مترونوم: رمزنگاری نوآورانه ، یا بنیانگذاران مشکوک؟

پیش از این ، ما در مورد یک پروژه blockchain جالب به نام Metronome در ماه اکتبر نوشتیم. این بار ، با این حال ، ما می خواهیم کمی عمیق تر به آنچه Metronome واقعا ارائه می دهد ، و به ویژه ، که ادعا می کند آن را ارائه دهیم.

ممکن است تعجب کنید وقتی می فهمید چه کسی پشت این پروژه است

مترونوم – اصول اولیه

مترونوم ، به عنوان یک ارز رمزپایه کاملاً غیرمعمول یا شاید بی نظیر باشد. این هدف می تواند یک راه حل برای تقریباً تمام مشکلات موجود در بلاک چین های فعلی ، به ویژه بیت کوین باشد. به طور خاص ، هدف آن پرداختن به مواردی مانند محدودیت عرضه ، خودگردانی و سایر موارد است.

عرضه توکن نامحدود است و درعوض مدل رشد خطی حدود 2٪ در سال را ارائه می دهد. این شبیه سایر نشانه های رشد خطی مانند PIVX است. پس از ایجاد عرضه اولیه 10 میلیون واحدی ، با 20٪ از آنچه برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده ، عرضه به آهستگی و به طور نامحدود رشد خواهد کرد.

هدف این پروژه برگزاری فروش از 5 فوریه است (اگرچه این فقط به عنوان یک هدف ذکر شده است و نه یک تاریخ سخت و سریع). این فروش در حراج معکوس برگزار خواهد شد. قیمت مناقصه از 500 دلار در هر قطعه آغاز می شود ، هرچند که تعداد واحدهای موجود در هر لات مشخص نیست.

ممکن است فقط یک واحد مترونوم در هر قسمت باشد. در هر صورت فروش به هر کسی که بالاترین پیشنهاد را داشته باشد تعلق می گیرد. ظاهراً ، این روش فروش مانع خرید نهنگ های عظیم توله ها می شود.

رسمی سایت اظهار می دارد که تمام اتر (تنها ارز پذیرفته شده برای فروش) جمع آوری شده از فروش مستقیماً به قراردادهای هوشمند Metronome تعلق می گیرد و نه به توسعه دهندگان.

ارز رمزنگاری شده با زنجیره متقابل

آنچه در مورد مترونوم نیز جالب است این است که یک ارز رمزپایه مستقل نیست. در عوض ، برای عملکرد صحیح خود به بلاکچین های دیگر متکی است. سایت رسمی اهداف محل کار مترونوم را مشخص می کند.

در آن ذکر شده است که ابتدا روی Ethereum اجرا می شود و بعداً اضافاتی اضافه می شود تا بتواند روی Ethereum Classic ، rootstock (RSK) بیش از بیت کوین و Quantum (QTUM) اجرا شود تا چند مورد را نام برد. این پروژه ادعا می کند که اگر استفاده از یکی از این زنجیره های سخت دشوار یا بسیار گران شود ، آن مترونوم می تواند به جای آن به شبکه های دیگر اعتماد کند.

علاقه به ETC Metronome


علاقه به ETC – تصویر از طریق Fotolia

آنچه به خصوص جالب توجه است استفاده از Ethereum Classic است. در حالی که از زمان اجلاس کلاسیک Ethereum Classic در هنگ کنگ ، توجه و قیمت رو به رشد است ، هنوز موارد استفاده واقعی در مورد آن ظاهر نشده است.

بنابراین ، ممکن است طرفداران هاردکور Ethereum Classic دسته جمعی برای حمایت از Metronome به عنوان مورد استفاده برای زنجیره نوپای بیرون بیایند. یعنی اگر آنها مایل به فراتر از آنچه در پشت آن است نگاه کنند.

تیمی کمتر از معتبر

چه کسی پشت مترونوم است؟ اگرچه می توان ادعا کرد که افراد پشت آن “متخصصان فصلی” هستند ، دیگران می گویند برخی از آنها بدنامیان بدنام دنیای بلاکچین هستند. برجسته ترین آنها پیتر وسنس است.

اگر نمی دانید پیتر وسنس کیست ، به ما اجازه دهید یک درس مختصر تاریخ بخوانیم. Vessenes کسی است که تلاش می کند استخراج کردن 158 میلیون + دلار از ثروت Mt Gox. پیتر وسنس مدیر عامل آزمایشگاه کوین بود که از شرکای Mt Gox بود.

ویسنس بعداً ادعا کرد که Mt Gox قرارداد خود را فسخ کرد و در نتیجه تلاش کرده است تا آنجا که ممکن است از وجوه Mt Gox پول نقد خارج کند. این کار مستقیماً به کسی آسیب می رساند که امیدوار است سرانجام مقداری از پول از دست رفته خود را که در Mt Gox ذخیره شده بود پس بگیرد.

وکیل دانیل کلمن در پرونده علیه پیتر وسنس بوده است و در تلاش است تا وی را از طرح این ادعای ظالمانه که کلمن ادعا می کند جعلی است ، منصرف کند..

مشارکت ادعایی ویسنس در سایر تاکتیک های سایه دار

مطابق با نوشته ها به Red / Red / بیت کوین ، Vessenes همچنین در مورد مجوز دروغ گفت ، فکر می کند دولت باید بیشتر درگیر بیت کوین شود ، که او یک قدرت را از طریق بنیاد بیت کوین گرفت و “از بین می برد هر چیز و هر آنچه را که لمس کند “.

اگرچه Reddit دقیق ترین منبع اطلاعاتی نیست ، اما کاملاً واضح است که پیتر وسنس خود را درگیر برخی مشکوکات مشکوک کرده است و هنگامی که قصد دارد از ثروت Mt Gox پول بدست آورد ، او صرفاً به نفع شخصی خود عمل می کند.

بنابراین او چگونه در مترونوم درگیر است؟ طبق وب سایت رسمی مترونوم ، Vessenes رمزگذار اصلی است.

گذشته از پیتر وسنس ، متیو روزاک که رئیس و بنیانگذار مترونوم است نیز به دلیل تاکتیک های سایه خود زیر آتش گرفته است. به طور خاص ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا SEC در سال 2006 دستور او را علیه وی صادر کردند.

به همراه چهار نفر دیگر ، براساس شکایتی که در سال 2004 ثبت شد ، به این گروه دستور پرداخت بیش از 432،000 دلار پرداخت شد. این همه مربوط به سهام Blue Rhino و ادغامی است که قرار بود رخ دهد. در حالی که مجازات کیفری وجود نداشت ، SEC تشکیل دادخواست مدنی داد مورد در برابر او.

این برای مترونوم به چه معناست?

اعضای مختلف جامعه رمز ارز به سرعت آنلاین نام Peter Vessenes را مشاهده کردند ، که منجر به تحقیقات بعدی اعضای دیگر تیم شد که منجر به کشف اتهامات SEC علیه بنیانگذار شد.

در حالی که سایت مترونوم هیچ تلاشی برای پنهان کردن افرادی که در این تیم هستند انجام نمی دهد ، مقدار کمی از تحقیقات به سرعت موج هایی از اطلاعات را به ویژه در مورد پیتر وسنس و کارهای ناشایست وی ایجاد می کند.

با توجه به وضعیت روابط عمومی نسبتاً منفی وی ، بسیار شگفت آور است که مترونوم تصمیم می گیرد پیتر وسنس را در پروژه خود مشارکت دهد. با توجه به این موضوع ، ممکن است علاقه مندان به سرمایه گذاری در مترونوم حداقل قبل از ورود به این مسئله بخواهند این موضوع را مد نظر قرار دهند.

سلب مسئولیت: اینها نظرات نویسندگان است و نباید به آنها توصیه سرمایه گذاری شود

تصویر ویژه از طریق Medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map