط هر کسی ایجاد کرد که به همه دارایی های معامله شده در WAX اجازه می دهد.

در نتیجه ، نشانه های WAX توکن های کمکی است که برای انواع کالاهای مجازی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به تسهیل معاملات کم هزینه ، ایمن و بی اعتماد در بستر WAX کمک می کند.

اکوسیستم WAX

رئیس جمهور Malcom CasSelle این پروژه را شبیه غول های فعلی تجارت الکترونیکی می داند

WAX نسل جدیدی از معامله گران دارایی مجازی را قادر خواهد ساخت ، به روشی مشابه که بازارهای مدرن کارآفرینان را قادر می سازد به صورت آنلاین فروشنده برق ، سوار رانندگان سهام یا میزبان مسافران (علی بابا ، آمازون ، اوبر و Airbnb) شوند.

آیا WAX ارزش سرمایه گذاری دارد?

با وجود بسیاری از نکات مثبت پیرامون WAX ، هنوز خطرات ذاتی مرتبط با پروژه وجود دارد. به عنوان مثال ، سودمندی پروژه محدود به تعداد کاربران فعلی آن است و هر کسی در خارج از انجمن بازی ها برای استفاده از رمز جذب نمی شود.

WAX همچنین با رقابت از جمله Dmarket و Enjin روبرو است و در حالی که Dmarket همچنین هدف آن تسهیل تجارت کالاهای مجازی است ، Enjin به عنوان یک پلتفرم عمل می کند که به کاربران در ایجاد و مدیریت کالاهای مجازی کمک می کند و بر ناشران بازی تمرکز دارد..

با این حال ، WAX به ناشران در ایجاد اقلام کمک نمی کند و بر بازار ثانویه ای که امکان تجارت آنلاین کالا را فراهم می کند تمرکز دارد..

همچنین در قالب پروژه های متمرکز مانند Steam یا IGXE در چین رقابت وجود دارد. ثابت شده است که بازار بخار در بین گیمرها محبوب است و وجوه بدست آمده در بازار بخار محدود به آن سیستم عامل است.

IGXE میلیون ها گیمر درگیر تجارت دارایی های مجازی بازی است و گیمرهای چینی اغلب می خواهند از Alipay برای معاملات خود استفاده کنند. علاوه بر این ، چین سیاست کنترل دقیق ارزی را اجرا می کند و OPSkins در حال حاضر مجوزهای لازم برای پذیرش پرداخت در چین را ندارد که بازار چین را تعطیل می کند.

با این حال ، این احتمال وجود دارد که بازارهای محلی چین مانند IGXE بتوانند بازارهای خود را با استفاده از سیستم عامل انتقال و پردازنده های پرداخت WAX ایجاد کنند.

قبل از ICO ، توکن WAX تقاضای زیادی را به خود جلب کرده بود ، و Pantera Capital ، HyperChain Capital و Fenbushi Capital ابراز علاقه به پروژه می کردند. WAX همچنین توسط بنیانگذار Ethereum ، آنتونی دی یوریو و توسعه دهندگان محترم بازی ، دیو آنتونی و برایان فارگو ، علاوه بر بزرگ صنعت Mike Novogratz پشتیبانی می شود.

علاوه بر این پشتیبانی ، تیم WAX همچنین همکاری با شرکت پرداخت Xsolla را اعلام کرده است. غول پرداخت توزیع کننده و ناشر جهانی بازی های ویدیویی است و شرکت هایی مانند Steam ، Twitch و Ubisoft را به عنوان مشتری حفظ می کند. Xsolla تأیید کرده است که WAX را به عنوان نوعی پرداخت قبول می کند.

نقشه راه پروژه WAX

نقشه راه پروژه WAX

در نتیجه سطح خوش بینی پیرامون پروژه ، توکن WAX پس از تکمیل ICO در پایان سال گذشته بسیار خوب عمل کرد.

در زمان ICO هر رمز WAX 0.32 دلار قیمت داشت و در پایان دسامبر این رقم به بیش از 4.80 دلار رسید. پس از سقوط سریع ، توکن کاهش یافته است و در حدود قیمت ICO خود در طی آخرین ماه گذشته معامله شده است.

WAX نتوانسته است از رکودی که در کل بازار رخ داده است فرار کند و نقشه راهی که در روزنامه سفید آنها ذکر شده نشان می دهد که استفاده عملکردی از نشانه های WAX تا Q4 2018 اتفاق نمی افتد.

این تیم در واقع محصول خود را تا Q4 2018 عرضه نخواهد کرد ، و این انتظار طولانی به از بین بردن بسیاری از هیاهوها و جنبش های قبلی این پروژه کمک کرده است.

رمز WAX در حال حاضر با زیر قیمت ICO در حدود 0.21 دلار معامله می شود و محدوده 104 میلیون دلار را حفظ می کند. این فرصت خوبی برای هر کسی است که بدنبال نگهداری طولانی تر است.

با وجود عملکرد ضعیف ، لازم به یادآوری است که WAX از پایگاه کاربران موجود OPSkins استفاده می کند و پس از راه اندازی ، باید شاهد حمل سریع کاربران باشیم.

آینده کلی WAX امیدوارکننده به نظر می رسد ، اگرچه ممکن است تا پایان سال طول بکشد تا ارزش قابل توجهی از توکن افزایش یابد.

تصاویر از طریق wax.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map