خرید بیت کوین به صورت ناشناس – راهنمای کامل مبتدیان

بیت کوین انقلابی در ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز ایجاد کرده است ، و گرچه حاوی برخی از جنبه های حریم خصوصی است ، اما مطمئنا سکه حریم خصوصی ناشناس مانند Monero یا Zcash نیست.

اما ممکن است در هنگام خرید بیت کوین ناشناس بمانید ، و این مقاله دقیقاً به شما می گوید که چطور این کار را انجام دهید. دلایل زیادی وجود دارد که می خواهید هنگام خرید بیت کوین ناشناس بمانید.

برخی از آنها مطمئن نیستند که شرورانه هستند ، اما برای برخی از آنها مسئله حفظ حریم خصوصی آنها در جهانی است که به طور فزاینده ای تحت نظارت و کاملاً شفاف است. برخی از ارزهای رمزپایه در هنگام ناشناس ماندن بهتر از دیگران هستند ، اما از آنجا که بیت کوین رایج ترین ارز رمزنگاری شده است ، دلایل خوبی برای همراهی با پدربزرگ ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز وجود دارد و در عین حال باعث افزایش حریم خصوصی شما می شود..

در مورد بیت کوین از برخی جنبه ها مردم فریب خورده اند ، زیرا به آنها گفته شده است که استفاده از آن حریم خصوصی را حفظ می کند ، اما این دیگر صحت ندارد. در بیشتر موارد بیت کوین از طریق صرافی های آنلاین خریداری می شود ، فروخته و معامله می شود که خود متمرکز هستند و در برخی موارد نیز تنظیم می شوند.

این مبادلات معمولاً به نام ، آدرس ایمیل ، آدرس فیزیکی و حتی کپی اسناد شناسایی شما احتیاج دارند. با در دست داشتن این همه ، حریم خصوصی شما از بین رفته است. این صرافی سوابق کاملی درمورد شما و معاملات بیت کوین شما دارد و در صورت تمایل به انجام این کار ، می توانند هر زمان بخواهند این اطلاعات را به دولت تحویل دهند. حتی می تواند برای اهداف بازاریابی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

اگر این موردی است که ترجیح می دهید از آن اجتناب کنید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بیاموزید که چگونه Bitcoin را به صورت ناشناس بخرید و از رهگیری یا هدف قرار گرفتن خودداری کنید.

آنها می گویند Cash پادشاه است

نه تنها پول نقد پادشاه است ، بلکه واقعاً ناشناس است. هیچ ردیابی از پول نقد فیزیکی وجود ندارد ، که اگر بخواهید در هنگام خرید کالا و خدمات ناشناس بمانید ، آن را کامل می کند. و این مربوط به خرید بیت کوین نیز هست. اگر می خواهید خریدهای بیت کوین شما کاملاً ناشناس باقی بماند ، به راحتی با پول نقد این کار را انجام دهید.

پول نقد در واقع ساده ترین روش برای خرید ناشناس Bitcoin است. اگر شخصی را که بیت کوین می فروشد سراغ ندارید ، این هم مشکلی نیست ، زیرا بازارهای همتا به همتا وجود دارد که می توانید با فروشندگان بیت کوین که خوشحال هستند پول نقد می پذیرند معامله کنید. این بازارهای P2P چیست؟ در اینجا دو گزینه برتر وجود دارد:

LocalBitcoins

LocalBitcoins یک بازار همتا به همتا است که خریداران و فروشندگان بیت کوین را دور هم جمع می کند. علاوه بر داشتن یک بازار آنلاین ، که به برخی از اطلاعات شخصی نیز نیاز دارد ، زیرا LocalBitcoins خدمات خرید را برای خریدها فراهم می کند ، همچنین می توانید جلسات حضوری با فروشندگان را تنظیم کنید.

فروشنده مورد اعتماد در بیت کوین محلی


نمایه فروشنده معتبر در LocalBitcoins منبع: LocalBitcoins.net

در این حالت شما پول نقد سرد را تحویل می دهید و فروشنده بیت کوین را به حساب شما منتقل می کند. بنابراین ، تنها افرادی که در مورد معامله اطلاعاتی دارند شما و فروشنده هستید و آنها هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را ندارند تا در آینده با کسی به اشتراک بگذارند.

کویناما

کویناما یکی از قدیمی ترین بازارهای نظیر به نظیر است ، اما با LocalBitcoins در این تفاوت که شما بیت کوین را مستقیماً از Coinmama خریداری می کنید متفاوت است. این بدان معناست که شما نمی توانید مستقیماً با آنها ملاقات کنید ، اما می توانید از طریق Western Union برای خرید بیت کوین (و Ethereum) انتقال نقدی انجام دهید.

ثبت Coinmama

ثبت نام در Coinmama بسیار ساده است. منبع: coinmama.com

یا می توانید کارت اعتباری پیش پرداخت را با استفاده از پول نقد خریداری کنید و سپس از آن کارت پیش پرداخت برای تکمیل خرید بیت کوین خود از طریق Coinmama استفاده کنید. در هر صورت ، شما ناشناس می مانید ، این هدف است.

بیت کوین خود را از دستگاه خودپرداز تهیه کنید

خودپرداز BitCoin

تصویر از طریق youtube.com

شاید از آن آگاهی نداشته باشید ، اما چیزی به عنوان خودپرداز بیت کوین وجود دارد. درست مثل هر دستگاه خودپرداز دیگر ، هیچ اطلاعات شناسایی شخصی مورد نیاز برای استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین وجود ندارد. شما به راحتی پول نقد واریز می کنید و در ازای آن بیت کوین دریافت می کنید. به آسانی می توان آدرس بیت کوین خود را به خودپرداز گفت و اینکه چه مقدار مایل به خرید بیت کوین هستید.

و اگر آدرس دستی ندارید ، خودپرداز یک کیف پول کاغذی با آدرس به شما می دهد که بعداً می توانید برای انتقال آن به کیف پول مورد نظر خود استفاده کنید. نیاز به یافتن خودپرداز بیت کوین دارید? این نقشه کمک خواهد کرد – در حال حاضر 2،640 دستگاه خودپرداز بیت کوین در 65 کشور ذکر شده است.

گزینه های دیگر

تأکید می کنم که برخی از شما که این را می خوانید ممکن است به یک دلیل یا دلیل دیگر نتوانید از LocalBitcoins ، Coinmama یا دستگاه خودپرداز Bitcoin استفاده کنید. اگر این توصیف شما باشد ، هنوز چند گزینه وجود دارد که می توانید هنگام خرید بیت کوین حداقل تا حدی ناشناس بمانید.

هنوز نیازی به ارائه اطلاعات شخصی یا شناسه ندارید ، اما برای استفاده از این خدمات به شماره تلفن احتیاج دارید.

دیوار سکه ها

اگر مقیم ایالات متحده هستید می توانید استفاده کنید دیوار سکه ها برای خرید بیت کوین با پول نقد. این یک بازار نظیر به نظیر است ، اما عملکرد آنها کمی متفاوت است. تمام سکه ها توسط آنها محفوظ است. پرداخت ها فقط از طریق ودیعه بانکی به صورت نقدی قابل انجام است.

دنیای سکه ها بیت کوین بخرید

منبع: Worldofcoins.com

هنگامی که Wall of Coins سپرده بانکی را تأیید کرد ، Bitcoin را به آدرس کیف پول شما منتشر می کند. Wall of Coins خریدهای بیت کوین را در حدود 5 دلار امکان پذیر می کند. Wall of Coins در حال کار برای دسترسی به خارج از ایالات متحده است ، و وب سایت خود قبلاً از زبان های چینی ، پرتغالی ، کانتونی ، روسی و اسپانیایی پشتیبانی می کند.

BitQuick

آرم Bitquick

تصویر از طریق bitquick.co

BitQuick به روشی مشابه Wall of Coins که در بالا به آن اشاره شد ، عمل می کند ، به عنوان واسطه ای در معامله عمل می کند و پس از سپرده گذاری ، بیت کوین را به خریدار و پول نقد را به فروشنده می دهد. اگر می توانید از Wall of Coins استفاده کنید ، ترجیح داده می شود ، زیرا BitQuick حداقل خرید کمی بیش از 20 دلار دارد و همچنین دارای 2٪ هزینه خدمات و 0.001 معدن BTC است..

علاوه بر این ، شما محدود به 400 دلار خرید روزانه از BitQuick هستید ، مگر اینکه یک شناسه در آن بارگذاری کنید. که البته ناشناس بودن شما را نفی می کند.

در نتیجه

همانطور که از موارد بالا مشاهده می کنید ، چندین گزینه برای خرید بی نام Bitcoin وجود دارد. اگر مجبور شدم آنها را از بهترین به بدترین رتبه بندی کنم ، احتمالاً می گویم که خودپرداز Bitcoin بهترین انتخاب شما است و به دنبال آن LocalBitcoins ، سپس Coinmama (گران تر). Wall of Coins انتخاب بعدی من خواهد بود و به دنبال آن BitQuick (دوباره گران تر).

آیا این بدان معناست که هیچ کس نمی تواند کاری را که شما با بیت کوین خود انجام می دهید پیگیری کند؟ متاسفانه خیر.

با توجه به اینکه بلاکچین دفتر عمومی تغییرناپذیری است ، هرکسی می تواند آن را تجزیه و تحلیل کرده و پرداخت ها را ردیابی کند. در واقع ، این همان کاری است که شرکت هایی مانند Chainalysis و Bitfury اکنون با استفاده از الگوریتم های خوشه بندی نوآورانه و ممیزی های بلاکچین برای گرفتن کلاهبرداران انجام می دهند.

با این حال ، اگر قصد انجام کار غیرقانونی را ندارید و صرفاً می خواهید از آزار و اذیت خود محافظت کنید ، هر یک از روش های فوق باید جعبه های حریم خصوصی شما را علامت گذاری کند.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map