PIVX: هر آنچه در مورد سکه حریم خصوصی جدید باید بدانید

حریم خصوصی به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین ویژگی های هر ارز رمزپایه جدید بلاکچین است. حتی سگهای بزرگ مانند بیت کوین ، Ethereum و Litecoin نیز شروع به ورود به حریم خصوصی می کنند.

کارت اعتباری تجارت IQ Option

یک ارز رمزنگاری شده نه تنها در حفظ حریم خصوصی ، بلکه در بسیاری از جنبه های اقتصاد ارزهای رمزنگاری شده رویکردی کاملاً متفاوت دارد. امروز ما در مورد یکی از بهترین انتخاب های خود در سال 2018 ، PIVX صحبت خواهیم کرد.

PIVX: اصول اولیه

PIVX ارز رمزنگاری شده ای است که به طور فزاینده ای محبوب است و از وجود خود دور می شود ارزش در coinmarketcap.com هر کدام فقط با چند سنت تا بالاترین قیمت هر دلار 15 دلار. این پروژه بسیار منحصر به فرد است زیرا در حال حاضر تنها ارز رمزنگاری شده است که در کنار یک مدل اجماع اثبات سهام ، حریم خصوصی کامل را ارائه می دهد.

این سیستم علاوه بر ارائه اثبات سهام ، به روشهای متکی نیز متکی است که امکان انجام معاملات با سرعت بالا ، ویژگیهای حفظ حریم خصوصی و همچنین روشی ثابت برای درآمد منظم سرمایه گذاران ثروتمند را فراهم می کند. با 10،000 PIVX ، قیمت یک مدل متوسط ​​احتمالاً تقریباً غیرقابل دسترس برای یک سرمایه گذار متوسط ​​است که زودتر از موعد آن رسیده است.

PIVX به عنوان چنگال Dash شروع به کار کرد. Dash بر روی X11 و استخراج اثبات کننده کار و برنامه های تولیدی کار می کند. تیم PIVX می خواست مزایای سرعت ماشین آلات را ارائه دهد ، اما نمی خواست به استخراج معدن اثبات کار مسلماً اتکا کند.

PIVX یک مدل اقتصادی منحصر به فرد دارد که روش بسیار متفاوتی را برای تهیه نشانه های جدید به اکوسیستم فراهم می کند. هر دقیقه ، یک بلوک تأیید می شود و پاداش حدود پنج PIV آزاد می شود. این پاداش بین یک برنده اصلی و یک شرکت کننده برنده اثبات سهام تقسیم می شود.

PIVX به جای این که یک پاداش ثابت باشد ، یک ویژگی منحصر به فرد را ارائه می دهد که به شبکه اجازه می دهد تصمیم بگیرد که چگونه پاداش و staker را پاداش دهد. اگر تعداد زیادی از الگوها در شبکه وجود داشته باشد ، جوایز برای استکرها افزایش می یابد.

به همین ترتیب ، در صورت عدم وجود اندازه های کافی ، پاداش مدل افزایش می یابد. سرانجام ، درصد کمی از پاداش هر بلوک به بودجه خودگردان اختصاص می یابد.

با هر بار بلوک های جدید ، PIV منتشر شده بخشی از عرضه محدود نیست. این بدان معنی است که از نظر فرضی ، مقدار نامحدود توکن PIVX وجود دارد. در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که این نوع مدل اقتصادی تورمی است ، به این معنی که ارزش رمزها با گذشت زمان کاهش می یابد ، تیم PIVX مخالف این موضوع است و همچنین یک راه حل ارائه می دهد.


اقتصاد PIVX

آرم Pivx MasterNode

منبع: pivxmasternode.org

از آنجا که عرضه از نظر فرضی نامحدود است ، دو عامل اساسی در کنترل عرضه وجود دارد.

جنبه اول این است که تمام هزینه های تراکنش پرداخت شده در شبکه از بین می رود یا “سوزانده می شود”. این بدان معناست که هزینه تراکنش به masternodes یا شرکت کننده شبکه دیگر پرداخت نمی شود. این از برخی جهات به کنترل عرضه کمک می کند.

اگر PIVX به محبوبیت خود ادامه دهد ، طبیعتاً معاملات بیشتری در شبکه انجام خواهد شد که منجر به تخریب واحدهای PIVX بیشتری خواهد شد. این اطمینان می دهد که ، حداقل تا حدی ، عرضه کاملاً نامحدود نیست.

دومین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که این شبکه برای ایجاد انگیزه در مردم برای خرید و نگه داشتن رمز طراحی شده است. به عنوان مثال ، برای راه اندازی یک مدل اصلی ، باید 10،000 واحد PIVX را جمع آوری کنید. ثانیا ، برای شرکت در استخراج اثبات سهام ، باید PIVX را نیز بخرید و نگه دارید.

چه مقدار PIVX مورد نیاز است تا بتوانید اثبات سهام خود را به موفقیت برسانید?

مطابق با این ماشین حساب, برای اینکه شانس استخراج یک بلوک در ماه را داشته باشید ، حداقل فرض کنید که کامپیوتر شما 24 ساعته روشن است ، شما باید حداقل 500 PIV (به ارزش حدود 4500 دلار) داشته باشید. با احتساب 10000 PIVX ماهیانه 43 PIV خالص خواهید داشت و با استفاده از یک masternode حدود 48 PIV درآمد کسب خواهید کرد..

به این ترتیب ، ابزارهای تشویقی بیش از حد انگیزه ندارند و استخراج معدن اثبات سهام نیز تقریباً به همان اندازه سودآور است ، فقط یک ارجحیت مختصر به ابزارهای تولیدی داده می شود.

PIVX و پروتکل ZeroCoin

سال گذشته ، PIVX شروع به ارائه نسخه جدیدی از کیف پول کرد که با آنچه که به عنوان شناخته شده سازگار است ZeroCoin پروتکل به طور تقریبی ، پروتکل ایجاد شده توسط دانشجویان دانشگاه جان هاپکینز ، یک طرح نظری برای یک سیستم رمزنگاری کاملاً ناشناس و غیرقابل ردیابی را ترسیم می کند..

PIVX با استفاده از آنچه به عنوان “zPIV” شناخته می شود با ZeroCoin سازگار است.

واحدهای zPIV از طریق فرایندی به نام minting ایجاد می شوند. روند کار به این شکل پیش می رود. کاربر کیف پول PIVX خود را باز می کند ، به تب zPIV minting می رود و مقدار PIVX را که می خواهد به zPIV تبدیل کند انتخاب می کند. این فرآیند هزینه معامله بسیار کمی را مصرف می کند.

نعمت کاری معمولاً فقط در چند ثانیه انجام می شود. پس از اتمام مراحل ، کیف پول حاوی مقدار zPIV ای است که ضرب شده است. zPIV از این جهت با PIVX متفاوت است که فقط در مقادیر بسیار مشخصی وجود دارد ، دقیقاً مانند پول نقد فیزیکی یا تراشه های کازینو.

به عنوان مثال ، مالکیت یا ارسال 1.1 zPIV امکان پذیر نیست. در عوض ، شما فقط می توانید 1 ، 2 ، 5 ، 10 ، 50 و غیره داشته باشید. دلیل این محدودیت اطمینان از این است که یک مهاجم بالقوه قادر به تعیین منبع یا مقصد رمزنگاری ناشناس با جستجوی مقادیر خاص ارسال شده یا دریافتی نیست..

برگه کنترل و اندازه گیری کیف پول PIVX zPIV

zPIV واحد پول خودش نیست. واحدهای zPIV فقط در کیف پولی که در آن ضرب شده اند می توانند وجود داشته باشند. وقتی آنها را بفرستید ، آنها به عنوان واحد PIV منظم به مقصد می رسند. تفاوت در این است که واحدهای PIV که به مقصد می رسند هیچ ارتباط مستقیمی با کیف پولی که از آن به عنوان zPIV منشا می گیرند ندارند..

متاسفانه zPIV کامل نیست. استخراج zPIV به هزینه تراکنش نیاز دارد. بعلاوه ، هرگاه واحدها به zPIV تبدیل شوند ، دیگر واجد شرایط Staking یا استفاده در مدل اصلی نیستند. در حالی که اضافه شدن stP zPIV در نقشه راه 2018 است ، در حال حاضر در دسترس نیست. تیم PIVX قول می دهد که در صورت موجود بودن ، سهام واحدهای zPIV سود بیشتری نسبت به خرید واحدهای PIVX معمولی داشته باشد.

از این رو ، ردیابی zPIV در چندین دستگاه با کیف پول یکسان ممکن است دشوار باشد. اگر zPIV را از یک دستگاه ارسال کنید ، دستگاه دیگر این تغییر تعادل را منعکس نمی کند مگر اینکه دوباره به صورت دستی روی wallet.dat کپی کنید. این نیز در لیست اصلاحاتی است که امسال ارائه خواهد شد.

توسعه مداوم و آینده ای روشن

به یاد دارید که چگونه PIVX در هر بلوک بخشی از پاداش بلوک را جمع می کند؟ تیم PIVX در استفاده از این بودجه برای پیشبرد ارز یک کار مثال زدنی را انجام داده است. این نه تنها شامل توسعه فنی ، بلکه همچنین بازاریابی ، تبلیغات و سایر برنامه های ارتباطی جامعه است.

این ارز بیش از دوازده ویژگی جدید قابل توجه دارد برنامه ریزی شده برای امسال و با توجه به قیمت ثابت هر واحد PIVX بیش از هشت دلار حتی در طی چند بار افت بازار بزرگ اخیر ، به راحتی می توان گفت که بودجه PIVX به عنوان یک سازمان باید برای آینده قابل مشاهده کاملاً تأمین شود.

سلب مسئولیت: اینها نظرات نویسندگان است و نباید به آنها توصیه سرمایه گذاری شود

تصویر ویژه از طریق Pivx.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map