Trust Wallet Review: بررسی اجمالی کیف پول کامل

ما این طبل را کمی در دفتر سکه می کوبیم ، اما اگر چیزی نشنیده اید ، نحوه تنظیم این کار به شرح زیر است: اگر در حفظ امنیت رمزنگاری جدی هستید ، باید به فکر ذخیره آن در کیف پول برخی باشید نوع. هرچه دارایی شما بزرگتر باشد ، این نگرانی اضطراب آورتر خواهد بود.

بله ، صرافی ها به دنبال هک ها و شعب گذشته پروتکل های امنیتی خود را تقویت کرده اند و بهترین ها هم اکنون وجوه مشتری خود را بیمه می کنند. اما با وجود این اقدامات احتیاطی ، هیچ جایگزینی برای استفاده از کیف پول معتبر و نگه داشتن آن کلیدهای مهم شخصی وجود ندارد. چند هفته پیش بهترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار را بررسی کردیم ، اما گزینه های نرم افزاری نیز در این بازار وجود دارد.

به UI Wallet اعتماد کنید

به رابط کاربری کیف پول اعتماد کنید

کیف پول های نرم افزاری به عنوان برنامه بر روی تلفن شما نصب می شوند و به همین دلیل مزیت این را دارند که همیشه در کنار شما باشند. بعید است خودتان را در جریان قرار دهید و قادر به تجارت نیستید. اگرچه کاملاً به اندازه دستگاه های سخت افزاری ایمن نیست ، اما بهترین آنها برای ذخیره رمزنگاری شما گزینه بهتری نسبت به صرافی متمرکز است.

امروز ، ما قصد داریم نگاهی به Trust Wallet ، یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین گزینه های کیف پول نرم افزار بیندازیم. ما مشخصات را مرور خواهیم کرد ، نگاهی به آنچه می تواند انجام دهد و جوانب مثبت و منفی آن را ارزیابی می کنیم. در پایان باید ایده خوبی داشته باشید که آیا این کیف پول موبایل گزینه ای برای شماست یا نه.

مهره و پیچ و مهره

اعتماد به کیف پول یک کیف پول رمزپایه غیرمتمرکز و متحرک است که بیش از 160 دارایی دیجیتال را پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد سکه های خود را برای به دست آوردن سود سهام در اختیار خود قرار دهند. این همچنین یک مرورگر داخلی Web3 را ارائه می دهد که به کاربران امکان دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز (DApps) ساخته شده بر روی پلت فرم Ethereum را می دهد..

در ابتدا برای نگهداری نشانه های ERC20 و ERC223 طراحی شده بود ، اما اکنون همچنین مواردی را که روی بلاک چین های دیگر ساخته شده اند ، از جمله – البته – بیت کوین نیز در خود جای داده است. سکه ها را می توان از طریق صرافی غیرمتمرکز بومی (DEX) خریداری کرد که از طریق همکاری اعتماد کیف پول با شبکه سایبر انجام می شود.

به صفحه اصلی کیف پول اعتماد کنید

به صفحه اصلی کیف پول اعتماد کنید

برنامه Trust Wallet به صورت بارگیری رایگان برای iOS و Android در دسترس است. بیشتر عملکردهای آن را می توان به این واقعیت نسبت داد که کد آن به زبانهای بومی هر سیستم عامل نوشته شده است: iOS ’Swift و Android’s Java. این برنامه در نسخه های iOS 10.0 یا بالاتر و Android 5.0 و بالاتر اجرا می شود.


این کد کاملاً متن باز است ، بنابراین آن دسته از توسعه دهندگان ، کارشناسان امنیتی یا هر کس دیگری که ممکن است علاقه مند باشد زیر کاپوت بزند ، در صورت تمایل آزاد است. این پلت فرم توسط شرکت امنیتی Stateful ، که گزارش آن قابل خواندن است ، مورد بازرسی قرار می گیرد اینجا.

دو ویژگی کلیدی دیگر Trust Wallet بر روی حریم خصوصی و امنیت کاربر متمرکز است. هنگام راه اندازی یک حساب جدید هیچ KYC درخواست نمی کند و به عنوان یک کیف پول غیر حضوری ، داده های کاربر را ذخیره نمی کند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا کلیدهای خصوصی خود را به جای اینکه در سرورهای خود Trust Wallet باشند ، روی دستگاه خود ذخیره کنند.

به مزایای کیف پول اعتماد کنید

برخی از مزایای اصلی کیف پول اعتماد

رابط کاربری تمیز و ساده است ، بارگیری ، راه اندازی و شروع کار را آسان می کند. این امر باعث شده است که اعتماد کیف پول تاکنون 5 میلیون کاربر را به خود اختصاص دهد که به میزان مداوم آن کمک زیادی می کند مشارکت با Binance, در جولای 2018 اعلام شد.

این مشارکت با بزرگترین نام در فضای رمزنگاری – و جیب های عمیق آن – مطمئناً باعث می شود کاربران به کیف پول اعتماد اعتماد کنند و تقریباً به طور قطع توسعه سایر ویژگی های برنامه را تقویت می کند..

از نظر هزینه ، Trust Wallet برای بارگیری و استفاده کاملاً رایگان است و هیچ گونه پرداخت اولیه یا خدمات اشتراک ندارد. تنها هزینه های انجام شده هزینه های بنزین برای معاملات پردازش است: این هزینه ها یا به معدنچیان یا به زنجیره های اثبات سهام که آنها را شارژ می کنند پرداخت می شود.

به آرم کیف پول اعتماد کنید

آرم کیف پول اعتماد. تصویر از طریق اعتماد به کیف پول

این برنامه به کاربران امکان می دهد امنیت بیشتری را به صورت کد پین یا اسکن اثر انگشت اضافه کنند. این موارد را می توان از طریق عملکرد تنظیمات در برنامه فعال کرد. هنوز گزینه ای برای احراز هویت دو عاملی وجود ندارد.

سرانجام ، س ofال پشتیبان گیری وجود دارد که Trust Wallet با استفاده از یک عبارت بازیابی 12 کلمه ای به آن پرداخته است. هنگام تنظیم آدرس کیف پول خود ، یکی از این عبارات به کاربران داده می شود تا ایمن آن را یادداشت و ذخیره کنند.

در صورت بروز هرگونه مشکلی ، می توان این مورد را بازیابی و برای بازیابی دسترسی به حساب وارد کرد. ناگفته نماند که هنگام گذراندن مراحل راه اندازی ، این مورد باید با حداکثر دقت به صورت مکتوب یادداشت و ذخیره شود.

تاریخ

اعتماد کیف پول فرزند ایده است ویکتور رادچنکو, یک توسعه دهنده نرم افزار اوکراینی مستقر در ایالات متحده که اولین بار در مورد ارزهای رمزنگاری شده به همان روشی که اکثر ما شنیدیم شنید: از طریق استفاده از بیت کوین در وب تاریک.

با این حال ، از طریق Ethereum بود که علاقه او به رمزنگاری سرعت گرفت. او دندان های خود را در حال توسعه یک برنامه برای کمک به کامیون داران برای یافتن پارکینگ و سایر امکانات ، در حالی که همزمان بیشتر در آب های رمزنگاری غواصی می کرد ، قطع کرد.

ویکتور توسعه کیف پول اعتماد را به عنوان ابزاری برای نگه داشتن تعداد روزافزون توکن های ERC20 که از طریق ICO به دست می آورد آغاز کرد. کار بر روی این پروژه در سال 2017 آغاز شد و به سرعت مورد توجه همه تلاش های وی قرار گرفت.

ویکتور رادچنکو

ویکتور رادچنکو از کیف پول اعتماد. تصویر از طریق یوتیوب.

عملکرد با نشانه های استاندارد ERC20 در مدت زمان کوتاهی هزاران کاربر اولیه را به خود جلب کرد. سپس محبوبیت روزافزون کیف پول مورد توجه Binance قرار گرفت ، که پروژه (و شرکت مادرش Six Days LLC) را با مبلغی نامعلوم در سال 2018 خریداری کرد.

مانند هر پروژه رمزنگاری احترام به خود ، بیشتر تمرکز بر روی استفاده گسترده از طریق سهولت استفاده است. ویکتور اظهار داشته است که “اجازه دادن به مردم برای خرید ارز رمزنگاری شده با کارت اعتباری یا حساب بانکی برای تصویب رمزنگاری ضروری است” و اعتماد کیف پول به دیدگاه خود در این زمینه پایبند است. این برنامه تلاش زیادی کرده است تا رابط کاربری خود را به راحتی قابل استفاده و در دسترس همه قرار دهد.

شروع شدن

برنامه Trust Wallet از هر یک موجود است Google Play یا فروشگاه برنامه. پس از بارگیری و نصب ، به شما امکان می دهد کیف پول موجود را وارد کنید یا کیف پول جدیدی ایجاد کنید. اگر گزینه دوم را انتخاب کنید ، عبارت 12 کلمه ای یا اصطلاح بازیابی به شما داده می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اطمینان حاصل کنید که این مورد را به دقت یادداشت کرده و مراقب باشید که آن را در مکانی امن ذخیره کنید. سپس یک کادر تأیید مشاهده خواهید کرد که می گوید: “من می فهمم که اگر کلمات بهبودی خود را از دست بدهم ، نمی توانم به کیف پول خود دسترسی پیدا کنم.”

به تنظیم کیف پول اعتماد کنید

مراحل راه اندازی Trust Wallet. تصویر از طریق سایت انجمن

اگر می خواهید رمزنگاری را به کیف پول خود اضافه کنید ، به سادگی وارد کیف پول شوید و روی دکمه “دریافت” ضربه بزنید. یک کد QR برای اسکن شما نمایش داده می شود ، یا می توانید آدرس کیف پول خود را کپی کنید. آدرس را در قسمت آدرس گیرنده کیف پول دیگر جای گذاری کنید. برگه “معاملات” به شما نشان می دهد که کدام یک از آنها تکمیل شده است.

ارسال رمزنگاری به همان سادگی است. هنگامی که در کیف پول خود قرار گرفتید ، روی دکمه “ارسال” ضربه بزنید ، سپس آدرس کیف پول دریافت کننده را کپی و جای گذاری کنید. پس از اتمام ، مبلغ ارسال شده را تایپ کنید و روی دکمه “بعدی” ضربه بزنید. هنگامی که از درست بودن تمام جزئیات خوشحال شدید ، “ارسال” را بزنید و کار شما خوب است.

بخش عمده ای از جذابیت Trust Wallet رابط کاربری آسان و آسان آن است. تلاش زیادی برای این جنبه از برنامه انجام شده است و مرورهای کاربران به طور منظم روی آن تمرکز مثبت دارند.

گیر کردن

شرط بندی رمزنگاری (مشتق شده از اصطلاح “Proof of Stake”) شامل ایجاد بلوک های جدید از طریق الگوریتم اجماع است. سپس این بلوک های جدید به زنجیره بلوک اضافه می شوند.

معاملات جدید را می توان در بلاکچین توسط سکه های ذخیره شده توسط دارندگان تأیید کرد. تعداد سکه های ضبط شده تعداد معاملات قابل تأیید را تعیین می کند. چسباندن سکه ها به مدت زمان مشخصی در کیف پول قفل می شود ، به عنوان پاداش سکه های بیشتری (کمی شبیه بهره) به کیف پول اضافه می شود. همانطور که در مورد علاقه ، هرچه بیشتر سهام کنید ، بیشتر به عقب باز می گردید.

بنابراین ، اگر می خواهید از دارایی های رمزنگاری خود سود کسب کنید یا مشتاقانه می توانید در مورد نحوه اداره شبکه های ارزهای خاص حرفی برای گفتن داشته باشید ، عملکرد stack که Trust Wallet اجازه می دهد چیزی است که شما قطعاً باید در آن جستجو کنید..

Staking Tezos Trust Wallet

نمونه Staking Tezos on Trust Wallet. از طریق کیف پول اعتماد

همه سکه ها از سهام پشتیبانی نمی کنند ، اگرچه این لیست در حال رشد است. در مقطعی از آینده ، هم Ethereum (ETH) و هم Cardano (ADA) با استفاده از سیستم های Proof-of-Stake (برخلاف Proof-of-Work) برای استفاده در دسترس قرار می گیرند..

در حال حاضر ، Trust Wallet به شما امکان می دهد: Tron (TRX) ، Tezos (XTZ) ، Cosmos (ATOM) ، VeChain (VET) ، Callisto (CLO) ، Kava (KAVA) ، TomoChain (TOMO) ، IoTeX (IOTX) و الگوراند (ALGO).

سکه های انباشته دیگری نیز وجود دارد ، هرچند هنوز مشخص نیست که چه زمانی یا اگر آنها از طریق Trust Wallet در معرض خطر قرار گیرند. اگر می خواهید درباره آنها و روند بازیابی بیشتر بدانید ، همکار من استیو در ماه آوریل غرق در موضوع شد.

مرورگر DApps

این یکی از ویژگی های جدید برنامه Trust Wallet است و به نظر می رسد طی چند سال آینده رشد و نمو پیدا کند. این کاملاً برای موبایل بهینه شده و ایجاد شده است تا گزینه آسان تری برای استفاده در Metamask فراهم کند.

لیستی از DApp ها که در Ethereum ساخته می شوند ، با طیف وسیعی از کاربردها و توابع ، در حال گسترش است. اضافات اخیر شامل سرویس نام Ethereum (ENS) است که دسترسی به دامنه های بلاکچین را فراهم می کند تا ارسال و دریافت رمزنگاری بسیار آسان تر شود. سایر موارد مانند Uniswap ، Zerion ، Aave و Compound به تمام جنبه های رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi) توجه دارند.

مرورگر Dapp Trust Wallet

به UI مرورگر کیف پول dApp اعتماد کنید

همچنین سیستم عامل های بازی وجود دارد که نوید پاداش مبتنی بر رمزپایه را می دهند و سایر موارد مانند KnownOrigin که به شما امکان می دهد شروع به جمع آوری هنرهای دیجیتالی نادر کنید. اعتماد کیف پول از طریق برنامه خود به کاربران خود دسترسی آسان به همه این موارد را می دهد و بدون شک در خط مقدم تصویب رانندگی در این حوزه خواهد بود.

قبل از ادغام در سیستم عامل ، Wallet را امتحان کرده و آنها را بررسی کنید. این برنامه همچنین از یک بازار DApp پشتیبانی می کند ، جایی که توسعه دهندگان می توانند تلاش خود را برای آزمایش و ارزیابی دیگران انجام دهند.

پشتیبانی مشتری

اگر مشکلی دارید ، گزینه اجباری مرکز راهنما وجود دارد که از طریق بخش “تنظیمات” برنامه قابل دسترسی است. در اینجا س FAالات متداول و راهنماهای عیب یابی را مشاهده خواهید کرد که کاملاً جامع هستند.

به پشتیبانی کیف پول اعتماد کنید

برخی از روشهای دستیابی به پشتیبانی

اگر هنوز در تلاش هستید ، می توانید بلیط پشتیبانی را باز کنید تا مستقیماً با آنها در تماس باشید. با گشت و گذار در انجمن های مختلف به نظر می رسد که پاسخ به بلیط ها در آهسته باشد.

حکم

دوست نداشتن اعتماد کیف پول سخت است و عیب های آن اندک است. بارگیری و شروع به کار آسان است و رابط کاربری استفاده از آن را ساده و ساده می کند و این موارد لازم است. دامنه وسیعی از دارایی های پشتیبانی شده نیز وجود دارد: اگر نمی توانید سکه های خود را ذخیره کنید ، پس موفق شده اید که به یک رمزنگاری بسیار زیبا دسترسی پیدا کنید.

Staking برای بسیاری از دارندگان رمزنگاری اهمیت فزاینده ای پیدا می کند ، زیرا آگاهی از آن و مزایای آن بیشتر شناخته می شود. Trust Wallet وظیفه ای شسته و رفته در پیش بینی این تقاضا انجام داده است و عملکرد متمایز آن به آن نسبت به سایر کیف پول هایی که هنوز به کاربران خود این گزینه را نمی دهند ، مفید است..

به رتبه بندی کیف پول اعتماد کنید

به رتبه بندی کیف پول اعتماد کنید فروشگاه آیتونز و فروشگاه بازی

توانایی دسترسی به DApps از طریق برنامه ، اقدام دور اندیشی دیگری است که با گسترش زمینه و ادامه روند صعودی DeFi ، مزایای طولانی مدت خواهد داشت. برای بعضی ها ، اکوسیستم DApp می تواند کمی محدود باشد (به هر حال واقعاً به چه تعداد قابل جمع آوری زیبا نیاز داریم) اما مطمئن باشید که توسعه دهندگان ایده های جدید زیادی را ارائه می دهند.

و صحبت از توسعه دهندگان ، با نرم افزار منبع باز Trust Wallet اطمینان حاصل خواهد شد که به آنها امکان می دهد خودشان کد پایه را بررسی کنند. گشودگی و شفافیت دو م keyلفه اصلی blockchain و DeFi هستند و دیدن یک نام بزرگ برای خرید این فلسفه بسیار جالب است..

سخت است که با ساختار هزینه Trust Wallet (یا فقدان آن) تردید کنید و برای کسانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند ، نبود KYC و ماهیت غیر حضوری کیف پول جعبه های مناسب را علامت می زند. اگر می خواهیم موهای خود را شکافته کنیم ، خوب است که برای امنیت بیشتر احراز هویت دو عاملی اضافه شود.

به Wallet Binance اعتماد کنید

Victor Signing Trust معامله کیف پول. تصویر از طریق بیانیه مطبوعاتی

و آخرین ، اما به هیچ وجه حداقل این همکاری با Binance وجود ندارد. داشتن بزرگترین مبادله و یکی از شناخته شده ترین مارک ها در فضای رمزنگاری ، اعتماد کیف پول را به عنوان شریک رسمی خود اتخاذ کنید ، رأی اعتماد است که گویای این موضوع است.

اگر CZ و شرکت خوشحال هستند که به اعتماد کیف پول اعتماد دارند ، بقیه ما نیز باید با انجام این کار راحت باشیم. دیدن اینکه Trust Wallet در طی سالهای آینده از چه ویژگی های دیگری برخوردار است و اگر Binance پشت سر آنها باشد ، می توانید تصور کنید که تیم توسعه بودجه و انگیزه خوبی دارند ، بسیار جذاب خواهد بود. آینده درخشان به نظر می رسد.

تصویر ویژه از طریق کیف پول اعتماد & شاتر استوک

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map