ممنوعیت تجارت بیت کوین کره جنوبی: فقط شایعات ، یا چیز دیگری؟

از چند هفته پیش چین پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و مبادلات ارز رمزنگاری شده را ممنوع کرد ، سرمایه گذاران رمزنگاری در سراسر جهان کمی پارانوئید بوده اند.

همه ما تعجب می کنیم: آیا ممنوعیت قانونی بعدی قو سیاه می تواند هر لحظه کاهش یابد؟ و اگر چنین است ، در چه ملتی?

به طور طبیعی ، از منظر سرمایه گذاری ، همه ما می توانیم در کشورهای کوچکتر که حجم خرید بیت کوین کمی دارند ممنوعیت معده داشته باشیم. مثلاً پرتغال را بگویید. ترس نگران کننده تر این است که کشوری که نتیجه بزرگی برای حجم جهانی BTC مانند کره جنوبی دارد ، مانند آنچه که در نظر گرفته شده است.

و این قطعاً یک ضربه ویرانگر برای بازار رمزنگاری خواهد بود ، زیرا کره جنوبی در هفته های اخیر نسبت خرید و فروش جهانی BTC نسبتاً بزرگ (نسبتاً بزرگتری به افزایش قیمت) کمک کرده است..

زمزمه ها زیاد شده و FUD (“ترس ، عدم اطمینان ، تردید”) گسترش می یابد. آیا کره جنوبی می تواند بعدی باشد?

امروز ، ما در مورد میزان نگرانی (یا نگرانی) نگرانی خود به شما نشان خواهیم داد.

ناظران کره جنوبی کارگروه نظارتی جدیدی را راه اندازی می کنند

همین چند روز پیش ، وقتی مدیران کره جنوبی ایجاد “کارگروه مقابله با ارز مجازی” را اعلام کردند ، بحث و گفتگوهای زیادی به راه افتاد.

همانطور که می توانید تصور کنید کلمه “coutnermeasure” دقیقاً اعتماد سرمایه گذاران کره جنوبی را ایجاد نکرد.

اما معلوم می شود که گروه عملیاتی حداقل طبق “چاپ خوب” از هر چیزی محافظت می کند. به ازای وزیر دارایی کره جنوبی:

“ما مقرراتی را برای حمایت از سرمایه گذاران وضع خواهیم کرد تا مقررات مبادله ارز مجازی.”

بنابراین اکنون باعث از دست دادن ذهن ما شده است.

معاملات با معاملات آتی بیت کوین اکنون در کشور ممنوع است

یکی دیگر از تحولات مهم مربوط به تنظیم کننده های کره جنوبی بود اعلام کرد معاملات آتی بیت کوین در کشور مجاز به خرید و فروش قانونی نیست.

حتی هنوز هم ، این حتی به طور مستقیم با “ممنوعیت بیت کوین” ارتباط ندارد ، زیرا معاملات آتی BTC در کل یک جانور متفاوت و سنتی تر است.


و حتی کمتر نگران کننده این واقعیت است که به نظر می رسد ممنوعیت آتی به جز موقتی باشد. کمیسیون خدمات مالی کشور (FSC) این ممنوعیت را صادر کرد: “اگر از کنترل خارج شود زیرا موضع خود را در مورد ارز رمزپایه نگرفته اند ، نگران باشید …

به عبارت دیگر ، در حالی که FSC هنوز به طور کلی تصمیم به ارزهای رمزنگاری شده دارد ، آنها می خواهند تاجران داخلی گزینه سنتی تر سرمایه گذاری برای معاملات آتی بیت کوین را که موجی از آن در هفته های آینده از طریق Nasdaq و گروه CME.

S. دولت کره ای در مورد مالیات رمزنگاری به جلو حرکت می کند

همچنین جلب توجه سرمایه گذاران رمزنگاری کره جنوبی این خبر است که سرویس مالیات ملی (NTS) این کشور در حال آغاز اقدامات برای اجرای مالیات بر درآمد ارزهای رمزپایه است..

اگرچه چنین مقررات قابل توجهی همیشه توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند ، در این مورد این مقررات خوب است ، به این معنی که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به عنوان “نور روز” نظارتی معرفی می کنند.

براساس NTS:

“ما مالیات بر ارزهای مجازی مانند بیت کوین را دنبال خواهیم کرد. از آنجا که ارز مجازی نوعی دارایی مانند املاک و مستغلات یا اوراق بهادار است ، باید بر اساس این اصل مالیات دریافت شود که … مالیات بر درآمد وجود دارد. “

ملت ممنوعیت ICO را معکوس می کند?

آخرین خبر فوری از کره جنوبی این است که مقامات در حال نزدیک شدن به تغییر ممنوعیت داخلی ICO هستند که چند هفته پیش وضع شده بود.

با این حال ، به طور قابل توجهی ، تنظیم کنندگان کره در حال بررسی هستند که فقط به سرمایه گذاران حرفه ای اجازه می دهد ICO ها را در کشور پیش رو تسهیل کنند:

“بیت کوین در فناوری و روش سرمایه گذاری پیچیده است. بنابراین با توجه به تخصص و ریسک و فناوری آن ، درست است که سرمایه گذاران حرفه ای ICO را انجام دهند ، نه شهروندان عادی که از فناوری و مشارکت آن مطلع نیستند. “

باید ببینیم که این پویایی چگونه انجام می شود.

به طور کلی: در حال حاضر اوضاع در کره جنوبی وخیم نیست

در رمزنگاری هرگز نمی دانید که چه اتفاقی می افتد ، اما به نظر می رسد شایعات در کره جنوبی به طور عمده به این دلیل رخ داده است که بسیاری از تحولات نظارتی اتفاق افتاده است. مردم در نگه داشتن یا درک مشکل دارند و سپس شایعات شروع به پخش می کنند.

در حال حاضر ، به نظر می رسد روشن نیست که منع گسترده رمزگذاری در کره جنوبی قریب الوقوع است.

در صورت وجود ، نهادهای نظارتی در حال تلاش برای دستیابی فعال به اکوسیستم رمزنگاری داخلی هستند تا بتوانند آن را مانند سایر دارایی ها وارد بازار کنند..

کشور کره

به نظر می رسد کره جنوبی در تلاش است تا رمزنگاری را حفظ کند ، نه اینکه پشت سر بگذارد – تصویر از طریق Cnet

“ترسناک ترین” اقدامی که آنها انجام می دهند این است که تلاش کنند تا بدانند کدام کاربران از چه تبادلاتی و چگونه استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، آنها سعی می کنند تجارت Bitcoin را مانند نام تنظیم کنندگان در انگلیس ، از نام خود خارج کنند.

این البته منعی ندارد. این فقط مرد مالیاتی است که خواهان کاهش خود است.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me