چگونه می توان رقابت خود را بدون پول خرد کرد

>

تعجب! شما رقابت دارید.

این رقبا بودجه بیشتری جمع آوری کرده اند ، تیم های بزرگتری استخدام کرده اند یا بیشتر از شما حضور داشته اند. رقبای شما ممکن است به عنوان استاندارد صنعت شناخته شده یا میلیون ها نفر از آنها اطمینان کنند.

با این حال ، شما هنوز هم می خواهید آنها را بپوشید. شما دنبال ماهی بزرگ هستید در شما نیست که به قراضه بسنده کنید ، شما فقط برای همه سنگ مرمرها بازی می کنید.

چگونه رقابت خود را خرد می کنید؟?

اگر شما از همه کسانی هستید که رقابت دارید ، خوش شانس هستید! من می خواهم به شما اسرار خرد کردن رقبای خود را بدهم. بنابراین قلم و کاغذ خود را بیرون بیاورید ، زندگی در شرف ساده شدن (اما آسان نیست) برای شماست.

وسواس محصولات

بیش از هر چیز دیگری ، شما به یک وسواس در مورد محصول خود نیاز دارید. تا جایی که آن نفرت انگیز است.

نمی توانید فکر کنید شما محصول را می خورید ، می خوابید و نفس می کشید. غم انگیز است.

آن زمان هایی که در وسط مکالمات فاصله می گیرید زیرا به ویژگی های جدید فکر می کنید لعنت نیست ، یک برکت است.


شبهای بی خواب طولانی شما بیهوده نیست. آنها اشتیاق شما را برانگیخته و به موفقیت شما دامن می زنند.

مردم آن را آزار دهنده می دانند ، اما شما نمی توانید به آن کمک کنید.

این رفتار ممکن است سالم نباشد ، اما شما رقبا نیز چنین وسواسی نخواهید داشت. در حالی که آنها ترجیح می دهند شب راحت بخوابند و تعادل بین زندگی و زندگی سالم داشته باشند ، شما این کار را در همان روز تاسیس شرکت خود انجام دادید.

این یک انتخاب نبود ، محصول شما اکنون شما را به مصرف می رساند. این روز به روز شما را می خورد. وقتی فکر می کنید دیگر نمی توانید جلو بروید ، قدم دیگری برمی دارید.

هنگامی که آنها خسته می شوند یا شرایط سخت می شوند ، رقابت شما متوقف خواهد شد. شما باید مسیر خود را حفظ کنید و آنها را کنار بگذارید.

درس رقبا 1: اگر می خواهید رقابت خود را شکست دهید ، به یک وسواس ناسالم در مورد محصول خود نیاز دارید.

کار گروهی

یک تمرین تیم سازی خوب. اگر برنج موچی را به عنوان رقابت خود تصور کنید ، بهترین عملکرد را خواهد داشت.

شما باید تیم خود را از داخل و خارج بشناسید. این امتیاز نصیب تیمی می شود که می تواند نقاط قوت و ضعف هر فرد را نام برد. این اولین باری نیست که محصولات را با هم تولید می کنید.

یک س shouldال به ایمیل احتیاج ندارد ، بلکه باید یک تماس بیش از حد با بنیانگذار شما باشد. این زمان ارتباط را از ساعتها یا حتی روزها به ثانیه کاهش می دهد.

تیم قدرتمند پایه و اساس هر شرکتی است. یک تیم ضعیف می تواند ایده ای درخشان را به انبوهی از زباله تبدیل کند. یک تیم قدرتمند می تواند از انبوه زباله تجارت درخشانی را ایجاد کند.

نحوه انجام این کار در اینجا است

بیشتر ما نزدیک به 10 سال است که با هم کار می کنیم. نه تنها نزدیک به یک دهه است که یکدیگر را می شناسیم ، بلکه همه ما هنوز با هم زندگی می کنیم. با هم غذا می خوریم. ما در همان اتاق کوچک خانه کار می کنیم.

درست است ، همه ما در دفتر کوچک خود (نه نه گاراژ افسانه ای) در خانه کوچک خود کار می کنیم.

رایانه های ما فقط با هم فاصله دارند ، بنابراین هر مسئله فوراً حل می شود. به ندرت پیش می آید که مشکلاتی برطرف شود که بیش از 10 دقیقه طول بکشد مگر اینکه در خواب باشیم.

حتی در آن زمان ، ما در کدگذاری خواب بسیار خوب هستیم.

نمایشگاه A.

رقبای شما ساختار تیمی مشابه شما نخواهند داشت. یک تیم فشرده نیت مزیت شماست ، بنابراین از آن استفاده کنید.

رقیبی که دوازده کارمند نیمه وقت در سراسر جهان پخش کرده است ، نگرانی شما نیست ، این 4 پسر در یک اتاق هستند که کد را به هم می رسانند تا ساعت های پایانی شب.

تیم کوچک است ، اما تصمیمات سریع و عمدی است. غیر معمول نیست که رقبای شما مواردی را که باید در چند ثانیه حل شود به مشکلاتی تبدیل می کنند که روز بعد یا حتی هفته دیگر حل می شوند.

خرابی این ارتباط منجر به سربار زیاد می شود که پیشرفت را کند می کند.

در دام رقبای خود قرار نگیرید. ارتباطات را از نور بالا نگه دارید ، مشکلات را به سرعت حل کنید و یک طرح ساده برای نحوه انجام کار ارائه دهید.

درس 2 رقبا: اگر می خواهید رقابت خود را شکست دهید ، تیمی بسازید که در کنار هم بهتر کار کند.

منابع مالی

آیا این … بد است?

اگر نمی دانید با آن چه کار کنید ، بودجه به معنای هیچ چیز نیست.

بودجه برخی از رقبای شما میلیون ها دلار است. آنها به امید مشکلاتی که دارند بر سر مشکلاتشان می اندازند.

آنها به جای اجرای روشمند بینایی و تکرار ، خود را مجبور می کنند با یک راه حل نیمه پخته که بیشتر مردم نمی خواهند وارد بازار شوند..

این مشکل یک بار دیگر از محصول ناشی می شود. بدون اعتقاد به عقیده خود ، رقبا چشم انداز جهانی بهتر از امروز را نخواهند داشت.

استفاده از محصول آنها فقط منجر به رشته ای از س whyالات “چرا” می شود که کاربر را گیج می کند. آنها هرگز وقت صرف نکردند تا بفهمند کاربر واقعاً به چه چیزهایی اهمیت می دهد یا می خواهد چه کاری انجام دهد.

با 0 دلار بودجه می توانید بیشتر از بسیاری از تیم ها با بیش از 1 میلیون دلار بودجه دریافت کنید. روشی که شما برای رسیدن به این مهم ساده است. هر اونس کرک را برش دهید. شما باید افراد عالی را پیدا کنید که به دید شما ایمان دارند ، فرصت های بازاریابی رایگان پیدا کنید و با تیم خود نرم افزار داخلی بسازید.

درس 3 رقبا: اگر می خواهید بر رقابت خود پیروز شوید ، مشکلات خود را با نبوغ حل کنید ، نه پول.

تمرکز کاربر

“کار من نیست!” خوب ، حداقل دیگر نه.

کاربران به مشکلات شما اهمیتی نمی دهند.

این حقیقت سخت است.

شما آزادی استفاده از کلمات “بعداً آن را برطرف خواهیم کرد” ندارید. شما الان درستش کنید.

وقتی محصول کار نمی کند ، شما کار می کنید. پس از حل مسئله ، می توانید وقفه خود را انجام دهید ، اما نه قبل از آن زمان.

برای بهبود ارتباط شما با کاربران ، باید یک گفتگوی مداوم داشته باشید. تا آنجا که ممکن است کانالها را باز کنید تا کاربران با شما ارتباط برقرار کنند.

اطمینان حاصل کنید که با هر گروه به طور ثابت ارتباط برقرار می کنید.

به جای 2 یا 3 مکالمه با کاربران هر روز ، باید 10 تا 20 مکالمه داشته باشید و خود را در آینده خود غرق کنید و کاملاً بفهمید که آنها از کجا می آیند.

این مکالمه ها شما را در تصمیم گیری های سختی راهنمایی می کنند که باید روزانه مورد استفاده قرار گیرند.

اگر هرگز به این مسئله شک دارید که چرا ممکن است توسط رقابت خود خرد شوید ، هنگام برقراری ارتباط با کاربران ، به نگرش خود نگاه نکنید.

درس 4 رقبا: اگر می خواهید بر رقابت خود غلبه کنید ، برده کاربران خود شوید.

بسته شدن

اگر می خواهید رقابت خود را شکست دهید:

  1. شما به یک وسواس ناسالم درباره محصول خود نیاز دارید.

  2. تیمی بسازید که با هم بهتر کار کند.

  3. مشکلات خود را با نبوغ حل کنید ، نه پول.

  4. برده کاربران خود شوید.

شما ممکن است به این لیست اسرار نگاه کنید و به چیزهایی مانند “این به نظر می رسد بدبخت است” و “من ثبت نام نکردم تا برده کاربران خود باشم” فکر می کنید. یا “صبر کنید ، من قرار است با تیمم زندگی کنم ؟؟”

صادقانه بگویم ، شما درست می گویید. بدبخت خواهد بود ، اگر کاری را که دوست دارید دوست نداشته باشید.

خادم شدن برای کاربران خود از روی میل اتفاق نمی افتد ، به طور طبیعی زمانی اتفاق می افتد که تجربه کاربری را نسبت به سایر موارد اولویت بندی کنید.

نیازی به انجام این کارها نیست!

شما می توانید هیچ یک از موارد بالا را انجام ندهید. شما به راحتی می توانید رقبا را بخار بپزید زیرا آنها بودجه ، تجربه یا بهانه دیگری دارند.

یا می توانید برای نبرد آماده شوید. می توانید نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنید. شما می توانید کارهایی را انجام دهید که دیگران به سادگی قادر به انجام آنها نیستند ، تمایلی ندارند یا خیلی ترس ندارند.

هنگامی که دشمن در دروازه شما است آرزو می کنید کاش کارهای بیشتری انجام می دادید؟ یا اینکه با اطمینان بدانید که آنچه به نظر می رسد مزایای آنهاست ، آنها را نرم ، کند و از خود راضی می کند.

پول صحبت نمی کند ، یک محصول خوب صحبت می کند.

شما برای شروع ساختن چشم انداز خود برای آینده نیازی به پول ندارید. بدون هیچ پولی می توانید بیشتر از آنچه رقبا می توانند با میلیون ها دلار به دست آورند ، دست یابید.

نکته اصلی این است شدید، قوی و وسواس تمرکز. تمرکز بر روی محصول و کاربران است. هر چیز دیگری ثانویه است. بازاریابی ثانویه ، مشارکت ها ثانویه و پول ثانویه است. یک محصول عالی ایجاد کنید.

_ _ _

فراموش نکنید که وب سایت Shrimpy را بررسی کنید ، ما را دنبال کنید توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map