گروه های سیگنال رمزنگاری با این کار جایگزین می شوند

>

گروه های سیگنال رمزنگاری در سال 2017 بسیار خشمگین بودند. از آن زمان سه سال گذشته است و جادوها کمرنگ می شوند. معامله گران به جای احساس قدرت ، بیشتر احساس می کنند که سوخته شده اند.

به نظر می رسد بسیاری از این گروه های سیگنال بیش از تولید سیگنال های با کیفیت بیشتر درگیر بازاریابی هستند.

پایان کار برای گروه های سیگنال رمزنگاری است.

پس از اجرای دوره خود ، کل آزمایش گروه سیگنال رمزنگاری چیزی جز شکست احساس نمی کند.

هزاران نفر راضی نیستند. به جای اینکه راهی درخشان برای رشد نمونه کارها ارائه شود ، پس از اینکه رهبران گروه سیگنال پیروان خود را رها کردند ، کاربران کیف نگه داشته اند.

هر چند این همه نیست. مردم در حال سوختن تنها دلیل این نبودند که گروه های سیگنال از نوارهای VHS استفاده می کنند. واقعیت این بازار است تکامل یافته.

با این تکامل ، موج جدیدی از خدمات به وجود آمده است که نحوه مدیریت سرمایه های خود را در سرمایه گذاران تغییر می دهد.

اما ، قبل از شروع.

گروه های سیگنال چیست?


گروه سیگنال محلی است که یک معامله گر می تواند تماس های سایر تجار باتجربه را دنبال کند. وقتی رهبر گروه سیگنال تماسی برای خرید یا فروش دارایی برقرار می کند ، سایر تماس های گروه از این تماس مطلع می شوند.

هدف این گروه ها استفاده از تجار حرفه ای برای تقلید از حرکاتی است که هنگام معامله انجام می دهند. این به افراد بی شماری اجازه می دهد مهارت های جدید تجاری را توسعه دهند ، از تکنیک های پیشرفته تری استفاده کنند که ممکن است معامله گران تازه کار آن را در نظر نگرفته باشند و به طور بالقوه از کپی کردن این معاملات سود می برند..

یک مسئله در مورد گروه های سیگنال ماهیت دستی آنهاست. بسیاری از اوقات ، رهبران گروه به صورت دستی معاملات را در یک کانال تلگرام وارد می کنند. بدین وسیله تغییرات در موقعیت ها ، معاملات یا تجزیه و تحلیل بازار را اعلام می کنید.

نتیجه این می شود که بازرگانان برای پیروی از این رهبران باید به فرایندهای دستی اعتماد کنند. تا زمانی که آنها بتوانند معامله را کپی کرده و آن را در بورس اجرا کنند ، ممکن است خیلی دیر باشد. بازار می توانست حرکت کند و فرصت دیگر موجود نیست.

این روند از هر دو طرف دست و پا گیر است. رهبران باید هر دو سرمایه شخصی خود را به همراه یک گروه سیگنال مدیریت کنند. پیروان برای پیاده سازی سریع معاملات ، باید اطلاعیه ها را به طور مداوم در یک کانال تلگرامی ردیابی کنند.

بنابراین ، در عوض چه کاری می توانیم انجام دهیم?

معاملات اجتماعی

معاملات اجتماعی چیز جدیدی نیست. اگرچه سیستم های مدرن ابزار پیچیده ای برای حل این مشکل ارائه می دهند ، اما قابل درک است که چیزی که تا زمان تجارت وجود داشته است.

انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند که همیشه برای تأیید به دنبال همسالان خود هستند. هنگامی که آنها مجبور به یک تصمیم دشوار می شوند ، مشاوره با دوستان یا متخصصان محلی همیشه راهی برای بهبود شانس شما برای تصمیم گیری مناسب بوده است..

امروز هم همین طور است. در حالی که جهانی شدن به ما اجازه داده است تا به راحتی با همه در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم ، مفهوم اساسی آن یکسان است. ما به دنبال دستیابی به تخصص و تصمیم گیری بهتر به دنبال همتایان خود هستیم.

اخیراً ، تجارت اجتماعی توسط سیستم عامل هایی مانند eToro رواج یافته است. این امر باعث ایجاد انفجار معامله گرانی شده است که به صورت آنلاین درگیر گروه های اجتماعی هستند.

سیستم عامل هایی مانند eToro به معامله گران اجازه می دهد از تخصص جامعه برای بهبود تصمیم گیری ، ساخت نمونه کارها و تخصیص دارایی استفاده کنند. هر تصمیمی در زمان واقعی برای شما تبلیغ می شود.

اکنون ، این روند مطمئناً شبیه گروه های سیگنال است. مگر اینکه همه چیز برای شما اتوماتیک باشد.

رهبران می توانند به جای اعتماد به فرآیندهای دستی برای تجارت ، نمونه کارهای خود را اختصاص دهند و آخرین روندهای بازار را دنبال کنند ، بلافاصله نمونه کارهای خود را تنظیم کنند و اجازه دهند نمونه کارهای شما نیز دنبال شود..

دو منطقه عمده وجود دارد که تجارت اجتماعی به درخشش واقعی آنها منجر می شود.

تجارت کپی

تجارت کپی کنید اقدامی دقیق است که در آن رهبر یک معامله را در بورس انجام می دهد که در نتیجه توسط کلیه پیروان آنها کپی می شود. از آنجا که تجارت کپی می شود ، این می تواند لیست طولانی از پیچیدگی ها را برای بازارهای بی ثبات مانند ارز رمزپایه فراهم کند.

با نوسان قیمت دارایی ها ، انجام سفارشات مداوم برای گروهی از پیروان در صورت قابل توجه بودن ، دشوار است. این احتمال وجود دارد که آنها بازار را به حرکت درآورند ، فرصت را از دست بدهند یا عقب بمانند.

هر فرصتی که از دست رفته است ناسازگاری بین نمونه کارها و رهبران را افزایش می دهد. سرانجام ، اگر سیستم معاملاتی برای مدیریت صحیح فرصتهای از دست رفته تجارت نباشد ، می توانید در هرج و مرج قرار بگیرید.

اوراق بهادار اجتماعی

اوراق بهادار اجتماعی گزینه ساده مدیریت سبد سهام است. در حالی که از تجارت کپی الهام گرفته اید ، اوراق بهادار اجتماعی از طریق درصد تخصیص مدیریت می شوند.

به جای نگرانی در مورد دقت در هر تجارت خاص ، اوراق بهادار اجتماعی بر دقت در نگهداری نمونه کارها متناسب با درصد تخصیص تعیین شده توسط رهبر متمرکز هستند..

این به رهبر امکان می دهد در هر زمان درصد تخصیص را تغییر داده و آن تغییرات را به پیروان گسترش دهد. سپس این پیروان می توانند فوراً سبد سهام خود را برای تعادل با تخصیص ها و استراتژی رهبر متعادل کنند.

اوراق بهادار اجتماعی به جای اینکه در اجرای دستور با مشکل روبرو شوند ، هر تجارت خود را کمتر مورد توجه قرار می دهند – بنابراین هیچ پیروانی در این زمینه باقی نمی ماند.

در حالی که نگرانی هایی در مورد تأثیر بازار هنگام انجام معاملات کپی وجود دارد ، اما این نگرانی ها توسط اوراق بهادار اجتماعی کاهش می یابد ، زیرا تجارت های مختلف می تواند بین معامله گران متفاوت باشد.

به عنوان مثال ، معاملات را می توان از طریق جفت های معاملاتی جایگزین انجام داد تا همیشه بهترین مسیر اجرای ممکن را داشته و همچنین تأثیر آن را بر روی هر جفت معاملاتی منفرد کاهش دهد.

این امکان برای هزاران کاربر برای پیروی از رهبر یکسان و اجرای همان استراتژی بدون تأثیر قابل توجه بر بازار ایجاد می شود.

چه طور باید شروع کرد

شروع کار با اوراق بهادار اجتماعی آسان است. هیچ نرم افزار پیچیده ای که برای بارگیری یا نصب زمان بر نیاز دارید وجود ندارد. نگران نباشید ، به انجمن میگو که به سرعت در حال رشد است بپیوندید.

پیروی از یک رهبر به آسانی “فعال کردن” آنها آسان است. انتخاب برای فعال کردن یک رهبر ، نمونه کارها را به طور خودکار دنبال می کند و تغییراتی را که توسط رهبر اعمال می شود ، دنبال می کند.

بدون سیگنال یا فرآیند دستی ، تغییرات توسط نمونه کارها شما بلافاصله انتخاب می شوند. وقتی یک رهبر سبد سهام خود را تغییر می دهد ، شما نیز چنین خواهید کرد. این یک شاهکار راحت واقعی است.

معاملات اجتماعی آینده است

معاملات رمزنگاری اجتماعی تر می شود. شروع با میگو, اکنون ابزارهای هوشمندی وجود دارد که می تواند روند دریافت سیگنال برای نمونه کارها را خودکار کند.

با پیچیده تر شدن ابزارها ، تجارت در بازار ارزهای رمزپایه ادامه خواهد یافت. ساده سازی فرآیند انتخاب نمونه کارها ، نحوه به اشتراک گذاری اطلاعات در بین کاربران رمزنگاری و خودکار مدیریت دارایی ها.

درباره میگو

میگو یک برنامه مدیریت نمونه کارها حرفه ای است که برای نمایه سازی بازار رمزنگاری ، تعادل مجدد ، و ردیابی نمونه کارها طراحی شده است. با پیوند دادن به هر یک از حساب های صرافی خود در کمتر از 3 دقیقه نمونه کارها را خودکار کنید. Shrimpy از Binance ، Bittrex ، Kraken ، Coinbase Pro ، KuCoin ، Poloniex و موارد دیگر پشتیبانی می کند.!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange API تنها API های یکپارچه برای مبادلات رمزنگاری هستند که به طور خاص برای توسعه دهندگان برنامه ها طراحی شده اند. حساب های تبادل کاربر را مدیریت کنید ، استراتژی های معاملاتی را اجرا کنید ، داده ها را جمع آوری کنید و روش اتصال به هر صرافی را ساده کنید.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

Sh تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map