آزمایش مجدد بهترین استراتژی های رمزنگاری: تعادل مجدد نمونه کارها

>

مطالعه استراتژی های معاملات به یک هنر در فضای ارزهای رمزپایه تبدیل شده است. نه به معنای مثبت این نوع هنری شده است که برای تفسیر باز است.

هدف ما در بقیه این مطالعه این است که هیچ ابهامی باقی نگذارد. ما می خواهیم استراتژی ها را به گونه ای دقیق مطالعه کنیم که منطقی انتظار داشته باشیم درک ما تنها تفسیر ممکن از نتایج باشد.

برای رسیدن به این سطح از درک ، ما از تکنیکی استفاده می کنیم به نام آزمایش مجدد.

در این مطالعه ، ما طیف وسیعی از استراتژیهای تعادل مجدد نمونه کارها را دوباره امتحان خواهیم کرد تا تلاش کنیم تا مشخص کنیم کدام پیکربندی ها از نظر تاریخی موفق ترین بوده اند.

آزمایش مجدد چیست?

آزمایش مجدد فرآیند استفاده از داده های بازار تاریخی برای محاسبه میزان عملکرد یک استراتژی در گذشته است. با استفاده از اطلاعات دقیق قیمت گذاری پیشنهادات ، ما توانستیم معاملات دیگری را که می توانستیم در هر لحظه انجام دهیم بازسازی کنیم.

باید تأکید کرد که آزمایش مجدد فقط داده های تاریخی را ارزیابی می کند. اگرچه عملکرد تاریخی بازدهی آینده را تضمین نمی کند ، بازآزمایی هنوز ابزاری ارزشمند برای شناسایی استراتژی های امیدوار کننده است.

آزمایش مجدد چیست?

Backtesting یک شبیه سازی ریاضی است که توسط معامله گران برای ارزیابی عملکرد یک استراتژی معاملاتی استفاده می شود. این شبیه سازی با استفاده از داده های تاریخی بازار سعی در محاسبه میزان موفقیت یک استراتژی معاملاتی در گذشته دارد.

روش مطالعه

قبل از اینکه بتوانیم به نتایج بپردازیم ، بیایید در مورد طراحی مطالعه بحث کنیم. به این ترتیب می توانیم سطح اطمینان را که می توانیم در نتایج داشته باشیم ، تعیین کنیم.

استراتژی ها


ما بر یک استراتژی اصلی متمرکز خواهیم بود. متعادل سازی مجدد توازن مجدد دهه ها توسط نهادها مورد استفاده قرار گرفته و آزمایش زمان را کرده است. اگرچه در ظاهر ساده به نظر می رسد ، تعادل مجدد پیچیدگی هایی دارد که فرصت های بی نظیری را ایجاد می کند.

به طور خاص ، ما هر دو استراتژی تعادل آستانه و تعادل دوره ای را ارزیابی خواهیم کرد. اگرچه این دو استراتژی از قبل شامل تفاوت های کافی برای تأیید مطالعه کامل خود هستند ، اما ما در اینجا متوقف نخواهیم شد. هر استراتژی تعادل استاندارد را با توازن “بهینه سازی هزینه” Shrimpy مقایسه می کند.

تعادل بهینه سازی شده برای هزینه ها از ترکیبی از سفارشات سازنده و گیرنده ، همراه با مسیریابی هوشمند ، برای کاهش هزینه ها و معاملات بین دارایی ها در مسیر بهینه استفاده می کند.

درباره تعادل مجدد نمونه کارها بیشتر بیاموزید.

بهینه سازی هزینه

در طول مطالعه ، ما مقایسه بین تعادل بهینه سازی شده هزینه و توازن استاندارد را انجام خواهیم داد. توازن مجدد استاندارد به سادگی تعادل دیگری است که از بهینه سازی هزینه استفاده نمی کند.

بهینه سازی هزینه ویژگی است که توسط تیم Shrimpy ایجاد شده است. این راهی برای معامله گران فراهم می کند تا با استفاده از الگوریتمی پیچیده تر برای قرار دادن ترکیبی از معاملات سازنده و گیرنده ، هزینه های خود را کاهش دهند. این توازن تعادل استاندارد را دارد که فقط از معاملات خریدار استفاده خواهد کرد.

در Shrimpy ، توازن مجدد همچنین از یک الگوریتم مسیریابی سفارش هوشمند استفاده می کند که می تواند جفت های مختلف معاملاتی را در زمان واقعی ارزیابی کند تا معاملات را از طریق جفت های معاملاتی جایگزین هوشمندانه کند. این کار هزینه ها را بیشتر کاهش می دهد.

درباره تعادل بهینه شده هزینه بیشتر بدانید.

داده های تاریخی

هسته اصلی هر پس آزمون داده ها است. اگرچه سرویس های زیادی در بازار وجود دارند که از داده های شمعدانی برای شبیه سازی پس آزمون استفاده می کنند ، ما دقیق تر برای این مطالعه خواهیم بود.

به جای استفاده از داده های جمع شده یا شمعدان های نادرست ، ما دقیقاً از کتابهای سفارش در اینجا استفاده خواهیم کرد بینانس تبادل. این داده های با وفاداری بالا برای تحقیقات ما حیاتی است ، بنابراین اطمینان حاصل کردیم که با یک ارائه دهنده پیشرو داده در بازار همکاری می کنیم. شرکای ما برای این مطالعه هستند کایکو.

Kaiko از سال 2014 ارائه دهنده قابل اعتماد داده های بازار تاریخی بوده است. از آن زمان ، آنها به تعریف مجدد روش استفاده از داده های تاریخی برای توسعه محصولات و خدمات جدید ادامه دادند..

داده های بازار کایکو

اتصال بی سیم به داده های تاریخی و زنده از 100+ تبادل نقطه ای و مشتقات تغذیه می شود.

دامنه زمانی داده برای هر پس آزمون از اول دسامبر 2019 آغاز می شود و در اول دسامبر سال 2020 به پایان می رسد. به این ترتیب ما دقیقاً 1 سال از اطلاعات تاریخی را مطالعه می کنیم.

انتخاب نمونه کارها

هر بک تست دقیقاً با اجرا خواهد شد 10 دارایی تصادفی انتخاب شده. فقط دارایی هایی که در دسترس بودند Binance در تاریخ 1 دسامبر 2019 شامل خواهد شد. اگر تا آن تاریخ دارایی خاصی در Binance در دسترس نبود ، دارایی از این مطالعه مستثنی است.

دارایی ها در ابتدای هر تکرار پس آزمون انتخاب می شوند. تکرار پس آزمون یک استراتژی HODL ، تعادل مجدد استاندارد (بدون بهینه سازی کارمزد) و تعادل بهینه شده کارایی را ارزیابی می کند. این بدان معناست که قبل از انتخاب تصادفی نمونه کارها ، نمونه کارهای مشابه با هر یک از این 3 استراتژی مورد ارزیابی قرار می گیرند. این به ما اجازه می دهد نتایج هر استراتژی را با دارایی های دقیق مشابه مقایسه کنیم.

درباره اندازه بهینه نمونه کارها بیشتر بخوانید.

توزیع

هر نمونه کارهایی که انتخاب می شود دارایی های موجود در نمونه کارها را به طور مساوی تخصیص می دهد. اساسا, هر دارایی در نمونه کارها دقیقاً 10٪ از وزن نمونه کارها را در اختیار خواهد داشت در شروع پس آزمون. در طی هر رویداد تعادل مجدد ، تخصیص ها دقیقاً مطابق با تخصیص 10٪ اولیه برای هر دارایی بر می گردند.

درباره بهترین روش توزیع دارایی در یک نمونه کارها اطلاعات کسب کنید.

نتایج

اکنون که تدارکات از کار خارج شده اند. وقت آن است که در نتایج جستجو کنیم. نتایج زیر شامل بررسی تعادل دوره ای و آستانه است. علاوه بر این دو استراتژی منحصر به فرد ، ما همچنین نتایج تعادل استفاده شده از بهینه سازی هزینه را در مقایسه با مواردی که از بهینه سازی هزینه استفاده نکرده اند ، مقایسه خواهیم کرد..

تعادل دوره ای

تعادل دوره ای در فواصل 1 ساعته ، 1 روزه ، 1 هفته ای و 1 ماهه ارزیابی شد. از هر یک از این بازه ها برای مقایسه عملکرد یک استراتژی ساده HODL ، تعادل استاندارد و تعادل بهینه سازی شده هزینه استفاده شده است..

در کل ، 12 شرایط مختلف وجود دارد که با هر شرایط 1000 آزمایش پس آزمون مورد ارزیابی قرار گرفت. نتیجه نهایی شد 12000 تست مختلف که اثربخشی تعادل مجدد دوره ای را ارزیابی می کند.

نتایج HODL

شکل 1: نمودار فوق نمونه ای از توزیع عملکرد سبد سهام است که ما در هنگام انجام معامله برای نمونه کارها مشاهده کردیم. 1000 آزمایش در هیستوگرام گنجانده شده است. پس از اجرای هر بک تست ، آن را در یکی از سطل های عملکرد قرار داد تا منحنی ای که مشاهده می کنید ایجاد شود. به عنوان مثال ، حدود 195 نتیجه آزمایش نتایج عملکردی را ارائه داد که برای استراتژی HODL بین 86 تا 115 درصد بود.

طی دوره 1 ساله مورد ارزیابی ، پرتفوی هایی که از استراتژی HODL استفاده کرده اند با افزایش ارزش پرتفوی متوسط ​​روبرو شده اند 113.7٪. توجه داشته باشید که تنظیم دوره تعادل بر عملکرد متوسط ​​تأثیر نمی گذارد زیرا استراتژی HODL تعادل برقرار نمی کند.

انحراف کوچک در عملکرد HODL در نتایج مشاهده می شود. این انحرافات کوچک صرفاً نتیجه یک شانس تصادفی است. بر اساس انتخاب نمونه کارها برای 1000 تست مثبت ، انتظار داریم عملکرد متوسط ​​هر بار یکسان نباشد.

نتایج تعادل منظم

شکل 2: نمودار فوق مثالی از توزیع عملکرد سبد سهام است که هنگام استفاده از استراتژی معاملات تعادل روزانه (بدون بهینه سازی کارمزد) مشاهده کردیم. 1000 آزمایش در هیستوگرام گنجانده شده است. پس از اجرای هر بک تست ، آن را در یکی از سطل های عملکرد قرار داد تا منحنی ای که مشاهده می کنید ایجاد شود. به عنوان مثال ، حدود 160 نتیجه گیری نتیجه عملکرد را ارائه داد که بین 114 and تا 139 for برای استراتژی تعادل روزانه متغیر بود.

در همان بازه زمانی 1 ساله ، توازنهای دوره ای منظم دارای عملکرد متوسط ​​از 126 to تا 139.1 بودند.

 • تعادل 1 ساعته – عملکرد متوسط ​​6/126

 • تعادل 1 روزه – 139.1٪ عملکرد متوسط

 • تعادل 1 هفته ای – عملکرد متوسط ​​129.4٪

 • تعادل 1 ماهه – 126.0٪ عملکرد متوسط

هزینه نتایج تعادل بهینه شده

شکل 3: نمودار فوق نمونه ای از توزیع عملکرد سبد سهام است که هنگام استفاده از استراتژی معاملات تعادل ساعتی (بدون بهینه سازی کارمزد) مشاهده کردیم. 1000 آزمایش در هیستوگرام گنجانده شده است. پس از اجرای هر بک تست ، آن را در یکی از سطل های عملکرد قرار داد تا منحنی ای که مشاهده می کنید ایجاد شود. به عنوان مثال ، حدود 160 نتیجه گیری نتیجه عملکرد را ارائه داد که بین 191 and تا 231 for برای استراتژی تعادل ساعتی متغیر بود.

در همان بازه زمانی 1 ساله ، تعادلات دوره ای بهینه شده برای کارایی عملکرد متوسطی از 129.4٪ تا 254.8٪ داشت.

 • تعادل 1 ساعته – عملکرد متوسط ​​254.8٪

 • تعادل 1 روزه – عملکرد متوسط ​​158.2٪

 • تعادل 1 هفته ای – عملکرد متوسط ​​9/135

 • تعادل 1 ماهه – عملکرد متوسط ​​129.4٪

بحث

با ترکیب نتایج ، می توانیم اجرای نهایی را به صورت شبکه ای تجسم کنیم.

شکل 4: هر سلول در شبکه عملکرد متوسط ​​1000 آزمایش را نشان می دهد. با ارزش شروع 5000 دلار ، عملکرد 100٪ ارزش نهایی نمونه کارها 10،000 دلار را نشان می دهد. به عبارت دیگر ، تمام مقادیر میانگین نمونه کارها در این جدول در دوره یک ساله بیش از دو برابر شده است.

در شکل 4 متوجه می شویم که بالاترین عملکرد دارای استراتژی تعادل 1 ساعته است که از بهینه سازی هزینه استفاده می کند.

در نگاه اول ، ممکن است نگران کننده به نظر برسد که با افزایش فرکانس تعادل مجدد برای تعادل بهینه سازی شده کارایی ، عملکرد افزایش می یابد. با این حال ، منطقی است که هرچه بیشتر توازن مجدد نمونه کارها انجام شود ، یک نمونه کارها از بهینه سازی هزینه بهره بیشتری می برند. اساساً ، هرچه بیشتر معاملات نمونه کارها انجام شود ، تأثیر “بهینه سازی هزینه” بر عملکرد بیشتر خواهد بود.

با مقایسه هر یک از استراتژی های تعادل دوباره با استراتژی خرید و نگهداری ساده ، این نتایج را بدست می آوریم.

شکل 5: هر سلول مقایسه بین یک استراتژی تعادل مجدد و HODL را نشان می دهد. مقدار مثبت به معنای عملکرد بهتر استراتژی با نگه داشتن آن مقدار است. اساساً ، اگر استراتژی برگزاری در طول 1 سال + 100٪ عملکرد داشته باشد ، درصد مثبت به معنای عملکرد بهتر از 100٪ استراتژی تعادل است.

در شکل 5 می بینیم که همه استراتژی های متعادل سازی بهتر از عملکرد (بر اساس عملکرد نمونه کارها متوسط) عمل نکرده اند. این بدان معنی است که استراتژی خرید و نگهداری متوسط ​​عملکرد بدتری نسبت به میانگین هر استراتژی تعادل مجدد دارد.

سرانجام ، ما می توانیم نتایج بهینه سازی مجدد بهینه سازی هزینه را با نتایج استاندارد تعادل مجدد مقایسه کنیم ، بنابراین می توان سود ویژه حاصل از استفاده از بهینه سازی هزینه را مشاهده کرد.

شکل 6: هر سلول منافع حاصل از بهینه سازی هزینه را نشان می دهد. اساساً ، یک نمونه کارها در هنگام استفاده از بهینه سازی هزینه و نه عدم بهینه سازی کارایی ، چه عملکرد بهتری دارند.

همانطور که قبلاً بحث کردیم ، می بینیم که با افزایش فرکانس تعادل مجدد ، مزیت بهینه سازی کارمزد افزایش می یابد.

نتیجه گیری

ما می توانیم از این نتایج نتیجه بگیریم که تعادل مجدد از نظر استراتژی خرید و نگهداری بهتر عمل کرده است. علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که سود استفاده از استراتژی بهینه سازی کارایی با فرکانس معاملات افزایش می یابد. هر چه یک استراتژی بیشتر تجارت کند ، منافع بیشتری از بهینه سازی هزینه حاصل می شود.

بدون بهینه سازی هزینه ، بهترین استراتژی عملکرد ، یک دوره تعادل 1 روزه بود.

تعادل آستانه

برای ارزیابی تعادل آستانه ، 7 استراتژی مختلف آستانه را بررسی خواهیم کرد. این موارد شامل تعادل آستانه 1٪ ، 5٪ ، 10٪ ، 15٪ ، 20٪ ، 25٪ و 30٪ خواهد بود. مشابه بخش تعادل دوره ای این مطالعه ، ما توازن مجدد استاندارد ، تعادل بهینه شده هزینه و نتایج HODL را مقایسه خواهیم کرد.

در هر پیکربندی 1000 پس آزمون منحصر به فرد برای مجموع اجرا خواهد شد 21000 پس آزمون.

نتایج HODL

شکل 7: نمودار فوق مثالی از توزیع عملکرد پرتفوی است که وقتی هیچ معامله ای برای پرتفوی انجام نشده است ، مشاهده کردیم. 1000 آزمایش در هیستوگرام گنجانده شده است. پس از اجرای هر بک تست ، آن را در یکی از سطل های عملکرد قرار داد تا منحنی ای که مشاهده می کنید ایجاد شود. به عنوان مثال ، در حدود 160 نتیجه آزمایش نتایج عملکردی ارائه شد که بین 110 تا 137 درصد برای استراتژی HODL متغیر بود.

طی دوره 1 ساله مورد ارزیابی ، پرتفوی هایی که از استراتژی HODL استفاده کرده اند با افزایش ارزش پرتفوی متوسط ​​روبرو شده اند 115٪. توجه داشته باشید که تنظیم آستانه تعادل بر عملکرد متوسط ​​تأثیر نمی گذارد زیرا یک استراتژی HODL تعادل برقرار نمی کند.

انحراف کم در عملکرد HODL در نتایج مشاهده می شود. این انحرافات کوچک صرفاً نتیجه یک شانس تصادفی است. بر اساس انتخاب نمونه کارها برای 1000 تست مثبت ، انتظار داریم عملکرد متوسط ​​هر بار یکسان نباشد.

نتایج تعادل منظم

شکل 8: نمودار فوق مثالی از توزیع عملکرد سبد سهام است که هنگام استفاده از استراتژی 15٪ تعادل آستانه (با بهینه سازی هزینه) مشاهده کردیم. 1000 آزمایش در هیستوگرام گنجانده شده است. پس از اجرای هر بک تست ، آن را در یکی از سطل های عملکرد قرار داد تا منحنی ای که مشاهده می کنید ایجاد شود. به عنوان مثال ، در حدود 98 نتیجه آزمایش نتایج عملکردی ارائه شد که بین 173 reb تا 197 ged برای استراتژی تعادل آستانه 15 متغیر بود.

در طی بازه زمانی 1 ساله ، توازن مجدد آستانه منظم دارای عملکرد متوسط ​​از 134.1 to تا 152.7 بود.

 • آستانه 1٪ – عملکرد متوسط ​​134.1٪

 • آستانه 5٪ – 150.5٪ عملکرد متوسط

 • آستانه 10٪ – 150.2٪ عملکرد متوسط

 • آستانه 15٪ – 152.7٪ عملکرد متوسط

 • آستانه 20٪ – عملکرد متوسط ​​147.4٪

 • آستانه 25٪ – 150.2٪ عملکرد متوسط

 • آستانه 30٪ – عملکرد متوسط ​​147.0٪

هزینه نتایج تعادل بهینه شده

شکل 9: نمودار فوق مثالی از توزیع عملکرد سبد سهام است که هنگام استفاده از استراتژی معاملات تعادل آستانه 1٪ (با بهینه سازی کارمزد) مشاهده کردیم. 1000 آزمایش در هیستوگرام گنجانده شده است. پس از اجرای هر بک تست ، آن را در یکی از سطل های عملکرد قرار داد تا منحنی ای که مشاهده می کنید ایجاد شود. به عنوان مثال ، در حدود 118 نتیجه آزمایش نتایج عملکردی ارائه شد که بین 152٪ و 189٪ برای استراتژی تعادل آستانه 1٪ بود.

در طول مدت زمان 1 سال ، تعادل آستانه بهینه سازی شده برای کارایی دارای عملکرد متوسط ​​از 156.5 to تا 258.3 بود.

 • آستانه 1٪ – عملکرد متوسط ​​258.3٪

 • آستانه 5٪ – 197.2٪ عملکرد متوسط

 • آستانه 10٪ – عملکرد متوسط ​​179.1٪

 • آستانه 15٪ – عملکرد متوسط ​​172.1٪

 • آستانه 20٪ – عملکرد متوسط ​​163.2٪

 • آستانه 25٪ – عملکرد متوسط ​​164.1٪

 • آستانه 30٪ – عملکرد متوسط ​​156.3٪

بحث

با ترکیب نتایج ، می توانیم اجرای نهایی را به صورت شبکه ای تجسم کنیم.

شکل 10: هر سلول در شبکه عملکرد متوسط ​​1000 آزمایش را نشان می دهد. درصد نشان دهنده درصد افزایش ارزش پرتفوی در طول دوره 1 ساله است. بنابراین ، 100٪ نشان دهنده ارزش دو برابر شدن نمونه کارها در دوره پس آزمون است.

در شکل 10 می بینیم که اگرچه در طول یک دوره 1 ساله ، سهام متوسط ​​دارای استراتژی خرید و نگهداری از ارزش بیش از دو برابر است ، اما تمام استراتژی های تعادل آستانه عملکرد بهتر از استراتژی HODL را دارند..

این نشان می دهد که صرف نظر از آستانه انتخاب شده ، توازن مجدد در طول تاریخ تمایل به عملکرد بهتر از نگهداری دارد.

هنگامی که ارزیابی خود را به مقایسه تنها توازن بهینه سازی کارمزد با تعادل استاندارد محدود می کنیم ، می توانیم ببینیم که بهینه سازی هزینه تأثیر زیادی بر نتایج دارد.

شکل 11: هر سلول نشان دهنده میانه درصد افزایش است که هر استراتژی بیش از خرید و نگهداری دارد. اساساً ، یک مقدار مثبت به معنای عملکرد بهتر استراتژی نسبت به خرید و نگهداری آن است. توجه داشته باشید که اگر ارزش سهام نمونه کارها با استفاده از استراتژی HODL 100٪ افزایش یابد ، مقدار مثبت در این جدول به معنای عملکرد بهتر استراتژی تعادل است (بنابراین در این مثال بیش از 100٪).

در شکل 11 می بینیم که استراتژی تعادل میانه در تمام مواردی که مورد مطالعه قرار گرفته بهتر از یک استراتژی HODL عمل کرده است. با این حال ، بهینه سازی هزینه توانست بیشتر بر اساس افزایش عملکرد ایجاد کند تا ارزش اضافی تولید کند.

با مقایسه تنها دو استراتژی تعادل ، می توان دریافت که مقدار واقعی الگوریتم های بهینه سازی کارمزد که در تعادل های “بهینه سازی هزینه” استفاده شده اند ، تولید شده است.

شکل 12: هر سلول منافع حاصل از بهینه سازی هزینه را نشان می دهد. اساساً ، یک نمونه کارها هنگام استفاده از بهینه سازی کارمزد به جای عدم بهینه سازی کارایی ، چه عملکرد بهتری دارند.

در شکل 12 می توان فواید استفاده از یک استراتژی بهینه سازی هزینه را مشاهده کرد. با رعایت مضامینی که در مورد تعادل دوره ای مشاهده کردیم ، می توان فهمید که به هنگام انجام معاملات مکرر ، بهینه سازی هزینه سود بیشتری را به همراه دارد.

نتیجه گیری

می بینیم که مشابه توازن مجدد دوره ای ، توازن مجدد آستانه از لحاظ تاریخی از یک استراتژی خرید و نگهداری ساده پیشی گرفته است. علاوه بر این ، می بینیم که با بیشتر شدن معاملات ، مزایای بهینه سازی کارمزد رشد می کند.

افکار نهایی

پس از بررسی 33000 تست بازگشت ، ما در مقایسه با استراتژی هایی که از بهینه سازی هزینه استفاده نمی کنند ، به طور مداوم می توانستیم مزیت مزیت بهینه سازی مجدد هزینه را نشان دهیم. علاوه بر این ، ما به طور قطعی توانستیم نتایجی را ارائه دهیم که نشان می دهد تعادل سبد سهام از استراتژی های HODL عملکرد بهتری داشته است.

در واقع ، تقریبا 85٪ از تمام نمونه کارهایی که مورد ارزیابی قرار گرفتند ، هنگام مقایسه با HODL ، هنگام استفاده از استراتژی تعادل ، نتایج بهتری به دست آمد.

مشاهده نتایج کامل

کل نتایج دقیق را می توانید در Google Doc زیر پیدا کنید. در صورت تمایل می توانید خودتان به طور کامل نتایج را مرور کرده و روندها یا الگوهای جالب دیگری را بیابید.

سلب مسئولیت: آزمایش های مجدد فقط می توانند عملکرد گذشته را بررسی کنند و عملکرد آینده را تضمین نمی کنند. این مطالعه تعادل تعادل طی یک سال کامل را ارزیابی می کند. توازن مجدد یک استراتژی کوتاه مدت نیست و احتمالاً در یک روز یا حتی یک هفته نتایج قابل اندازه گیری نخواهد داشت.

خواندن های اضافی

نحوه ساخت ربات معاملات رمزنگاری با استفاده از پایتون

مقایسه استراتژی های تعادل مجدد اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده

سناریوهای تعادل رایج در Crypto

تعادل آستانه برای مدیریت اوراق بهادار رمزنگاری

DeFi چیست؟ راهنمای مالیات غیرمتمرکز

بستر معاملات اجتماعی ما

میگو یک بستر تجاری اجتماعی برای ارز رمزنگاری شده است. این برای هر دو معامله گر حرفه ای و تازه کار طراحی شده است تا بیایند و در مورد صنعت در حال رشد رمزنگاری اطلاعات کسب کنند. در Shrimpy ، کاربران می توانند نمونه کارها و استراتژی های معاملاتی سایر بازرگانان را کپی کنند.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

ممنون که جلوی ما را گرفتید!

تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me