در سفر با سفر درآمد کسب کنید

Triffic یک برنامه جدید تلفن همراه است که از فناوری واقعیت افزوده ، GPS و بلاکچین بهره می برد. با افزایش این صنایع ، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. با اجازه دادن به شما در حرکت ، Triffic زندگی شما را رقم می زند.

به زبان ساده ، کاربران می توانند هنگام شرکت در شکارهای هیجان انگیز رفتگر ، یا منفعلانه هنگام انجام کارها ، در سفرهای کاری روزانه ، سفرهای سرگرم کننده و موارد دیگر به طور فعال توکن کسب کنند. شعار Triffic “تبدیل مایل به پول” است و ما منتظریم ببینیم که آیا آنها می توانند این کار را انجام دهند یا خیر.

تجربه سفر

برای تجسم تجربه Triffic ، به Pokemon GO فکر کنید ، اما کاربران به جای دویدن برای گرفتن Pokemon ، که هیچ هدف واقعی ندارد ، می بینند که چراغ های راهنما در اطراف آنها ظاهر می شوند. اگر کاربری موفق به ربودن چراغ راهنما شود ، پس از آن با نشان های GPS ، واحد پول محلی برنامه ، پاداش می گیرد. این نشانه های GPS با فیات قابل تعویض است.

پرداختن به بازی (به بیش از یک روش)

لازم به ذکر است که این چراغ های راهنما می توانند به کاربران در دستیابی بیش از رمزهای GPS کمک کنند. هدف این است که مشاغل از این فناوری برای اهداف بازاریابی استفاده کنند. بنابراین ، اگر چراغی خارج از فروشگاه بازی مورد علاقه خود با مارک فروشگاه در آن دیدید ، تعجب نکنید. اگر آن را گیر بیندازید ، ممکن است امتیازات وفاداری به فروشگاه را بدست آورید.

بنیانگذار جیمز مالاچ اخیراً یک پست ارسال کرده است نسخه ی نمایشی ویدئو نمایش آنلاین برنامه در زمان واقعی. با توجه به آنچه که تماشا کردیم ، چراغ های راهنما بسیار خوب طراحی شده اند و فناوری واقعیت افزوده صاف است و برای یک تجربه کاربری با کیفیت ارائه می شود. به نظر می رسد یک چراغ راهنمای واقعی در مقابل شما شناور است.

مدل کسب و کار

Triffic انگیزه های مختلفی را برای گیمرها ، مسافران و مشاغل فراهم می کند تا در اسرع وقت از این برنامه استفاده کنند. هرچه زودتر توکن های GPS به دست آورید ، بهتر است.

Triffic درآمد خود را از طریق تبلیغات ویدیویی مشاهده شده توسط کاربران به دست می آورد. برای اینکه واجد شرایط دریافت توکن GPS شوید ، یک کاربر باید “سوخت” در مخزن خود داشته باشد. تنها راه برای دریافت سوخت دیدن سریع یک تبلیغ ویدیویی 20-30 ثانیه ای است.

در پایان هر ماه ، Triffic 50٪ از درآمد خود را می گیرد ، توکن های GPS را در بازار آزاد خریداری می کند و سپس به دارندگان رمز با مقدار متناسب توکن هایی که در بازار دارند پاداش می دهد. به عنوان مثال ، اگر 10٪ از کل توکن های GPS را در اختیار داشته باشید ، 10٪ از پاداش های توزیع ماهانه را کسب خواهید کرد. می تواند سریع جمع شود!

راه های به دست آوردن نشانه های GPS

راه های اصلی برای به دست آوردن نشانه های GPS از طریق:

 • بازی ها و شکارهای Scavenger
 • توسعه دهندگان ، سازندگان بازی ها و مشاغل می توانند با بهره گیری از فناوری واقعیت افزوده Triffic و پایگاه کاربری خود ، داستان های داستانی ، شکارهای ناخوشایند و محیط های گیم پلی هیجان انگیز خود را ایجاد کنند..
 • گیمرها و کاربران معمولی می توانند در بازی ها و فعالیت های مختلف شرکت کنند تا رمزهای GPS و غیره کسب کنند.
 • امتیازات وفاداری
  • شرکت ها می توانند به راحتی کمپین هایی را برای امتیازات وفاداری ایجاد کنند. آنها می توانند شرایط خود را تعیین کنند ، علاوه بر اینکه کاربر نشانه های GPS را کسب می کند ، می گویند “2 بازی بخرید و 1 بازی رایگان دریافت کنید”.
  • بازاریابی تجاری
   • مشاغل می توانند درباره اینکه چگونه می خواهند از خدمات Triffic استفاده کنند خلاقیت به خرج دهند. به طور کلی ، آنها می توانند چراغ های مارک دار خود را در خارج از مکان خود مستقر کنند تا مشتریان جدید و فعلی را جذب کنند. کسب نشانه های GPS قبل از خرید یک قهوه می تواند روزی منجر به یک قهوه رایگان شود.
   • علاقه های شخصی
    • یکی از نمونه ها ، همانطور که در مقاله سفید آنها ذکر شده ، راه رفتن سگ است. یک کاربر Triffic ممکن است به شخصی احتیاج داشته باشد تا سگ خود را دور کند. کاربر Triffic می تواند اطلاعات مربوط به زمان مورد نیاز سگ خود ، اطلاعات مکان و پرداخت را ارسال کند. از آنجا ، آنها می توانند پیشنهادات ورودی را برای این کار بپذیرند. بقیه به صورت خودکار انجام می شود و تجربه کاربری آسان در هر دو طرف را ایجاد می کند. این ویژگی به عنوان پایین تر از نقشه راه آنها مشخص شده است ، اما هنوز هم یک ویژگی عالی برای آگاهی از آن است.
    • هودل نشانه های GPS شما

     نشانه های GPS از طریق تبادل غیرمتمرکز Ardor یا از طریق لیست های تبادل عمومی قابل تبادل است ، که این انتظار بین کاربران آن است.


     نشانه های GPS خود را Hodl کنید

     بیشتر اوقات ، لیست های مبادله یکی از مهمترین نکات مهم در بسیاری از پروژه های رمزنگاری هستند ، اما Ardor DEX هنوز هم یک روش قابل اعتماد برای تبدیل فیات است. همچنین ، همانطور که گفته شد ، کاربران می توانند از هم اکنون به دست آوردن نشانه های GPS بپردازند و سهم بازار را در اوایل شروع کنند.

     آماده آزمایش برنامه?

     در حال حاضر Triffic آزمایشکنندگان آلفا را می پذیرد که می توانند از هم اکنون علائم GPS را بدست آورند و ویژگیهای واقعیت افزوده ارائه شده را آزمایش کنند.

     این بدان معناست که شما می توانید کاوش در مناطق و گرفتن چراغ راهنما را شروع کنید ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید. واضح است که تمرکز آنها بر توسعه محصول و تجربه کاربر است ، به دنبال بازخورد سازنده و صادقانه هستند.

     آنها اخیراً یک بخش ثبت نام را به صراحت برای آزمایش کنندگان برنامه در صفحه خود بارگذاری کرده اند.

     ثبت نام ساده است. می توانید آن را بررسی کنید اینجا.

     از نحوه کارکرد برنامه برای شما با ما در میان بگذارید زیرا ما همچنین شنیده ایم که از کاربران فعال شنیده ایم.

     تصویر ویژه از طریق Triffic

     انتشار بیانیه مطبوعاتی در این صفحه نباید توسط تاییدیه سکه ارزیابی شود. مشتریان باید قبل از سرمایه گذاری در هر شرکتی ، تحقیقات خود را انجام دهند.

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me