برنامه های ICO Bounty: راهنمای کامل مبتدیان

هر زمان که کالای جدیدی به بازار عرضه می شود ، یک برنامه تبلیغاتی یا بازاریابی تدوین می شود و به طور کلی مهمترین معیار نفوذ بازاریابی است.

به عبارت دیگر ، چقدر می توان نسبت به محصول یا خدمات آگاهی گسترش داد.

این نفوذ باعث می شود تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری با شرکت یا پروژه آشنا شوند ، به آنها اجازه می دهد بدانند که چه چیزی ارائه می شود و محصول یا خدمات جدید به چه درد آنها می خورد. همچنین منجر به تبلیغات دهان به دهان اضافی می شود که برای شرکت مفید است زیرا در اصل تبلیغات رایگان برای آنها است.

از زمان ظهور اینترنت و رسانه های اجتماعی ، استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی به بخشی عظیم از برنامه های بازاریابی شرکت تبدیل شده است. در حقیقت ، برخی فقط برای تبلیغ تجارت یا محصول جدید خود فقط به شبکه های اجتماعی اعتماد می کنند. وارد برنامه ICO bounty شوید. چرخش جدیدی به ایده قدیمی که توسط استارت آپ های جدید بلاکچین به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که بقیه این پست را مرور می کنم ، خواهید آموخت که چگونه برنامه های Bounty به بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی پروژه بلاکچین تبدیل شده اند ، چگونه برنامه های Bounty کار می کنند ، چگونه می توانید درگیر شوید ، در صورت درگیر شدن ، خطرات برنامه های Bounty و آینده احتمالی برنامه فضل.

آماده برای شروع؟ بیا بریم.

برنامه های فضل چیست؟?

امتیازات از دنیای بازی های دیجیتال گرفته شده است ، جایی که موارد رایگان یا سایر مزایا به طور سنتی برای کمک به گیمرها در ساخت بازی ، معمولاً به صورت شکار اشکال ، به گیمرها ارائه می شود..

به معنای گسترده ، نعمت ها به سادگی راهی برای ایجاد انگیزه در مشتریان ، یا در مورد سرمایه گذاران پروژه های بلاکچین ، برای انجام برخی اقدامات است. این پروژه با ارائه پاداش به کاربران برای انجام برخی از کارهای ساده ، کار می کند. این شبیه نوعی مبادله است ، جایی که این پروژه به شخص برای انجام یک کار پاداش می دهد ، اما همچنین تبلیغات ارزشمندی برای پروژه blockchain است که برنامه فضل را انجام می دهد.

نعمتها توضیح داده شده است

تصویر از طریق Fotolia

جایزه ها به عنوان بخشی از روند ICO ارزهای رمزپایه به طور فزاینده ای مفید واقع شده اند. در حقیقت ، بسیاری از پروژه های جدید بلاکچین نوین نوعی پاداش فضل را در برنامه ICO گنجانده اند. در طول دوره فضل ، کاربران می توانند پاداش هایی را برای گسترش خبر در مورد پروژه ، یافتن اشکالات در نرم افزار یا حتی برای توسعه واقعی دریافت کنند..


در بیشتر موارد ، پاداش به صورت ارز رمزنگاری شده است ، و برنامه های فضل را به وسیله ای جذاب برای افزایش نمونه کارهای ارز رمزنگاری شده تبدیل می کند. از آنجا که اکثر علاقه مندان به ارزهای رمزپایه جوان ترند ، آنها کاملاً به نعمت بازی عادت کرده اند و بنابراین برنامه های ارز رمزنگاری شده راهی عالی برای گسترش اخبار در مورد پروژه های جدید فناوری هستند.

نعمت های ارز رمزنگاری شده به این دلیل کار می کنند که ارزش زیادی برای پروژه های نوپا و انگیزه های گسترده برای علاقه مندان به ارزهای رمزپایه فراهم می کنند.

چگونه Bounties با ICO گره خورده است

برنامه های ارز رمزنگاری شده تا جایی پیشرفت کرده اند که اکثر پروژه ها شامل یک پاداش قبل از ICO و یا یک پاداش پس از ICO می شوند. در اکثر موارد ، نعمتها همراه با ICO انجام نمی شود.

برنامه های پیش از ICO Bounty

همانطور که احتمالاً از نام خود حدس زده اید ، این برنامه های فضل قبل از وقوع سکه واقعی ICO اتفاق می افتد. معمولاً برای کمک به ایجاد هیاهو و هیاهوی اطراف پروژه ، یک جایزه قبل از ICO برگزار می شود. آنها اغلب بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تمرکز می کنند و برای ایجاد آگاهی در مورد پروژه و ICO آینده طراحی شده اند.

علاوه بر رسانه های اجتماعی ، ممکن است از کانال های تبلیغاتی غیر سنتی دیگری نیز برای افزایش نفوذ در بازار استفاده شود. هدف از این بخشش ها این است که افراد فعالیتهایی را انجام دهند که باعث افزایش دانش در مورد پروژه می شود و امیدوارم دهان به دهان نیز افزایش یابد. فعالیت های معمول پیش از ICO شامل موارد زیر است:

1. نعمت های کمپین رسانه های اجتماعی

این مزایایی است که کاربران را ترغیب می کند تا در حساب های خود در شبکه های اجتماعی اقدام کنند. جوایز اغلب به تعامل ایجاد شده توسط چنین پست هایی بستگی دارد. جوایز Bounty ممکن است به توییت ها و بازتوییت ها در توییتر ، پست ها یا اشتراک ها در فیس بوک ، فیلم های YouTube ، نظرات و اشتراک ها یا سایر اقدامات رسانه های اجتماعی مرتبط باشد. توییتر یکی از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است که توسط برنامه های فضل مورد هدف قرار می گیرد.

2. بخشش مقاله نویسی

فایده های نوشتن مقاله می تواند فعالیت بسیار خوبی برای کسانی باشد که وبلاگ یا کانال های آنلاین دیگر با دنبال کنندگان زیادی دارند. مقاله نوشتن فضل به نویسندگان برای نوشتن و ارسال مقاله برجسته در وبلاگ خود پاداش می دهد. درست مانند امتیازات رسانه های اجتماعی ، جوایز اغلب به قابل مشاهده بودن و درگیر شدن پست مربوط می شود ، بنابراین ممکن است برای مقالاتی که تعداد زیادی بازدید یا اشتراک در شبکه های اجتماعی دارند پاداش های بالاتری پرداخت شود.

3. نعمت های امضای Bitcointalk

بسیاری از ICO ها شامل این نوع محبوب محبوب هستند که فقط برای اعضای انجمن Bitcointalk آزاد است. کاربر برای واجد شرایط بودن امتیازات باید امضایی را که توسط پروژه ICO منتشر شده است ، شامل برخی از کد های ویژه ردیابی ، شامل شود. مبلغ انعام دریافت شده به رتبه بندی کاربر در انجمن Bitcointalk بستگی دارد. به طور معمول کاربران باید حداقل اعضای کمترین عضو انجمن را داشته باشند تا در این امتیاز شرکت کنند.

نکته حرفه ای: بسیاری از این برنامه های پاداش با ارسال یک امضا در چندین حساب کاربری خوب هستند. این بدان معناست که شما می توانید هر تعداد حساب Bitcointalk داشته باشید و از همه آنها کمک هزینه دریافت کنید.

برنامه های پس از ICO Bounty

پس از تکمیل ICO و جمع آوری اعتبار ، تمرکز متفاوتی بر تلاشهای بازاریابی پروژه وجود دارد. این مجموعه ای متفاوت از برنامه های فضل را می طلبد ، که اغلب مبتنی بر بهبود پروژه از طریق پیشنهادات جامعه است. برخی از انواع متداول برنامه های پس از ICO شامل:

1. نعمت های کمپین ترجمه

اینها می توانند مزایای بسیار خوبی برای درگیر شدن باشند. آنها شامل ترجمه اسناد پروژه می شوند و اغلب شامل بحث های تعدیل کننده در گروه های انجمن زبان خارجی هستند. سخنرانان بسیاری از زبانهای مختلف می توانند از این نوع امتیازات ، که اغلب شامل ترجمه مقاله سفید و وب سایت ، و همچنین موضوع Bitcointalk ANN هستند ، به خوبی بهره مند شوند..

2. مزایای گزارش اشکال

کسانی که با برنامه نویسی آشنا هستند می توانند به پروژه کمک کنند و در هنگام ارائه گزارش های اشکال ، پاداش دریافت کنند. این امتیازات می تواند به توسعه دهندگان یک پروژه بلاکچین کمک کند زیرا بسیاری از پروژه های کوچکتر برای منابع توسعه دهنده بسیار محدود هستند. یک گزارش اشکال خوب ، مشکلات موجود در نرم افزار یا پلتفرم را به صورت واضح و مختصر شناسایی می کند.

در حالی که موارد فوق برخی فعالیت های معمول پیش از ICO و پس از ICO را مشخص می کند ، مهم است که درک کنیم در هنگام برنامه های فضل هیچ قانونی وجود ندارد. کمپین های فوق الذکر موفقیت آمیز شناخته شده اند ، به همین دلیل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند ، اما پاداش های دیگری نیز وجود دارد. به طور خلاصه ، هر برنامه فضل کاملاً به صلاحدید پروژه ارز رمزنگاری شده است.

اختصاص یک درصد از کل عرضه سکه به برنامه های انعام ، غیر معمول نیست. معمولاً می توانید اطلاعات مربوط به این مبلغ را در روزنامه سفید ، در وب سایت آنها یا در موضوع ANN Bitcointalk پیدا کنید..

چگونه می توان در نعمت های ICO شرکت کرد

برای هر کسی که علاقه مند به شرکت در پروژه های جدید و گسترش اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده خود باشد ، کمک های مالی ICO یک فرصت عالی است. با انجام کارهای ساده می توانید رمزعبور کسب کنید و پروژه های آینده و ICO را ارتقا دهید.

اکثر فعالیتهای فضایی ماهیت فنی ندارند و هر کسی با اتصال به اینترنت و برخی از حسابها و اتصالات آنلاین می تواند آنها را انجام دهد. اگر می خواهید در مورد نعمت های آینده بیشتر بدانید ، دو منبع مهم ، عناوین امتیازات ICO است Bitcointalk و رمز ارز.

جایزه های ICO در Bitcointalk

ICO Bounty Galore در BitoinTalk.org

آیا سرمایه گذاران باید در یک جایزه شرکت کنند?

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد پاسخ به هر فرد بستگی دارد و به یک عامل اصلی بستگی دارد – تحقیقات خود را انجام دهید (DYOR). این اصل تقریباً در مورد همه پروژه های بلاکچین صدق می کند. شما می توانید به راحتی مقاله سفید را در وب سایت پروژه ها پیدا کنید ، و همچنین می توانید نظرات و تجزیه و تحلیل دیگران را در بخشهای Bitcointalk و Reddit بخوانید..

بخوانید و تحقیق کنید و در مورد محاسن یا مضرات هر پروژه به نتیجه گیری خود بپردازید. همچنین وب سایت هایی برای گزارش در مورد ICO های آینده اختصاص داده شده اند که می توانند برای تحقیقات شما مفید باشند. وارسی آزمونگر ICO و لیست تماشای ICO برای مبتدیان.

فهرست تماشای ICO

آخرین ICO ها در لیست تماشای ICO. منبع: icowatchlist.com

ممکن است بخواهید زمان مورد نیاز برنامه bounty را به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده خود در نظر بگیرید. بعضی از برنامه های فضل به کارهای هفتگی احتیاج دارند که به نظر زمانبر می رسد و ممکن است بیش از آن باشد که می خواهید انجام دهید. اگر تازه شروع کرده اید با نعمت ها ، ممکن است بخواهید دنبال کارهایی باشید که انجام آنها آسان تر و سریعتر است.

شما نمی خواهید برنامه های پاداش خود را به یک کار نیمه وقت تبدیل کنید. همچنین سعی کنید بهترین پروژه ها را برای پیوستن به خود پیدا کنید. اگر فقط به بهترین پروژه ها محدود شوید ، می توانید مدت زمان صرف برنامه های فضل را نیز محدود کنید.

نکته حرفه ای: به زودی خواهید دید که برخی از پروژه ها تعداد زیادی علامت رمز را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر حتی برای کارهای مشابه مبلغ بسیار کمی را می توان بخشید. غالباً تعداد توکن های ارائه شده نشان از کیفیت پروژه و فداکاری تیم توسعه است.

این اولین نکته شما در هنگام بررسی تاریخچه اجرای تیم توسعه ، مورد استفاده برای پروژه و نمونه های اولیه است. به یاد داشته باشید که ارزش 10 علامت از یک پروژه ارزشمند در آینده بسیار بیشتر از 1000 سکه از یک پروژه بی فایده است.

خطرات بالقوه فضل

تاکنون همه چیز در مورد نعمت ها عالی به نظر می رسد ، درست است؟ نشانه های رایگان برای انجام کارهای ساده ، چه چیزی ممکن است اشتباه باشد?

خوب ، چند چیز وجود دارد. اولین بار در میان آنها این است که شما می توانید کمتر از پروژه های ستاره ای شروع به حمایت کنید ، سکه هایی را بدست آورید که هیچ ارزشی ندارند و با شیلینگ این شیت کوین ها خود را در شبکه های اجتماعی شوخی کنید..

خطر موذی تری وجود دارد که بسیاری آن را در نظر نمی گیرند.

هنگام اجرای ICO ، کلاهک های نرم و کلاهک های سختی نیز در جای خود قرار گرفته اند. در موارد فزاینده ای ICO سقف نرم خود را برآورده نمی کند و هرگونه وجوه جمع آوری شده به سرمایه گذاران برمی گردد. این یک ICO ناموفق است و هیچ توکن تولید یا توزیع نمی شود.

Softcap Reward ICO Bounty

مثال بازپرداخت SoftCap ICO. Ethino Crowdsale

برای bounty hunter این بدان معناست که هر زمانی که آنها صرف تبلیغ در شبکه های اجتماعی ، نوشتن مقاله یا جستجوی اشکال کردند ، اتلاف وقت است. بدون سکه صادر شده به معنای عدم صدور سکه انعام نیز است. شما هیچ پولی از دست نداده اید ، اما چیزی را که بسیاری از آن باارزش تر می دانند ، وقت خود را از دست داده اید.

بعد از اینکه حتی یک بار با چنین وضعیتی برخورد کردید ، سریعاً رویکرد خود را برای سرمایه گذاری وقت در برنامه های فضل تغییر می دهید. در بررسی پروژه ها دقیق تر خواهید بود ، از پروژه هایی که هیچ برنامه توسعه ای ندارند یا هیچ محصولی ندارند ، اما با هدف جمع آوری 10 میلیون دلار برای ایجاد یک سیستم رزرواسیون Airbnb مانند Airbnb از نوع غیرمتمرکز و مبتنی بر ابر که شرکت کنندگان فضل می توانند 40 دلار دریافت کنند. ٪ از کل عرضه سکه.

آینده برنامه های ICO Bounty

برنامه های Bounty در سال 2017 با افزایش محبوبیت ICO رشد چشمگیری داشتند. جای تعجب نیست که بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری بیش از خوشحالی از شرکت در مطلبی که امکان توکن های رایگان را فراهم می کند خوشحال بودند. این به تنهایی نویدبخش بزرگی برای ادامه برنامه های فضل است.

ابرها هر چند در افق وجود دارد. برنامه های Bounty تحت نظارت تنظیم کننده های مالی ، مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ایالات متحده قرار گرفته است. دلیل علاقه شرکت SEC به برنامه های پاداش این است که آنها مردم را به طور فعال تشویق می کنند تا در دارایی مشارکت کنند که دارای ریسک مالی است.

محور اصلی بررسی SEC از چیزی به نام تست هووی (Howey Test) و چگونگی اعمال آن در برنامه های فضل ناشی می شود. از آنجا که پروژه های بلاکچین از تلاش های اشخاص ثالث (شرکت کنندگان بخشنده) سود کسب می کنند ، SEC فرض می کند که یک کمپین پاداش یک معامله قرارداد سرمایه گذاری است. این امر موجب می شود که کلیه توکن های ارتقا یافته پاداش دارای تضمین مقررات مربوط به اوراق بهادار باشند.

تنها تنظیم کننده های ایالات متحده به این نتیجه نمی رسند. تنظیم کنندگان مالی در انگلیس نیز در مورد برنامه های فضل به همان نتیجه رسیده اند. این بدان معنا نیست که برنامه های فضل لزوماً ناپدید می شوند ، اما با تعریف بیشتر چارچوب نظارتی در مورد ارزهای رمزپایه ، این برنامه ها می توانند مورد بررسی بیشتر قرار گیرند.

نتیجه

به طور کلی برنامه های فضل ارائه شده توسط پروژه های ارزهای رمزنگاری شده مورد پسند خوبی برای علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده است ، به ویژه کسانی که مایلند تحقیقات خود را انجام دهند و نه اینکه کورکورانه به هر برنامه فضل و برنامه ای بپیوندند. با افزایش محبوبیت ICO و برنامه های مربوطه ، شرکت کنندگان باید به طور فزاینده ای درک کنند که کدام برنامه ها را برای پیوستن انتخاب می کنند.

با فشارهای نظارتی ، افزایش برنامه های فضلایی احتمالاً افزایش نظارت خواهد داشت ، که می تواند بسیاری از برنامه های بی فایده را که در ماه های اخیر ظاهر شده اند ، از بین ببرد. این مشارکت کنندگان بالقوه را از انجام تحقیقات خود راحت نخواهد کرد ، اما امیدوارم که مکان یابی برنامه های ارزشمند معتبر و ارزشمند را آسان تر کند.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map