Nimiq با کیف پول اعتماد Binance-DEX همکاری می کند

اخیراً علاقه زیادی به Nimiq شده است و این هفته برای کل جامعه Nimiq یک هفته جالب بود.

توکن های NIM رسماً در Trust Wallet ، کیف پول رمزنگاری چند سکه ای که توسط Binance DEX استفاده می شود ، ادغام شدند. این نه تنها کیف پول NIMq همراه اول را در اختیار کاربران Nimiq قرار می دهد بلکه فرصت های مشترک دیگری را نیز فراهم می کند.

در این پست ، ما به شما یک نمای کلی از ادغام و همچنین معنای آن برای Nimiq و روابط گسترده تر بین دو پروژه خواهیم داد..

Nimiq چیست?

نیمیق یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز است که در آن سکه NIM به عنوان انتقال و ذخیره ارزش معامله می شود. یکی از مواردی که Nimiq را از سایر ارزهای رمزپایه متمایز می کند بلاکچین مبتنی بر مرورگر ابتکاری آن است که کاربران را قادر می سازد بدون هیچ گونه نصب دست و پا گیر مستقیماً به یکدیگر متصل شوند..

این روش نصب بدون نصب به کاربران Nimiq می دهد که “فقط کار می کند” و این با تاکید بر سهولت استفاده و ساده نگه داشتن موارد همراه است. به عبارت دیگر ، Nimiq یک ارز رمزنگاری شده است که برای توده های مردم ساخته شده است و فقط فن آوری نیست.

نیمیق & اعتماد به کیف پول

رمز NIM در Trust Wallet ، یکی از کیف پول های چند سکه برجسته برای Android و iOS ، در 27 مارس 2019. Trust Wallet در اواخر جولای 2018 توسط Binance خریداری شد و اخیراً در Binance DEX ادغام شده است.

معامله Binlet Trust Wallet

بنیانگذار کیف پول اعتماد ویکتور رادچنکو با مدیر عامل Binance CZ پس از خرید کیف پول اعتماد.

ادغام NIM را می توان به عنوان یکی از بسیاری از ادغام های موجود در Trust Wallet یا به عنوان اولین گام برای انجام کاری بسیار بزرگتر در نظر گرفت. دلیل تفاوت کمی ادغام NIM با سایر ارزهای رمزپایه این است که Nimiq در حال حاضر روی فناوری کار می کند که می تواند ارزش زیادی به اعتماد کیف پول اضافه کند.


? این فناوری چیست?

در اواخر فوریه 2019 ، Nimiq اعلام کرد که طرحی برای یک پل رمزنگاری به فیات جدید ایجاد کرده است به نام Nimiq OASIS. این امکان انتقال ارزش بین رمزنگاری و اکوسیستم های بانکی سنتی را بدون استفاده از یک فرد میانی مانند پردازنده پرداخت رمزنگاری امکان پذیر می کند..

این یک معامله عظیم است وقتی شما در نظر بگیرید که حتی صرافی های غیرمتمرکز مانند Changelly فقط سپرده های فیات را از طریق پردازنده های پرداخت مانند Simplex که 5٪ از سپرده ها را می گیرند ، قبول می کنند.

آنچه که باعث می شود راه حل Nimiq OASIS بتواند پل ارتباطی با اکوسیستم های بانکی و رمزنگاری سنتی را ایجاد کند این است که این ارز را قادر می سازد ارز واقعی فیات مانند EUR با بلاک چین سازگار باشد.

Nimiq OASIS حتی زمانی که شما در نظر بگیرید کل فرآیند کاربران را قادر به خرید و فروش ارز رمزنگاری شده می کند بدون داشتن کلیدهای خصوصی دارایی رمزنگاری که صاحبان آن را در اختیار داشته باشند یا یک واسطه متمرکز که هر دو دارایی عوض شده را کنترل می کند ، قابل توجه تر است..

این راه حل را برای هر سیستم عامل رمزنگاری که می خواهد به کاربران خود مبادله رمزنگاری به فیات را ارائه دهد ، ایده آل می کند.

Nimiq OASIS دارای تاریخ هدف واقعی Q4 2019 است. یک هدف با ماده قابل توجه به آن. در حال حاضر ، Nimiq همکاری های خود را با WEG Bank AG اعلام کرده است (که می توانید در اینجا مشاهده کنید وب سایت رسمی WEG Bank) و Agora.Trade که یک معامله غیر حضوری است و توسط فهرست نویس ‘Forbes 30 under 30’ هدایت می شود Reto Trinkler.

هیچ رازی نیست که WEG بانک با Litecoin و Tokenpay که از قبل صاحب سهمی در بانک آلمان هستند ، کاملاً دوستانه رمزنگاری است.

WEG بانک اعلامیه Nimiq

اطلاعیه بانک WEG در مورد مشارکت Nimiq

اولین تکرار Nimiq OASIS با هدف اتصال شبکه بانکی سنتی ، از طریق بانک WEG و اکوسیستم ارز رمزنگاری شده ، از طریق Agora.Trade انجام می شود. تیم Nimiq قبلاً اظهار داشت كه “چشم انداز این است كه بتواند راه حل را از طریق مشاركتهای استراتژیك مقیاس بندی كند و حجم عظیمی از نقدینگی را به ارمغان بیاورد”. این بدان معنی است که تیم Nimiq برای ادغام Nimiq OASIS در سایر بانک ها و سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده آزاد است..

با توجه به همه اینها ، جای تعجب نیست که بنیانگذار اعتماد کیف پول ، ویکتور رادچنکو ، “از این همکاری جدید هیجان زده شده و توانایی های بالقوه Nimiq را به رسمیت می شناسد”. Nimiq OASIS مطمئناً پتانسیل زیادی با خود به همراه آورده و مشارکت های استراتژیک از هم اکنون برای تولید یک محصول کارا برقرار است.

هنوز باید دید که آیا Nimiq همکاری با Trust Wallet را تعمیق می بخشد یا خیر ، اما مطمئناً گزینه جالبی است که می تواند حس استراتژیک زیادی داشته باشد.

هدایای 2 میلیون NIM

Nimiq مراسم ویژه ای را برای جشن گرفتن ادغام NIM در Trust Wallet برگزار می کند ، 1000 NIM به 1000 کاربر اول جدید که Trust Wallet را بارگیری کنید, NIM را به عنوان یک سکه پشتیبانی شده اضافه کنید و ادعای سود کنید. پس از این ، 100 NIM به 1000 کاربر بعدی اعطا می شود.

هدایای Nimiq Trust Wallet

Trust Wallet را بارگیری کنید و NIM خود را مطالبه کنید!

بنابراین ، اگر می خواهید از فرصت استفاده کنید ، بهتر است سریع عمل کنید. راه اندازی تبلیغات و نحوه ادعا در تاریخ اعلام خواهد شد حساب توییتر Nimiq. بنابراین به آنها پیگیری کنید تا در جریان اطلاعیه های تبلیغاتی قرار بگیرند و فراموش نکنید که این CoinBureau بود که شما را در ابتدا این مورد را به شما معرفی کرد ?

اعتماد به کیف پول & Nimiq: چشم انداز مشترک

کیف پول های چند سکه ای مانند Trust Wallet کاملاً به این معنی است که کاربران می توانند رمزنگاری خود را در یک مکان ذخیره کنند. به هر حال ، قبل از این نوع کیف پول ها ، داشتن نمونه کارها با انواع مختلف آلت کوین ، حداقل یک گفتن یک فرایند خسته کننده بود.

به طور معمول دارندگان رمزنگاری مجبور به راه اندازی چندین کیف پول و ایمن سازی آنها می شوند. آن روزها با ظهور کیف پول های جهانی عمدتا از بین رفته و دارندگان رمزنگاری می توانند 100 ارز رمزنگاری شده + فقط در یک کیف پول را در خود جای دهند. طبیعتاً اعتماد کیف پول این نکته دردناک را دید و تصمیم گرفت راه حلی برای سهولت کار ایجاد کند.

اخلاق مشابه در کل Nimiq نیز اجرا می شود ، پروژه متمرکز بر سهولت استفاده ، رابط های کاربری ساده و رویکردی بدون نصب است. بله ، ارز رمزنگاری شده در اواخر سال 2017 با محبوبیت شهابی روبرو شد ، با این حال ، بازارهای رمزنگاری هنوز پر از پروژه ها و سیستم عامل های رمزنگاری پیچیده هستند که درک و استفاده از آنها برای یک کاربر معمولی اینترنت دشوار است.

Nimiq و Trust Wallet هر دو رویکرد ساده-اول را در پیش گرفته اند و این می تواند خبر خوبی برای پذیرش گسترده ارزهای رمزپایه باشد.

چه چیزی از همکاری بیرون می آید?

چشم انداز مشترک یک چیز است ، اجرا و تولید ارزش چیز دیگری است. همکاری Trust Wallet و Nimiq مزایای زیر را ایجاد کرده است:

  • جایگزین عالی و ساده دیگری برای ذخیره NIMQ به جامعه Nimiq داده شده است. علاوه بر این ، کیف پول Trust اولین برنامه تلفن همراه است که از ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند و قرار است به گزینه ای برای کاربران NIM تبدیل شود تا در حین انجام معاملات
  • Nimiq در حال استفاده از هدایای اعتماد کیف پول خود از طریق یک شیر آب در برنامه است. این تبلیغ می تواند به کیف پول کمک کند تا تعداد قابل توجهی از کاربران را افزایش دهد.
  • دری برای همکاری پژوهشی آینده بین دو پروژه و ایجاد روابط عمیق تر بین دو پروژه باز است. در واقع ، Nimiq رویکرد مشابهی را با Agora اتخاذ كرد. این تجارت منجر به Nimiq شد كه می تواند مبادلات غیر متمرکز را برای مشاركت با WEG Bank ، شركت در Nimiq OASIS و همچنین تحقیقات عمیق تر با نرم افزار Trinkler الگوریتم اجماع آلباتروس. آلباتروس طرح اولیه ای را برای الگوریتم اجماع جدید با عملکرد نزدیک به حداکثر نظری برای یک زنجیره واحد ارائه می دهد..

رئیس انجمن Nimiq است

اگر در فضای رمزنگاری بوده اید ، می دانید که قدرت و درگیری جامعه پروژه رمزنگاری رمز موفقیت طولانی مدت است.

نکته باورنکردنی در مورد همکاری اخیر Nimiq با Trust Wallet این بود که اعضای جامعه Nimiq بودند تروری و واسکونسلوس نقشی محوری در ایجاد این همکاری داشت. در واقع دو عضو انجمن مسئولیت بسیاری از کارهای توسعه برای ادغام NIM با Trust Wallet را بر عهده داشته اند و این فقط نشان می دهد که جامعه Nimiq که به سرعت در حال رشد است چقدر درگیر است.

پروژه Nimiq سابقه حمایت از اعضای جامعه را دارد و این را می توان در مورد آنها مشاهده کرد ابتکار بودجه جامعه, که در آن اعضا توسط Nimiq حمایت و پشتیبانی می شوند تا ایده های پروژه را برای اکوسیستم دنبال کنند. به همین دلیل است که آنها یکی از جذاب ترین جوامع ارز رمزنگاری شده را دارند و به پروژه نسبت به سایر رقبای ارز رمزپایه برتری دارند.

آخرین افکار

ادغام NIM در Trust Wallet این امکان را دارد که به موارد بسیار بزرگتری منجر شود. Nimiq OASIS مطمئناً می تواند به Trust Wallet ارزش افزوده داشته باشد و توانایی گسترش لیست ادغام خود با سیستم عامل های رمزنگاری را دارد..

نیمیق در حال حاضر تحت رادار بسیاری از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه پرواز می کند ، با این حال ، پروژه های اخیر همکاری ، همکاری و پیشرفت می تواند افراد بیشتری را به سمت جستجوی پروژه و درک بالقوه آن سوق دهد. 2019 می تواند سال بزرگی برای Nimiq باشد و مطمئناً ارزش آن را دارد که در لیست تماشای خود قرار دهید.

تصویر ویژه از طریق Nimiq

سلب مسئولیت: نویسنده مقداری NIM را در کارنامه خود دارد و توسط Nimiq در یک دوره مشاوره مستقل طولانی مدت جبران می شود. این مقاله نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تلقی شود. همیشه خودت تحقیق کن.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map