بررسی Waltonchain (WTC): هر آنچه لازم است بدانید

هدف Waltonchain ایجاد هماهنگی و کارایی در دنیای تدارکات و مدیریت زنجیره تأمین است زیرا سیستم های فعلی پیچیده هستند و اغلب شامل تعداد زیادی از احزاب پراکنده هستند.

در نتیجه ، برای سازمانها و مشاغل هنوز هم دشوار است که عملیات خود را در بخشهای مختلف زنجیره تامین هماهنگ کنند و یک روش عملیاتی واحد و ایمن را حفظ کنند.

والتونچین قول می دهد که به اشخاص حقیقی اجازه دهد فرایندهای مختلف خود را از طریق بلاک چین تراز کنند و یک اکوسیستم ایمن برای مدیریت و تأیید فراهم کنند که از اینترنت اشیا (IoT) و فناوری شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) استفاده می کند..

Waltonchain (WTC) چیست?

والتونچین در سال 2016 زندگی کرد هنگامی که گروهی از توسعه دهندگان از چین و کره جنوبی برای ایجاد پروژه گرد هم آمدند. Waltonchain از فناوری IoT ، RFID و بلاکچین برای ایجاد یک سیستم مدیریتی برای زنجیره های تأمین استفاده می کند..

این ترکیب منحصر به فرد فناوری به تیم پشتیبان پروژه امکان می دهد محصولات را در هر مرحله از مراحل تولید و توزیع ردیابی کند. این امر با استفاده از فناوری RFID امکان پذیر است ، در حالی که داده های مربوط به هر مورد در زنجیره بلوکی ذخیره می شود که دقت را تضمین می کند و اجازه می دهد اطلاعات بلافاصله قابل تأیید باشد.

این پروژه به نام چارلی والتون ، مخترع فناوری RFID نامگذاری شده است و همچنین به عنوان مخفف اختصاری سازمان و شبکه تجارت برچسب Wisdom Alters عمل می کند. فناوری RFID می تواند توسط طیف گسترده ای از برنامه ها مورد استفاده قرار گیرد و موارد استفاده شامل شناسایی ، تأیید و اعتبار سنجی و همچنین ردیابی فرآیندهای مختلف است.

تیم WaltonChain

تیم پشت Waltonchain از نظر آکادمیک متمایز است و تجربیات زیادی را در زمینه زنجیره های تأمین در سراسر آسیا جمع کرده است. Do Sanghyuk ، یکی از بنیانگذاران ، سمت های نایب رئیس کمیته توسعه تبادل فرهنگی چین – کره ، مدیر انجمن محصولات استاندارد کره و رئیس کره NC Technology Co. ، Ltd را بر عهده داشته است..

Xu Fangcheng یکی از بنیانگذاران ، مدیر سابق مدیریت زنجیره تامین گروه Septwolves Group Ltd. است و در حال حاضر مدیر Shenzhen Silicon ، Xiamen Silicon و رئیس هیئت مدیره Quanzhou Silicon است.

مو بینگ متخصص اینترنت اشیا Doc دکترای مهندسی است و از م Instituteسسه فناوری هاربین فارغ التحصیل شده است ، در حالی که مهندس بلاکچین وی سونگجی نیز دکترای مهندسی است و از دانشگاه دلاور فارغ التحصیل شده است ، وی همچنین تجربه کار در کوالکام و گوگل را دارد..

زنجیره والتون چگونه کار می کند?

تیم Waltonchain مفهوم Value Internet of Things را برای کمک به توصیف روش آنها در ترکیب تراشه های RFID اختصاصی با فناوری بلاکچین توسعه داده است و این ادغام به بلاکچین ها اجازه می دهد تا نمایش داده های اقلام فیزیکی را از طریق برچسب های RFID بر روی زنجیره ذخیره کنند..

برچسب های RFID از میدان های الکترومغناطیسی برای شناسایی اشیا استفاده می کنند و اسکن یک برچسب RFID تمام اطلاعات موجود را در اختیار کاربر قرار می دهد. این می تواند علاوه بر سایر داده های مهم ، از محل شروع محصول ، جایی که در حال حاضر واقع شده است و افرادی که با آن کار کرده اند ،.

برچسب های RFID می توانند به هر جسمی متصل شوند و با کارایی بیشتری نسبت به بارکدها کار می کنند زیرا بدون نیاز به اسکن کد مستقیم توسط دستگاه ها خوانده می شوند. RFID می تواند در ردیابی موجودی کالا / چمدان ، مجموعه عوارض ، کیوسک محصول ، سیستم کتابخانه و تأیید اسناد سفر مورد استفاده قرار گیرد..


بررسی اجمالی پروژه

علاوه بر این ، RFID همچنین می تواند برای مدیریت دسترسی ، پرداخت بدون تماس و هوشمند نیز استفاده شود ، که یک سیستم ریز حسگر است که می تواند نور ، دما ، مواد شیمیایی و حتی لرزش یا مغناطیس را تشخیص دهد..

والدین و زنجیره های فرعی

Walton Chain به عنوان زنجیره اصلی عمل می کند که زیر زنجیره های مختلف را مدیریت می کند ، معاملات را ردیابی می کند و قراردادهای هوشمند را اجرا می کند. رمز استفاده شده برای گردش و پرداخت در زنجیره مادر Waltoncoin (WTC) است. از WTC می توان برای داد و ستد داده ها ، انجام معاملات مختلف در زنجیره اصلی و ایجاد زیر زنجیره هایی استفاده کرد که از توکن های خود استفاده می کنند ، مانند چگونگی ایجاد Ethereum در ایجاد و استفاده از نشانه های ERC20. توکن های زیر زنجیره ای همچنین می توانند در صرافی غیرمتمرکز میزبانی شده در زنجیره مادر مورد معامله قرار گیرند و از WTC به عنوان ارز واسطه استفاده می شود.

زنجیره های فرعی توسط هر کسی که از فناوری Waltonchain استفاده می کند ایجاد شده و همچنین می تواند الگوریتمی اجماع متفاوت از Proof of Stake را انتخاب کند. & اجماع اعتماد (PoST) مورد استفاده در زنجیره والدین. PoST مشابه Proof of Stake (PoS) و دارندگان توکن پاداش یا گره های پرداخت سود سهام در WTC است. PoST همچنین شامل مکانیسم شهرت گره است که جوایز اضافی گره های با کیفیت بالاتر و صادقانه تر را تسهیل می کند. در نتیجه دارندگان توکن WTC می توانند با نگه داشتن نشانه در کیف پول خود سود سهام دریافت کنند.

سیستم زیر زنجیره ای مزایای زیادی دارد ، به عنوان مثال مشاغل می توانند یک بلاکچین را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنند. این زنجیره های فرعی در بالای زنجیره اصلی قرار دارند و می توانند برای اهداف خاص مانند ردیابی مارک های مختلف لباس یا خطوط پوشاک و اندازه گیری موفقیت خطوط مختلف در فروشگاه های مختلف استفاده شوند..

این سیستم همچنین به عملکرد شبکه کمک می کند ، زیرا اکثر داده ها در زیر زنجیره یک کسب و کار قرار دارند و هرگونه افزایش فعالیت آنها کل شبکه را مسدود نمی کند..

پروژه چقدر قابل اجرا است?

Waltonchain یکی از قابل قبول ترین پروژه های موجود در بازار تا به امروز است که هدف آن ارائه خدمات به صنایعی است که نیاز به استفاده از فناوری RFID با پشتیبانی بلاکچین دارند. قیمت برچسب های RFID در حال حاضر حدود 0.1 دلار است و مقرون به صرفه بوده و بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

وال مارت از سال 2003 پیاده سازی این فناوری را در زنجیره تأمین خود آغاز كرد و وزارت دفاع آمریكا اظهار داشت كه تمام تجهیزات نظامی از سال 2005 تاكنون مجبور به استفاده از برچسب های RFID بوده اند. سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) نیز توصیه كرده است كه شركت های داروسازی از این داروها استفاده كنند. RFID از سال 2006 محصولات خود را ردیابی می کند.

Waltonchain به عنوان یک پلت فرم زنجیره تامین و یک فناوری عمل می کند که هر کسی را قادر می سازد زیر زنجیره های خود را ایجاد کند. Waltonchain یک پروژه محبوب است که توانایی تغییر نحوه عملکرد شرکت ها در تجارت خود را دارد.

سیستم Waltonchain’s Value internet of Things دارای چندین مزیت واضح است که شامل موارد زیر است:

 • ضد جعل و تقلب قابل اطمینان از طریق شناسایی RFID
 • ردیابی و تأیید دقیق محصول
 • بهبود امنیت در نتیجه فناوری بلاکچین تغییرناپذیر
 • تمرکززدایی سازوکارهای بی اعتماد
 • روندهای ساده زنجیره تامین

Waltonchain همچنین مشارکت چشمگیری دارد و بسیاری از آنها با دولت های استانی چین همکاری می کنند. پروژه ای با حمایت دولت فوجیان برای ایجاد یک دریانوردی هوشمند وجود دارد دستگاه جوجه کشی بلاکچین, و یکی توسط دولت Jinhu برای ساخت سیستم های هوشمند تصفیه و نظارت بر هوا پشتیبانی می شود. علاوه بر این ، تیم Waltonchain با سازمان هایی مانند Silictec ، Sensor Technology (NIDS) ، NHTECH و TANYU مشارکت کرده است..

شرکای Waltonchain

Waltonchain همچنین در حال گسترش است و فراتر از دنیای مدیریت زنجیره تأمین است و یک استراتژی رشد تعیین کرده است.  

طرح توسعه 4 فاز

تیم Waltonchain چهار مرحله رشد مشخص را تشریح کرده است و فاز 1.0 شامل توسعه طرح یکپارچه سازی سیستم لباس RFID است. این تیم در حال توسعه سیستم برچسب RFID و الگوریتم رمزنگاری نامتقارن اختصاصی هستند.

نقشه راه Waltonchain

فاز 2.0 شامل ایجاد Waltonchain در صنایع پوشاک ، خرده فروشی و تدارکات است ، در حالی که فاز 3.0 تیم را می بیند که برای استفاده گسترده تر از فن آوری خود در صنعت تولید برنامه ریزی می کند.

هدف این است که به توسعه یک رکورد استاندارد و قابل اعتماد از کل فرایندهای تولید ، شروع از خرید مواد ، و انتقال به عملیات مونتاژ ، تولید ، بسته بندی و مدیریت موجودی کمک کنید..

فاز 4.0 به طور خلاصه ارتقا hardware سخت افزار و ساختار داده های بلاکچین را مشخص می کند. با پیشرفت سیستم ، کلیه دارایی های فیزیکی قادر به ثبت نام در Waltonchain در آینده هستند.

آیا باید در WTC سرمایه گذاری کنم؟?

والتونچین با صدور 100 میلیون سکه راه اندازی شد و تقریباً 70 میلیون سکه با حدود 25 میلیون سکه در حال ذخیره ذخیره شده است و سکه های باقیمانده طی سالهای آینده استخراج می شوند. WTC به عنوان یک پروژه تحت رادار برای سرمایه گذاران غربی وارد بازار شد و در آگوست 2017 با قیمت حدود 1.00 دلار به بازار عرضه شد.

WTC در حال حاضر با قیمتی بیش از 10 دلار معامله می شود و سقف بازار را در حدود 263 میلیون دلار حفظ می کند. این به طور قابل توجهی پایین است از قیمت بالای همیشگی آن که حدود 43 دلار است ، که در ژانویه به سقف بیش از 1 میلیارد دلار رسیده است.

این پروژه کاملاً جامد است و می توان از WTC برای صدور زنجیره های فرعی ، پردازش معاملات در زنجیره اصلی ، توزیع سود سهام ، انتقال در مبادلات غیرمتمرکز و حفظ سیستم رأی و حاکمیت استفاده کرد..

WTC نیز بسیار خوب تاسیس شده است و در تعدادی از صرافی های رمزنگاری مانند Binance ، Kucoin ، OKEx ، Coinnest و HitBTC قابل معامله است. در نتیجه ، WTC از سطح بالایی از نقدینگی بهره مند می شود و در حال حاضر حجم معاملات روزانه خود را به ارزش میلیون ها دلار آمریکا تولید می کند..

رقابت از VeChain

WaltonChain در مقابل VeChain

تصاویر از طریق Waltonchain & VeChain

با این حال ، مانند هر پروژه مبتنی بر بلاکچین ، فاکتورهای منفی احتمالی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و والتونچین در قالب VeChain با رقابت مستقیم روبرو می شود. علی رغم نام تجاری جدید به VeChain Thor ، تیم پشتیبان این پروژه همچنین راه حل های مبتنی بر بلاکچین را برای صنعت زنجیره تأمین ارائه می دهد و VeChain همچنین شرکت ها را قادر می سازد DApp را بر روی سیستم عامل خود بسازند.

علاوه بر این ، VeChain روی کالاهای لوکس تمرکز دارد در حالی که Waltonchain کار خود را با پوشاک آغاز کرد و Waltonchain با تراشه های RFID به جلو می رود در حالی که VeChain همچنین شامل کدهای NFC و QR است. این دو پروژه ممکن است بازارهای مختلفی را هدف قرار دهند ، با این حال ثابت شده است که VeChain محبوب بین سرمایه گذاران است و توکن VEN در حال حاضر حدود 1.6 میلیارد دلار کلاه بازار را حفظ می کند و در بالای 20 سکونت دارد. در نتیجه ، همیشه احتمال جذب VeChain وجود دارد توجه به دور از Waltonchain.

چالش های بازاریابی

علاوه بر این ، به عنوان یک پروژه مستقر در چین و کره جنوبی ، والتونچین برای تأثیر مثبت بر سرمایه گذاران مستقر در غرب نیاز به اجرای مداوم یک استراتژی بازاریابی موفق دارد. رسوایی اخیر مربوط به یک مسابقه هدیه توییتر ، بعد از مشخص شدن برنده اتمام کار به عنوان یک کارمند والتون ، تأثیر منفی بر قیمت WTC و درک عمومی از پروژه داشت..

قیمت WTC پس از رسوایی از حدود 22 دلار به 17 دلار کاهش یافت. با ادامه روند نزولی کل بازار ، قیمت قبل از شروع یک رکود طولانی مدت بهبود یافت.

علاوه بر این ، Waltonchain نیز پروژه ای است که تأیید آن دشوار است و مانند بسیاری از پروژه های آسیایی ، کسب اطلاعات دقیق به زبان انگلیسی برای سرمایه گذاران دشوار است و در نتیجه ممکن است چند روز یا هفته ها قبل از اخبار و مشارکت خبری باشد اطلاعیه ها می توانند تأیید شوند جالب است که VeChain ، رقیب اصلی Waltonchain ، به اغراق در همکاری و همکاری متهم شده است.

نتیجه

در نتیجه ، Waltonchain یکی از جامع ترین و جامع ترین پروژه های موجود در بازار است ، این یک مورد استفاده جامد دارد و برای برهم زدن تعدادی از صنایع اصلی ، فناوری پیشرفته را ادغام می کند. استفاده از زنجیره های فرعی و یک سیستم گره همچنین WTC را برای دارندگان بلند مدت جذاب می کند زیرا آنها می توانند انتظار افزایش طبیعی ارزش WTC را داشته باشند.

این پروژه هنوز هم در معرض اخبار منفی است زیرا برخی از اعضای جامعه رمزنگاری در اعتماد به پروژه مشکل دارند ، در نتیجه Waltonchain ممکن است سرمایه گذاران را بخاطر غرق شدن در پروژه و درخواست تحقیقات گسترده خود جلب کند.

طرفداران

 • فناوری جامد با تراشه ها ، اسکنرها و ردیاب های اختصاصی RFID
 • دارای کاربردی در دنیای واقعی است و به مدیریت زنجیره تامین و تدارکات کمک می کند
 • توسط تیمی مجرب و کاملاً متصل پشتیبانی می شود
 • مقدار WTC به تعداد زیر زنجیره ها مرتبط است
 • سیستم گره با سود سهام مالی

منفی ها

 • دارندگان توکن هیچ سهمی در شرکت ندارند
 • به دست آوردن اطلاعات پیرامون پروژه دشوار است
 • مستعد اخبار منفی
 • هنوز نگرانی در مورد قابل اعتماد بودن اعضای خاص تیم وجود دارد

تصاویر از طریق Waltonchain.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me