وارن بافت ترجیح می دهد یک “پیر فراموشکار” باشد

>

دنیای ارزهای رمزنگاری شده با آخرین اخبار شام بین وارن بوفه و جاستین سان بسیار سرگرم است. همه در حال بحث و تبادل نظر در مورد بحث و گفتگوی وارن بافت درباره ارز رمزنگاری شده هستند.

بسیاری از مردم افکار خود را به آتش انداخته اند تا حدس بزنند که چرا وارن بافت ادعا می کند که صاحب ارز رمزپایه نیست. قبل از شام ، جاستین پیشنهاد کرد که به وارن دو گوشی داده بود که بیت کوین و ترون را در خود جای داده بود.

از طرف دیگر ، افرادی هستند که جاستین را دروغگو خوانده اند. گفت که او هرگز هیچ ارز رمزنگاری به وارن نداد.

اتفاقی که به نظر من واقعاً افتاده است

من اعتقاد ندارم که جاستین دروغ می گوید و معتقدم وارن “پیرمرد فراموشکاری” نیست. حتی ممکن است او هنوز ارز رمزنگاری شده ای را که به او داده شده داشته باشد. با این حال ، این در کنار موضوع است.

من استدلال می کنم که به هر ترتیب (چه هنوز بودجه داشته باشد یا نه) ، وارن بافت چاره ای نداشت جز اینکه بگوید هیچ ارز رمزنگاری شده ای ندارد. حتی اگر دستگاه ها را در جیب داشت و هر روز ناهار را با ترون می خرید ، مجبور بود “نه” بگوید.

این توضیحی در مورد ترون یا بیت کوین نیست ، بلکه در مورد وارن بوفه است.

بیایید وقایع رخ داده را با جزئیات بیشتری تشریح کنیم.


در تاریخ 3 ژوئن 2019 ، جاستین سان شام را با وارن بافت خریداری کرد. به طرز تکان دهنده ای ، هزینه این شام 4.6 میلیون دلار بود. به نظر بسیاری از افراد ، این مبلغی دیوانه وار برای پرداخت شام بود. بسیاری از مردم تصمیم جاستین را زیر سوال می بردند. به نظر نمی رسید که از بیرون به دنبال نگاه مالی باشد.

چیزی که اکثر مردم در نظر نمی گیرند جاستین یک متخصص بازاریابی ماهر است. او می خواست از این شام هر اونس فرصت را بخورد. این شامل تورهای مطبوعاتی ، اطلاعیه ها و کمپین هایی برای افزایش علاقه بود.

من معتقدم که این شامل یک استراتژی اصلی نیز می شود – وارن بافت را برای گفتن کلمات “من صاحب ترون هستم” در صحنه جهانی.

راهی که قصد داشت او را برای گفتن این کلمات وادار کند ، هدیه دادن بیت کوین و ترون به وارن بافت بود. با ارائه این هدیه ، او امیدوار بود که وارن سپس بگوید که هنوز مالک Tron است ، در زمانی که از او خواسته شود.

جاستین می دانست که این 3 کلمه جامعه ترون را به یک شور و هیجان تبدیل خواهد کرد. با میلیون ها نگاه به وارن بوفه ، این کلمات برای بازگرداندن سرمایه 4.6 میلیون دلاری وی به این شام کافی است.

هر خبرگزاری مهم آن صدای ناچیز صدا را می گیرد و آن را به یک تیتر تبدیل می کند. این باعث می شود افراد به Tron علاقه مند شوند و حداقل می خواهند بیشتر بدانند. در بهترین حالت ، این امر به طور قابل توجهی قیمت ترون را پمپ می کند.

جاستین صدای گزش صدا را می خواست. او می خواست که کلمات “من صاحب ترون هستم” از دهان وارن بیرون بیاید. او نحوه کار رسانه را می داند و مایل است از این “هک” ها استفاده کند.

این حتی به پیروی اجتماعی قوی ترون اشاره نمی کند که تمایل به انتشار این خبر را دارد که وارن مالک ترون است. آنها این کلمات را می چرخانند تا به نظر برسد مانند تایید. به نظر می رسد وارن بافت از ترون پشتیبانی می کند.

این کلمات حتی اگر از متن خارج شوند ، کافی است تا میلیون ها نفر در مورد Tron بشنوند.

راستش را بخواهید ، این یک برنامه هوشمندانه بود. نمی توانم بحث کنم که جاستین یک رهبر خلاق نیست. بسیاری از دروس است که کارشناسان بازاریابی می توانند از او بیاموزند. طرز تفکر او در خارج از محوطه ، شناخت را به دست می آورد و Tron را در مقابل مخاطبان فزاینده ای قرار می دهد.

آنچه شاید جاستین انتظار نداشته باشد وارن بافت برای دهه ها هدف این نوع ترفندها بوده است. او تعداد بی شماری از جاستین سان را ملاقات کرده است – افرادی که به دنبال تایید ، دستکاری موقعیت ها برای تلاش های بازاریابی و تلاش برای استفاده از مارک وارن بافت هستند.

وارن بافت فقط یک “پیرمرد” نیست. او یکی از ثروتمندترین افراد جهان است که میلیون ها سرمایه گذار برای او احترام قائل هستند. این سرمایه گذاران حرف او را به عنوان انجیل می گیرند. او به طور تصادفی به این سطح نرسید. وارن باهوش ، محاسبه گر و باهوش است.

وارن می داند که گفتن او مالک چیزی مانند Tron یا Bitcoin است به این معنی است که هزاران نفر از طرفداران او بیرون می روند و دارایی را می خرند. درست مثل وقتی که می گوید صاحب سهام خاصی است.

از همه آنچه بخواهید بخاطر حمایت نکردن از ارز رمزنگاری شده متنفر است ، اما او ساده لوح نیست. او می فهمد افرادی هستند که حاضرند با فرصت دادن هرچه می توانند از او بگیرند.

او نمی توانست به خطر بیفتد که کسی مالکیت خود را به عنوان تاییدیه ترون بدست آورد.

وارن بافت فراموش نکرد که صاحب ارزهای رمزپایه ای بود. او آن کلمات را عمداً انتخاب کرد. این خطر که گفته شود وی مالک بیت کوین و ترون است ، بسیار بیشتر از هر گونه بهره از این اظهارات است. او این را خوب می دانست.

من کاملاً مخالف این روایت هستم که توسط هر دو طرف مطرح شود.

فکر نمی کنم جاستین در مورد دادن ارز رمزنگاری شده به وارن دروغ گفته باشد. جاستین یک برنامه استراتژیک برای چگونگی جلب توجه رسانه ها برای Tron تنظیم کرده بود. از بسیاری جهات ، او قسمت قابل توجهی از برنامه خود را کشید.

وی توانست به شام ​​علاقه قابل توجهی ایجاد کند ، در موارد مختلف به کانون گفتگو تبدیل شد و این فرصت را داشت که با سرمایه گذاران کلاس جهانی دیده شود. این فقط کافی بود که ارزش آن را داشته باشد.

من همچنین با این ایده که وارن بافت یک “پیرمرد فراموشکار” است مخالفم. او یک سرمایه گذار و رهبر استادانه است. کلماتی که وی هنگام بحث درباره ارز رمزنگاری شده به کار برد ، دقیق و عمدی بود. او می دانست بازی جاستین را انجام می دهد. وارن از قبل از تولد جاستین این بازی را انجام داده است.

وارن بافت چاره ای نداشت جز اینکه بگوید مالک Bitcoin یا Tron نیست. گفتن اینکه مالک هر یک از این دارایی ها است ، توسط رسانه ها پیچ خورده و گفته می شود این یک تایید است.

وارن بافت ترجیح می دهد یک “پیر فراموشکار” باشد تا اینکه برای تأیید علتی که از آن پشتیبانی نمی کند ، استفاده شود.

سلب مسئولیت: بسیاری از جزئیات من درباره کل این وضعیت ندارم. کاملاً ممکن است نظر من اشتباه باشد. فکرم را با یک دانه نمک بردار.

خواندن اضافی

مقایسه استراتژی های تعادل مجدد برای اوراق بهادار رمزنگاری

ربات های معاملاتی ارز رمزنگاری شده – راهنمای کامل

نحوه ساخت ربات معاملات رمزنگاری با استفاده از پایتون

اسکریپت برای بیت کوین قیمت واقعی تیکر (با استفاده از Websockets)

نحوه محاسبه عملکرد نمونه کارها رمزنگاری شده شما

ربات تجارت ما

میگو یک برنامه کاربردی برای ساخت صندوق های سفارشی شاخص رمزنگاری ، تعادل مجدد و مدیریت سبد متنوعی از دارایی های دیجیتال است. نمونه کارها را با پیوند دادن به هر 16 مبادله رمزنگاری مورد پشتیبانی خود ، خودکار کنید.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange API برای توسعه دهندگان طراحی شده اند. ادغام با API های یکپارچه ما دسترسی فوری به نقاط پایان یکنواخت برای تجارت ، جمع آوری داده ها ، مدیریت کاربر و موارد دیگر در هر مبادله اصلی ارز رمزنگاری شده را فراهم می کند..

برای دسترسی به کتابخانه های کامل Python و Node ، این پیوندها را دنبال کنید:

گره

پایتون

اگر در حال ساخت چیزی با استفاده از API های Shrimpy هستید ، به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم بشنویم که چگونه می توانیم از شما در هر مرحله از پیشرفت پشتیبانی کنیم.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

ممنون که جلوی ما را گرفتید!

تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map