Nimiq Coin Review: CryptoCurrency مبتنی بر مرورگر

Nimiq (NIM) ارز رمزنگاری شده ای است که برای توده های مردم طراحی شده است و با اخلاقی از سادگی و سهولت استفاده در هسته آن ساخته شده است..

این یک پروتکل پرداخت منبع باز و غیرمتمرکز است که با در نظر گرفتن تصویب تدوین شده است. با ارائه دسترسی مبتنی بر مرورگر ، تیم Nimiq یک راه حل پرداخت واقعا منحصر به فرد ارائه می دهند.

در این مقاله ما به شما خواهیم گفت Nimiq در مورد چه چیزی است ، نقشی که NIM بازی می کند و پروژه از زمان تأمین سرمایه اولیه اولیه خود چه کاری انجام داده است.

Nimiq چیست?

نیمیق یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز و مقاوم در برابر سانسور است که در آن رمز NIM به عنوان انتقال و ذخیره ارزش معامله می شود.

این پروژه با رویکرد ابتکاری مرورگر اول خود از دیگران متفاوت است ، این بدان معناست که کاربران می توانند مستقیماً به بلاکچین متصل شوند و چیزی بیش از یک مرورگر وب ندارند و بدون واسطه هستند..

سود کاربران این است که Nimiq آنها را قادر می سازد بدون هیچ گونه نصب از NIM استفاده کنند و این ویژگی منحصر به فرد “فقط کار می کند” را به پروژه می دهد که با رابط های کاربری ساده و آسان ترکیب می شود.

Nimiq چیست

منبع تصویر: Nimiq Blog

در اصل ، سیستم پرداخت Nimiq تماماً ساده سازی ، دسترسی و ساده سازی کارها برای کاربر است. نیروی محرکه این اخلاق این است که Nimiq معتقد است که ارزهای رمزنگاری شده باید به اندازه کافی ساده باشند تا توسط یک کاربر معمولی اینترنت استفاده شود تا فرزندان بیشتری را ترغیب کند.

تأکید Nimiq بر سادگی ، سهولت استفاده و رویکرد مبتنی بر مرورگر به این معنی است که هدف این پروژه یک ارز رمزنگاری شده برای توده مردم است و قصد دارد خود را به هر دو کاربر باهوش فناوری و کاربران عادی اینترنت ببخشد..


Nimiq همچنین یک اکوسیستم متشکل از ده ها برنامه و “بهترین ایده” را در خود جای داده است. Nimiq Safe یک برنامه کیف پول است که به هیچ وجه نیاز به نصب ندارد و هیچ زمان انتظار آزار دهنده ای برای بارگیری نسخه کامل بلاکچین ندارد.

Nimiq Safe

کیف پول برای فرزندخواندگی طراحی شده است

اکوسیستم همچنین شامل ربات های بسیاری از نوک های NIM برای سیستم عامل هایی مانند Reddit ، Twitch و Discord است. فرصت های اضافی برای کسب درآمد از طریق افزونه های استخراج WordPress و کوتاه کننده های URL که با NIM miner ترکیب شده اند نیز ارائه می شوند.

حقیقت خنده دار ?: Nimiq حتی یک بازی از نوع Tamagotchi به نام Nimipet دارد که توسط رمز NIM طراحی می شود.

با این حال ، هیجان انگیزترین عنصر اکوسیستم فعلی احتمالاً Nimiq’s روان ، با یک کلیک جریان تسویه حساب است که در Nimiq فروشگاه. Nimiq همچنین در حال کار بر روی WooCommerce Nimiq Payment Gateway خود است ، افزونه ای که می تواند نقشی حیاتی در پذیرش گسترده NIM توسط بازرگان در آینده داشته باشد.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که Nimiq در حال قدم برداشتن و پس از تصویب تاجر است. دور و بر 200 تاجر اهداف قبلاً در تالار گفتمان Nimiq فهرست شده اند.

به طور خلاصه ، Nimiq را می توان با این موارد خلاصه کرد:

 • چشم انداز: “مبادله ارزش بدون مانع برای همه”
 • ماموریت Nimiq: “برای فعال کردن راه حل های پرداخت مقاوم در برابر سانسور”

چرا یک بلاکچین مبتنی بر مرورگر می تواند فرزندخواندگی را تشویق کند?

Nimiq اولین بلاکچین مبتنی بر مرورگر بود. چگونه ممکن است این امر باعث اتخاذ گسترده تر Nimiq شود?

اپل را در نظر بگیرید؛ چگونه این شرکت در سخت افزارهای مصرف کننده چنین تسلطی کسب کرده است?

خوب ، بخش عمده ای از موفقیت شرکت از طریق ایجاد یکپارچه ، آسان و شهودی تعامل با فناوری بوده است. در اصل ، آنها محصولی را برای توده مردم ایجاد کرده اند که می تواند توسط افراد باهوش فناوری و کاربران عادی مورد استفاده قرار گیرد.

Nimiq هنگام ایجاد سیستم پرداخت رمزنگاری خود ، رویکرد مشابهی را اتخاذ کرده است. مبتنی بر مرورگر به معنای این است که کاربران هنگام استفاده از Nimiq چنین احساسی بدون نصب را دارند. این فاصله زیادی با سایر سیستم های پرداخت رمزنگاری دارد که می تواند برای افراد مبتلا به رمزنگاری پیچیدن سر خود دشوار باشد.

رابط کاربر ایمن Nimiq

رابط کاربری کیف پول مرورگر Nimiq. مستقیم و ساده

وقتی صحبت از سیستم های پرداخت دیجیتال می شود ، پروژه ها باید از تغییر روند مصرف کننده آگاه باشند. پرداخت های سنتی شاهد افزایش شهابی در پرداخت های تلفن همراه بوده اند. این روند توسط زیرساخت قابل اعتماد و ایمن پرداخت تلفن همراه امکان پذیر شده است و کاربران را قادر می سازد تا از روش پرداخت راحت تری برخوردار شوند.

این بدان معناست که اگر ارزهای رمزپایه با موفقیت می توانند با روش های پرداخت قدیمی رقابت کنند ، احتمالاً باید دسترسی موبایل را بسیار جدی بگیرند.

بلاکچین مبتنی بر مرورگر Nimiq به این معنی است که هیچ بارگیری زیادی لازم نیست و این کاربران را قادر می سازد تا از سیستم پرداخت Nimiq در مناطقی با اتصال اینترنت کم استفاده کنند.

به طرز حیرت انگیزی حتی کشورهای پیشرفته نیز می توانند از طریق تلفن همراه ارتباط برقرار کنند. دور و بر 33٪ از جمعیت انگلیس در حال حاضر از پوشش داده های بد تلفن همراه رنج می برد. جای تعجب نیست که این رقم در کشورهای در حال توسعه افزایش می یابد.

این روند به سمت پرداخت های تلفن همراه توسط Nimiq به رسمیت شناخته شده است و یکی از دلایلی است که رویکرد مبتنی بر مرورگر آنها می تواند ارزش قابل توجهی داشته باشد و دارای پتانسیل تشویق به استفاده گسترده تر از رمزنگاری است..

پتانسیل برهم زننده: Nimiq OASIS ، WEG Bank & آگورا. تجارت

در تاریخ 28 فوریه ، Nimiq اعلام کرد که با آلمان متعلق به همکاری شده است بانک WEG و ارز رمزنگاری غیر حضانت آگورا. تجارت برای ایجاد یک پل رمزنگاری به فیات بالقوه مختل کننده.

قبل از ادامه کار ، مهم است که درک کنیم راه حل دارای تاریخ هدف واقعی Q4 2019 است و در حال حاضر فقط یک طرح اصلی است.

به طور خلاصه ، رویکرد نوآورانه Nimiq در زمینه ساخت ارز فیات (مانند EUR و USD) به طور مستقیم رفتار می کند مثل اینکه نشانه ای از بلاکچین باشد. این یک روش جدید بالقوه انقلابی برای اتصال مبادلات رمزنگاری به شبکه بانکی سنتی فراهم می کند.

برای هرکسی که ارزهای رمزپایه خریداری می کند ، احتمالاً متوجه خواهید شد که هزینه های قابل توجهی در رابطه با واریز ارز فیات در صرافی رمزنگاری وجود دارد. دلیل این امر این است که بسیاری از مبادلات رمزنگاری مجبور به استفاده از پردازنده های پرداخت رمزنگاری برای پل ارتباطی رمزنگاری و اکوسیستم های بانکی سنتی هستند.

Nimiq ، Agora ، مشارکت WEG

مشارکت Nimiq ، Agora و WEG Bank

این بدان معنی است که مبادله ارزش یکپارچه نیست و دلیل اصلی این است که سپرده گذاری یورو و دلار در برخی از مبادلات رمزنگاری با هزینه های سنگین همراه است.

Nimiq برای حل بالقوه این مسئله و هدف توسعه Nimiq OASIS (طرح تعامل مبادله بازاریابی دارایی) برنامه ای تهیه کرده است. در ابتدا هدف آن این است که بازارهای رمزنگاری مختلف را با استفاده از Agora غیر حضوری متصل کند. مبادله تجارت با شبکه بانکی سنتی از طریق WEG Bank.

Nimiq OASIS لایه میانی است که از طریق سازگار کردن بلاکچین ارز فیات ، انتقال یکپارچه ارزش بین این دو اکوسیستم را امکان پذیر می کند. به زبان ساده ، هدف این است که Nimiq راهی آسان ، ارزان و سریع برای خرید ارز رمزپایه برای کاربران فراهم کند.

این همش نیست. راه حل Nimiq همچنین امکان پردازش نقل و انتقالات را بدون یک واسطه متمرکز واحد (مانند پردازنده پرداخت) کنترل کننده دو دارایی مبادله شده و بدون نیاز به سپردن کلیدهای خصوصی دارایی ارز رمزپایه به شخص ثالث فراهم می کند..

نیمیک چه نکاتی را می تواند حل کند?

تعدادی از موانع وجود دارد که تصویب گسترده ارز رمزپایه را دشوار می کند. برخی از اینها مربوط به درک عمومی است و برخی دیگر به دلیل سیستم های مالی قدیمی است.

با توجه به رویکرد منحصر به فرد Nimiq ، روشهای مختلفی وجود دارد که می تواند به سهولت استفاده و استفاده از ارز رمزپایه کمک کند.

خرید و فروش رمزنگاری آسان تر

واریز ارز فیات در صرافی می تواند زمانبر ، گیج کننده باشد و هزینه های زیادی را متحمل شود. در واقع ، سازمان رفتار مالی انگلستان منتشر کرد گزارش در مارس 2019 حاوی داده های نظرسنجی به این سوال که “چرا شما هیچ ارز (رمز ارز) خریداری نکرده اید؟?

 • 20٪ پاسخ دادند که “دانش کافی در مورد خرید ارز رمزپایه” ندارند.
 • 8٪ گفتند که رمزنگاری “برای خرید بسیار دشوار یا پیچیده است”.
 • 2٪ پاسخ دادند که “کمبود دانش” دارند.

این بدان معناست که اگر داده های نظرسنجی FCA به عنوان نماینده کل مردم دیده شود ، 30٪ از افرادی که قبلاً ارز رمزپایه ندارند ، می توانند از روشی آسان و راحت برای خرید و فروش ارز رمزپایه بهره مند شوند. این دقیقاً همان کاری است که Nimiq OASIS انجام می دهد.

مطالعه رمزنگاری FCA

Q4: “چرا ارز رمزنگاری شده خریداری نکرده اید”. منبع: FCA

جالب است بدانید که در گزارش FCA ، تنها 29٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که رمزنگاری “برای خرید بسیار خطرناک است (به دلیل تغییر قیمت آنها)”. Nimiq OASIS می تواند با یک روش سریع و آسان برای خرید یا فروش ارز رمزنگاری شده برای فیات ، مشتریان خرده فروشی بانکی را در بانک های فعال فوری SEPA توانمند سازی کند و به عنوان یک نقطه درد اساسی برای استفاده گسترده تر از رمزنگاری مورد استفاده قرار گیرد..

حذف افراد میانه ای

اگر شما یک بستر ارز رمزنگاری شده هستید که سپرده های فیات را قبول می کنید یا یک بازرگان رمزنگاری را به عنوان گزینه پرداخت قبول می کنید ، این احتمال وجود دارد که از پردازنده پرداخت ارز رمزنگاری استفاده می کنید تا به عنوان واسطه بین شما و شبکه بانکی سنتی عمل کند. مشکل این است که برخی از شرکت های پردازنده پرداخت تا 5٪ هزینه می گیرند.

اکنون در نظر بگیرید که بسیاری از فروشگاه های آنلاین سنتی حاشیه ها را به اندازه پائین کار می کنند 0.5٪ تا 3.5٪ و شما باید مشکل را برای استفاده گسترده تر از رمزنگاری مشاهده کنید. Nimiq OASIS می تواند جایگزین ارزان تری را ارائه دهد و حتی به گسترش دامنه بازرگانانی که مایل به قبول رمزنگاری به عنوان روش پرداخت هستند ، کمک کند..

گزینه های جایگزین برای بازارهای فرابورس (OTC)

کمترین چیزی که می گویم دنیای بازارهای رمزپایه OTC دنیایی تیره است. با این حال ، بسیاری حدس می زنند که ارزش واقعی فرابورس بیش از آن است که در مبادلات عمومی معامله می شود.

اگر این درست باشد ، این بدان معناست که هر روز میلیاردها دلار در فرابورس معامله می شود. نیازی به گفتن نیست که کارگزاران فرابورس معمولاً هزینه زیادی را برای خدمات خود دریافت می کنند و اگر Nimiq OASIS نقدینگی قابل توجهی فراهم کند ، این راه حل می تواند یک گزینه جالب برای OTC فراهم کند.

سکه های ثابت

بازار پایدار سکه در حال حاضر در حدود 3 میلیارد دلار است و این دارایی های رمزنگاری شده عمدتا توسط معامله گرانی که می خواهند از قرار گرفتن در معرض بازارهای رمزپایه بی ثبات محافظت کنند ، استفاده می شود. با این حال ، برخی از سکه های پایدار بدون حسابرسی هستند (Tether USDT را بخوانید) و شکی نیست که آنها بیش از فیات “واقعی” با خطر مواجه می شوند.

پل رمزنگاری به فیات Nimiq به طور بالقوه می تواند جایگزینی مناسب برای سکه های پایدار فراهم کند و سهم بازار را بخورد.

Nimiq OASIS فقط یک طرح است

به همان اندازه که Nimiq OASIS می تواند هیجان انگیز باشد ، درک این نکته مهم است که در حال حاضر فقط یک طرح اولیه است و هنوز هیچ محصولی فعال وجود ندارد. با این حال ، Nimiq با بدست آوردن a از طرح Nimiq OASIS پشتیبان تهیه کرده است 9.9٪ سهام در بانک WEG.

Nimiq Oasis

آیا Oasis می تواند مقدمه خیلی بیشتری باشد؟ تصویر از طریق Nimiq

نیازی به گفتن نیست ، این خرید سهام بیانیه ای از قصد است و نشان دهنده تعهد بانک WEG و Nimiq به ابتکار عمل Nimiq OASIS است.

نکته بسیار هیجان انگیز در مورد Nimiq OASIS این است که اولین تکرار آن پشتیبانی از NIM ، BTC و ETH است. این تیم قبلاً اعلام کرده است که آنها در آینده از پشتیبانی سایر ارزهای رمزپایه ، صرافی ها و راه حل های بازرگانی نیز باز هستند.

این بدان معناست که اگر Nimiq OASIS موفق شود ، می توان آن را به عنوان سهم گسترده تری در جامعه و زیرساخت های ارزهای رمزنگاری شده مشاهده کرد..

پیوندهای عمیق تر بین Nimiq & تجارت آگورا

Nimiq جدی است که مرزهای فناوری بلاکچین را که شامل کاوش در ایده های جدید و انقلابی است ، کند. اینها تلاش های تحقیقاتی شامل حمایت مالی از موقعیت PHD در کالج امپریال لندن و تحقیقات بلاکچین در دانشگاه استنفورد است.

Agora.Trade توسط فوربس 30 زیر 30 فهرست سازنده Reto Tinkler هدایت می شود ، که همچنین سربالا است نرم افزار Trinkler. Nimiq و Trinkler Software همچنین همکاری تحقیقاتی در مورد بلاکچین را آغاز کرده اند که اولین نتایج آن یک طرح کلی برای الگوریتم اجماع آلباتروس.

نرم افزار Nimiq Trinkler

Nimiq با نرم افزار Trinkler

گزارش شده است که این روش اجماع اثبات سهام می تواند نزدیک به حداکثر تئوری برای یک زنجیره واحد باشد و می تواند پایه Nimiq 2.0 باشد..

Nimiq و Trinkler Software هر دو هستند ادامه آزمایش پروتکل آلباتروس را آغاز کرده اند شبیه ساز بسازید برای ارزیابی آن.

هنوز باید دید که چه چیز دیگری از تلاش های تحقیقاتی Nimiq حاصل خواهد شد. نکته مهمی که باید بدانید این است که این پروژه رویکردی موقت برای تحقیق در پیش می گیرد و تحقیقات خود تضمین کننده نتایج یا موفقیت های برجسته فناوری نیست..

با این حال ، چنین تلاش های تحقیقاتی می تواند به عنوان کلیدی برای پیشبرد اکوسیستم Nimiq و کمک به فضای گسترده تری برای ارزهای رمزنگاری شده شناخته شود..

Nimiq Tech Vs. بیت کوین در مقابل اتریوم

در مورد ارزیابی هر ارز رمزنگاری شده ، مقایسه آن با رقبا و برخی از بزرگترین پروژه های رمزنگاری موجود بسیار مفید است. به هر حال ، یک altcoin که هیچ مزیتی نسبت به Bitcoin ندارد ، چه فایده ای دارد?

در زیر ، می توانید دو جدول را ببینید که Nimiq سر به سر هم با Ethereum و هم با Bitcoin قرار دارند. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که Nimiq دو ورودی متفاوت دارد.

اولین مورد Nimiq با اثبات فعلی روش اجماع کار است و Nimiq 2.0 عملکرد پیش بینی شده در صورت مهاجرت Nimiq به اثبات سهام با استفاده از مکانیزم اجماع آلباتروس است..

Nimiq در مقابل بیت کوین در مقابل Ethereum

Nimiq در مقایسه با بیت کوین و اتریوم

جامعه Nimiq

به نظر می رسد Nimiq در زیر رادار بسیاری از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه پرواز می کند. با این حال ، این پروژه هنوز میزبان جامعه ای است که به سرعت در حال رشد و بسیار درگیر است. تیم Nimiq تصمیم گرفته است تا جامعه توسعه دهندگان خود را با انجمن خود پشتیبانی کند طرح بودجه جامعه.

این امر هر عضوی از انجمن را قادر می سازد پیشنهادهایی را برای تأمین بودجه ارائه دهد و تیم Nimiq همچنین تیم های پروژه را با ممیزی امنیتی رایگان ، راهنمایی ، کمک به UI و UX و موارد دیگر ارائه می دهد..

جامعه Nimiq

اعضای انجمن مشتاقان Nimiq

شواهد سطح بالای تعامل جوامع Nimiq را می توان در همکاری Nimiq با Trust Wallet متعلق به Binance در 27 مارس 2019 مشاهده کرد. ادغام NIM در کیف پول Trust به طور کامل توسط دو توسعه دهنده جامعه به رهبری تروری و واسکونسلوس.

طرح بودجه جامعه Nimiq بیشتر باعث تقویت اکوسیستم Nimiq و افزایش تعامل در جامعه توسعه دهندگان Nimiq می شود.

Nimiq’s Values

Nimiq یک پروژه متمرکز بر فناوری است و تیم معتقد است که تأثیر معنادار باید صرفاً بر تجارت باشد. به همین دلیل دو درصد از منابع کل NIM برای بنیاد خیریه Nimiq اختصاص یافته است.

این وجوه ده سال سرمایه گذاری دارند و ایده این است که هرچه ارزش NIM رشد کند ، بنیاد خیریه Nimiq برای حمایت از اهداف و ابتکارات بزرگ توانمند خواهد شد.

تیم Nimiq خصوصاً علاقه مند به پشتیبانی از پروژه هایی با تأثیرات اکولوژیکی و اجتماعی بالا هستند.

تیم Nimiq

تیم Nimiq در مجموع از 19 عضو تیم تشکیل شده است. این بخشها بین بخشهای زیر تقسیم شده اند: توسعه هسته ای ، جلویی ، ارتباطی ، زیرساختی ، اسنادی ، حقوقی ، عملیاتی و وبلاگ ها.

اعضای تیم Nimiq

اعضای تیم Nimiq از شادی پریدن (و Crypto)

این تیم همچنین از تخصص چندین مستقل مستقل پرداخت می شود:

 • بازار یابی & UX / UI: بیش از حد
 • سئو: DCBerlin
 • مطبوعات: TotalCrypto.io
 • مجاز: MME
 • چندین مدیر جامعه منطقه ای به عنوان مثال رسانه های اجتماعی و ترجمه ها.

استفاده از Nimiq چقدر آسان است?

آیا شما به Nimiq علاقه مند هستید و می خواهید بررسی کنید که آیا واقعاً به همان سادگی که ادعا می شود وجود دارد?

خبر خوب این است که می توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید و مقداری NIM را امتحان کنید. ما تخمین می زنیم که راه اندازی کیف پول جدید NIM حدود 30 ثانیه طول می کشد.

مرحله ی 1: مراحل پردازش Nimiq را از طریق وارد کنید اینجا پیوند دهید و روی “ایجاد کیف پول” کلیک کنید.

ایجاد کیف پول Nimiq

ایجاد کیف پول Nimiq

مرحله 2: برای کمک به شناسایی کیف پول خود در یک نگاه ، شناسه منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

Nimiq Identicon را انتخاب کنید

Identicon مناسب خود را انتخاب کنید

مرحله 3: انتخاب یکسان خود را تأیید کنید.

گزینه Identicon را تأیید کنید

شما مطمئن هستید که Identicon کار می کند?

مرحله 4: پین خود را وارد کنید.

انتخاب پین

یک پین دسترسی سریع انتخاب کنید

مرحله 5: شما خوب هستید که پیش بروید و Nimiq Safe را انتخاب کنید.

رفتن به Nimiq Safe

رفتن به Nimiq Safe

سرانجام: با استفاده از Nimiq Safe تراکنش های NIM را دریافت یا ارسال کنید.

شروع کار با Nimiq به معنای واقعی کلمه به همین راحتی است!

نحوه خرید سکه Nimiq

در حال حاضر ، Nimiq در صرافی های متمرکز زیر ذکر شده است:

 • HitBTC
 • هات بیت
 • تجارت ساتوشی
 • BTC-Alpha

در Coin Bureau ، ما فقط می توانیم مبادلات رمزنگاری و سیستم عامل هایی را که خودمان استفاده می کنیم ، توصیه کنیم. متأسفانه ، پس از شنیدن تجربیات ضعیف در همه مبادلات ذکر شده در بالا ، ما نمی توانیم هیچ یک از آنها را تأیید کنیم.

با این حال ، صرافی غیرمتمرکز Changelly می تواند به عنوان یک مکان معتبر برای خرید NIM مورد استفاده قرار گیرد.

نتیجه

شکی نیست که Nimiq یکی از آن پروژه های امیدوارکننده ارز رمزنگاری شده است که در حال حاضر زیر رادار است.

ما رویکرد فناوری متمرکز Nimiq ، نوآوری بالقوه پیشگام Nimiq OASIS و نتایج امیدوار کننده تحقیقات اولیه را دوست داریم. قدرت سیستم پرداخت Nimiq را می توان در تمام این موارد مشاهده کرد ، به علاوه این که بر سهولت استفاده و رویکرد مبتنی بر مرورگر متمرکز است..

با این حال ، اکنون همه این وعده ها به سادگی بالقوه هستند. نتایج تحقیقاتی مانند Nimiq OASIS و آلباتروس به سادگی در حال حاضر طرح اصلی هستند. NIM نیز در حال حاضر توسط بسیاری از بازرگانان پذیرفته نیست.

هر کسی که Nimiq را به لیست تماشای خود اضافه کند باید درک کند که Nimiq راهی طولانی در پیش دارد تا بتواند به توانایی های خود برسد و این شامل اعتماد به تیم Nimiq و جامعه آنها برای اجرای و مقیاس گذاری سیستم پرداخت با موفقیت است..

اگرچه بسیاری از موارد ممکن است اشتباه پیش برود و Nimiq را برای دستیابی به اهداف عالی خود متوقف کند ، اما رویکرد اتخاذ شده قطعاً با سایر سیستم های پرداخت ارز رمزنگاری شده متفاوت است.

به دست آوردن سهام Nimiq در WEG Bank همچنین اظهار نظر بزرگی است و به اعتبار این پروژه کمک می کند تا پل رمزنگاری به فیات وعده داده شده را فراهم کند ، نه فقط وعده ظروف بخار.

در نهایت اگر می خواهید در پروژه عمیق تر شوید ، این انتخاب شماست. با این حال ، اگر می خواهید بیشتر بدانید ، توصیه می کنیم حتماً حتماً به این موارد مراجعه کنید وبلاگ رسمی Nimiq.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

سلب مسئولیت: نویسنده مقداری NIM را در کارنامه خود دارد و توسط Nimiq در یک دوره مشاوره مستقل طولانی مدت جبران می شود. این مقاله نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تلقی شود. همیشه خودت تحقیق کن.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map