رهبر اجتماعی میگو متوقف و دنبال کنید

>

در نسخه اخیر ، ما پشتیبانی از ویژگی توقف ضرر نمونه کارها را ارائه کردیم. هنگامی که عملکرد سبد سهام شما با آستانه توقف ضرر نمونه کارها مطابقت داشت ، Shrimpy به طور خودکار معاملات را انجام می داد تا نمونه کارها را به دلار یا دلار دیگر بفروشید..

اگرچه راه اندازی این ویژگی بسیار موفقیت آمیز بود ، اما از درخواست هایی که دریافت می کردیم یک موضوع مشترک پیدا کردیم. این موضوع این بود که مردم می خواستند ویژگی توقف ضرر سهام را به رهبران اجتماعی گسترش دهند.

به جای نظارت بر عملکرد یک استراتژی اتوماسیون ، توقف دنباله عملکرد رهبر را کنترل می کند و اگر رهبر عملکرد ضعیفی داشته باشد ، “توقف دنبال کردن” را اجرا می کند.

مشابه توقف ضرر ، توقف دنباله کل پرتفوی دارایی هایی را که در حال حاضر توسط رهبر به USD اختصاص داده شده معامله می کند. علاوه بر بیرون کشیدن نمونه کارها از بازار ، توقف دنباله همچنین بلافاصله کپی معاملات از رهبر را متوقف می کند. در آن زمان ، نمونه کارهای شما دیگر رهبر را دنبال نمی کنند.

ما می فهمیم که این اتفاق ممکن است در یک لحظه اتفاق بیفتد ، بنابراین ما یک سیستم اعلان را اجرا کرده ایم که با ایجاد یک دنباله متوقف ، به طور خودکار ایمیل برای شما ارسال می کند.

چگونه می توانید توقف دنبال کنید?

این تصویر چیزی را نشان می دهد که اکنون هنگام انتخاب “Follow Leader” خواهید دید. توجه داشته باشید که باید نمونه کارها را انتخاب کنید ، کادر را علامت بزنید که می فهمید Shrimpy تخصیص های رهبر را کپی می کند و مقداری را برای ادامه کار وارد کنید. Shrimpy به طور پیش فرض جعبه ورودی را به طور خودکار پر می کند.

برخلاف ضرر و توقف که اختیاری است ، دنبال کردن توقف ضروری است. هر زمان که برای دنبال کردن یک رهبر انتخاب می کنید ، باید مقدار توقف دنبال کردن خود را انتخاب کنید.

توجه کنید که چگونه شرایط توقف دنباله متفاوت از توقف ضرر است. توقف ضرر از یک درصد عملکرد در یک بازه زمانی استفاده می کند. Stop-follow با استفاده از یک ارزش تخت دلار آمریکا برای ماشه اجرا می شود.

توجه: اگر مقدار stop-follow خود را با ارز دیگری مانند EUR ، JPY یا CAD تنظیم کنید ، مبلغ به طور خودکار به USD تبدیل می شود که در پایگاه داده ما ذخیره شود. این تبدیل از آنجا انجام می شود که ما از USD برای تعیین زمان تحریک دنبال کردن استفاده می کنیم.

این بدان معناست که اگر در حال حاضر نمونه کارهای شما 2000 دلار است و شما برای 1000 دلار توقف را تعیین می کنید. Shrimpy به محض اینکه ارزش نمونه کارها را به زیر 1000 دلار کاهش دهیم ، به طور خودکار توقف را دنبال می کند.

پس از اجرای توقف دنبال کردن ، باید به طور دستی رهبر یا استراتژی جدیدی را انتخاب کنید تا دوباره خودکار نمونه کارها را خودکار کنید. در حال حاضر هیچ ویژگی در Shrimpy وجود ندارد که پس از اجرای تعقیب توقف ، به طور خودکار دوباره وارد بازار شود. وجوه شما در ارز فیات انتخابی شما باقی خواهد ماند تا زمانی که به طور دستی گزینه دیگری را انتخاب کنید.


چگونه Stop-Follow خود را به روز کنیم

در برگه “اتوماسیون” می توانید رهبر خود را در هر زمان به روز کنید. این کار را می توان با انتخاب رهبری که دنبال می کنید و سپس وارد کردن مقدار جدید برای “ارزش نمونه کارها” انجام داد..

بعد از اینکه برای اولین بار Stop-follow تنظیم شد ، می توانید در هر زمان مقدار Stop-follow را تغییر دهید. برای تعیین مقدار توقف دنبال کردن ، نیازی به متوقف کردن پیروی از رهبر و پیروی مجدد از رهبر نیستید.

مقدار توقف دنباله را می توانید با انتخاب رهبر مورد نظر خود در برگه “اتوماسیون” به روز کنید. در سمت چپ صفحه ، بخشی را برای “Stop-Follow” مشاهده خواهید کرد. در این بخش ، ورودی هایی برای “ارزش نمونه کارها” و “ارز” وجود دارد. برای به روزرسانی این مقادیر ، به سادگی مقادیر جدیدی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کرده و روی “ذخیره” در پایین سمت راست صفحه خود کلیک کنید.

اعلان ایمیل

هنگامی که یک توقف دنبال کردن ایجاد می شود ، شما ایمیلی دریافت می کنید تا رویداد رخ داده را به شما اطلاع دهد. به نظر می رسد ایمیل چیزی شبیه به ایمیل بالا است.

بازار ارزهای رمزپایه بی ثبات است. این باعث می شود که اعلان های به موقع به یکی از ویژگی های اساسی اطلاع رسانی سریع کاربران در مورد به روزرسانی در نمونه کارهای خود تبدیل شود. پس از عبور از آستانه ارزش نمونه کارها برای توقف ، بلافاصله ایمیل رهبر متوقف می شود.

چیزهایی که باید بدانید

اگرچه اعتقاد داریم عملی که برای توقف دنباله انتخاب کرده ایم ، بصری ترین رویکرد ممکن است ، اما هنوز نگرانی هایی داریم که می خواهیم آشکار کنیم.

انتقال وجوه

با نحوه اجرای توقف دنبال کردن ، Shrimpy به محض اینکه می بینیم نمونه کارهای شما به زیر آستانه انتخاب رسیده است ، توقف را دنبال می کند. این بدان معناست که اگر شما 2،000 دلار در یک نمونه کارها با توقف دنباله در 1000 $ داشته باشید ، انتقال 1500 دلار از نمونه کارها به نمونه کارهای دیگر فوراً باعث توقف می شود.

با توجه به این رفتار ، ما توصیه می کنیم قبل از انتقال وجوه خارج از نمونه کارها ، ارزش توقف دنبال کردن خود را به روز کنید.

به روز رسانی های دستی

ویژگی توقف دنبال کردن بیشتر از توقف ضرر به تلاش دستی نیاز دارد. اگرچه ما معتقدیم تعیین مقدار نمونه کارها خاص به عنوان آستانه توقف دنباله بصری است ، اما بدون عوارض جانبی ناخوشایند حاصل نمی شود.

بارزترین مشکل آستانه ایستا است. این بدان معناست که با افزایش یا کاهش ارزش نمونه کارها ، دنباله روی شما تغییر نمی کند. در مورد توقف ضرر ، Shrimpy توقف ضرر را با گذشت زمان ارزیابی می کند و تنها در صورت عبور عملکرد نمونه کارها از آستانه در مدت زمان انتخاب شده ، باعث می شود. از آنجا که ضرر متوقف کننده از درصد استفاده می کند و از مقدار نمونه کارایی ساکن استفاده نمی کند ، لازم نیست مقدار توقف ضرر یک بار تنظیم شود.

با توقف دنبال کردن ، کاربران باید دستی که می خواهند آستانه خود را تغییر دهند. به عنوان مثال ، اگر یک نمونه کارها به ارزش 2000 دلار و یک توقف دنباله دار 1000 دلار داشته باشید ، اگر ارزش نمونه کارها به 4000 دلار برسد ، ممکن است بخواهید توقف دنبال کردن را به 3000 دلار تغییر دهید. با این حال ، این باید به صورت دستی تغییر کند.

نمایش ارز به دلار آمریکا

مقدار نمونه کارهایی که برای ادامه توقف وارد می کنید از نظر ارز نمایشگر است (به استثنای BTC که از ورودی USD استفاده می کند). این بدان معناست که اگر از Shrimpy با ارز نمایشگر یورو استفاده می کنید ، مقداری که برای توقف دنبال می کنید نیز بر حسب یورو خواهد بود.

سردرگمی ناشی از نحوه ذخیره این مقادیر است. در سرورهای Shrimpy ، این مقدار را از نظر USD ذخیره می کنیم. دلیل اینکه ما این مقدار را بر حسب USD ذخیره می کنیم ، این است که به این طریق ارزیابی می کنیم که چه زمانی باید شروع توقف را دنبال کنیم.

در نتیجه ، ممکن است در برگه “اتوماسیون” خود متوجه شوید که اگر از دلار آمریکا به عنوان ارز نمایشگر خود استفاده نکنید ، ارزش پیگیری شما به مرور کاهش می یابد. این به این دلیل است که ارزش دلار آمریکا در مقایسه با ارز نمایشگر شما با گذشت زمان کاهش یافته است. به طور کلی ، افت ارزش باید بین ارزهای مختلف فیات کم باشد ، اما ممکن است قابل توجه باشد.

این رفتار انتظار می رود ، بنابراین توصیه می کنیم هنگام تنظیم مقدار توقف دنبال کردن ، این مورد را نیز مدنظر قرار دهید.

ربات تجارت ما

میگو یک برنامه کاربردی برای ساخت صندوق های سفارشی شاخص رمزنگاری ، تعادل مجدد و مدیریت سبد متنوعی از دارایی های دیجیتال است. نمونه کارها را با پیوند دادن به هر 16 مبادله رمزنگاری مورد پشتیبانی خود ، خودکار کنید.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange API برای توسعه دهندگان طراحی شده اند. ادغام با API های یکپارچه ما به شما امکان دسترسی فوری به نقاط پایان یکنواخت را برای تجارت ، جمع آوری داده ها ، مدیریت کاربر و موارد دیگر در هر مبادله اصلی ارز رمزنگاری شده می دهد..

برای دسترسی به کتابخانه های کامل Python و Node ، این پیوندها را دنبال کنید:

گره

پایتون

اگر در حال ساخت چیزی با استفاده از API های Shrimpy هستید ، به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم بشنویم که چگونه می توانیم از شما در هر مرحله از پیشرفت پشتیبانی کنیم.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

ممنون که جلوی ما را گرفتید!

تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me