احتمال افزایش ارزهای رمزپایه ملی

اگر نمی توانید آنها را شکست دهید ، به آنها بپیوندید. به نظر می رسد که این گفته قدیمی خلاصه حالات موجود در تعدادی از وزارتخانه های خزانه داری ملی است زیرا آنها در مورد چگونگی پرداختن به رشد خارق العاده ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان فکر می کنند.

در ماه های اخیر دو چیز در مورد ارزهای رمزپایه آشکار شده است: اکنون آنها یکی از حوزه های مالی جهانی هستند و تنظیم آنها برای هر دولتی کار بسیار سختی است. برای اینکه صاحبان قدرت بتوانند هر نوع کنترلی بر این پدیده داشته باشند ، باید از ابتدا شروع کنند و خودشان را ایجاد کنند.

دلایل آنها برای این کار را می توان به بهترین وجه در یک کلمه خلاصه کرد: مالیات. هیچ چیزی باعث نمی شود که دولت ها آنقدر کار کنند که فکر کنند در بازارها سخت می گیرند.

روسیه چشم به “روبل رمزنگاری” می زند

دیدن اینکه آنها شروع به کار می کنند خیلی تعجب آور نیست. این هفته اخباری را درباره روسیه به ارمغان آورده است در حال آماده سازی برای راه اندازی ‘CryptoRuble’ در آینده بسیار نزدیک وزیر ارتباطات ، نیکولای نیکیفوروف اعلامیه را اعلام کرد و تا حدودی صریح اضافه کرد: “من با اطمینان اعلام می کنم که CryptoRuble را به یک دلیل ساده اجرا می کنیم: اگر این کار را نکنیم ، پس از دو ماه همسایگان ما در EurAsEC این کار را خواهند کرد.”

وی همچنین ممکن است اشاره کرده باشد ، در حالی که سرمایه گذاران هر زمان که بخواهند CryptoRubles خود را با روبل واقعی مبادله کنند ، اگر نتوانند توضیح دهند که دارایی های دیجیتالی آنها از کجا تأمین می شود ، باید 13٪ مالیات پرداخت کنند..

با توجه به این واقعیت که اقتصاد روسیه تحت فشار تحریم های ایالات متحده پس از تصرف منطقه کریمه از اوکراین در سال 2014 هنوز در تلاش است ، حرکت دولت پوتین به حوزه ارزهای رمزنگاری شده منطقی است. آخرین چیزی که کرملین به آن احتیاج دارد این است که تجارت رمزنگاری خارج از کنترل آن رونق بگیرد. آیا CryptoRuble موفقیتی را به اثبات می رساند اما باید منتظر ماند.

و این فقط روس ها نیستند. کشورهای دیگر نیز در حال راه اندازی ارزهای رمزنگاری شده خود هستند. در ماه سپتامبر اعلام شد که ژاپن در حال ارزیابی این ایده در قالب به اصطلاح “J-Coin” است ، البته به دلایل کمی متفاوت و در مقیاس زمانی آرامتر. در کمال تعجب برای چنین کشوری باهوش فناوری ، ژاپنی ها تا حد زیادی پول نقد در می آورند و هنوز هم 70٪ از معاملات به این روش انجام می شود. این امر منجر به هزینه های بالای اداری و بانکی و بله ، از دست رفتن درآمد مالیاتی می شود. ژاپنی ها با این حال عجله نمی کنند ، زیرا به طور آزمایشی همزمان با بازی های المپیک 2020 توکیو برنامه ریزی شده است.

دولت های دیگر به Fray بپیوندند

ارز رمزنگاری شده ملی آبخازیاشاید مناسب ترین شرایط برای ارز رمزنگاری شده ملی ، کشوری باشد که مغز ما را در پشت Ethereum قرار دهد و همچنین یکی از جوامع پرماجرا و از لحاظ تکنولوژیک روی زمین باشد: استونی. اگر پیشگامان اینترنتی هستید که شما بعد از آن هستید ، این کشور کوچک بالتیک مکانی برای رفتن است – وقتی صحبت از خدمات وب و نوآوری در وب می شود ، این کشور تقریباً از همه در جهان جلوتر است. برنامه ارز رمزنگاری شده ملی آنها به صورت “estcoin” به خوبی در حال انجام است و با دانش فنی که در اختیار دارند ، شما در برابر موفقیت آن شرط نمی بندید.

در همین حال ، در دبی پایین آنها در حال پریدن روی باند ارز رمزنگاری شده نیز هستند. دولت خلیج فارس اعلام کرد که در حال توسعه “emCash” در اوایل ماه جاری است با بیانیه های رسمی تأکید بر چگونگی “بهبود سهولت تجارت و کیفیت زندگی”. این به دنبال اخباری است که دبی می خواهد به “اولین شهر بلاک چین” تبدیل شود ‘- جاه طلبی ای که بر پتانسیل گسترده فناوری موجود در پشت ارزهای رمزپایه تأکید می کند. لازم به یادآوری است که بلاکچین عامل اصلی در پشت صحنه این سرمایه گذاری های رمزنگاری ملی است. این فناوری قرار است همه چیز را تغییر دهد.

توقف نهایی در تور جهانی ارزهای رمزنگاری شده ملی ممکن است ابتدا به Google مراجعه کند ، زیرا شما از این سوال تعجب می کنید که واقعاً آبخازیا در کجای زمین قرار دارد. این کشور فقط توسط روسیه و تعداد انگشت شماری از کشورها به عنوان یک کشور شناخته شده است و قسمت غربی جمهوری جورجیا را تشکیل می دهد. در حدود 240،000 نفر جمعیت آن به نسبت حاشیه شهر هاكنی در لندن كمتر است.


با این وجود ، با وجود این محدودیت ها ، آبخازیا شاید بیشترین باشد بلند پروازانه از همه ارزهای رمزنگاری شده ملی طرح ها ظاهراً “سکه جمهوری آبخازیا” در چند سال آینده به عنوان جایگزینی برای “پول عادی” در آینده در نظر گرفته شده است. مطمئناً نمی توانید آن آبخازی ها را به عدم جاه طلبی متهم کنید ، حتی اگر از رسمیت رسمی برخوردار نباشند.

هیچ کشوری باقی نمانده است

تعجب آور نیست که ببینیم دولت ها از قدرت و پتانسیل ارزهای رمزپایه بیدار شده اند و سرزنش آنها برای خواستن یک تکه شیرینی سخت است. در ماه اوت ، ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه به 150 میلیارد دلار رسیده است و هنوز هیچ نشانه ای از کندی نشان نمی دهد. این مهمانی است که دیر شدن در آن هزینه نمی کند.

اینکه این ارزهای رمزپایه ملی موفقیت Bitcoin را تکرار می کنند ، گوشه و کنار بازار خود را پیدا می کنند یا به طور کلی خراب می شوند یا سوزانده می شوند ، حدس کسی است. چیزی که جای تردید نیست این است که سایر کشورها مراقب نحوه CryptoRuble ، estcoin و سایر کشورها هستند زیرا به فکر رمزنگاری های خود هستند. چه کسی می داند ، قبل از مدت طولانی شاید همه ما بتوانیم آبخازیا را بر روی نقشه نشان دهیم.

تصاویر از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map