نحوه ساخت ربات معاملات رمزنگاری با استفاده از پایتون – راهنمای توسعه دهندگان

>

معاملات ارز رمزنگاری در آغاز می تواند احساس طاقت فرسایی کند. بسیاری از م componentsلفه ها برای تفکر ، داده برای جمع آوری ، مبادله برای ادغام و مدیریت سفارشات پیچیده وجود دارد.

این راهنما گام به گام جزئیات مختلف اجزای مورد نیاز شما را برای ساخت یک ربات معاملاتی رمزنگاری کامل ارائه می دهد. این موارد را به عنوان عناصر سازنده ربات تجاری خود در نظر بگیرید.

یادآوری: این یک تجربه آموزشی است. نمونه های کد به گونه ای طراحی نشده اند که آماده تولید شوند. آنها برای کمک به درک پایه ای از نحوه ساخت ربات معاملاتی طراحی شده اند. آماده سازی تولید آنها به عهده شماست.

چرا ربات ها را معامله می کنید?

ما سیستمی می خواهیم که منظم ، بدون هیجان باشد و به صورت 24 ساعته کار کند.

برخلاف انسان ، ربات های تجاری می توانند استراتژی های دقیق را به طور مداوم اجرا کنند. یک مثال از یک استراتژی دقیق که اجرای آن برای انسان دشوار است ، آربیتراژ است. تجارت آربیتراژی استراتژی است که تقریباً به طور انحصاری توسط ربات های معاملاتی امروز در جهان اجرا می شود. ربات های معاملاتی می توانند سفارشات را در عرض چند ثانیه از وقوع یک رویداد اجرا کنند. رفلکس ها یا ظرفیت های لازم برای اجرای موثر چنین استراتژی بدون نوعی ربات معاملاتی را ندارند.

به طور کلی غیر از آنچه ممکن است ، معامله گران چیزی قابل اعتماد و تعیین کننده می خواهند. به این ترتیب فرصتی برای خطا وجود ندارد. هنگامی که استراتژی تنظیم می شود ، استراتژی براساس پارامترهای الگوریتم اجرا می شود. این واقعاً همه چیزهایی است که در آن وجود دارد.

برپایی

قبل از شروع ، باید محیط خود را تنظیم کنیم. این شامل چند مرحله برای دسترسی به API های معاملاتی و حساب های مبادله ای ما است ، اما پس از راه اندازی ، نیازی به ایجاد تغییر در محیط توسعه نداریم..

در Shrimpy ثبت نام کنید


به وب سایت Shrimpy Developer API بروید اینجا. برای یک حساب کار بری ثبت نام کنید.

تولید می کنند & ذخیره کلیدهای API

قبل از شروع استفاده از Shrimpy API ، باید کلیدهای API خود را تولید کنیم. این کار را می توان با ورود به حساب Shrimpy Developer خود و رفتن به برگه “API Keys” انجام داد. دکمه “ایجاد کلید اصلی Api” را انتخاب کنید.

“ایجاد کلید اصلی Api” را انتخاب کنید.

هنگامی که دکمه “ایجاد کلید اصلی Api” را انتخاب کردید ، از شما خواسته می شود با وارد کردن رمز ورود و 6 رقمی 2FA حساب خود را تأیید کنید. اگر هنوز 2FA را برای حساب خود فعال نکرده اید ، ابتدا باید مراحل راه اندازی 2FA را طی کنید.

کد تأیید 6 رقمی و رمز ورود حساب خود را وارد کنید.

هنگامی که حساب خود را تأیید کردید ، Shrimpy ایمیلی برای شما ارسال می کند که تأیید ایجاد کلید API را از شما می خواهد..

با کلیک بر روی پیوند موجود در ایمیل تأیید ، ایمیل خود را تأیید کنید.

پس از تأیید ایجاد کلید API در ایمیل خود ، سپس می توانید کارتی را مشاهده کنید که نشان دهنده کلید توسعه دهنده API شماست. کلید عمومی به طور پیش فرض نمایش داده می شود.

برای “نمایش” کلید خصوصی API را انتخاب کنید. این کار فقط یکبار انجام می شود ، بنابراین پس از نشان دادن کلید مخفی ، آن را ایمن ذخیره کنید.

برای “نمایش” کلید خصوصی را انتخاب کنید. کلید خصوصی به طور پیش فرض نشان داده نمی شود و فقط یک بار قابل مشاهده است. به این معنی که بعد از مشاهده کلید خصوصی خود ، Shrimpy دیگر هرگز کلید را به شما نشان نمی دهد. اگر کلید خصوصی را به صورت ایمن ذخیره نکنید ، باید مراحل ایجاد یک کلید جدید را طی کنید. پس از انتخاب کلید “نمایش” API ، مجدداً از شما خواسته می شود تا با وارد کردن کد و رمز عبور 2FA خود ، حساب خود را تأیید کنید..

برای امنیت مکانها ، کلیدهای خصوصی و خصوصی (مخفی) را کپی کنید.

پس از نمایش کلید خصوصی API ، کلیدهای API عمومی و خصوصی را در یک مکان امن کپی کنید. هرگز این کلید API را با کسی به اشتراک نگذارید.

قبل از اینکه ما با راه اندازی کلید API کار خود را تمام کنیم ، انتخاب کنید تا همه مجوزهای موجود در کلید API فعال شود. ما از همه تنظیمات این راهنمای آموزشی استفاده خواهیم کرد ، با این وجود ، هنگامی که آماده استفاده از نسخه تولیدی ربات تجارت خود هستید ، می توانید تنظیمات خود را دوباره پیکربندی کنید. در طول آزمایش ، به تنظیمات پیچیده ای نیاز نخواهیم داشت.

توجه: می توانید چندین کلید API ایجاد کنید. اگر می خواهید یک مجموعه کلید API فقط با مجوزهای “داده” ، یک مجموعه فقط با مجوزهای “حساب” و دیگری با مجوزهای “کاربر” داشته باشید ، خوش آمدید می توانید کلیدهای خود را به هر طریقی که می خواهید تنظیم کنید.

همه مجوزهای موجود در کلیدهای API را فعال کرده و “به روزرسانی” را انتخاب کنید.

برای آزمایش Shrimpy نیازی به خرید اعتبار نداریم ، اما شما می توانید در هر زمان اعتبارات را خریداری کنید "پرداخت" زبانه این چیزی شبیه به تصویر زیر است.

اعتبارات را در صورت آماده بودن خریداری کنید. Shrimpy با 500 اعتبار رایگان شما را شروع می کند ، بنابراین این آموزش نیازی به پرداخت ندارد.

قبل از اینکه اعتبارات خریداری شود ، ابتدا لازم است شما روش پرداخت را پیوند دهید. پس از پیوند دادن روش پرداخت ، می توانید مقدار اعتبارهایی را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید.

هنگامی که تمام این مراحل را طی کردید ، می توانید از حساب Shrimpy Developer API خود خارج شوید. در حال حاضر به حساب دیگری به حساب خود احتیاج نداریم.

تنظیم محیط پایتون

چند مورد وجود دارد که باید قبل از شروع کدگذاری برای محیط پایتون تنظیم کنیم. ابتدا با نصب کتابخانه Shrimpy Python شروع کنید.

pip نصب shrimpy-python

علاوه بر نصب کتابخانه Shrimpy ، ما همچنین چند کتابخانه دیگر را نیز نصب خواهیم کرد که بعداً برای آموزش برای ترسیم اطلاعات استفاده می شود. این کتابخانه ها Pandas و Plotly هستند.

نصب پانداها

pip install plotly == 4.1.0

توجه: کتابخانه Shrimpy Python برای کار با Python3 طراحی شده است. اگر از Python2 استفاده می کنید ، لطفاً نسخه Python خود را به روز کنید.

تبادل کلیدهای API

قبل از شروع کدگذاری ، یک اطلاعات دیگر وجود دارد که به آن نیاز خواهیم داشت. این کلیدهای مبدل API است. این کلیدهای API از مبادله ای که می خواهید برای تجارت استفاده کنید بازیابی می شود.

با استفاده از طرح شخصی Shrimpy ، می توانید همزمان به 20 حساب مختلف مبادله متصل شوید ، اما برای این نمونه ها ، ما فقط به یک حساب متصل خواهیم شد. وارد حساب صرافی خود شوید و آموزش مناسب را در لیست مقالات خاص مبادله ما در اینجا دنبال کنید.

این مقالات به شما کمک می کنند تا به کلید API خود دسترسی پیدا کرده و آنها را در یک مکان امن کپی کنید. پس از کپی شدن کلیدهای API ، می توانید از مقاله خارج شوید. نیازی نیست که آنها را در برنامه مدیریت نمونه کارها Shrimpy جایگذاری کنید زیرا ما در کل این مثالهای آموزشی فقط از آنها برای اسکریپت های خود استفاده خواهیم کرد.

کد

اکنون آماده شروع کدگذاری هستیم! مثالهای زیر شامل موارد خالی می باشد که در آن شما باید کلیدهای API عمومی و مخفی خود را برای Shrimpy و Exchange وارد کنید..

وقتی می بینید:

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

کلیدهای اصلی Shrimpy API را که در مراحل قبلی تولید کرده اید وارد کنید.

وقتی می بینید:

کلید_انتخابی_ عمومی = ‘…’

change_secret_key = ‘…’

کلیدهای API اختصاصی تبادل را که در مراحل قبلی ایجاد کرده اید وارد کنید.

جمع آوری داده های قیمت گذاری

یکی از مهمترین اطلاعات ربات برای تصمیم گیری در مورد زمان اجرای معامله ، داده های قیمت گذاری است. برای محاسبه زمان بهینه تجارت و همچنین قرارگیری دقیق سفارشات ، باید از داده های قیمت گذاری ویژه مبادله استفاده شود.

به طور کلی ، از داده های دفتر سفارش برای تصمیم گیری خاص در مورد محل قرارگیری سفارش استفاده می شود و می توان از داده های تجارت برای تعیین زمان اجرای سفارش استفاده کرد..

تیکر قیمت ساده

نرخ ساده قیمت راهی برای دستیابی به آخرین قیمت های هر دارایی در بورس است. این مقدار با فاصله 1 دقیقه به روز می شود. هدف این نقطه پایانی فقط برای اهداف نمایش است. این نقطه پایانی برای اجرای سفارش یا آربیتراژ طراحی نشده است. ما برای این اهداف سایر نقاط نهایی را ارائه می دهیم.

میگو وارد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

تیکر = client.get_ticker (‘بایننس’)

تیکر قیمت Websocket

اگر شما به یک تیکر قیمت در زمان واقعی با آخرین معاملات انجام شده نیاز دارید ، این تیکر قیمت websocket برای شما مناسب است. برخلاف “Simple Price Ticker” ، تیکر قیمت websocket در زمان واقعی است. این بدان معناست که بین زمان انجام معامله در بورس و به روزرسانی این قیمت تاخیری وجود ندارد.

این نقطه پایانی پیچیده تر است ، زیرا به اتصال وب جیبی احتیاج دارد.

میگو وارد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# این یک کنترل کننده نمونه است ، به سادگی پیام ورودی را به کنسول چاپ می کند

def_handler (خطا):

چاپ (خطا)

# این یک کنترل کننده نمونه است ، به سادگی پیام ورودی را به کنسول چاپ می کند

کنترل کننده Def (msg):

چاپ (msg [‘محتوا’] [0] [‘قیمت’])

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public_ ، میگو_secret_key)

raw_token = api_client.get_token ()

مشتری = shrimpy.ShrimpyWsClient (مدیر_خطا ، raw_token [‘نشانه’])

subscribe_data = {

"نوع": "اشتراک در",

"تبادل": "بیننگی",

"جفت کردن": "ltc-btc",

"کانال": "تجارت"}

# پردازش جریان جیب Shrimpy را شروع کنید!

client.connect ()

client.subscribe (subscribe_data، handler)

# پس از تکمیل ، مشتری را متوقف کنید

مشتری. قطع ارتباط ()

عکس فوری سفارش زنده زنده

این قسمت پایانی API آخرین عکس لحظه ای از کتاب سفارشات زنده را ارائه می دهد. با به روزرسانی کتاب سفارش به صورت زنده ، می توانید به یک عکس فوری از این داده های زنده دسترسی پیدا کنید تا معاملات را انجام دهید ، یا اطلاعاتی برای تصمیم گیری ارائه دهید یا حتی فقط بازار را تجزیه و تحلیل کنید.

میگو وارد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

کتابهای سفارش = client.get_orderbooks (

‘bittrex’ ، # تبادل

‘XLM’ ، # نماد_پایه

‘BTC’ ، # نماد_قول

10 # حد

)

کتاب سفارش زنده Websocket

اگر نمی خواهید برای به روزرسانی برای به دست آوردن آخرین داده های کتاب سفارش ، نظر سنجی کنید ، همیشه می توانید از وب جیب کتاب سفارش مستقیم استفاده کنید ، شبیه به جیب وب زنده برای معاملات.

websocket کتاب سفارش به محض ایجاد تغییر در دفتر سفارش Exchange ، بلافاصله آخرین به روزرسانی کتاب سفارش را ارسال می کند. به این ترتیب نسخه محلی کتاب سفارش شما هرگز منسوخ نمی شود.

میگو وارد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# این یک کنترل کننده نمونه است ، به سادگی پیام ورودی را به کنسول چاپ می کند

def_handler (خطا):

چاپ (خطا)

# این یک کنترل کننده نمونه است ، به سادگی پیام ورودی را به کنسول چاپ می کند

کنترل کننده Def (msg):

چاپ (msg)

api_client = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public_ ، میگو_secret_key)

raw_token = api_client.get_token ()

ws_client = shrimpy.ShrimpyWsClient (مدیر_خطا ، raw_token [‘نشانه’])

subscribe_data = {

"نوع": "اشتراک در",

"تبادل": "بیننگی",

"جفت کردن": "eth-btc",

"کانال": "سفارش کتاب"}

# پردازش جریان جیب Shrimpy را شروع کنید!

ws_client.connect ()

ws_client.subscribe (subscribe_data، handler)

# پس از تکمیل ، مشتری را متوقف کنید

ws_client.disconnect ()

پیوند دادن یک حساب Exchange

قبل از شروع دسترسی به اطلاعات حساب خود از طریق صرافی یا انجام معاملات ، باید حساب صرافی را پیوند دهیم. ما فقط باید یکبار یک حساب صرافی متصل کنیم. پس از پیوند دادن حساب ، Shrimpy اتصال را حفظ می کند بنابراین نیازی نیست دوباره کلیدها را دوباره پیوند دهید.

# کتابخانه مورد نیاز را وارد کنید

میگو وارد کنید

# کلیدهای Shrimpy Master API خود را برای استفاده بعدی اختصاص دهید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# کلیدهای مبادله خود را که می خواهید به آنها به داده های موجودی دسترسی پیدا کنید اختصاص دهید

تبادل_نام = "bittrex"کلید_انتخابی_ عمومی = ‘…’

change_secret_key = ‘…’

# مشتری Shrimpy ایجاد کنید

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

# یک کاربر ایجاد کنید که به تبادل ما پیوند داده شود

create_user_response = client.create_user (“استاد میگو”)

user_id = create_user_response [‘id’]

# اولین مبادله ما را پیوند دهید تا بتوانیم به داده های موجودی دسترسی پیدا کنیم

link_account_response = client.link_account (

شناسه کاربر,

Exchange_name,

کلید_عامل_عاملی,

کلید_ رمز_ مبادله

)

account_id = link_account_response [‘id’]

بازیابی مانده حساب صرافی

برای تجارت ، احتمالاً می خواهیم بدانیم که چه مقدار از دارایی موجود در حساب خود برای تجارت را در اختیار داریم. بدون این اطلاعات ، ما می توانیم مقدار بودجه موجود برای هر دارایی را حدس بزنیم.

از این اسکریپت برای دسترسی به موجودی هر حساب صرافی که به API های Shrimpy Developer شما پیوند داده شده است استفاده کنید.

میگو وارد کنید

# از کلیدهای عمومی و خصوصی Shrimpy API خود استفاده کنید تا مشتری ایجاد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

# توجه: از آنجا که ما در آخرین اسکریپت نمونه کاربری خود را ایجاد کردیم,

# ما فقط می توانیم لیست کاربران خود را بازیابی کنیم.

کاربران = client.list_users ()

first_user_id = کاربران [0] [‘id’]

# حسابهای مرتبط با این کاربر را بازیابی کنید

حساب ها = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = حسابها [0] [‘id’]

# دسترسی به داده موجودی برای حساب کاربری که قبلاً ایجاد کرده اید

تعادل = مشتری. تعادل_بگیرید (

first_user_user ، # user_id

اولین_حساب # ایدی # حساب

)

اجرای تجارت

اکنون که داده های قیمت ، اطلاعات دفترچه سفارش و اطلاعات حساب مورد نیاز خود را داریم ، زمان شروع تجارت است!

لازم به یادآوری است که معاملات پیچیده است. مثالهای ارائه شده در اینجا نقطه شروع بسیار خوبی خواهند بود ، اما خط پایان نیستند. توسعه یک الگوریتم جایگزینی و اجرای تجارت کامل به زمان نیاز دارد.

تجارت ساده

با دسترسی به موجودی موجود در صرافی که به Shrimpy متصل کرده اید ، یک معامله ایجاد کنید. در این مثال ، ما معاملات را انجام خواهیم داد تا همه وجوه خود را در BTC ادغام کنیم.

اجرای این اسکریپت معاملات زنده را در حساب صرافی واقعی شما انجام می دهد. این بدان معناست که فقط درصورتی که قصد دارید همه دارایی های خود را به BTC منتقل کنید باید این اسکریپت را اجرا کنید.

میگو وارد کنید

# از کلیدهای عمومی و خصوصی Shrimpy API خود استفاده کنید تا مشتری ایجاد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

# توجه: از آنجا که ما یک کاربر در آخرین اسکریپت نمونه خود ایجاد کردیم,

# ما فقط می توانیم لیست کاربران خود را بازیابی کنیم.

کاربران = client.list_users ()

first_user_id = کاربران [0] [‘id’]

# حسابهای مرتبط با این کاربر را بازیابی کنید

حساب ها = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = حسابها [0] [‘id’]

# دسترسی به داده موجودی برای حساب کاربری که قبلاً ایجاد کرده اید

تعادل = مشتری. تعادل_بگیرید (

first_user_user ، # user_id

اولین_حساب # ایدی # حساب

)

منابع = تعادل [‘تعادل’]

# دارایی را انتخاب کنید که می خواهید برای آن ادغام کنید

consolidation_symbol = ‘BTC’

# علاوه بر دارایی ادغام ، هر دارایی را بفروشید

برای دارایی در دارایی ها:

asset_symbol = دارایی [‘نماد’]

asset_amount = دارایی [‘nativeValue’]

اگر دارایی_نمونه! = نماد_ تلفیق:

چاپ (“فروش” + خیابان (مقدار دارایی) + “از” نماد دارایی)

create_trade_response = client.create_trade (

first_user_id,

اولین_حساب_حساب,

دارایی_نمایش,

نماد_تحکیم,

مقدار_دارایی

)

مسیریابی سفارش هوشمند

مسیریابی سفارش هوشمند به طور هوشمند معاملات را از طریق هر جفت معاملاتی موجود هدایت می کند تا بهترین قیمت را دریافت کند. هنگام اجرای استراتژی مسیریابی سفارش هوشمند ، نمی توانید ارزهای نقل قول را تعیین کنید ، فقط ارزهای “از” و “به” را تعیین کنید. ارزهای پیشنهادی بر اساس مسیرهایی که به بهترین نتیجه در اجرای سفارش منجر می شوند ، تعیین می شوند.

میگو وارد کنید

# از کلیدهای عمومی و خصوصی Shrimpy API خود استفاده کنید تا مشتری ایجاد کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

# توجه: از آنجا که ما در آخرین اسکریپت نمونه کاربری خود را ایجاد کردیم,

# ما فقط می توانیم لیست کاربران خود را بازیابی کنیم.

کاربران = client.list_users ()

first_user_id = کاربران [0] [‘id’]

# حسابهای مرتبط با این کاربر را بازیابی کنید

حساب ها = client.list_accounts (

first_user_id

)

first_account_id = حسابها [0] [‘id’]

# دسترسی به داده موجودی برای حساب کاربری که قبلاً ایجاد کرده اید

تعادل = مشتری. تعادل_بگیرید (

first_user_user ، # user_id

اولین_حساب # ایدی # حساب

)

# اجرای یک سفارش بازار

smart_order_response = client.create_trade (

first_user_user ، # user_id

اولین_حساب_حساب ، # حساب_ای

‘BTC’ ، # از_نمایش

‘ETH’ ، # به_علام

‘0.01’ # مقدار از_علام

درست است # مسیریابی_ هوشمند را فعال کنید

)

رسم شمعدان

اگر معامله می کنید ، می خواهید روشی بصری برای دیدن قیمت فعلی دارایی داشته باشید. این کار معمولاً از طریق شمعدان انجام می شود. در این مثال ، ما به شما نحوه تولید شمعدان برای مشاهده یا ادغام استراتژی را به شما نشان خواهیم داد.

میگو وارد کنید

وارد کردن plotly.graph_objects به عنوان بروید

# برای Shrimpy Developer API برای کلیدهای API رایگان خود ثبت نام کنید

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# جمع آوری داده های شمعدان تاریخی

مشتری = میگو. ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public ، کلید shrimpy_secret)

شمع = مشتری. شمع های خود را بگیرید (

‘bittrex’ ، # تبادل

‘XRP’ ، # نماد_بازرگانی_ پایه

‘BTC’ ، # نماد_عامل_قرارداد

فاصله # 1d

)

تاریخ = []

open_data = []

high_data = []

کم_داده = []

close_data = []

# داده ها را با کتابخانه رسم مطابقت دهید

برای شمع در شمع:

date.append (شمع [‘زمان’])

open_data.append (شمع [‘open’])

high_data.append (شمع [‘high’])

low_data.append (شمع [‘low’])

close_data.append (شمع [‘بستن’])

# شمعدان ها را ترسیم کنید

fig = go. شکل (data = [go.Candlestick (x = خرما),

open = open_data ، high = high_data,

کم = کم_داده ، نزدیک = نزدیک_داده)])

fig.show ()

همه اش را بگذار کنار هم

اکنون که هر یک از اجزای ساخت ربات معاملاتی خود را دارید. وقت آن است که برای اجرای یک استراتژی ربات معاملاتی ، هر یک از این ملفه ها را کنار هم قرار دهید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک اسکریپت ساده بسازید که به جفت BTC / USDT نگاه کند و به محض اینکه BTC 10000 USDT را لمس کرد ، تمام BTC خود را با USDT معامله کنید ، می توانید کاری مانند این انجام دهید.

میگو وارد کنید

زمان واردات

shrimpy_public_key = ‘…’

shrimpy_secret_key = ‘…’

# کلیدهای مبادله خود را که می خواهید به آنها به داده های موجودی دسترسی پیدا کنید اختصاص دهید

تبادل_نام = "bittrex"کلید_انتخابی_ عمومی = ‘…’

change_secret_key = ‘…’

api_client = shrimpy.ShrimpyApiClient (کلید shrimpy_public_ ، میگو_secret_key)

raw_token = api_client.get_token ()

ws_client = shrimpy.ShrimpyWsClient (مدیر_خطا ، raw_token [‘نشانه’])

# یک کاربر ایجاد کنید که به تبادل ما پیوند داده شود

اگر از قبل کاربری ایجاد کرده اید ، از این مرحله صرف نظر کنید

create_user_response = api_client.create_user (“استاد میگو”)

user_id = create_user_response [‘id’]

# اولین مبادله ما را پیوند دهید تا بتوانیم به داده های موجودی دسترسی پیدا کنیم

اگر از قبل یک حساب کاربری را پیوند داده اید ، از این مرحله صرف نظر کنید

link_account_response = api_client.link_account (

شناسه کاربر,

Exchange_name,

کلید_عامل_علنی,

کلید_ رمز_ مبادله

)

account_id = link_account_response [‘id’]

# منتظر بمانید تا Shrimpy داده های حساب صرافی را جمع آوری کند

# فقط برای اولین بار به پیوند نیاز داشت

زمان. خواب (5)

# دسترسی به داده موجودی برای حساب کاربری که قبلاً ایجاد کرده اید

تعادل = api_client.get_balance (

user_id ، # user_id

account_id # account_id

)

btcAmount = 0

برای دارایی در تراز [‘مانده ها]]:

اگر دارایی [‘نماد’] == ‘BTC’:

btcAmount = دارایی [‘nativeValue’]

# این یک کنترل کننده نمونه است ، به سادگی پیام ورودی را به کنسول چاپ می کند

def_handler (خطا):

چاپ (خطا)

# این یک کنترل کننده نمونه است ، به سادگی پیام ورودی را به کنسول چاپ می کند

کنترل کننده Def (msg):

price = msg [“محتوا”] [0] [“قیمت”]

اگر int (قیمت) > 10000:

smart_order_response = api_client.create_trade (

user_id ، # user_id

account_id ، # account_id

‘BTC’ ، # از_نمایش

‘USDT’ ، # به_علام

btcAmount ، # مقدار از_علام

درست است # مسیریابی_ هوشمند را فعال کنید

)

subscribe_data = {

"نوع": "اشتراک در",

"تبادل": "بیننگی",

"جفت کردن": "btc-usdt",

"کانال": "تجارت"}

# پردازش جریان جیب Shrimpy را شروع کنید!

ws_client.connect ()

ws_client.subscribe (subscribe_data، handler)

این اسکریپت تا زمان رسیدن بیت کوین به 10000 USDT ، بازار را رصد خواهد کرد. در آن مرحله ، همه BTC شما را به USDT معامله می کند.

این مثال موارد لبه ، حالت های خرابی و بسیاری از موقعیت های دیگر را که به وجود می آید بررسی نمی کند. هیچ یک از نمونه های ارائه شده برای تولید مناسب نیست. آنها فقط برای اهداف آموزشی هستند تا راهی برای آشنایی با مفاهیم ساخت ربات معاملاتی فراهم کنند.

خدمات ربات تجارت

اگر ساخت ربات معاملات سفارشی از ابتدا سرعت شما نیست ، مشکلی نیست! برخی از ربات های تجاری در حال حاضر در بازار موجود است که می توانید از آنها استفاده کنید. آنها آماده استفاده از کاربران جدید هستند و بدون هیچ گونه پیشرفتی ، خودکار نمونه کارها را شروع می کنند.

میگو

ربات های معاملاتی ارز رمزنگاری شده نیازی به پیچیدگی ندارند. در میگو, ما این ایده را به قلب خود گرفته ایم. در نتیجه ، ما پیشرفته ترین خدمات تجاری را ایجاد کرده ایم که استفاده از آنها بسیار آسان است.

میگو توسط ایمانداران رمزنگاری ، برای معتقدان به رمزنگاری طراحی شده است. افرادی که قصد دارند 10 یا 20 سال آینده در بازار بمانند. Shrimpy به جای اینکه خود را با تیک دوم تا دوم بازار درگیر کنید ، روی افق 10 ساله تمرکز می کند. هدف آن ارائه راهی برای خودکار کردن نمونه کارها در بلند مدت است.

خدمات دیگری مانند میگو وجود ندارد. به سادگی تمام حساب های صرافی که در حال حاضر متعلق به شما هستند را متصل کنید ، یک نمونه کارها یا استراتژی نمایه سازی را انتخاب کنید و Shrimpy را با مرور زمان به طور خودکار نمونه کارهای خود را حفظ کنید. به نظر می رسد HODLing 2.0 است.

به جای اجازه دادن به نمونه کارها برای جمع آوری گرد و غبار در یک کیف پول سخت افزاری ، Shrimpy به طور سیستماتیک توازن در نمونه کارها را ایجاد می کند. وقتی وجوه جدیدی را به حساب مبادله خود واریز می کنید ، این وجوه می توانند به طور خودکار با استفاده از ویژگی های پیشرفته میانگین دلار-دلار به نمونه کارهای شما تزریق شوند..

هر آنچه برای مدیریت نمونه کارهای خود نیاز دارید در یک برنامه ارائه شده است. عملکرد خود را با گذشت زمان پیگیری کنید ، نمونه کارهای خود را به سرعت بر اساس تحقیقات جدید یا تحرکات بازار تنظیم کنید ، یا فقط اجازه دهید Shrimpy با استراتژی های نمایه سازی پویا در کلاس جهانی همه چیز را خودکار کند. این آخرین راه حل مدیریت دارایی شخصی برای دارندگان ارزهای رمزپایه است.

Shrimpy از اتصال به هر 17 صرافی برتر ارز رمزپایه پشتیبانی می کند ، بنابراین شما همیشه می توانید یک صرافی مناسب برای شما پیدا کنید. اگر نمی توانید در مورد یک صرافی تصمیم بگیرید ، مشکلی نیست. چندین صرافی را به Shrimpy پیوند دهید تا نمونه کارها را در صرافی ها مشاهده کرده و همه حساب های مبادله خود را از طریق یک داشبورد واحد مدیریت کنید.

امروز در Shrimpy ثبت نام کنید!

نتیجه

مدتی را به گشت و گذار در بازار اختصاص دهید. از آزادی ساخت ربات تجاری خود لذت ببرید یا یک سرویس تجارت موجود را امتحان کنید. هرچه تصمیم می گیرید ، از تجربه شرکت در یک سیستم مالی جدید جهانی لذت ببرید.

ارزهای رمزپایه یک بازار پیچیده است. همانطور که در آینده قابل پیش بینی گسترش می یابیم ، ما باید به توسعه منابع تجاری ادامه دهیم که به ما کمک کند تا بتوانیم نمونه کارها و استراتژی تجاری خود را به صورت خودکار خودکار کنیم..

اگر در مورد چگونگی ساخت ربات معاملاتی ، کمک به ساخت یک استراتژی جدید تجاری و یا می خواهید ویژگی های جدید را در خود ادغام کنیم ، در تماس با تیم ما دریغ نکنید. API های تجارت جهانی رمزنگاری.

درباره میگو

میگو یک برنامه کاربردی برای ساخت صندوق های سفارشی شاخص رمزنگاری ، تعادل مجدد و مدیریت سبد متنوعی از دارایی های دیجیتال است. نمونه کارها خود را با پیوند دادن به هرکدام از 17 صرافی رمزنگاری پشتیبانی شده خودکار کنید.

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange API برای توسعه دهندگان طراحی شده اند. ادغام با API های یکپارچه ما به شما امکان دسترسی فوری به نقاط نهایی یکنواخت را برای تجارت ، جمع آوری داده ها ، مدیریت کاربر و موارد دیگر در هر مبادله اصلی ارز رمزنگاری شده می دهد..

برای دسترسی به کتابخانه های کامل Python و Node ، این پیوندها را دنبال کنید:

گره

پایتون

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map