آیا Qtum یک رقیب قابل قبول است یا اینکه در دریایی از کلون های Ethereum گم می شود؟

این ممکن است باشد که موج عمده بعدی روند بلاکچین شامل ایجاد پروژه هایی است که از همان ابتدا طراحی شده اند تا مورد توجه کسب و کارهای بزرگ قرار گیرند.

در حالی که به نظر می رسد امروزه بسیاری از پروژه ها توسط افرادی ایجاد شده است که خواهان رهایی از مشاغل متمرکز ، انحصارات و دولت های بزرگ هستند ، دیگران تصمیم گرفته اند برای متفاوت سازی خود راهی کاملاً متفاوت را طی کنند.

Qtum یک پروژه بلاک چین در سنگاپور است که هدف اصلی آن مواجهه با مشاغل بزرگ است. در ادامه با برخی از مبانی Qtum ، آنچه در آن است ، و آنچه در تلاش است باشد ، مطالعه کنید.

Qtum ، زنجیره بلوکی برای مشاغل?

بلاکچین تجاری Qtum

تصویر از طریق Forbes.com

برخی از شرکت ها به طور کلی در مورد ارز رمزنگاری شده نظر منفی دارند. این می تواند به چند دلیل باشد ، اما یکی از بزرگترین شکایات این است که آنها احساس می کنند ماهیت غیرمتمرکز و کنترل نشده آنها باعث می شود غیر قابل اعتماد و غیرقابل پیش بینی باشند.

حتی برخی از مشاغل ممکن است به طور دروغین تمام ارزهای رمزپایه را با فعالیت های جنایتکارانه ، یا شاید حتی تمایلات ضد دولتی مرتبط سازند.

Qtum یک پروژه ارز رمزنگاری شده است که قراردادهای هوشمندی را ارائه می دهد و هدف آن ایجاد قابلیت همکاری متقابل بلاکچین است. به نظر می رسد Qtum یا یک چنگال Ethereum است ، یا چیزی شبیه به یک کلون است. در حالی که امروز Ethereum صرفاً در زمینه اثبات کار در استخراج کار می کند ، Qtum در حال حاضر در اثبات سهام است و قصد دارد به همین ترتیب بماند.

از آنجایی که Qtum مشاغل را هدف قرار داده است ، برخی از ارسال ها به صورت آنلاین نشان می دهد که Qtum قبلاً با دو شرکت بزرگ معامله کرده است. اولین آنها کنگلومرا قهوه است, استارباکس, هرچند هیچ جزئیاتی از آنچه این مشارکت در بر دارد ذکر نشده است.

مورد دوم با یک شرکت چینی معروف به بود 360 مالی که نرم افزار آنتی ویروس و فایروال را فراهم می کند و همچنین یک موتور جستجو به زبان چینی را اجرا می کند. در حالی که 360 هیچ یک از نزدیکان سهم بازار را ندارد ، گفته می شود که 10٪ از بازار جستجوی چینی را نشان می دهد ، و آن را بسیار ارزشمند می کند.

نشانه های Qtum

Qtum در اوایل سال جاری تا حدودی شروع عجیب داشت. در ابتدا ، یک سری توکن های Qtum به عنوان نشانه های ERC-20. این توکن ها اما به عنوان ارز رمزنگاری شده نهایی Qtum در نظر گرفته نشده اند.

در عوض ، آنها با این هدف ایجاد شدند که سرانجام با عواملی که بعداً به توکن های اصلی شبکه Qtum تبدیل می شوند ، عوض شوند. امروز ، مبادله برای اکثر افراد قبلاً تمام شده است و بسیاری از نشانه های اصلی ERC-20 باقی نمانده اند.

متأسفانه ، مبادله هایی از این دست باعث ایجاد سردرگمی زیادی می شوند ، خصوصاً در میان افرادی که لزوماً تفاوت بین رمز ERC-20 و غیر ERC-20 را درک نمی کنند. می توان تصور کرد که برخی افراد به طور تصادفی نشانه های جدید Qtum را به یک کیف پول Ethereum سازگار با ERC-20 ارسال کرده اند و نه کیف پول اصلی اصلی Qtum.

Huobi QTUM


در Huobi ثبت نام کنید و QTUM Tokens بخرید

نشانه های Qtum در چند ماه گذشته رشد مداوم داشته اند ، اما قیمت آنها در هر بیت کوین نوسانات بالا و پایین زیادی را تجربه کرده است. امروز ، یک رمز Qtum هر کدام حدود 38 دلار در دسترس است. این بدان معنی است که کسانی که در اوایل Qtum شرکت کردند حداقل درجاتی از سود را کسب کرده اند.

علاوه بر این ، از آنجا که Qtum یک مدل اثبات سهام است ، خریداران اولیه احتمالاً می توانند نسبت به افراد تازه وارد که مجبور به پرداخت هزینه های ورودی بالاتر هستند ، نسبت به خرید سهام بسیار راحت تر اقدام کنند..

رقیبی برای Ethereum?

به نظر می رسد که بیشترین تفاوت بین Qtum و Ethereum بیشتر بر اساس بازاریابی است و Qtum در حال حاضر نیز از اجماع اثبات سهام برخوردار است. متأسفانه برای Qtum ، Ethereum در حال حاضر یک شروع گسترده دارد و در حال حاضر شامل صدها پروژه مختلف است ، با بسیاری از شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت گرفتار.

این بدان معنا نیست که همه امیدها برای Qtum از بین رفته است ، زیرا پیشنهادات آنها به اندازه کافی متفاوت است که ممکن است بتوانند کسب و کار کافی را برای زنده ماندن جذب کنند. همچنین لازم به ذکر است که Qtum تنها پلت فرم قرارداد هوشمند نیست که هدف آن مشاغل بزرگ است.

NEM نیز تاکتیک مشابهی را انجام می دهد و خود را در مشاغل بزرگ به عنوان کانون اصلی رشد خود هدف قرار می دهد. NEM اکنون چندین سال است که وجود دارد و همچنین رشد مداوم داشته است. هنگام مقایسه ارزیابی دو ارز در coinmarketcap.com ، می توان دریافت که Qtum است ارزش در 2.7 میلیارد دلار که NEM به طور کلی دارای آن است ارزش گذاری از 6.5 میلیارد دلار.

واحدهای NEM به طور معمول کمتر از یک دلار هزینه می کنند ، زیرا در کل 9 میلیارد واحد عرضه وجود دارد ، در حالیکه Qtum حدود 100 میلیون واحد عرضه دارد..

چه کسی پشت Qtum است?

تیم Qtum

تیم Qtum. منبع: Qtum.org

Qtum توسط بنیاد Qtum اداره می شود كه توسط Patrick Dai رهبری می شود. دای از دانش آموخته های چینی Alibaba است و از دانشگاه Draper که در سیلیکون ولی مستقر است فارغ التحصیل شده است. به نظر می رسد دانشگاه Draper یک دانشکده فنی انتفاعی است. دای نیز ظاهر شد در رسانه های دولتی چین اخیراً درباره Qtum صحبت کنند.

دیگر اعضا این تیم در زمینه مدیریت بازرگانی ، توسعه نرم افزار ، توسعه وب ، توسعه تلفن همراه و چندین پروژه دیگر تجربه دارند. این تیم خود متشکل از افرادی است که اکثراً اهل سرزمین اصلی چین هستند و چند نفر دیگر از سراسر جهان.

وب سایت شرکت همچنین راجر ور را به عنوان “پشتیبان” معرفی کرده است. برای کسانی که نمی دانند ، راجر در جامعه بیت کوین بدنام است. او غالباً بیانیه های اصلی طرفدار بیت کوین نقدی و ضد بیت کوین می دهد. در حالی که او طرفداران زیادی دارد ، اما حداقل یک شخصیت بحث انگیز است.

آیا Qtum شانس دارد?

در حالی که به نظر می رسد تعداد ناگهانی تعداد کلون Ethereum در بازار امروز وجود دارد که همه می خواهند قراردادهای هوشمند و سایر راه حل های تجارت محور ارائه دهند ، مطمئناً فضای کافی برای بیش از یک بازیکن در بازار وجود دارد.

آنچه که یک عامل تعیین کننده مهم خواهد بود این است که چگونه این پروژه ها قادر به تمایز خود از یکدیگر هستند. از آنجا که Ethereum برای اولین بار به بازار عرضه شد ، در حال حاضر به استاندارد طلایی سیستم عامل های قرارداد هوشمند تبدیل شده است.

تقریباً به همین ترتیب ، بیت کوین به استاندارد طلای ارز رمزپایه تبدیل شده است. Qtum رقابت بسیار زیادی دارد ، از جمله پروژه معروف NEO که از چین نیز می آید.

Qtum دارای چند ویژگی جالب مانند مدل اثبات سهام و تمرکز خود بر پشتیبانی از تلفن همراه است. آیا این برای موفقیت آن کافی خواهد بود؟ یا حتی فقط یک بازیکن زنده چند سال پایین جاده؟ تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که ما هیجان زده ایم که می بینیم چگونه اوضاع پیش می رود.

تصویر ویژه از طریق Qtum.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me