بررسی کیف پول اتمی: جدیدترین دستگاه ذخیره سازی چند ارز

کیف پول اتمی آخرین کیف پول شخص ثالث است که به تازگی به عنوان یک راه حل ارز رمزنگاری همه در یک دستگاه راه اندازی شده است.

این کیف پول در بسیاری از انجمن های آنلاین مورد تبلیغ قرار می گیرد و دارای ویژگی های متعددی است که شامل امنیت ، عدم تمرکز ، ناشناس ماندن ، پشتیبانی از چند ارز ، مبادله اتمی ، مبادلات داخل کیف پول و موارد دیگر است. همچنین از سکه های متعدد با چندین دستگاه پشتیبانی می شود.

با این حال ، آیا واقعاً می توان به این کیف پول اعتماد رمزپایه شما را داشت?

در این بررسی کیف پول اتمی نگاهی عمیق به این پیشنهاد از جمله فناوری ، ایمنی و عملکرد می اندازم. من همچنین به شما در مورد چگونگی استفاده بهینه از کیف پول و چگونگی ذخیره ایمن سکه های خود ، نکات برتر را به شما می دهم.

بررسی اجمالی کیف پول اتمی

کیف پول اتمی به عنوان یک کیف پول جهانی چند ارز ایجاد شده است تا به شما کمک کند بیش از 300 ارز رمزپایه را ذخیره کرده و مدیریت کنید ، و بیشتر به آن اضافه می شود. آن زمان که دیگر برای هر سکه دیگری که می خواستید در دست بگیرید یا بخرید ، به یک کیف پول متفاوت نیاز داشتید ، گذشته است.

کیف پول اتمی فراتر از ذخیره سازی است. علاوه بر اینکه کیف پول است ، مبادله شما نیز می باشد ، امکان مبادله اتمی را فراهم می کند و کاملاً با Shapeshift و Changelly یکپارچه شده است تا سکه هایی را که هنوز از مبادله اتمی پشتیبانی نمی کنند ، مبادله کنید. حتی می توانید از کارت بانکی برای خرید بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Ripple درست از داخل کیف پول استفاده کنید.

ایمنی کیف پول اتمی

با این فرض که شما از دستورالعمل های امنیتی استفاده از کیف پول پیروی می کنید ، کیف پول اتمی 100٪ ایمن ایجاد شده است. از آنجا که این یک کیف پول منبع باز است ، می توانید خود کد را بررسی کنید تا مطمئن شوید از اشکالات یا سایر آسیب پذیری ها در امان است. اگر با کد راحت نیستید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که جامعه کاربری کد را برای اطمینان از پاک بودن و بدون هیچ گونه حفره امنیتی بررسی کرده است.

هرگونه اطلاعات حیاتی فقط به صورت محلی در دستگاه خود شما ذخیره می شود. با این اوصاف ، باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه شخصی شما از بدافزار و ویروس عاری است و از طریق شبکه Wi-Fi ناامن به اینترنت متصل نیست. اتصال به اینترنت همیشه در مورد ارزهای رمزنگاری شده مقداری خطر ایجاد می کند ، اما هنگام استفاده از اتصال ایمن بسیار ایمن تر هستید.

امنیت کیف پول اتمی

رمزگذاری قوی رمزعبور در کیف پول اتمی

روش دیگر برای مدیریت این خطر جفت سازی کیف پول اتمی با یک کیف پول سخت افزاری برای ایجاد یک لایه امنیتی فیزیکی است. این لایه امنیتی امنیتی تضمین می کند که حتی در صورت دسترسی از راه دور کیف پول به شما ، یک هکر نمی تواند معامله ای را بدون دسترسی فیزیکی به کیف پول سخت افزاری انجام دهد. متأسفانه پشتیبانی از جفت شدن کیف پول سخت افزاری هنوز کاربردی نیست ، اما تیم کیف پول اتمی این قابلیت را دارد دارم روش کار می کنم.


امنیت نیز نگرانی شماست. همیشه عبارت پشتیبان خود را ایمن و مطمئن نگه دارید. اگر کسی عبارت پشتیبان شما را دریافت کند ، می تواند کیف پول شما را دوباره بسازد و وجوه شما را بدزدد. ایمن و محرمانه نگه داشتن عبارت پشتیبان خود به همان اندازه ایمن و محرمانه نگه داشتن رمز ورود مهم است.

بسیاری از افراد به طور فیزیکی این عبارت را روی یک کاغذ می نویسند و سپس آن کاغذ را در جایی امن مانند صندوق امانات بانک یا گاوصندوق فیزیکی ذخیره می کنند. برای داشتن امنیت کامل توصیه می شود حداقل سه نسخه از آن را تهیه کنید و هر یک را در مکانی امن و جداگانه ذخیره کنید. این تضمین می کند اگر اتفاق غیر منتظره ای برای رایانه شما رخ دهد ، می توانید کیف پول خود را بازیابی کنید.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

کیف پول اتمی در حال حاضر از بیش از 300 ارز رمزنگاری شده و تقریباً از تمام 500 توکن سازگار با ERC-20 پشتیبانی می کند. شما می توانید BTC ، ETH ، LTC ، XRP ، BNB ، TRX ، BCH ، XMR ، DASH ، ZEC ، XLM ، DOGE و بسیاری دیگر را ذخیره و مدیریت کنید. لیست کاملی از سکه های پشتیبانی شده را می توانید در آنها مشاهده کنید دارایی های پشتیبانی شده صفحه.

دارایی های کیف پول اتمی

برخی از دارایی های بیشمار موجود در کیف پول اتمی

البته ، اگرچه ممکن است طیف گسترده ای از سکه ها را بدون کیف پول ذخیره کنید ، اما ممکن است عملکرد آنها مانند برخی از کیف پول های اصلی ارزهای رمزپایه خاص نباشد. به عنوان مثال ، اگر سکه دارای یک پروتکل Staking خاص باشد یا سکه دارای یک مکانیسم معاملاتی منحصر به فرد باشد.

دو مورد از مهمترین این موارد ، کیف پول های PIVX و توانایی آنها در بدست آوردن پاداش های سهام برای نگه داشتن سکه ها است. به همین ترتیب ، کیف پول هسته ZCash تاکنون تنها کیف پول است که قابلیت ارسال تراکنش های محافظت شده را دارد.

دستگاه های پشتیبانی شده

چیزی که به نظر من کاملاً چشمگیر بود پشتیبانی از کیف پول Atomic بود. به عنوان مثال ، آنها در نسخه دسک تاپ در تعدادی از سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز ، MacOS ، اوبونتو ، دبیان و فدورا موجود هستند.

اگر می خواهید کیف پول دسک تاپ را بارگیری کنید ، می خواهید مطمئن شوید که آخرین نسخه را بارگیری می کنید. همچنین ، برای امنیت بیشتر می توانید مجموع هش نسخه ای را که می خواهید بارگیری کنید بررسی کنید.

بررسی مقدار هش یک کیف پول راهی برای اطمینان از اینکه کیف پول مورد نظر برای بارگیری رمزگذاری شده توسط توسعه دهندگان کیف پول امضا شده است و توسط هیچ بازیگر مخربی به خطر نیفتاده است. در واقع این “بهترین روش” کیف پول است که باید با کیف پول های دیگر نیز عادت کنید.

کیف پول موبایل

کیف پول Atomic همچنین در دستگاه های تلفن همراه از جمله iOS و Android پشتیبانی می شود و از فروشگاه های مربوطه برای بارگیری در دسترس است. این برای آن دسته از کاربرانی که مایل به معامله با کیف پول خود هستند در حین سفر مفید است.

من نگاهی به بررسی های موجود در فروشگاه Google Play انداختم و به نظر می رسد بازخورد آنها بسیار مثبت است. بیشتر کاربران از رابط کاربری و پشتیبانی از قابلیت / سکه تعریف می کردند.

فروشگاه Google Play کیف پول اتمی

رتبه بندی برنامه ها در فروشگاه Google Play

برخی پیشنهادات در مورد مناطق بالقوه برای بهبود وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از افراد اظهار داشتند که سفارشی سازی سفارش در کیف پول محدود است. آنچه به نظر من واقعاً دلگرم کننده بود این بود که تیم کیف پول اتمی سریعاً به این سeriesالات پاسخ می داد حتی اگر بیشتر از همه از آنها تمجید نمی کرد.

ویژگی های کیف پول

به عنوان یک ایجاد اخیر ، کیف پول اتمی توانسته است به روزترین نوآوری در بلاکچین و همچنین ویژگیهای کاربر محور را که مدیریت و ذخیره ارز رمزنگاری شده شما را آسان می کند ، در خود جای دهد..

تیم کیف پول اتمی تمام مواردی را که کاربران از تجربه کیف پول خود از دست داده اند ، مورد توجه قرار داده و از آن به عنوان طرحی برای مجموعه ویژگی های کیف پول اتمی استفاده کردند..

برخی از ویژگی هایی که برای ایجاد بهترین کیف پول موجود در کیف پول اتمی به آن افزوده شده است:

مبادله اتمی

این جایی است که کیف پول نام خود را گرفت و با توسعه اکوسیستم اتم اتمی یک تغییر بزرگ بازی برای رمزنگاری خواهد شد. آنها غیرمتمرکز هستند و برای تسهیل معامله به یک طرف مقابل بزرگ احتیاج ندارند.

مبادله اتمی به صورت متقابل کار می کند و به طور کامل از هرگونه خطر شخص ثالث از شخصی که با او معامله می کنید جلوگیری می کند. علاوه بر این ، با توجه به اینکه این کارها در زنجیره ای کار می کنند ، هزینه ها به طور چشمگیری کاهش می یابد. ابتدا نیازی به خرید / فروش توکن در صرافی که نتیجه آن را کاهش دهد نیست.

در حال حاضر کیف پول اتمی فقط از مبادله اتمی BTC ، LTC و QTUM پشتیبانی می کند ، اما تیم در حال کار روی یکپارچه سازی سکه های اضافی برای مبادله اتمی است.

تعویض داخلی

از آنجا که مبادله اتمی هنوز گسترده نیست ، و کیف پول اتمی می خواهد راه حلی برای همه نیازهای کاربر باشد ، مبادلات فوری از قبل در کیف پول ادغام شده اند. کاربران می توانند به هر دو تغییر Changeely و ShapeShift دسترسی داشته باشند تا ارزهای رمزپایه را با نرخ عادلانه به سرعت و به راحتی مبادله کنند.

ترکیبی از Changelly و ShapeShift امکان مبادله بیش از 100 ارز رمزنگاری شده مختلف رابط کاربری کیف پول را فراهم می کند..

خرید بیت کوین با کارت

خرید بیت کوین با کارت اعتباری

علاوه بر این ، با توجه به اینکه این مبادلات فوری رمزگذاری فوری هستند ، می توانید سکه هایی با EUR و USD را درست در کیف پول خریداری کنید. همچنین می توانید از درگاه کارت اعتباری Changelly و Shapeshift برای تأمین اعتبار حساب خود با هر ارز فیات واقعاً استفاده کنید. این از طریق تاجر پردازش کارت Simplex انجام می شود.

این قابلیت فیات چیزی است که در واقع کیف پول اتمی را از برخی رقبا جدا می کند. برای خرید سکه های خود و سپس ارسال آنها به کیف پول خود ، نیازی به استفاده از مبادله بزرگ ارز رمزنگاری شده نیست. لحظه ای که این نشانه ها را خریداری کرده اید در کیف پول شما قرار می گیرند.

رابط کاربری

درست مانند کیف پول Exodus که در اواخر سال 2016 به دلیل رابط کاربری زیبا مورد بازبینی قرار گرفت ، کیف پول اتمی نیز به همان رابط کاربری زیبا و کاربرپسند خود علاقه مند می شود.

پیمایش روی کیف پول رومیزی در سمت چپ است و به راحتی می توانید بین عملکردهای متعدد حرکت کنید. همچنین مجموعه ای از گزینه های خاص سفارشی سازی وجود دارد که در تنظیمات در اختیار دارید.

مورد دیگری که استفاده از آن بسیار ساده یافتم ویژگی airdrop آنها بود. این به شما امکان می دهد در هر قطره هوایی یا نعمت های آینده که مربوط به نشانه خاصی است که اضافه کرده اید ، شرکت کنید. این می تواند خطری را که ممکن است بسیاری از کاربران هنگام ادعای قطره های هوا از دیگر شیرهای آنلاین و غیره با آن مواجه شوند کاهش دهد.

تیم & شرکا

در واقع مجموعه ای چشمگیر از اعضای تیم هستند که پشت کیف پول هستند. اینها شامل مواردی مانند کنستانتین گلادیچ که بنیانگذار و مدیر عامل Changelly.com است. این یک مبادله ارز رمزنگاری شده فوری است که در کیف پول اتمی نیز ادغام شده است. کنستانتین دکترای علوم داده دارد و 10 سال سابقه فناوری اطلاعات دارد.

آنها همچنین چارلی شرم را دارند که در فضای ارزهای رمزنگاری به عنوان یکی از اولین طرفداران بیت کوین شناخته شده است. وی بنیانگذار BitInstant بود و یکی از اعضای بنیانگذار بنیاد بیت کوین بود.

اعضای تیم کیف پول اتمی

از چپ: کنستانتین گلادیچ ، سایمون دیکسون و چارلی شرم

آخر اینکه ، شما دارید سایمون دیکسون چه کسی مدیر عامل پلت فرم سرمایه گذاری آنلاین BnkToTheFuture.com است. این یک شرکت VC است که بیش از 400 میلیون دلار در شرکت های FinTech در سراسر جهان از جمله Bitstamp ، BitPay و Kraken سرمایه گذاری کرده است. آنها همچنین در ShapeShift سرمایه گذاری می کنند که یکی از ادغام های فوری مبادله رمزنگاری روی کیف پول اتمی است..

متأسفانه ، من نتوانستم اطلاعات زیادی درباره نقش هایی که این افراد در کیف پول اتمی ایفا می کنند ، پیدا کنم. همچنین به احتمال زیاد تعداد دیگری از اعضای تیم در Atomic وجود دارد اما من نمی توانم اطلاعات بیشتری در مورد اعضای دیگر تیم پیدا کنم.

علامت کیف پول اتمی

برای من تعجب آور نبود که ببینم کیف پول اتمی در حال تکمیل فروش توکن جمعیت است. آنها توکن بومی خود را می فروشند که سکه کیف پول اتمی (AWC) نامیده می شود. این یک رمز ERC20 است که مبتنی بر Ethereum Mainnet است و برای موارد زیر استفاده می شود:

  • مبادله اتمی و لیست دارایی های جدید
  • ویژگی های برجسته و رابط کاربری
  • برای افزایش رتبه مبادله اتمی

از نظر مشخصات فروش توکن ، اکنون فقط برای فروش خصوصی باز است. آنها توکن های 50 میلیون AWC را در این فروش خصوصی توزیع می کنند. پس از آن با توزیع 15m AWC پس از آن جمعیت به دنبال خواهد آمد. هنوز اطلاعیه ای درباره زمان وقوع این امر اعلام نشده است.

سکه کیف پول اتمی

تصویر از طریق پیجر کیف پول اتمی

اگر به رمز AWC علاقه مند بودید و علاقه خاصی به خرید آنها در طول ICO نداشتید ، می توانید به راحتی از طریق روش های دیگر این رمز را بدست آورید. این شامل برنامه های airdrop و bounty پروژه است.

airdrop برای کسانی که در اکوسیستم تازه وارد هستند و از علاقه مندان به بلاک چین هستند ، باز است. تیم کیف پول اتمی 2 میلیون AWC را به بیش از 40،000 شرکت کننده توزیع خواهد کرد. اگر می خواهید در airdrop شرکت کنید باید کیف پول را بارگیری کنید ، مقداری وجه را به آن منتقل کرده و آدرس ایمیل خود را در فرم درخواست تحویل دهید. پس از پایان فروش جمعیت ، این موارد در airdrop توزیع می شوند.

برنامه فضل توزیع 3 میلیون توکن AWC دیگر را مشاهده خواهید کرد که برای افرادی که تعدادی از کارهایی را که به انجمن کیف پول اتمی کمک می کنند انجام می دهند ، توزیع می شود. این موارد شامل مواردی مانند شکار اشکال ، تولید محتوا ، تبلیغ اجتماعی و ترجمه است.

اشکال در کیف پول اتمی

هیچ چیز کامل نیست و برخی از موارد را نمی توان در مورد کیف پول اتمی دوست نداشت ، اگرچه انصافاً باید گفت که برخی از آنها تقریباً برای هر کیف پول صادق است و توسط تیم کیف پول اتمی روی برخی از آنها به طور فعال کار می شود. بنابراین ، آنچه در مورد کیف پول اتمی مورد پسند نیست?

1. کاربر کاملاً مسئول امنیت است (برای همه کیف پول ها صادق است).

2. ادغام کیف پول سخت افزار هنوز در انتظار است.

3. تعداد بسیار محدودی از سکه ها از مبادله اتمی پشتیبانی می کنند

بعدی برای کیف پول اتمی

توسعه کیف پول اتمی با سرعت بالایی ادامه دارد. آنها به تازگی نسخه های موبایل کیف پول را منتشر کرده اند و همچنین در حال توسعه یک توسعه دهنده مرورگر برای بهبود تجربه دسک تاپ است. پشتیبانی کیف پول سخت افزاری همچنین برای Ledger ، Trezor و KeepKey در راه است. و برنامه هایی برای افزودن بیش از 20 ارز رمزپایه جدید وجود دارد.

در جبهه مبادلات ، تیم به طور فعال در حال کار بر روی ادغام میز معاملاتی برای مبادلات عمده و همچنین افزایش تعداد سکه های پشتیبانی از مبادله اتمی است. آنها قصد دارند پشتیبانی خود را برای فروش رمزنگاری و برداشتن فیات به بانک شما اضافه کنند و همچنین برنامه هایی دارند که می توانند ویژگی های PoS مانند Decred ، Cardano و Tezos را اضافه کنند..

نتیجه

کیف پول اتمی اگرچه بی نقص نیست ، اما در حال پیشبرد آینده ارزهای رمزپایه و مبادلات ارز است. اگرچه ارائه فقط سه ارز برای مبادله اتمی برای برخی ناامیدکننده است ، اما در واقع جهش نسبت به 12 ماه پیش است ، بنابراین ما منتظریم که 12 ماه آینده چه چیزی ممکن است به همراه داشته باشد.

اضافه کردن پشتیبانی از Changelly و ShapeShift هوشمندانه بود ، و هنگامی که آنها توانایی برداشت فیات و میزهای تجاری را اضافه کنند ، برای ذخیره سازی ، مدیریت و مبادله تمام ارزهای رمزپایه شما ، به کیف پول اتمی دیگر نیازی به رفتن نیست..

این یک پروژه هیجان انگیز است که کارهای بزرگی انجام می دهد و آینده باید بسیار جالب باشد.

تصویر ویژه از طریق Atomicwallet.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me