نحوه کپی کردن معامله گران موفق رمزنگاری

>

تیم Shrimpy اخیراً نحوه مدیریت روابط بین پیروان و رهبران را تغییر داده است. در گذشته ، پیروان فقط تخصیصات هدف یک رهبر را که توسط “اتوماسیون” رهبر تعریف شده است ، کپی می کردند. این بدان معناست که اگر رهبر در خارج از میگو معامله می کرد ، ما هرگز آن معاملات را کپی نمی کردیم. فقط استراتژی داخل برنامه Shrimpy کپی می شود.

این باعث ایجاد طیف وسیعی از عوارض جانبی نامطلوب برای پیروان می شود. یک مثال این است که رهبران دارای رمزنگاری های متفاوت از آنچه در استراتژی اتوماسیون خود تعریف شده اند ، می شوند. در این حالت ، Shrimpy فقط استراتژی را کپی می کند و دارایی های واقعی را که متعلق به رهبر بود ، شامل نمی شود.

این رفتار در به روزرسانی اخیر Shrimpy تغییر کرده است. به جای کپی کردن اتوماسیون یک رهبر, پیروان اکنون دارایی های واقعی را که متعلق به رهبر است در بورس کپی می کنند. این بدان معناست که صرف نظر از استراتژی ای که توسط رهبر اجرا می شود ، Shrimpy تخصیص واقعی را کپی می کند.

ما معتقدیم پیروان می خواهند همان عملکرد رهبران را داشته باشند ، صرف نظر از اینکه رهبر آن عملکرد را به دست آورد. برای دستیابی به هدف تقلید از عملکرد رهبر ، Shrimpy باید همیشه تخصیص های مشابه رهبر را حفظ کند.

میگو چگونه تخصیص ها را کپی می کند?

در یک بازه زمانی 1 دقیقه ای ، Shrimpy تعادل رهبر را در بورس بررسی می کند تا ببیند آیا از آخرین باری که بررسی کردیم تغییری ایجاد شده است. در صورت وجود هرگونه تغییر ، این تغییرات بلافاصله برای هر دنبال کننده ارسال می شود تا بتواند تخصیص های جدید را کپی کند.

نتیجه دقیقه به دقیقه است ، هر پیرو دقیقاً با رهبر مطابقت دارد. اگر در هر زمان ، رهبر تجارت خارج از Shrimpy انجام دهد ، این تجارت توسط Shrimpy شناسایی خواهد شد و هر پیرو نمونه کارهای خود را به روز می کند تا دقیقاً با تخصیص های جدید رهبر مطابقت داشته باشد.

رهبران اکنون می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند نمونه کارهای خود را از طریق Shrimpy مدیریت کنند یا از خدمات شخص ثالث برای اتوماسیون استراتژی خود استفاده می کنند. حتی اگر رهبران تصمیم بگیرند از خدمات شخص ثالث استفاده کنند ، Shrimpy همچنان قادر خواهد بود با نظارت بر معاملات هر رهبر در بورس و کنترل پیروان هنگام شناسایی تغییرات ، به طور آشکاری کار کند..

حتی اگر رهبران هرگز از Shrimpy برای انجام معاملات استفاده نکنند ، باز هم دنبال کنندگان می توانند مستقیماً از صرافی به آخرین تخصیص های یک رهبر دسترسی پیدا کنند و تغییرات پرتفوی رهبر را با گذشت زمان از طریق بستر اجتماعی Shrimpy ردیابی کنند.

رهبران می توانند از ربات های معاملات شخص ثالث استفاده کنند ، به صورت دستی در بورس معامله کنند یا وجوه خود را به هر روشی که برای آنها مناسب باشد مدیریت کنند. هیچ محدودیتی وجود ندارد هر زمان که میگو معامله جدیدی را در بورس تشخیص داد ، هر پیرو با تخصیص نمونه کارها جدید به روز می شود.

نه رهبر و نه پیروان نیازی به اقدامی برای شروع خودکار استفاده از این ویژگی جدید ندارند. همه اینها به صورت خودکار اتفاق می افتد!

چگونه یک رهبر را کپی کنیم


مرحله اول: به زبانه “Social” در Shrimpy بروید. در اینجا شما تمام رهبران موجود را برای دنبال کردن پیدا خواهید کرد.

با رفتن به برگه “اجتماعی” در Shrimpy شروع کنید. هنگامی که به این صفحه می رسید ، صفحه اصلی اجتماعی را مشاهده خواهید کرد. رهبران اجتماعی نمایش تمام رهبران مختلفی است که می توانید دنبال کنید.

برای یافتن رهبران در همان تبادل خود ، یک فیلتر مبادله در بالای صفحه وجود دارد. می بینید که “Binance” برای این عکس صفحه انتخاب شده است.

رهبران مختلف را مرور کنید تا درک کنید که چه اطلاعاتی ارائه می شود ، چگونه رهبران مختلف نمونه کارهای خود را مدیریت می کنند و چه استراتژی هایی بیشتر به شما علاقه مند هستند. اگر یک رهبر پیدا کردید که می خواهید درباره آن بیشتر بدانید ، همچنین می توانید با انتخاب نماد “مورد علاقه” در سمت راست بالای صفحه نمایه رهبر با یک رهبر گپ بزنید.

مورد علاقه داشتن یک رهبر ، آنها را به لیست گپ شما اضافه می کند. برای دیدن اتاق های گفتگوی مختلف رهبر ، روی نماد گپ در هدر کلیک کنید.

مرحله دوم: یک رهبر را انتخاب کنید و مشخص کنید کدام یک از نمونه کارها را می خواهید دنبال کنید.

پس از یافتن رهبری که می خواهید از او پیروی کنید ، هنوز باید تصمیم بگیرید که کدام نمونه کارها را می خواهید کپی کنید. اگر یک رهبر بیش از یک نمونه کارها دارد ، بهتر است از رهبر بپرسید که دوست دارد کدام نمونه کارها را دنبال کنید.

در تصویر بالا ، می توانید نمونه کارها یک رهبر را مشاهده کنید. در بخش “استراتژی” ، این مقاله می گوید: “این رهبر به طور دستی سبد سهام خود را مدیریت می کند”. این پیام به این معنی است که Shrimpy در حال حاضر نمونه کارها را خودکار نمی کند. رهبر یا برای این نمونه کارها در خارج از Shrimpy معامله می کند یا آنها به هیچ وجه برای این نمونه کارها معامله نمی کنند.

با توجه به تغییرات اخیر که در آن Shrimpy تخصیص رهبر را مستقیماً از صرافی کپی می کند ، همچنان می توانید این نمونه کارها را دنبال کنید. هر بار که رهبر برای این نمونه کارها در خارج از Shrimpy معامله می کند ، معاملات شناسایی می شوند و نمونه کارهای شما به روز می شود تا با تخصیص های جدید مطابقت داشته باشد.

مرحله سوم: “پیروی از رهبر” را انتخاب کنید ، روی نمونه کارهایی که می خواهید خودکار شوند کلیک کنید و مقادیر توقف دنبال کنید را پیکربندی کنید.

قبل از تکمیل مراحل پیروی از یک رهبر ، نمونه کارهای موردنظر خود را که می خواهید رهبر به طور خودکار انجام دهد ، انتخاب کنید. پس از انتخاب نمونه کارها ، روی کادر تأیید کلیک کنید که می دانید Shrimpy به طور خودکار با نمونه کارهای شما (پیرو) معامله می کند زیرا رهبر نمونه کارهای خود را تغییر می دهد.

آخرین مرحله ، انتخاب پیکربندی های Stop-follow نمونه کارها است که برای استراتژی شما بهترین کار را دارند.

درباره توقف و دنبال کردن رهبر اجتماعی بیشتر بیاموزید.

پس از آماده شدن ، روی “شروع” کلیک کنید. این کار فوراً به صورت خودکار نمونه کارهای انتخابی شما را براساس تخصیصات نگهدارنده رهبر آغاز می کند. هر زمان که رهبر معامله کند ، نمونه کارها شما به روز می شود تا همان تغییرات را منعکس کند.

اگر می خواهید درباره پیروی از تخصیص واقعی رهبر بیشتر بدانید ، ویدیوی زیر را ببینید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me