سکه جدید تابعیت رمزنگاری آغاز به کار کرد

سکه تابعیت یک ارز رمزپایه جدید برای صنعت مهاجرت سرمایه گذاری است که برنامه های شهروندی و اقامت را به سرمایه گذاران و خانواده های با ارزش خالص ارائه می دهد..

سکه شهروندی اولین ارز دیجیتال در صنعت است که امکان پرداخت فوری به هر کسی را در هر جای دنیا با پرداخت ارز دیجیتال ارزان تر ، سریع تر و کارآمد برای صنعت مهاجرت سرمایه گذاری فراهم می کند..

سکه تابعیت در حال حاضر ، یک ارز دیجیتال تجربی مبتنی بر فناوری بلاکچین است که قرار است انقلابی در کل صنعت مهاجرت سرمایه گذاری ایجاد کند ، پرداخت های فوری به هر کس در هر کجای دنیا را امکان پذیر می کند. سکه شهروندی از فناوری بلاکچین نظیر به نظیر استفاده می کند تا بدون هیچ مرجع مرکزی کار کند: مدیریت معاملات و صدور پول به طور جمعی توسط شبکه انجام می شود.

کد منبع سکه تابعیت از کد منبع Bitcoin / Litecoin گرفته شده است. متخصصان صنعت می توانند بدون نیاز به واسطه ها یا واسطه ها ، شبکه سکه های Citizenship را به طور مشترک حفظ و اداره کنند ، با هم کار کنند و همکاری کنند..

ارزش یک سکه تابعیت با ارزش یورو گره خورده است.

1 CTZ (¢) = 1 یورو (یورو)

آقای بالاکریشنان ، خالق سکه شهروندی گفت:

ارزهای رمزنگاری شده برای همه بخش های صنعت انقلابی در آینده ایجاد می کنند زیرا ارزان تر ، سریعتر و بسیاری از مشکلات را برطرف می کند. سکه تابعیت یک فناوری جدید و هیجان انگیز برای صنعت مهاجرت سرمایه گذاری است

مشاوران شهروندی ، نمایندگان ، شرکت های املاک و مستغلات ، شرکت های حقوقی و حتی دولت ها ممکن است سکه های شهروندی را به عنوان یک استاندارد پرداخت در آینده برای خدمات حقوقی مربوط به تابعیت یا مهاجرت انتخاب کنند. کد منبع پروژه سکه شهروندی تحت مجوز منبع باز برای متخصصان صنعت CBI / RBI به صورت رایگان در دسترس است.

سکه تابعیت همچنین از سایر ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین ، Ethereum ، Ripple و Litecoin پشتیبانی می کند که می توانند با قیمت یورو مبادله شوند. سکه های شهروندی را می توان با هزینه تبدیل کوچک به سایر ارزهای مهم فیات مانند یورو مبادله کرد. از 1٪.

کلیه معاملات تحت قوانین AML / KYC قرار می گیرند. معاملات پرداخت را می توان در عرض 10-15 دقیقه توسط بلوک تأیید کرد و هزینه پرداخت در مقایسه با کارمزد دریافت شده توسط بانک ها ناچیز است. به عنوان مثال ، برای ارسال 100000 سکه CTZ ، هزینه 0.0015 سکه CTZ است.

مهاجرت سرمایه گذاری

طرح های CBI / RBI راهی برای شهروندی از طریق سرمایه گذاری در املاک در اروپا و کارائیب برای سرمایه گذاران ثروتمند ارائه می دهند. به سرمایه گذاران خارجی در ازای خرید ملک مسکونی یا تجاری در پرتغال ، اسپانیا ، قبرس ، یونان و آمریکا اقامت دائم داده می شود (EB-5).

در حال حاضر ، بیش از 20 کشور دارای برنامه های شهروندی و اقامت هستند که ویزای سرمایه گذار را از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا سرمایه گذاری سرمایه ای ارائه می دهند که حداقل به 250،000 یورو یا بیشتر نیاز دارد.

  • اروپا: اسپانیا ، پرتغال ، یونان ، مالت ، قبرس ، بلژیک ، هلند ، لتونی ، ایتالیا ، انگلستان ، ایرلند ، بلغارستان
  • اقیانوسیه: استرالیا ، نیوزیلند ، وانواتو
  • قاره آمریکا: ایالات متحده (EB5) ، کانادا (کبک) ، باهاما
  • کارائیب: دومنیکا ، آنتیگوا و باربودا ، سنت لوسیا ، سنت کیتس و نویس ، گرنادا
  • خاورمیانه: اردن ، ترکیه
  • آسیا: تایلند ، مالزی

عرضه محدود


سکه تابعیت محدود به عرضه کل 105 میلیون سکه است و عرضه آن هر چهار سال به نصف خواهد رسید. سکه های تابعیت را می توان با ارز فیات مانند یورو با یک درصد مبادله کوچک 1٪ از طریق صرافی سکه داخلی شهروندی مبادله کرد. کلیه معاملات بلاکچین تحت قوانین AML / KYC قرار دارند.

مشاور املاک

همچنین ممکن است سکه تابعیت برای خرید املاک و مستغلات توسط توسعه دهندگان که برنامه های شهروندی و اقامت را تبلیغ می کنند پذیرفته شود.

شرکت های املاک و مستغلات که برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، بدون درگیر شدن واسطه ها ، می توانند با پذیرش ارز رمزپایه شده مانند سکه تابعیت همراه با ارزهای رمزپایه دیگر بابت سرعت آن ، هزینه معاملات ارزان تر ، فروش املاک را افزایش دهند.

به عنوان مثال ، برای انتقال 1 میلیون سکه تابعیت معادل 1 میلیون یورو فقط 0.40 CTZ به عنوان هزینه معامله هزینه دارد و معاملات طی 10-15 دقیقه تأیید می شوند. در آینده ، سکه تابعیت ممکن است به عنوان پرداخت دیجیتال برای خدمات مهاجرت و شهروندی در چندین کشور پذیرفته شود.

بودجه اولیه

استارت آپ سکه Citizenship هنوز در مرحله اولیه توسعه است. این شرکت نوپا قصد دارد 1 میلیون یورو برای فعالیت های خود از طریق ICO پیش از آوریل امسال جمع آوری کند. فاز 1-ICO ، که در 19 اکتبر آغاز به کار می کند ، با هدف جمع آوری 10 میلیون یورو برای راه اندازی و اجرای صرافی سکه شهروندی خود برای تجارت ارزهای رمزنگاری و فیات است.

بودجه اجباری نیست زیرا کد منبع رایگان است و امیدوارم در آینده ، صنعت CBI / RBI / EB-5 سکه شهروندی را به عنوان ارز رمزپایه استاندارد صنعت توسعه و پیاده سازی کند.

نرم افزار رایگان

سکه شهروندی یک نرم افزار منبع باز رایگان است که برای مشاوران شهروندی ، نمایندگان ، دولت ها ، موسسات حقوقی و توسعه دهندگان املاک و مستغلات در صنعت CBI / RBI / EB-5 در دسترس است. مشاوران شهروندی ، توسعه دهندگان املاک و مستغلات ، موسسات حقوقی و حتی دولت ها ممکن است سکه تابعیت را به عنوان پرداخت استاندارد رمزنگاری صنعت در آینده انتخاب کنند..

سکه رایگان

به عنوان بخشی از تبلیغات اولیه ، ما 1000 سکه تابعیت را به صورت رایگان برای 50 اولین بار ارائه می دهیم. در مجموع 50،000 سکه شهروندی به صورت رایگان در بین مردم توزیع می شود. لطفا از طریق ما با ما تماس بگیرید سایت اینترنتی.

کاغذ سفید

لطفا ما را بارگیری کنید کاغذ سفید.

درباره سکه تابعیت

سکه تابعیت توسط Ajax Software LLC در بوداپست ، مجارستان ساخته شده است.

تصویر از طریق سکه شهروندی

انتشار بیانیه مطبوعاتی در این صفحه نباید توسط تاییدیه سکه ارزیابی شود. مشتریان باید قبل از سرمایه گذاری در هر شرکتی ، تحقیقات خود را انجام دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me