Spankchain Review: چگونه این سکه سرگرمی بزرگسالان را تغییر می دهد

مدتی است که ارزهای رمزپایه و به طور خاص بیت کوین با برخی از مناطق حاشیه ای اینترنت ارتباط دارند.

به زودی پس از ظهور ، بیت کوین به دلیل توانایی در کمک به مردم برای انجام فعالیت های بیشتر در قمار ، خرید محصولات دارویی مختلف و پرداخت محصولات و خدمات جنسی محبوب شد..

در نتیجه ، به نظر می رسد صنعت رابطه جنسی بخشی آماده برای بهره مندی از فناوری های جدید بلاکچین است. Spankchain آماده مقابله با برخی از موضوعات اصلی صنایع است و تعدادی از راه حل های مبتنی بر بلاکچین را برای صنعت سرگرمی آنلاین بزرگسالان ارائه می دهد.

برای تکمیل بررسی جامع Spankchain به ادامه مطلب بروید.

Spankchain چیست?

Spankchain چیست

تصویر از طریق bitcoinexchangeguide.com

Spankchain یک بستر مبتنی بر بلاکچین برای صنعت سرگرمی بزرگسالان است. تیم پشتیبان این پروژه با استفاده از فناوری blockchain به منظور ایجاد بنیادی غیرمتمرکز که بسیاری از واسطه های صنعت را از بین می برد و توزیع مالی و قدرت را به طور عادلانه در سراسر جامعه سازندگان ، مجریان و طرفداران آن انجام می دهد..

این پروژه توسط آمین سلیمانی و ویلیام دو وژلئرا بنیان گذاری شد و هدف این دو نفر ایجاد زیرساخت های اقتصادی و اقتصادی در بالای شبکه Ethereum است. با استفاده از قراردادهای هوشمند ، این جفت ارز امیدوار است که نیاز به واسطه های شخص ثالث را از بین ببرد و یک سیستم پرداخت عادلانه ارائه دهد که همچنین شامل سطح بالایی از امنیت و حریم خصوصی باشد.

اکوسیستم Spankchain از تعدادی عنصر کلیدی مانند مرکز پرداخت تشکیل شده است که شامل کیف پول پردازش خرد پرداخت Vynos است که به کاربران اجازه می دهد با کسری از هزینه پردازنده های پرداخت سنتی پردازش های همتا را انجام دهند. علاوه بر این ، می توان مجموعه ای از پرداخت ها را در یک معامله بلاکچین واحد قرار داد تا به حداقل میزان کل هزینه های پرداختی کمک کند.

این پلتفرم همچنین از زیرساخت پخش مستقیم ویدئویی با کیفیت بالا و قابل دسترسی در طیف وسیعی از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کند. سایت دوربین داخلی به طور مستقیم با بینندگان ارتباط برقرار می کند و پخش کننده ویدیوی Spankchain با کیف پول Vynos ارتباط برقرار می کند ، که به مجریان و بینندگان امکان پرداخت پول با ارزهای رمزپایه و تعامل در زمان واقعی را می دهد..

Spankchain CamSite

برنامه Spankchain Camsite. منبع: Spankchain Whitepaper


در نگاه اول ، به نظر می رسد Spankchain از فناوری بلاکچین برای ارائه خدماتی که از قبل به راحتی در دسترس است استفاده می کند و در این صورت انتظار می رود پروژه با مشکل روبرو شود. با این حال ، تیم تحت فشار این پروژه که برخی از موضوعات اصلی فعلی را که گریبانگیر این صنعت است ، برطرف می کنند.

چه مشکلی حل می کند?

مجله Forbes ، صنعت سرگرمی بزرگسالان ایالات متحده درآمد هنگفتی کسب می کند ، در حالی که به دست آوردن ارقام دقیق دشوار است تخمین زده ارزش این صنعت در سال 2001 حدود 3 میلیارد دلار در سال است.

از آن زمان ، تحقیقات انجام شده توسط چشم میثاق نشان می دهد که این صنعت در هر سال حدود 13 میلیارد دلار سود می برد اخبار NBC ادعا می شود صنعت جهانی جایی در منطقه 97 بیلیون دلار ارزش دارد.

علی رغم تولید این ارقام چشمگیر ، مدل ها و مجریان اغلب کوتاه می روند زیرا اکثر بودجه ها توسط واسطه ها و واسطه ها مصرف می شوند.

این صنعت در حال حاضر تحت سلطه سیستم عاملهای متمرکز مانند Chaterbate و Livejasmin است و گرچه محبوبیت زیادی دارند ، اما این سایتها مدلهایی را که از سیستم عاملهایشان از 50 تا 70٪ سود خود استفاده می کنند ، شارژ می کنند..

در حال حاضر ایجاد ترافیک یا به دست آوردن کاربر بدون ثبت نام در این نوع بازارهای متمرکز برای مجریان دشوار است.

علاوه بر این ، صنعت از شهرت کمتری در بین پردازنده های اصلی پرداخت مانند Visa ، MasterCard و PayPal رنج می برد زیرا پرداخت هایی که از طریق این کانال ها انجام می شود اغلب با بازپرداخت مواجه می شوند. در نتیجه ، مشاغل مرتبط با رابطه جنسی معمولاً مجبور به استفاده از گزینه های نامرغوب و یا پرداخت هزینه های بالای و کمیسیون هستند.

پروژه چقدر قابل اجرا است?

آرم کیف پول Vynos

کیف پول Vynos. تصویر از طریق bitcoinexchangeguide.com

Spankchain هدف از بین بردن واسطه و بازگرداندن نیرو به دست مدل ها و مجریان است. از طریق سایت cam خود ، بینندگان می توانند مدل ها را از طریق مرورگر خود با پرداخت 5٪ هزینه محاسبه کنند ، که در مقایسه با نرخ فعلی هزینه تخفیف زیادی دارد..

کیف پول Vynos همچنین می تواند به راحتی با تقریباً هر سایت بزرگسالان ادغام شود و از آنجا که بر اساس شناسه های Ethereum پرداخت می کند ، نیاز به داشتن حساب های جداگانه برای هر سایت بزرگسالان را برطرف می کند ، همچنین آدرس های ایمیل ، رمزهای عبور و کارت های اعتباری ایجاد می کند زائد.

با تمرکز بر استفاده از ارزهای رمزپایه به عنوان روش پرداخت مرکزی ، Spankchain همچنین مسئله شارژ برگشت را حل می کند زیرا ارزهای بلاکچین به طور کلی اجازه استفاده از تکنیک های شارژ برگشتی را که توسط بازیگران بد در فضا مورد استفاده و سو ab استفاده قرار می گیرد نمی دهند..

علاوه بر این ، پلت فرم Spankchain کار ایجاد و تحویل محتوا را بسیار ساده تر می کند و سایت های دیگر و شبکه های تحویل محتوا را قادر می سازد تا در پروتکل بلاکچین خود میزبانی شوند..

با این حال ، این اولین باری نیست که ارزهای رمزپایه سعی در ادغام در صنعت سرگرمی بزرگسالان دارند و اکثر تلاش های قبلی کوتاه بوده و کلاهبرداری آشکاری مانند Eros Vision (ERS) بوده است یا مانند Sexcoin (SXC) لوس شده است.

اشتباه اصلی این پروژه ها این بود که سعی در رقابت با بیت کوین به عنوان مکانیزم پرداخت جدید برای بخش بزرگسالان و یا تلاش برای ایجاد جایگزینی برای سیستم های نشانه اصلی که در سایت های اصلی متمرکز استفاده نشده اند ، بدون تمرکز بر ایجاد یک بستر میزبانی محتوا.

Spankchain اگر به مأموریت خود برای ارائه یک بستر جامع و غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین که خدمات ایجاد محتوای زنده را در کنار یک راه حل پرداخت ارزان ، ایمن و خصوصی ارائه می دهد ، پایبند باشد ، می تواند پیشرفت کند. این به تیم زمان می دهد تا مقیاس و رشد خود را همزمان با توسعه صنعت و انطباق با یکپارچه سازی فناوری بلاکچین فراهم کند.

نمای کلی از SPANK Token

رمز SPANK از زمان حراج هلندی خود در ماه نوامبر که بیش از 7 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، بسیار خوب ایستاده است. پس از افزایش ارزش در طول اجرای گاو نر کریسمس ، SPANK با قیمتی در حدود 0.31 دلار کاهش یافته است و با عرضه فعلی بیش از 300 میلیون نشان ، سکه در حال حاضر حدود 94 میلیون دلار در بازار حفظ می کند.

این توکن در حال حاضر در ردیف 200 برتر Coinmarketcap قرار دارد و هر 24 ساعت حدود 500 میلیون دلار حجم تجارت ایجاد می کند.

رمز SPANK همچنین دارندگان و سرمایه گذاران بلند مدت را به خود جلب می کند زیرا همچنین می تواند برای سهام در SpankBank استفاده شود که منجر به انتشار توکن دیگری به نام “Booty” می شود.

Spankchain Token Generation

اقتصاد Spankchain Token. منبع: Spankchain Whitepaper

از رمز Booty می توان برای نوکری نوازندگان استفاده کرد ، و تنها نشانه ای است که می تواند با استفاده از کمیت Spankchain هزینه خدمات دریافتی را پرداخت کند. علیرغم همه اینها ، رمز SPANK در بین جامعه ارزهای رمزپایه بیشتر شناخته شده نیست و اغلب به حاشیه بحث های رمزنگاری سقوط می کند.

این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی است و حدود 7500 دنبال کننده در توییتر دارد و فقط 151 پسندیدن در فیس بوک دارد. در نتیجه ، مهم این است که تیم Spankchain فعالیت های تبلیغاتی خود را افزایش دهد تا علاقه بیشتری به پروژه ایجاد کند.

جاده پیش رو

برنامه Bounty در Spankchain

برنامه فضل. تصویر از طریق Medium.com

Spankchain کاغذ سفید یک نقشه راه کاملاً گسترده را ترسیم می کند ، که شامل ترکیب یک شبکه تبلیغاتی درآمدزا است که شامل تبلیغات نمایش ، ویدئو و بومی با درآمد حاصل از طریق این شبکه است که با مدل ها و مجریان به اشتراک گذاشته می شود..

همچنین برنامه ای برای توسعه “Porn Bounties” در نظر گرفته شده است که شامل استفاده از سرمایه گذاری جمعی برای کمک به ایجاد محتوای جدید یا صحنه ها با رأی دادن جامعه و تأمین بودجه محتوایی است که دوست دارند ببینند. اولین مجری یا تیمی که محبوب ترین درخواست را برآورده می کند پول پاداش را دریافت می کند.

همچنین برنامه هایی برای ادغام با منطقه 0x و آراگون در نظر گرفته شده است ، به منظور ایجاد یک بازار کاملا غیرمتمرکز که امکان مدیریت توسط جامعه Spankchain را نیز فراهم می کند ، این برنامه در Q1 سال 2019 و در همین حال ، Spankchain برگزار می شود این تیم در رویدادهایی مانند جوایز اخبار ویدیوی بزرگسالان که یکی از بزرگترین رویدادهای جایزه در صنعت بزرگسالان است ، خود را تبلیغ خواهند کرد.

پروژه Spankchain به اندازه کافی جامع است که می تواند صنعت تا حدودی راکد بزرگسالان را به هم بزند و رابطه جنسی و ارزهای رمزپایه به طرز شگفت آوری به هم می رسند. با این حال ، مانند هر شرکت تازه کار یا بلاکچین ، این تیم از قول های خود برخوردار است و همچنان به نوآوری و پیشی گرفتن از بازار اهمیت زیادی دارد..

اگر تیم پشت Spankchain این کار را انجام دهد ، آینده SPANK درخشان به نظر می رسد.

تصویر ویژه از طریق Medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map