راهنمای کامل انواع سفارش ارزهای رمزنگاری شده

>

طی دهه گذشته ، مبادلات ارزهای رمزپایه رشد کرده و به بازیگران اصلی بازار رمزنگاری تبدیل شده اند. بدون مبادلات ، مشتریان به روش های سریع و قابل اعتماد برای تجارت یک رمزنگاری به رمز دیگر دسترسی نخواهند داشت.

امروزه ، مبادلات رمزنگاری بیش از 50 میلیارد دلار در هر روز معاملات تجاری را انجام می دهند. در چند سال گذشته بازار معاملات منفجر شده است و میلیون ها سرمایه گذار و معامله گر جدید به بازار سرازیر شده اند.

برای تأمین منابع برای این سرمایه گذاران ، ما شروع به انتشار مقالات آموزشی برای بحث در مورد محتوا به روش های قابل هضم برای افراد تازه وارد بازار رمزنگاری کرده ایم.

در برخی از مقالات قبلی ما ، موضوعاتی از جمله نحوه خواندن نمودار شمعدان ، هدف از کتاب های سفارش و گسترش بازار ارز را پوشش دادیم..

این مقاله توجه ما را به انواع عمده سفارش هایی که صرافی ها ارائه می دهند ، معطوف می کند. ما انواع سفارشات مختلف مانند TWAP ، VWAP ، Iceberg یا OCO را پوشش نخواهیم داد. اگر این انواع سفارش پیشرفته را نمی دانید ، جای نگرانی نیست! اکثر استراتژی ها را می توان با استفاده از انواع نظمی اساسی که در زیر بحث خواهیم کرد ، اجرا کرد.

این به اندازه کافی چت است ، بیایید در مورد انواع سفارش صحبت کنیم.

سفارشات بازار

از بین انواع سفارشات ، درک سفارشات بازار برای سرمایه گذاران جدید ممکن است آسان باشد. همچنین به طور اتفاقی یک نوع سفارش است که بهترین تجربه را برای افرادی که برای اولین بار تجارت می آموزند فراهم می کند.

سفارش بازار چیست?

آ سفارش بازار سفارشی است که به طور خودکار با بهترین نرخ فعلی بازار برای یک جفت دارایی ثبت می شود. هنگام ثبت سفارش در بازار ، قیمت تجارت با نرخ های فعلی موجود در بازار تعیین می شود سفارش کتاب.


کتاب سفارش دهید

به زبان ساده ، کتاب سفارش لیست همه است سفارشات باز که در حال حاضر در صرافی یک جفت معاملاتی خاص موجود است. یک سفارش باز در اصل سرمایه گذار دیگری است که می گوید آنها مایل به خرید یا فروش دارایی با قیمت مشخص هستند.

تاجری که سفارش بازار را اجرا می کند فقط باید مقدار دارایی مورد نظر برای خرید یا فروش را مشخص کند. معامله گر قیمتی را مشخص نمی کند زیرا قیمت با بهترین نرخ فعلی موجود در بازار تعیین می شود.

پس از ثبت سفارش در بازار ، خرید یا فروش دارایی خاص تا زمانی که سفارش مقدار مطلوبی را که برای سفارش وارد شده است ، اجرا کند ، ادامه خواهد داشت. به عنوان مثال ، اگر ما 1 بیت کوین را در جفت معاملات BTC / USD خریداری کنیم ، تا زمانی که دقیقاً 1 بیت کوین خریداری نشود ، یک سفارش بازار خرید بیت کوین با بهترین نرخ موجود را ادامه می دهد.

نحوه استفاده از سفارشات بازار

صرافی ها روش های مختلفی برای ثبت سفارش ارائه می دهند. اگرچه رایج ترین گزینه برای معامله گران ، ثبت سفارش مستقیم با صرافی است ، ما همچنین می توانیم از خدمات تجارت شخص ثالث برای مدیریت سفارشات خود استفاده کنیم.

خدمات معاملات شخص ثالث می توانند از طریق حساب های مبادله ما متصل شوند کلیدهای API. پس از اتصال ، فرآیند معاملات اغلب شبیه عملکرد معاملات در بورس است.

یکی از خدمات محبوب این است پایانه تجارت میگو. به جای پیکربندی لیست تنظیمات ، تنها چیزی که باید وارد کنیم مبلغی است که می خواهید تجارت کنید. نمونه ای را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

وقتی مقدار دارایی مورد نظر برای خرید یا فروش را وارد کردیم ، گزینه مورد نظر را انتخاب کنید "ارسال سفارش خرید" یا "ارسال سفارش فروش". در این مثال ، گزینه خرید BTC را از USDT خریداری می کند در حالی که گزینه فروش BTC را برای خرید USDT می فروشد.

پس از ثبت سفارش ، Shrimpy بصورت سیستماتیک سفارشات محدود را در بورس برای خرید یا فروش دارایی مورد نظر اجرا می کند. با استفاده از مثال فوق ، Shrimpy به محض اینکه دقیقاً معادل 0.03 BTC معامله شود ، معاملات خود را متوقف می کند.

نگرانی در مورد سفارشات بازار

عارضه سفارشات بازار از نحوه عملکرد کتاب سفارشات و نحوه ادامه خرید یا فروش سفارش دارایی در بازار است تا زمانی که به مقدار دلخواه برسند. وقتی یک سفارش بازار کلیه دارایی های موجود را با یک قیمت خریداری یا بفروشد ، سفارش بازار همچنان به خرید یا فروش دارایی با بهترین قیمت بعدی ادامه می دهد.

اگر سفارش به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند تمام سفارشات باز موجود را در سطوح فردی خریداری کند ، این روند ادامه خواهد یافت. این بدان معناست که هر بار که سفارش بازار کلیه دارایی های موجود را در یک سطح خریداری می کند ، قیمت موجود بعدی بدتر می شود.

این فرآیند نامیده می شود لغزش.

لغزش

لغزش زمانی اتفاق می افتد که یک سفارش واحد یا چند سفارش متوالی با مبادله ای انجام شود که سطح متوالی سفارشات باز را در بورس مصرف کند.

لغزش باعث می شود تاجران بیش از آنچه در نظر داشتند برای یک دارایی پرداخت کنند. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم هنگام استفاده از سفارشات بازار با معاملات با حجم زیاد (یا جفت معاملات با حجم کم) احتیاط کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که جفت بازاری که با آن معامله می کنیم نقدینگی کافی دارد.

اگر به معاملات انجام شده به امنیت و کنترل بیشتری نیاز دارید ، سفارشات محدود ممکن است گزینه بهتری برای شما باشد!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map