مقایسه استراتژی های تعادل مجدد اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده

>

بازار ارزهای رمزنگاری شده در مورد استارتاپ ها شدیدترین رقابت ها را دارد. صدها مبادله رمزنگاری برای فروش حجم معاملات ، نقدینگی و معامله گران جدید با دندان و ناخن مبارزه می کنند. این نبرد به یکی از نقاط کانونی صنعت تبدیل شده است.

در این مطالعه ، ما استراتژی های تعادل مجدد را در انواع مبادلات ارز رمزنگاری شده و مقایسه نتایج آزمایش خواهیم کرد. هدف این است که مطمئن ترین راهنما را در مورد چگونگی تأثیر معاملات در معاملات ، و به طور خاص تعادل مجدد ، بر عملکرد از مبادله به مبادله ایجاد کنیم..

هنگام ایجاد نمونه کارها و تنظیم استراتژی خودکار ، یکی از اولین س questionsالاتی که ممکن است از خود بپرسید این است که “از چه مبادله ای برای تجارت استفاده کنم؟” نتایج زیر ممکن است در پاسخگویی به این س questionال و همچنین مقایسه نتایج در صرافی ها به ما کمک کند تا تصویری از شرایط فعلی بازار ارائه دهیم.

تیم ما چندین مطالعه در گذشته انجام داده است ، اما این اولین تحقیق است که استراتژی مشابه را در چندین تبادل مختلف ارزیابی می کند. از این طریق می توانیم مستقیماً همان استراتژی (با استفاده از روش مشابه) را که در مبادلات مختلف اجرا می شود ، مقایسه کنیم.

اولین مطالعه قابل توجهی که ما منتشر کردیم “توازن مجدد در برابر HODL: یک تحلیل فنی” در طی نوسانات شدید نسبت به پایان سال 2017 و 2018 ، این مطالعه نتایج جالب توجهی برای تعادل مجدد پرتفوی ارائه داد و بار دیگر این استراتژی را در کانون توجه جهانی قرار داد.

Shrimpy – مدیریت نمونه کارها شخصی

توسعه دهندگان Shrimpy – رابط برنامه نویسی جهانی Crypto

معرفی

به منظور ارزیابی موثر تفاوت عملکرد بین تعادل مجدد و خرید ساده & استراتژی Hold (“HODL”) ، ابتدا باید قوانین اساسی را برای نحوه اجرای این مطالعه تعیین کنیم.

تعادل دوباره

توازن مجدد پورتفولیو نوعی معامله تک تک دارایی ها در پورتفولیو شما برای مطابقت با یک مجموعه تخصیص هدف (مورد نظر) است. در زمان تعادل مجدد ، ارزهای رمزپایه خریداری یا فروخته می شوند تا به این درصد تخصیص هدف برسند.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم. اگر می خواهید نمونه کارهایی با تقسیم مساوی (25٪) از 4 دارایی مختلف داشته باشید ، ممکن است چیزی مانند 25٪ BTC ، 25٪ ETH ، 25٪ LTC و 25٪ XMR بخواهید.

اگرچه این ممکن است درصدهای مورد نظر برای هر یک از دارایی های شما باشد ، اما این بدان معنا نیست که شما در حال حاضر این میزان دارایی را در هر دارایی دارید. به عنوان مثال ، ممکن است 20٪ از ارزش نمونه کارها در BTC ، 30٪ در ETH ، 27٪ در LTC و 23٪ در XMR داشته باشید..


در طول تعادل ، برای خرید XMR و BTC می توانید ETH و LTC را بفروشید. در پایان تعادل مجدد ، شما 25٪ از هر دارایی را در سبد سهام خود خواهید داشت.

این مثال ساده چیزی شبیه به این است:

نمونه کارها فعلی

نمونه دارای نمونه کارهای فعلی با 20٪ BTC ، 30٪ ETH ، 27٪ LTC و 23٪ XMR است.

تخصیص های مورد نظر (مورد نظر)

اینها درصد دلخواه تخصیص برای نمونه کارها است. وزن هر دارایی 25٪ در سبد سهام است.

تعادل دوره ای

توازن مجدد دوره ای عبارت است از تعادل مجدد پرتفوی در یک بازه منظم یا “دوره”. در پایان هر بازه زمانی ، سبد سهام متعادل می شود تا یک بار دیگر با تخصیص های هدف مطابقت داشته باشد.

برخی از نمونه های دوره های تعادل مشترک معمول عبارتند از: 1 ساعت ، 1 روز ، 1 هفته و 1 ماه دوره های تعادل مجدد. هر یک از این دوره ها بعداً در این مطالعه ارزیابی می شوند.

توازن مجدد دوره ای به دلیل سادگی درک زمان و نحوه نگهداری پرتفوی ، یک استراتژی مطمئن توسط سرمایه گذاران جدید ارزهای رمزپایه بوده است..

به عنوان مثال ، اگر یک دوره تعادل 1 روزه برای یک نمونه کارها تعیین شود ، هر روز در همان زمان نمونه کارها با تخصیص های هدف دوباره تنظیم می شوند. این سازگاری انتظار روشنی را برای چگونگی اجرای استراتژی فراهم می کند.

توازن مجدد نمونه کارها برای ارز رمزنگاری شده

تعادل آستانه

توازن مجدد آستانه از مفاهیم اصلی مشابه تعادل دوره ای استفاده می کند ، اما به جای اجرای یک بازه ثابت برای تصمیم گیری در مورد تعادل مجدد ، آستانه از انحراف از تخصیص های مورد نظر (مورد نظر) برای تعیین زمان ایجاد تعادل مجدد استفاده می کند.

آستانه ای که برای ایجاد تعادل مجدد مبتنی بر آستانه ارزیابی می شود بر اساس فرمول زیر است:

فرمول: ((C – D) / D) x 100

جایی که,

 • C است جاری تخصیص.

 • D است دلخواه تخصیص.

 • ما در 100 ضرب می کنیم تا از یک اعشاری به یک درصد تبدیل کنیم.

اگر از مثال قبلی استفاده کنیم که تخصیص فعلی BTC 30٪ و تخصیص مطلوب 25٪ بود ، بنابراین می توانیم انحراف فعلی آن را با اتصال این مقادیر به فرمول محاسبه کنیم..

انحراف BTC = ((.30 – .25) / .25) x 100

انحراف BTC = 20٪

با انحراف فعلی 20٪ ، به این معنی که اگر ما آستانه زیر 20٪ داشته باشیم ، کل نمونه کارها متعادل می شوند.

در این مطالعه آستانه هایی را بررسی می کنیم که از 1٪ تا 30٪. از این طریق می توان طیف گسترده ای از استراتژی ها و عملکرد آنها را مشاهده کرد.

تعادل آستانه – تحول در مدیریت اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده

داده ها & محاسبات تجاری

داده های این مطالعه در زمان واقعی از هر تبادل فردی جمع آوری شده است. این به این معنی است که آزمایشات بعدی برای Bittrex ، از داده های دقیق بازار جمع آوری شده از Bittrex استفاده می کنند.

ما هرگز از داده های جمع یا تخمین زده شده برای محاسبه آزمایشات گذشته خود استفاده نکرده ایم و این مطالعه نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر معامله با استفاده از محاسبه می شود داده های دقیق کتاب سفارش از هر صرافی خاص.

در طی هر رویداد تعادل مجدد ، کتاب سفارش تاریخی ارزیابی می شود ، معاملات دقیق بر اساس وضعیت واقعی کتاب سفارش در آن زمان شبیه سازی می شوند و مانده های محاسبه می شوند.

هر تجارت شبیه سازی شده از هزینه های معاملاتی مناسب که در حال حاضر در بورس فعال هستند استفاده می کند. از آنجا که هر تعادل مجدد فقط از معاملات خریدار استفاده خواهد کرد ، در هر معاملات اسپرد عبور می کند ، به این معنی که اسپرد و هزینه های معاملاتی در هزینه تعادل موجود است.

برای ارائه دقیق ترین محاسبات ، این بازپرداخت ها با استفاده از BTC به عنوان تنها ارز پیشنهادی معامله می کنند. این بدان معناست که اگر در طی تعادل مجدد لازم است معامله ای بین LTC و ETH انجام شود ، پس آزمون این را به عنوان معامله ابتدا از LTC به BTC و سپس تجارت از BTC به ETH شبیه سازی می کند. هیچ بهینه سازی برای شرایطی که فرصت هایی برای تجارت مستقیم وجود دارد ، حتی اگر جفت های معاملاتی مستقیم در دسترس باشد ، وجود ندارد.

داده ها برای این مطالعه در آغاز می شود 1 ژانویه 2019 و در 1 ژانویه 2020 به پایان می رسد. به این ترتیب ما دوره ارزیابی را فقط به سال 2019 محدود می کنیم.

احتیاط: در هنگام اجرای بک تست ها فقط باید از داده های دقیق پیشنهاد خرید و فروش استفاده شود. استفاده از داده های جمع شده از CoinMarketCap یا سایر خدمات مشابه منجر به محاسبات بسیار نادرست می شود. مطالعات میگو هرگز با استفاده از چنین داده هایی به خطر نیفتاده است.

آزمایش مجدد

هر استراتژی فردی با اجرای 1000 تست برگشت در هر مبادله ارزیابی شد. این بدان معناست که هنگامی که ما در حال ارزیابی یک استراتژی تعادل 1 ساعته بودیم ، به عنوان مثال ، ما 1000 تست را با استفاده از آن استراتژی در هر مبادله اجرا کردیم.

در مجموع, 66000 نتیجه آزمایش برای ساختن نتایج کاملی که در طول این مطالعه در مورد آن بحث خواهیم کرد ، اجرا شد.

اندازه نمونه کارها

به منظور محدود کردن تعداد متغیرها ، ما در دارایی های پشتیبان تعداد دارایی های نمونه کارها را تغییر ندادیم. در مطالعات گذشته ما دریافتیم که تنوع بر عملکرد نمونه کارها تأثیر دارد ، بنابراین اگر به این نتایج علاقه مند هستید ، می توانید آنها را در اینجا پیدا کنید.

کاربران رمزنگاری که تنوع بیشتری دارند عملکرد بهتری دارند

این مطالعه استفاده خواهد شد 10 دارایی برای هر نمونه کار.

تخصیص

همانطور که در بخشهای قبلی بحث شد ، تخصیص ها درصد های دلخواه برای هر یک از دارایی های یک پرتفوی است. طی هر تعادل مجدد ، معاملات انجام می شود تا به آن تخصیص های هدف برسد.

برای سادگی ، در این مطالعه حتی از تخصیص در کل دارایی ها در هر نمونه کارها که ارزیابی می شود استفاده خواهد شد. این بدان معناست که از آنجا که در هر نمونه کارها 10 دارایی وجود دارد ، هر دارایی دارای یک دارایی خواهد بود تخصیص درصد 10٪ در نمونه کارها.

در طی هر توازن مجدد شبیه سازی شده ، نتیجه نهایی هر دارایی را می خرد یا می فروشد تا به تخصیص 10 درصدی اختصاص یافته به هر دارایی برسد.

بهترین توزیع دارایی برای تعادل ارزهای رمزنگاری شده

منابع مالی

در شروع هر بک تست ، نمونه کارها با بودجه تأمین می شوند 5000 دلار به عنوان ارزش نمونه کارها اولیه. مقادیر نمونه کارها حاصل بر اساس این مقدار شروع محاسبه می شود.

انتخاب دارایی

برای اینکه مطالعه نسبت به دارایی های خاص بی طرف باقی بماند ، ما باید فرآیند انتخاب را که تمام دارایی های موجود را در یک بورس در بر می گیرد ، با دقت اجرا کنیم. این کار با یافتن دارایی هایی که در کل دوره بازآزمایی (1 ژانویه 2019 ، تا 1 ژانویه 2020) در هر صرافی در دسترس بود ، انجام شد. از بین دارایی هایی که در دسترس بود ، هر نتیجه آزمایشی به طور تصادفی 10 دارایی را که در نتیجه پس آزمون شرکت می کنند انتخاب کرد.

تصادفی سازی فرآیند انتخاب دارایی ، تعصب برای دارایی های خاص را از بین می برد. به جای ارزیابی عملکرد اوراق بهادار خاص ، سعی در درک عملکرد استراتژی عمومی داریم.

محاسبات عملکرد

در پایان بک تست ، نتایج دو مقدار متفاوت هستند. اگر از استراتژی تعادل مجدد استفاده شده باشد ، این مقادیر ارزش نهایی نمونه کارها و در صورت استفاده از استراتژی HODL ، ارزش نهایی نمونه کارها هستند..

برای تعیین چگونگی مقایسه این استراتژی ها ، ما با استفاده از فرمول زیر عملکرد استراتژی تعادل در برابر استراتژی HODL را محاسبه می کنیم.

عملکرد = ((R – H) / H) x 100

جایی که,

 • R ارزش نهایی سبد سهام است که از استراتژی تعادل مجدد استفاده می کند.

 • ح مقدار نهایی نمونه کارهایی است که از استراتژی HODL استفاده کرده است.

 • نتیجه این است ضرب در 100 برای تبدیل از یک دهدهی به یک درصد.

توجه داشته باشید که تمام نتایج بحث شده در این مطالعه مقایسه نمونه کارهای متعادل و دقیقاً با نمونه کارهای مشابه HODLed خواهد بود. این بدان معناست که این مقادیر نسبت به مقدار شروع نمونه کارها نیستند بلکه مقادیر نهایی حاصل از این دو استراتژی هستند.

اگر مقدار 5٪ نمایش داده شود ، این بدان معناست که نتیجه نهایی برای نمونه کارهای متعادل 5٪ بیشتر از نمونه کارها HODLed است. هیچ بحثی در مورد مقایسه مقادیر اولیه و نهایی برای نمونه کارها نخواهد بود ، زیرا این هدف این مطالعه نیست.

صرافی های منتخب

این مطالعه تجزیه و تحلیل جامعی از توازن در برابر عملکرد HODL در 6 صرافی بزرگ را ارائه می دهد.

مبادلات انتخاب شده شامل موارد زیر است:

 • بینانس

 • Bittrex

 • کراکن

 • KuCoin

 • OKEx

 • پولونیکس

این مبادلات بر اساس محبوبیت ، در دسترس بودن داده ها و انتخاب دارایی ها انتخاب شده اند.

توجه: صرافی هایی مانند Coinbase Pro ، Gemini و Bitstamp به دلیل تعداد محدودی دارایی که در این صرافی بین 1 ژانویه 2019 و 1 ژانویه 2020 در دسترس بود ، از این مطالعه مستثنی شدند. از آنجا که تصمیم گرفتیم از اندازه نمونه کارها پیش فرض استفاده کنیم 10 دارایی ، این مبادلات انتخاب متنوعی برای شرکت در اختیار ندارند.

هر یک از مبادلات انتخاب شده فرآیند آزمایش مجدد یکسانی را پشت سر می گذارد ، بدین ترتیب نتایج به طور مستقیم در مبادلات قابل مقایسه است.

نتایج

این نتایج هم تعادل آستانه و هم تعادل دوره ای را پوشش می دهد. برای هر مبادله ، ما هیستوگرام عملکرد را برای بهترین استراتژی عملکرد در هر دو گروه تعادل آستانه و تعادل دوره ای ارائه می دهیم.

تست های Binance

Binance محبوب ترین صرافی در جهان است. این را می توان به نقدینگی زیاد بورس ، هزینه های معاملاتی پایین و خدمات قابل اعتماد نسبت داد.

نتایج تعادل دوره ای

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی که از هر 4 دوره مختلف تعادل استفاده می کند.

نتایج تعادل دوره ای Binance یک اولویت تاریخی برای تعادل با فرکانس بالاتر را نشان می دهد. همانطور که در نمودار رنگی مشاهده می کنیم ، بهترین توافقنامه نمونه کارها هنگام توازن مجدد پرتفوی ها در یک ساعت یا روزانه مشاهده شد..

با بررسی هیستوگرام تعادل ساعتی ، می توان یک منحنی زنگ روشن را برای نتایج مشاهده کرد. این نتایج از -36 to تا 57 increase افزایش عملکرد نسبت به خرید است & نگه داشتن.

استراتژی تعادل ساعتی متوسط ​​در Binance با HODL 12.2٪ بهتر عمل کرد.

نتایج تعادل آستانه

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 7 آستانه متفاوت تعادل استفاده کرده اند.

از برخی جهات مشابه نتایج متعادل سازی دوره ای ، می توانیم ببینیم که نتایج متعادل سازی آستانه هنوز میل به آستانه هایی را نشان می دهد که تعادل متعادل تری را تولید می کنند. بالاترین آستانه عملکرد برای Binance تعادل آستانه 5٪ بود.

هنگام مقایسه نتایج بین استراتژی های تعادل دوره ای و آستانه ، مشخص می شود که تعادل آستانه به مراتب بهتر از تعادل دوره ای عمل می کند. در حقیقت ، از بین تمام استراتژی های آزمایش شده ، هیچ بازه زمانی متعادل کننده ای وجود ندارد که از هرگونه استراتژی تعادل آستانه در Binance بهتر باشد.

استراتژی توازن مجدد آستانه 5٪ در Binance با HODL 21.7٪ بهتر عمل کرد.

تست های Bittrex

Bittrex یکی از داغترین مبادلات در ایالات متحده است. با داشتن سابقه امنیت بالا ، پشتیبانی عالی از مشتری و تیم جاه طلب ، بررسی این مورد علاقه صنعت برای ما مهم بود.

نتایج تعادل دوره ای

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی که از هر 4 دوره مختلف تعادل استفاده می کند.

برخلاف Binance ، Bittrex میل به دوره های تعادل کمی طولانی تر را نشان داده است. دلیل این امر احتمالاً می توان به هزینه های بالاتر معاملات و دفترچه سفارشات با نقدینگی کمتر اشاره کرد. نتیجه این است که هزینه های بیشتری در طول هر تعادل مجدد از سبد سهام خارج می شود.

بهترین دوره تعادل مجدد برای Bittrex در طول سال 2019 ، یک دوره تعادل دوباره 1 هفته بود. یک دوره تعادل 1 روزه تقریباً دوم شد.

جالب توجه است ، اگرچه عملکرد متوسط ​​Bittrex در هر استراتژی تعادل دوره ای کمتر از Binance بود ، اما هیستوگرام تعدادی از پرتفوی های با عملکرد بالا را نشان می دهد که از بهترین نمونه کارها در مطالعه Binance بهتر عمل می کنند. این نشان می دهد که اگرچه عملکرد متوسط ​​در Bittrex عملکرد بدتری دارد ، اما نمونه کارهای برتر عملکرد بهتری دارند.

استراتژی تعادل هفتگی متوسط ​​در Bittrex نسبت به HODL 7.1٪ بهتر است.

نتایج تعادل آستانه

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 7 آستانه متفاوت تعادل استفاده کرده اند.

مشابه نتایج تعادل دوره ای ، Bittrex با افزایش عملکرد متوسط ​​در آستانه های بالاتر از Binance مواجه شد. از آنجا که آستانه های بالاتر منجر به تعادل کمتر نمونه کارها با دفعات کمتر می شود ، این مبلغ پرداختی در کارمزدها را کاهش می دهد.

نتایج نشان می دهد استراتژی تعادل آستانه 20٪ بهترین عملکرد را برای Bittrex داشته است. این عملکرد با نتایج مشاهده شده توسط آستانه 5٪ در Binance مطابقت دارد ، با این حال مشابه نمونه متعادل سازی دوره ای است ، پرتفوی های با بالاترین عملکرد یک بار دیگر از پرتفوی های Binance بهتر عمل می کنند.

استراتژی تعادل آستانه 20٪ در Bittrex با HODL 21.4٪ بهتر عمل کرد.

تستهای Kraken

مدت هاست که کراکن با Coinbase Pro برای کسب رتبه برتر در صرافی های ایالات متحده رقابت می کند. برای این مطالعه نمی توان از این مبادله سازمانی استقبال کرد.

نتایج تعادل دوره ای

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد تست های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این روند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی که از هر 4 دوره مختلف تعادل استفاده می کند.

نتایج تعادل دوره ای کراکن نشان دهنده اولویت تاریخی برای دوره های تعادل بیشتر است. در این مطالعه ، بیشترین بازه عملکرد را یک دوره تعادل 1 ماهه مشاهده کردیم.

از طریق هیستوگرام می توان فهمید که گسترش عملکرد بسیار محدود است. نتایج فقط برای تعادل ماهانه از -7 to تا 19 range است. علاوه بر گسترش کمتر در هیستوگرام ، ما همچنین شاهد گسترش کمتری در نتایج متوسط ​​برای استراتژی های دوره ای مختلف هستیم.

استراتژی متعادل سازی ماهانه متوسط ​​Kraken با HODL 5.3٪ بهتر عمل کرد.

نتایج تعادل آستانه

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 7 آستانه متفاوت تعادل استفاده کرده اند.

مشابه نتایج حاصل از بک تست های تعادل دوره ای ، تعادل مجدد آستانه نیز میل به آستانه های بالاتر را نشان می دهد. این بدان معناست که تعادل آستانه کمتر تکرار شده نیز عملکرد بهتری نسبت به توازن مجدد مکرر دارد.

می توانیم مشاهده کنیم که بالاترین آستانه عملکرد تقریباً یکسان با بالاترین عملکرد تعادلات دوره ای عمل می کند. با این حال ، به طور متوسط ​​، تعادل مجدد آستانه عملکرد بهتری نسبت به تعادل دوره ای در تمام آستانه های بررسی شده دارد.

استراتژی تعادل آستانه 30٪ در Kraken با عملکرد HODL 5.3٪ عملکرد بهتری داشته است.

تستهای بازگشت KuCoin

مدتهاست که صرافی KuCoin یکی از علاقه مندی های جامعه است. بازاریابی مردمی آنها الهام بخش متعهدی از معامله گرانی است که عاشق بورس شده اند.

نتایج تعادل دوره ای

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 4 دوره مختلف تعادل استفاده می کنند.

نمونه کارهای KuCoin مشابه Kraken بیشترین سود را از دوره های تعادل بیشتر دارند. در اینجا می بینیم که دوره تعادل 1 ماهه نسبت به سایر دوره ها عملکرد بهتری داشته است.

برعکس Kraken که در آن شاهد اسپید شدید عملکرد در بقیه آزمایش هایی بودیم که از دوره تعادل 1 ماهه استفاده می کردند ، ما شاهد گسترش گسترده ای برای KuCoin هستیم. این گسترش از 84- تا 156 درصد است.

بالاترین دوره عملکرد برای KuCoin فاصله تعادل ماهانه بود. این بالاترین نتیجه را با 12.3 درصد خرید بیشتر کرده است & نگه داشتن.

توجه: دلیل اینکه ما احتمالاً می بینیم نتایج یک منحنی زنگ ایجاد می کند و سپس برخی از نتایج در اوج سطح پایین جمع می شوند به دلیل دارایی های خاص KuCoin است که اسپردهای بسیار زیاد ، نقدینگی کم یا ارزش آنها به طور مداوم کاهش می یابد. به طور کلی ، می توان با اضافه نکردن کلاهبرداری ، دارایی کم نقدینگی یا سایر دارایی های محدود بازار کم به پرتفوی خود ، از این افراط جلوگیری کرد..

میانگین استراتژی تعادل ماهانه KuCoin با HODL 12.3٪ بهتر است.

نتایج تعادل آستانه

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 7 آستانه متفاوت تعادل استفاده کرده اند.

KuCoin بیشترین افزایش عملکرد را برای استراتژی های تعادل آستانه در آستانه های بالاتر مشاهده کرد. بیشترین افزایش عملکرد برای تعادل آستانه برای تعادل آستانه 25٪ مشاهده شد.

مشابه بسیاری از مبادلات دیگر ، هنگام استفاده از استراتژی های متعادل سازی مجدد آستانه ، بیشترین افزایش عملکرد متوسط ​​را شاهد بودیم. در واقع ، 5 از 7 آستانه متفاوت حتی از استراتژی تعادل دوره ای با عملکرد بالا در KuCoin بهتر عمل کرده اند.

استراتژی تعادل آستانه 25٪ در KuCoin با HODL 23.5٪ بهتر عمل کرد.

تست های OKEx

OKEx در سطح بین المللی یک نیروی مسلط بوده است. اگرچه ممکن است صرافی همان نفوذ برخی دیگر از این لیست در بازار ایالات متحده را نداشته باشد ، اما با این وجود یک مورد قانع کننده فراهم می کند که یکی از محبوب ترین صرافی ها محسوب شود.

نتایج تعادل دوره ای

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی که از هر 4 دوره مختلف تعادل استفاده می کند.

پس از بررسی هر یک از فواصل تعادل دوره ای در OKEx ، متوجه می شویم که دوره بهینه در وسط دامنه آزمون ما بوده است. بالاترین عملکرد برای یک دوره تعادل 1 هفته ای مشاهده می شود.

توزیع هیستوگرام برای نتایج تعادل 1 هفته ای ، کجی سنگینی به سمت انتهای تحتانی انتشار را نشان می دهد. دامنه این نتایج از -26 to تا 120 increase افزایش عملکرد بیش از HODLing کشیده شده است.

استراتژی تعادل هفتگی متوسط ​​در OKEx از HODL 12.0٪ بهتر است.

نتایج تعادل آستانه

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 7 آستانه متفاوت تعادل استفاده کرده اند.

تعادل آستانه در OKEx تصویر جالبی را ترسیم می کند. اگرچه نتایج مشابه نتایج متعادل سازی دوره ای است ، اما در می یابیم که آستانه بهینه در انتهای بالاتر طیف قرار دارد. بیشترین افزایش عملکرد میانه برای تعادل مجدد آستانه در OKEx در آستانه 30٪ تعادل بود.

بر اساس این نتایج ، تعیین قاطعانه اینکه آستانه یا توازن مجدد دوره ای از نظر تاریخی بهترین عملکرد را در OKEx داشته است دشوار است. با این حال ، واضح است که تعادل با فرکانس بالا معمولاً از تعادل با فرکانس پایین در OKEx بدتر عمل می کند.

استراتژی تعادل آستانه 30٪ در OKEx با HODL 13.9٪ بهتر عمل کرد.

تست های Poloniex

Poloniex در فضای رمزنگاری تاریخ جالبی دارد. پس از یک حماسه افزایش و سقوط ، اکنون مبادله مانند سیب زمینی داغ در حال عبور است. Poloniex آخرین مبادله ای است که در این مطالعه بررسی می کنیم.

نتایج تعادل دوره ای

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی که از هر 4 دوره مختلف تعادل استفاده می کند.

Poloniex وقتی صحبت از توازن مجدد دوره ای بود ، عملکرد چندان خوبی نداشت. از بین 4 استراتژی تعادل دوره ای مختلف ، ما فقط تعادل ماهانه را یافتیم که عملکردی بهتر از یک استراتژی HODL دارد. با این حال ، افزایش عملکرد متوسط ​​بسیار ناچیز بود و ارائه یک اظهارنظر قاطع در این مورد دشوار است.

هیستوگرام عملکرد Poloniex یک منظره جالب بود. تقریباً یک منحنی زنگ کامل در محدوده 21- تا 22 درصد است.

میانگین استراتژی تعادل ماهانه Poloniex با HODL 0.3٪ بهتر است.

نتایج تعادل آستانه

این هیستوگرام نتایج عملکرد 1000 آزمایش مجدد را نشان می دهد. محور x افزایش عملکرد نسبت به یک استراتژی ساده HODL است. محور y تعداد آزمایش های برگشتی است که در سطل های عملکردی که روی محور x تعریف شده اند قرار می گیرد. (به عنوان مثال: یک تست بازگشتی انجام شد و نتیجه آن افزایش 15 درصدی خرید و نگهداری بود. این بدان معناست که شما یک سطل محور x را به مقدار 1 اضافه می کنید که شامل 15٪ در دامنه آن است. این فرآیند تکرار می شود تا 1000 آزمایش مجدد اجرا کن.)

میانگین عملکرد نسبت به خرید افزایش می یابد & سهام پرتفوی هایی که از هر 7 آستانه متفاوت تعادل استفاده کرده اند.

نتایج به دست آمده برای تعادل آستانه امیدوارکننده تر از تعادل دوره ای برای Poloniex است. همانطور که در اینجا می بینیم ، تنها استراتژی تعادل آستانه 1٪ عملکرد بدتری نسبت به HODL دارد. استراتژی های باقی مانده از HODL بهتر عمل کردند. بالاترین عملکرد استراتژی تعادل متعادل بودن آستانه 25٪ است.

هیستوگرام نتایج آستانه 25٪ در بالا نشان داده شده است. ما می توانیم یک محدوده نسبتاً کم از 17- تا 31 درصد را ببینیم. در این محدوده ، اکثر نتایج معاملات پس از خرید بین 0 تا 10 درصد افزایش عملکرد داشتند & استراتژی نگه دارید.

استراتژی متعادل سازی آستانه 25٪ در Poloniex با HODL 4.6٪ بهتر عمل کرده است.

نتیجه گیری

این نتایج بینش هیجان انگیزی از عملکرد تاریخی تعادل دوره ای و آستانه در 6 تبادل اصلی را نشان می دهد.

تعادل دوره ای

اکنون که هر یک از مبادلات را پوشش داده ایم ، می توانیم نتایج را در یک شبکه ساده نمایش دهیم. به این ترتیب می توانیم هر یک از مبادلات مورد بررسی را مستقیماً مقایسه کنیم. مقادیر نمایش داده شده در نمودار عملکرد متوسط ​​افزایش نسبت به خرید و نگهداری است. این بدان معناست که اگر ارزش 10٪ وجود داشته باشد ، عملکرد متوسط ​​با استفاده از استراتژی تعادل 10٪ بهتر از خرید و نگهداری است.

عملکرد متوسط ​​نشان می دهد که هرچه دوره تعادل بیشتر با دارایی های بالاتر بیشترین سود را برای تعادل مجدد بدست آورد. هر مقدار نشان دهنده درصد افزایش خرید و نگهداری است. این بدان معنی است که مقدار 18 به این معنی است که متوسط ​​آن گروه 18 درصد بهتر از خرید و نگهداری عمل کرده است. این نشان می دهد ، حتی در بدترین حالت مطلق ، حتی پس از در نظر گرفتن مالیات ، عملکرد بهتری نسبت به نگهداری و نگهداری دارد.

در تمام مبادلاتی که در این مطالعه بررسی کرده ایم ، روند روشنی را مشاهده می کنیم که همچنان از روایتی که در گذشته مورد بحث قرار گرفته است پشتیبانی می کند. اساساً ، با افزایش نقدینگی در بورس و کاهش کارمزد معاملات ، ما تمایل داریم که عملکردهای متوسط ​​بالاتری را در فرکانس های متعادل کننده بالاتر ببینیم. به عنوان مثال ، Binance هم نقدینگی بالایی دارد و هم هزینه معاملاتی پایین ، بنابراین انتظار داریم که بالاترین افزایش عملکرد Binance را در فرکانس های تعادل بالاتر داشته باشیم..

با در نظر گرفتن همه این نتایج ، می بینیم که بهترین دوره عملکرد تا حد زیادی به مبادله بستگی دارد. مشخص کردن یک دوره تعادل مجدد واحد که بهینه ترین عملکرد را در بین همه مبادلات داشته باشد دشوار است.

تعادل آستانه

تعادل آستانه داستان مشابهی را ارائه می دهد. هرچه نقدینگی بیشتری در بورس پشتیبانی شود و کارمزد معاملات را کاهش دهد ، استراتژیهای متعادل سازی مکرر بیشتر بهینه عمل می کنند.

به طور کلی ، بهترین آستانه عملکرد در بیشتر مبادلات در حدود 15 تا 25 درصد بود. این نتایج از نزدیک با مطالعه قبلی ما در مورد تعادل آستانه مطابقت دارد.

بهترین آستانه استراتژی های تعادل ارزهای رمزنگاری شده

هنگامی که این نتایج را با استراتژی های تعادل دوره ای مقایسه می کنیم ، می توانیم نشانه روشنی را ببینیم که متعادل سازی مجدد آستانه به طور کلی بهتر از استراتژی های متعادل سازی دوره ای عمل می کند.

اگرچه چند مورد استثنا وجود دارد ، اما بیشتر استراتژی های متعادل سازی آستانه عملکرد بهتری نسبت به خرید داشتند & نگه داشتن این یک شاخص مهم برای افرادی است که برای تصمیم گیری در مورد یک استراتژی تعادل مجدد آستانه تلاش می کنند.

محدودیت ها

نتایج حاصل از این مطالعه فقط داده ها را از 1 ژانویه 2019 تا 1 ژانویه 2020 پوشش می دهد. برای آزمایش بیشتر در گذشته ، یک مجموعه داده بزرگتر لازم است. از آنجا که بازار ارزهای رمزنگاری ناپایدار است ، انتظار می رود که دوره های زمانی مختلف بتوانند نتایج عملکرد متفاوتی ایجاد کنند.

عملکرد تاریخی نتایج آینده را تعیین نمی کند. اگرچه تیم ما در 3 سال گذشته آزمایش های گسترده ای را برای داده های پوشش داده شده انجام داده است ، اما ما نمی توانیم تضمین کنیم که نتایج سال های آینده نیز همان است.

خواندن اضافی

سناریوهای توازن مجدد رایج در Crypto

این استراتژی تجارت بیت کوین عملکرد HODLing را بهتر از خود نشان داد

میانگین هزینه دلار برای اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده

ربات های معاملاتی ارز رمزنگاری شده – راهنمای کامل

ربات تجارت ما

میگو یک برنامه کاربردی برای ساخت صندوق های سفارشی شاخص رمزنگاری ، تعادل مجدد و مدیریت سبد متنوعی از دارایی های دیجیتال است. نمونه کارها را با پیوند دادن به هر 16 مبادله رمزنگاری مورد پشتیبانی خود ، خودکار کنید.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange API برای توسعه دهندگان طراحی شده اند. ادغام با API های یکپارچه ما به شما امکان دسترسی فوری به نقاط پایان یکنواخت را برای تجارت ، جمع آوری داده ها ، مدیریت کاربر و موارد دیگر در هر مبادله اصلی ارز رمزنگاری شده می دهد..

برای دسترسی به کتابخانه های کامل Python و Node ، این پیوندها را دنبال کنید:

گره

پایتون

اگر در حال ساخت چیزی با استفاده از API های Shrimpy هستید ، به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم بشنویم که چگونه می توانیم از شما در هر مرحله از پیشرفت پشتیبانی کنیم.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

ممنون که جلوی ما را گرفتید!

تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me