بررسی مشتقات Huobi: بررسی اجمالی مبادله

بازار مشتقات Huobi ، پلت فرم مشتقات دارایی دیجیتال صرافی ارز رمزنگاری Huobi است – یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین در فضا.

یک سال پس از مبادله اصلی ، Huobi DM مجموعه وسیعی از ابزارها و قابلیت ها را برای تجارت رمزنگاری با قدرت تا 100 برابر ارائه می دهد. این شرکت همچنین در تلاش است تا از اعتبار این تبادلات منصرف شود.

با این حال ، آیا واقعاً بی خطر است?

در این بررسی مشتقات Huobi سعی خواهیم کرد به آن پاسخ دهیم. ما همچنین برخی نکات مهم را به شما ارائه خواهیم داد که برای استفاده بیشتر از معاملات خود باید بدانید.

بررسی اجمالی مشتقات Huobi

Huobi DM در دسامبر سال 2018 راه اندازی شد. این امر در پشت گسترش موفقیت آمیز مبادله اصلی Huobi بود. Huobi یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در فضا است که در سال 2013 راه اندازی شده است.

Huobi دفاتر جهانی در آسیا ، اروپا دارد & قاره آمریکا. به غیر از مبادله مشتقات ، آنها همچنین دارای مبادله نقطه ای اصلی خود هستند ، استخرهای استخراج ، میزهای OTC و ابر Huobi – بنابراین یک لیست کاملا گسترده.

وقتی نوبت به ابزارهای مشتق Huobi می رسد ، آنها ابزارهای آتی و سوآپ همیشگی را ارائه می دهند. اینها در معاملات آتی حداکثر 20 برابر و در ابزار مبادله 125 برابر اهرم می گیرند.

از زمان راه اندازی مشتقات Huobi ، آنها در رشد حجم معاملات خود کاملاً موفق بوده اند. به عنوان مثال ، طی 24 ساعت گذشته در مجموع 9 میلیارد دلار حجم معامله در سیستم عامل وجود داشته است.

Huobi DM این قابلیت تجاری را از طریق سیستم عامل های متعدد فراهم می کند. این موارد شامل رابط کاربری تجارت وب و همچنین رایانه های شخصی و برنامه های تلفن همراه آنها است.

این یک بستر جهانی است و به همین ترتیب آنها آن را به 7 زبان مختلف ترجمه کرده اند. با وجود دسترسی آنها ، تعدادی از کشورها وجود دارند که خدمات در آنها موجود نیست. این شامل ایالات متحده آمریکا ، هنگ کنگ ، ترکیه و چند منطقه دیگر است. می توانید لیست کامل را مشاهده کنید اینجا.

آیا این امن است?

این شاید یکی از مهمترین س questionsالاتی باشد که فرد می تواند قبل از استفاده از مبادله جدید بپرسد و دلیل آن این است که معیار اصلی ما است.

با مبادله مشتقات Huobi ، بدون شک تخصص و امنیت در بورس اصلی اقداماتی را که در بورس مشتقات انجام می شود بازی می کند. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم.

امنیت تبادل


Huobi از روش نگهداری کیف پول گرم و سرد استفاده می کند. این بدان معنی است که آنها مقدار زیادی از دارایی های سکه خود را در یک فضای آفلاین از هکرها دور نگه می دارند. سپس درصد کمتری در کیف پول های “داغ” با قابلیت چند منظوره دارند.

Huobi Security Security

برخی از مراحل امنیتی موجود در مشتقات Huobi

آنها همچنین از یک ساختار سرور غیرمتمرکز در سرتاسر جهان بهره می برند که صرف نظر از خرابی یکی از سرورها می تواند از به روز بودن اطمینان حاصل کند. شما می توانید این را به عنوان موازنه بار موثر تصور کنید.

سرانجام ، آنها اقدامات ضد DDoS را انجام داده اند. همه ما می دانیم که مبادلات رمزنگاری شده اهداف اصلی حملات انکار سرویس هستند و وقتی این موارد در اوج بازار انجام می شوند بسیار ناامید کننده خواهد بود..

مدیریت ریسک

این مختص تبادل مشتقات است. برای کنترل ریسک ناشی از حرکات شدید بازار در هنگام استفاده بازرگانان از اهرم قابل توجه ، آنها باید پادمان هایی در نظر بگیرند..

به همین دلیل Huobi DM صندوق بیمه ای را اداره می کند. این موردی است که توسط تعدادی دیگر از صرافی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به محافظت از استخر تجاری در صورت عدم تصفیه بالاتر از ورشکستگی کمک می کند..

بیمه Huobi

صندوق بیمه Huobi که از معاملات محافظت می کند

در اصل ، صندوق بیمه برای جلوگیری از آنچه “خسارات اجتماعی” نامیده می شود ، استفاده می شود. این اتفاق زمانی می افتد که سودجویان سودمند طرف دیگر تجارت برای تأمین بودجه ورشکستگی از سودشان کاسته شود.

ارتباطات

تمام ارتباطات با سرورهای Huobi از طریق اتصال رمزگذاری شده 256 بیتی SSL انجام می شود. این به این معنی است که تمام داده های خصوصی شما از جمله رمزهای عبور و اطلاعات KYC شما از چشم کنجکاو پنهان است.

این همچنین می تواند راهی عالی برای شناسایی تلاش های احتمالی فیشینگ باشد. اگر در صفحه ای قرار دارید که قفل ایمنی در مرورگر ندارد ، به این معنی است که باید فوراً آنجا را ترک کنید زیرا آنها از اطلاعات خصوصی شما استفاده می کنند.

امنیت حساب

اغلب اوقات ، ما ضعیف ترین حلقه امنیت خود هستیم. به همین دلیل است که Huobi تعدادی ابزار برای اطمینان از آگاهی شما و جلوگیری از نفوذ فراهم کرده است.

اولین و مهمترین معیار اندازه گیری آنها احراز هویت دو فاکتور است. این بدان معناست که هنگام ورود به سیستم باید ورود به سیستم را در تلفن خود تأیید کنید. این کار را می توان از طریق پیام کوتاه یا از طریق Google Authenticator انجام داد. پیشنهاد ما برای جلوگیری از تقلب در مبادله سیم کارت است.

Huobi 2FA

تنظیم احراز هویت دو عامل در حساب

به غیر از 2FA ، شما همچنین می توانید رمز دارایی خود را تعیین کنید. این بدان معنی است که اگر می خواهید وجوه خود را برداشت کنید ، باید از قبل یک رمز عبور وارد کنید – که می تواند در برابر هکرها محافظت کند.

سرانجام ، آنها همچنین می توانند یک کد ضد فیشینگ تنظیم کنند. این بدان معناست که کلیه ایمیل هایی که از Huobi دریافت می کنید دارای این کد منحصر به فرد بوده و به شما امکان می دهد ایمیل های نامناسب را شناسایی کنید.

دارایی های & سازها

همانطور که گفته شد ، دو نوع ابزار وجود دارد که می توانید در سیستم عامل مشتقات Huobi معامله کنید. اینها آینده های سنتی شما و همچنین معاملات یا معاملات آتی همیشگی شما هستند.

با استفاده از این ابزارها ، شما در حال معامله رمزنگاری در حاشیه هستید. این بدان معنی است که آنها از اهرم استفاده می کنند و قرار گرفتن در معرض شما اغلب چندین برابر مبلغی است که شما به عنوان وثیقه قرار داده اید.

بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر شما نیاز به حاشیه اولیه 2٪ داشته باشید ، به این معنی است که 50 برابر اهرم نیرو دارید. اگر بیت کوین با 1 دلار حرکت کند ، موقعیت تصوری شما 50 برابر بیشتر از آن حرکت می کند.

اکنون که به درک مختصری از اهرم نیرو رسیدید ، بیایید نگاهی به ابزارهای ارائه شده در صرافی Huobi بیندازیم.

آینده ها

معاملات آتی ابزاری است که به دارنده آن امکان می دهد در آینده مقداری دارایی را خریداری یا بفروشد. اساساً ، شما در تاریخ تحویل انتخاب شده برخی از قیمت های آینده ابزار را معامله می کنید.

با ابزارهای آتی ، گزینه های اهرمی 1X ، 5X ، 10X و 20X را در اختیار دارید. اینها در 9 دارایی مختلف رمزنگاری از جمله بیت کوین ، Ethereum ، EOS ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، XRP ، Etheruem Classic ، Tron هستند & BSV.

از نظر تاریخ انقضا ، آنها هفتگی ، دو هفتگی و سه ماهه دارند که هر جمعه تسویه می شوند. وقتی صحبت از مشخصات قرارداد می شود ، آنها با توجه به اینکه کدام دارایی مورد معامله قرار می گیرد ، متفاوت هستند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

 • بیت کوین: ارزش اسمی 100 دلار و حداقل تغییر قیمت 0.01 دلار.
 • XRP: ارزش اسمی 10 دلار و حداقل تغییر قیمت 0.0001 دلار.
 • TRX: ارزش اسمی 10 دلار و حداقل تغییر قیمت 0.00001 دلار.
 • همه دیگران: ارزش اسمی 10 دلار و حداقل تغییر قیمت 0.001 دلار.

شما همچنین باید نگاهی به مشخصات قرارداد در اسناد هووبی. این شامل اطلاعاتی مانند شاخص شاخص برای قیمت ها و همچنین آخرین قیمت معاملاتی شما می باشد. آخرین مورد فقط تا 10 دقیقه قبل از انقضا قابل انجام است.

ذکر این نکته نیز مهم است که اگرچه اینها ابزارهای آتی دارایی هستند ، اما فقط در تفاوت قیمت دارایی های دیجیتال تحویل داده می شوند. بنابراین در اصل ، تحویل فیزیکی انجام خواهد شد.

مبادله

مبادله های همیشگی ابزارهای اهرمی هستند که تاریخ تحویل ندارند. آنها به عنوان علامت گذاری شده برای بازاریابی روزمره و حل و فصل 3 بار در روز. در برخی دیگر از صرافی ها ، آنها بعضا “آینده دائمی” نیز خوانده می شوند.

دلیل اینکه به آنها در مشتقات Huobi “مبادله” می گویند این است که شما بازده یک دارایی را با بازده دارایی دیگر عوض می کنید. در اینجا ، شما بازده رمزنگاری را برای بازده دلار آمریکا عوض می کنید.

مبادله های همیشگی Huobi

مشخصات تعویض همیشگی در Huobi DM

با توجه به اینکه این کار را انجام می دهید ، باید نرخ بودجه را پرداخت کنید. این مورد برای اطمینان از اینکه قیمت مبادله دائمی در بازار معاملات متصل است استفاده می شود. وقتی مثبت باشد ، اشتیاق پرداخت شورت و بالعکس منفی را خواهید داشت.

در Huobi DM ، سوآپ دائمی حداکثر 125 برابر نیرو دارد و روی 5 دارایی مختلف نوشته می شود. اینها Bitcoin و Ethereum با سکه های دیگر هستند که به زودی اضافه می شوند.

مرجع فهرست : این اساساً قیمتی است که بورس برای ارجاع به مبنای اصلی استفاده می کند. این یک قیمت ترکیبی برای در نظر گرفتن هرگونه ناهنجاری احتمالی است.

همچنین باید توجه داشته باشید که اگرچه حداکثر اهرم صرافی 125X برای مبادله 125X است ، اما این فقط برای موقعیت های پایین تر است. هرچه موقعیت ها بیشتر باشد حاشیه اولیه و نگهداری شما بیشتر می شود.

هزینه های مشتقات Huobi

این یکی دیگر از ملاحظات واقعاً مهم دیگر هر بازرگان است. هزینه هایی که پرداخت می کنید در طولانی مدت بر سودآوری تجاری شما تأثیر می گذارد.

Huobi برای کارمزد خود از آنچه که “مدل سازنده ساز” نامیده می شود استفاده می کند. این اساساً بدان معناست که آنها هزینه های متفاوتی را بر اساس اینکه نقدینگی ایجاد می کنید یا می گیرید ارائه می دهند.

هزینه ها نیز بسته به آینده بودن یا مبادله بودن ابزار متفاوت خواهند بود. بنابراین بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم?

آینده ها

در برنامه هزینه Futures سه هزینه وجود دارد. اینها سازنده ، گیرنده و تحویل هستند. هزینه تحویل هزینه ای است که در صورت تحویل دارایی اصلی به شما پرداخت می شود.

برای ساختار هزینه استاندارد ، همه هزینه های سازنده است 0.02٪ و تمام هزینه های دریافت کننده می باشد 0.03. معاملات آتی بیت کوین دارای هزینه تحویل است 0.015٪ در حالی که سایر ابزارهای آتی حق تحویل دارند 0.05٪.

ساختار هزینه Huobi DM

شخص خیلی مهم & ساختار سازنده هزینه بازار ساز در آینده

اگر ، شما معامله گر هستید که می تواند حجم قابل توجهی را به سیستم عامل ارائه دهد ، می توانید درخواست کنید که یک بازار ساز باشید. با این کار بسته به سطح حجمی که انجام می دهید تخفیف با نرخ سازنده مشاهده خواهید کرد.

شما همچنین این فرصت را دارید که برای مشتری VIP بودن درخواست دهید. این مختص بازرگانانی است که از سیستم عامل های دیگر به صرافی Huobi DM می آیند. در اینجا ردیف های مختلفی نیز وجود دارد اگرچه باید توجه داشته باشید که نرخ ها به اندازه نرخ های بازار ساز سودآور نیستند.

بکار گرفتن &# 128221 ؛: اگر می خواهید برای ایجاد یک بازارگر اقدام کنید ، می توانید [email protected] را ایمیل کنید و اگر می خواهید برای VIP اقدام کنید ، می توانید [email protected] را ایمیل کنید

یکی دیگر از مزایای واقعاً مهم استفاده از مشتقات Huobi نسبت به برخی از رقبا این است که آنها هزینه تصفیه را دریافت نمی کنند. از این رو ، اگر قبل از تصفیه قادر به بستن موقعیت خود نیستید ، از این بابت هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

مبادلات دائمی

وقتی نوبت به تعویض های همیشگی می رسد ، هزینه سازنده برای همه جفت ها 0.02٪ و برای هزینه دریافت کننده برای همه رمزنگاری ها 0.04٪ است. هیچ هزینه ای برای تحویل وجود ندارد زیرا این مبادله های دائمی و بدون تحویل اساسی هستند.

همانطور که در مورد آتی اتفاق می افتد ، Huobi ردیف هزینه های مختلفی برای کسانی که VIP هستند یا کسانی که نقدینگی قابل توجهی به بورس ارائه می دهند ، دارد..

هزینه های مبادله Huobi

شخص خیلی مهم & هزینه های سازنده بازار در مبادلات

به طور کلی ، هزینه های Huobi DM تقریباً با سایر صرافی های آتی مانند ByBit یا OKEX مطابقت دارد. آنها تخفیف های سازنده کمی بهتر به شما ارائه می دهند که نقدینگی مورد نیاز برای قرار گرفتن در این رده را تأمین می کنند.

وقتی صحبت از هزینه های دیگری در شبکه می شود ، هزینه های برداشت خواهید داشت که اساساً فقط هزینه های شبکه ماینر است. اینها هرچند حداقل هستند و از طرف مبادلات هزینه ای ندارند.

ثبت

اگر می خواهید مشتقات Huobi را امتحان کنید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. این در واقع بسیار ساده است. تمام آنچه برای تکمیل ثبت نام نیاز دارند تلفن یا آدرس ایمیل و همچنین ملیت شما است.

آنها یک ایمیل با کد تأیید برای شما ارسال می کنند که سپس می توانید برای تأیید ایمیل از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این فقط 60 ثانیه معتبر است بنابراین سریع آن را تأیید کنید.

پس از تأیید ایمیل خود ، ثبت نام کردید. یکی از اولین کارهایی که اکنون می خواهید انجام دهید این است که احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل کنید که حساب شما از قبل امن نیست.

KYC & تایید

اکنون چیزی که شما باید در مورد Huobi DM بدانید این است که قبل از تجارت می توانید به KYC و تأیید کامل احتیاج داشته باشید. این بدان معنی است که شما باید حساب خود را با برخی از اسناد شخصی مانند گذرنامه ، شناسه یا شکل دیگری از شناسه تأیید کنید.

ثبت نام Huobi

ثبت نام در مشتقات Huobiحریم خصوصی هاوکس &# 128064 ؛: اگر ترجیح می دهید اسناد هویت خود را تحویل ندهید ، هنوز هم تعداد زیادی صرافی وجود دارد که نیازی به KYC ندارند از جمله PrimeXBT و Binance

اگر قصد دارید حساب خود را در Huobi Derivatives تأیید کنید ، بیش از یک روز طول نمی کشد. پس از انجام این کار ، باید معاملات آتی را در حساب خود تأیید کنید. آنها فقط از شما می خواهند که به طور الکترونیکی خطرات ناشی از معاملات آتی را تأیید کنید.

سپرده ها & برداشت ها

اگر می خواهید حساب آینده خود را تأمین مالی کنید ، باید وجوه را از حساب spot خود منتقل کنید. در حساب spot شما ، چندین روش وجود دارد که می توانید رمزنگاری را با فیات خریداری کنید.

شما می توانید از کارت استفاده کنید و یا می توانید از طریق سیم در ارزهای رمزپایه مختلف مختلف پول تأمین کنید. شما همچنین می توانید معامله OTC را با یکی از فروشندگان بی شماری که آنها در بازار خود آورده اند انجام دهید.

شما می توانید این بازار فرابورس را شبیه به بیت کوین های محلی بدانید. شما می توانید تمام آمارهای این فروشندگان را مشاهده کنید و سپس می توانید آنهایی را که بهترین شرایط معامله را برای شما دارند انتخاب کنید. این نمایندگی ها گزینه هایی مانند Wires ، Alipay ، Western Union ، SWIFT و غیره را دارند.

وجوه واریزی Huobi

بودجه حساب خود را با بیت کوین تأمین می کنید

اگر در حال حاضر بیت کوین دارید ، تأمین اعتبار حساب خود بسیار آسان تر است. شما فقط باید به “حساب فیات” خود بروید و “سپرده” را بزنید. این یک آدرس بیت کوین است که می توانید از آن برای تأمین اعتبار حساب خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید &# 128221 ؛: قبل از واریز وجه شما باید منتظر یک تأیید در شبکه بیت کوین باشید. برای ردیابی ودیعه خود می توانید یک کاوشگر بلوک مشاهده کنید.

البته می توانید وجوه خود را در طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه دیگر نیز سپرده گذاری کنید. من شما را تشویق می کنم که به مرور حساب صرافی بپردازید و لیست کامل را مشاهده خواهید کرد.

برداشت ها

برداشت به همین راحتی است. باید گزینه “برداشت” را بزنید و این یک فرم ایجاد می کند. در اینجا می توانید آدرس بیت کوین آفلاین خود را وارد کرده و سکه ها را به کیف پول خود ارسال کنید. محدودیت های برداشت را در صرافی توجه داشته باشید.

سیستم عامل آینده Huobi DM

وقتی نوبت به تجارت می رسد ، شما به ابزارهای مناسبی برای کار نیاز دارید. اینجاست که سیستم عامل های آینده و مبادله Huobi وارد عمل می شوند.

این پلت فرم تقریباً یکسان است که نوبت به طرح آینده و مبادله می رسد. آنها فقط از نظر عملکرد و دارایی هایی که می توانید با این ابزارها معامله کنید متفاوت خواهند بود.

طرح بسیار بصری است و به راحتی می توانید راه خود را پیدا کنید. در سمت چپ شما همه بازارهایی را دارید که می توانید تجارت کنید. در وسط نمودار را خواهید داشت ، در سمت چپ کتاب سفارشات و همچنین سفارشات قبلی را دارید. سپس در زیر نمودارها فرم های سفارش خود را دارید. بلافاصله زیر آن همه دستورات و مواضع گذشته شما قرار دارد.

رابط کاربری Huobi Futures

رابط کاربری Huobi Futures Platform

وقتی صحبت از نمودارها می شود ، سه گزینه متفاوت برای شما وجود دارد. اینها یا نمودار استاندارد Huobi ، نمودار عمق بازار یا نمودار دید تجاری هستند. برای شما که نمی دانید ، Tradingview یکی از بهترین بسته های نمودار موجود در بازار است. اغلب توسط بازرگانان تجزیه و تحلیل فنی استفاده می شود.

جغد شب &# 129417 ؛: اگر رابط کاربری تیره ترجیح می دهید ، می توانید به رنگ آبی تیره یا تیره بروید. این سوئیچ دقیقاً بالای نمودارها است

وقتی نوبت به تفاوت بین Futures و رابط Swap می رسد ، متوجه می شوید که برای آینده ، اطلاعاتی در مورد انقضا و علاقه آزاد در بالا خواهید داشت. با این حال ، اگر در مبادله باشید ، نرخ بالای بودجه را در بالای سیستم عامل متوجه خواهید شد. من در بالا در مورد این صحبت کردم.

یک نکته دیگر که باید در مورد این پلتفرم یادداشت کنید این است که بسیار بصری است ، اما هیچ پنل / ابزارکی وجود ندارد که بتوانید آن را جابجا کنید. این بدان معنی است که برخلاف سایر سیستم عامل ها ، طرح نمی تواند سفارشی شود.

فرم های سفارش

شما در زمینه سفارشات خود در سیستم عامل Huobi چند گزینه شخصی سازی دارید. در مرحله اول ، شما می توانید انتخاب کنید که آیا مایل به باز کردن تجارت خود هستید یا اینکه تجارت خود را ببندید.

فرم های سفارش آتی Huobi

فرم های سفارش در پلت فرم Huobi Futures

وقتی نوبت به سفارش می رسد ، دو مورد دارید که می توانید آنها را قرار دهید:

 • سفارش را محدود کنید: این اساساً سفارشی است که با قیمت از پیش تعیین شده ای که شما انتخاب کرده اید تنظیم می شود. تا زمانی که بازار به این سطح نرسد ، این سفارش اجرا نمی شود.
 • سفارش ماشه: با یک سفارش ماشه ، سفارش محدود فقط زمانی انجام می شود که بازار از یک قیمت ماشه خاص عبور کند.

همچنین پارامترهای دیگری نیز در اختیار دارید که می خواهید سفارش تا چه مدت باز باشد. بیایید نگاهی به برخی از این موارد بیندازیم?

 • فقط ارسال: با این سفارش ، سفارش بلافاصله در بازار اجرا نمی شود. آنها به گونه ای قرار داده شده اند که بتوانید با کاهش کارمزد از وضعیت سازنده بازار اطمینان حاصل کنید.
 • فوری یا لغو: با این دستور ، بلافاصله تمام یا بخشی از آن اجرا می شود و آنچه را که بلافاصله اجرا نشده لغو می کند.
 • پر کردن یا کشتن: با یک دستور FOK ، یا کل سفارش شما اجرا می شود یا اصلاً انجام نمی شود. تفاوت اصلی بین این IOC این است که اجازه سفارشات جزئی را نمی دهد

همچنین در فرم سفارش متوجه خواهید شد که گزینه “عبور از حاشیه” را دارید. همان دارایی ارز دیجیتال حساب شما به عنوان حاشیه تمام موقعیت های باز آن ارز دیجیتال استفاده می شود.

به عنوان مثال ، اگر یک موقعیت از قراردادهای BTC را باز کنید ، تمام BTC موجود در حساب شما حاشیه آن موقعیت خواهد بود و اگر چندین موقعیت قرارداد BTC را باز کنید ، تمام BTC موجود در حساب شما حاشیه مشترک است این موقعیت های باز سود و زیان موقعیت های یک ارز دیجیتال می تواند به طور متقابل جبران شود.

هشدار : اگر قرار است معامله ای انجام دهید ، اطمینان حاصل کنید که همیشه توقف کافی را در محل خود بگذارید. این از خطر نزولی شما محافظت می کند

یکی از ابزارهای مفید دیگری که در اختیار دارید ، ماشین حساب موقعیت است. به شما این امکان را می دهد که قبل از تجارت همه مهمترین سطوح خود را محاسبه کنید. این شامل تصفیه ، سود بالقوه و نیازهای حاشیه ای است.

برنامه های Huobi

در حالی که رابط تجارت آنلاین دارید ، Huobi دارای برنامه های رایانه ای و برنامه های موبایلی است که می توانید از آنها استفاده کنید.

من فهمیدم که برنامه های PC کاربردی تر هستند زیرا نیازی به اعتماد به مرورگر کامپیوتر ندارند و از این رو بسیار سریعتر هستند. آنها همچنین نمودار بهتری دارند و شما کنترل بیشتری بر پارامترهای معاملاتی خود دارید. این برنامه ها در دستگاه های Windows و Mac در دسترس هستند.

با این حال ، اگر شما یک معامله گر هستید که همیشه در حال حرکت هستید ، آنجاست که برنامه های تلفن همراه Huobi وارد بازار می شوند. این برنامه ها برای مبادله اصلی ساخته شده اند اما می توانید به بازارهای مشتقه در سیستم عامل آتی و مبادله بروید.

این یک برنامه کاملاً خوب طراحی شده است و شما با یک لمس سفارش و همچنین برخی از قابلیت های اساسی نمودار را دارید. این برنامه در iOS و Android در دسترس است و می توانید به فروشگاه های برنامه مربوطه مراجعه کنید تا از بازخورد دریافت کنید.

برنامه های Huobi

بازخورد مشتری در فروشگاه آیتونز و Google Play

همانطور که مشاهده می کنید ، بازخورد به طور کلی کاملاً مثبت است. آنچه همچنین دلگرم کننده است برای کسانی که نگرانی دارند ، می توانید ببینید که تیم پشتیبانی بلافاصله پیگیری می کند. این نشان می دهد که آنها خیلی سریع روی توپ حرکت می کنند (چیزی که من کمی آن را پوشش می دهم).

فکر می کنم الان باید به این نکته اشاره کنم که به طور کلی یکی از بزرگترین طرفداران تجارت موبایل نیستم. دلیل این امر آنست که آنها هرگز نمی توانند مانند نمودارها و نظارت بر بازارها در رایانه موثر باشند. با این حال ، اگر عملاً نمی توانید تمام وقت جلوی رایانه شخصی خود باشید ، آن یک گزینه مناسب است.

API

برای آن دسته از شما که برنامه نویس هستید ، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که API جهانی Huobi را می توان در بازارهای Futures و Swap استفاده کرد.

هم وب جیب و هم نسخه REST موجود است. پیشنهاد می شود برای تجارت و برداشت از REST برای یک بار دیگر استفاده کنید. برای داده های بازار باید از جیب وب استفاده کنید & به روز رسانی سفارش دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که می توانید از طریق API در بازار ساز باشید.

کلید API Huobi

تولید کلید API در Huobi

اگر می خواهید از API استفاده کنید ، یک کلید API برای خود خواهید گرفت. این کار را می توان به راحتی در مدیریت API داشبورد حساب خود انجام داد. در اینجا می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید فقط برای خواندن ، برداشت یا تجارت باشد. همچنین می توانید آدرس IP را به این API متصل کنید ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که حتی در صورت به خطر افتادن هیچ کس دیگری از حساب شما استفاده نمی کند.

هشدار : این کلید API را به اشخاص خارجی مانند اپراتورهای ربات و غیره ارائه ندهید. مواردی از این خدمات با استفاده از کلیدهای API معامله گر برای شروع شگردهای شیطانی وجود داشته است

تعداد زیادی از راهنماهای مفید وجود دارد که می تواند شما را از طریق API و کلیه عملکردهای موجود در اسناد که می توانید بخوانید ، به شما راهنمایی کند. اینجا. آنها بین اسناد مربوط به معاملات Spot ، Futures و Swaps تقسیم شده اند.

پشتیبانی

مورد دیگری که برای کل تجربه تجارت بسیار مهم است ، سطح پشتیبانی بورس است. هیچ چیز ناامیدکننده ای بیشتر از اینکه باید ساعت ها منتظر پاسخ از طرف پشتیبانی بمانید وجود ندارد.

وقتی نوبت به Huobi می رسد ، در واقع چند گزینه برای دستیابی به پشتیبانی مشتری آنها وجود دارد. شاید سریعترین و م mostثرترین روش عملکرد چت زنده آنها باشد. در مرحله اول ، آنها سعی خواهند کرد تا با منابع موجود به شما کمک کنند. اگر این کار نکرد ، می توانید با یک نماینده زنده تماس بگیرید.

پشتیبانی Huobi

پشتیبانی از چت زنده در مشتقات Huobi

وقتی این کار را کردیم ، در عرض 2 دقیقه به ما کمک شد. شخصی که به ما کمک می کند سریعاً به سوالات ما رسیدگی می کند و می داند که به دنبال چه چیزی هستیم. این عملکرد گپ زنده 24/7 روز باز است

روش دیگر ، شما فقط می توانید از طریق بخش پشتیبانی آنها ، بلیط ارسال کنید. با این کار اطمینان حاصل می شود که درخواست شما به بخش مناسب هدایت می شود و به شما امکان می دهد پرونده خود را به طور مناسب پیگیری کنید. آنها سعی می کنند در کمتر از 24 ساعت به تمام سeriesالات پاسخ دهند.

نکته برتر : اگر می خواهید بلیط خود را دنبال کنید ، می توانید آنها را در کانال های رسانه های اجتماعی خود قرار دهید. این شامل امثال توییتر و تلگرام

متناوباً ، اگر س yourال شما از روال معمول تری برخوردار است ، می توانید همیشه به س FAالات متداول آنها بپردازید و از اسناد پشتیبانی استفاده کنید – این موارد با راهنماهای مفید پر شده است و دیگران بدون شک قبلاً س similarالات مشابهی را پرسیده اند.

انجمن & تحصیلات

در حالی که برخی از دلالان دوست دارند تاجران خود را به حال خودشان بگذارند ، برخی دیگر دوست دارند برخی راهنماهای مفید و منابع آموزشی برای بهبود تجارت خود به آنها بدهند. اینجاست که Huobi سعی می کند استثنا قائل شود.

شاید سریعترین راه برای یادگیری نحوه استفاده از پلتفرم Huobi ، فیلم های آموزنده آنها باشد. این فیلم های “101 trading contract” آنها است که کاملاً خوب ارائه شده اند و برای افراد با درجات مختلف تجربه به اندازه کافی واضح هستند.

این موارد شامل فیلم هایی مانند:

 • تجارت دارایی دیجیتال چیست?
 • نحوه باز کردن معاملات
 • قدرت نفوذ
 • مکانیسم حاشیه
 • نقطه & بازرگانی قرارداد

اگر می خواهید مروری جامع تری داشته باشید ، می توانید راهنماها و منابع اضافی را بررسی کنید. این موارد موضوعات مشابه را مرور می کنند اما از مثالهای آموزنده استفاده می کنند و بسیار جامع هستند.

انجمن

چیز دیگری که مشتقات Huobi دارند و می تواند به سود تمام معامله گران باشد یک چیز دیگر است جامعه فعال. این عالی است زیرا به شما اجازه می دهد تا از سایر معامله گران عقب بمانید و درک کنید که در بازار چه می گذرد.

این انجمن ها توسط Huobi در برنامه های چت از جمله WeChat ، Telegram و Tencent اداره می شوند. با این حال ، به نظر می رسد که در حال حاضر عمده کاربران در تلگرام فعالیت چندانی ندارند و جای تاسف دارد.

جوامع Huobi

پیوستن به انجمن Huobi

شاید همانطور که بیشتر معامله گران شروع به استفاده از مشتقات در Huobi می کنند ، بنابراین آنها احتمالاً بیشتر درگیر معامله گران دیگر می شوند. هنوز یک تجارت فعال در WeChat و Tencent برای آن بازرگانان چینی وجود دارد.

مناطق برای بهبود

در حالی که چیزهای زیادی در مورد پیشنهاد Huobi DM بسیار دوست داشتیم ، هنوز چند زمینه برای پیشرفت وجود دارد که باید کار شود.

در وهله اول ، بسیار خوب است که شاهد پوشش بیشتر دارایی در مورد محصولات تعویض همیشگی آنها باشیم. این امر باعث رقابت آنها در برابر سایر مبادلات دیگری می شود که این نوع ابزارها را با دارایی های متعدد ارائه می دهند.

وقتی نوبت به سیستم عامل معاملات می رسد ، دیدن عملکرد سفارشات نیز بسیار خوب خواهد بود. در حال حاضر ، شما فقط می توانید سفارشات محدود و راه اندازی کنید. گرچه اینها بیشتر معامله گران را راضی می کند ، اما حرفه ای ترین نوع افراد را متقاعد می کند.

در آخر ، بسیار خوب است که ببینیم آیا آنها می توانند پانل هایی را در رابط کاربری خود بگنجانند. این به معامله گران اجازه می دهد تا طرح را متناسب با نیازهای تجاری خود تنظیم کنند.

نتیجه

بنابراین ، به طور خلاصه ما محصولات آتی Huobi را خیلی دوست داشتیم. این نه تنها بسیار کاربردی است بلکه ایمن است و از تخصصی که تیم در صرافی اصلی Huobi دارند بهره می برد.

برای ابزارهای آتی ، محدوده مناسبی از دارایی ها و اهرم ها وجود دارد. بازارها نیز بسیار مایع هستند و همه در یک بستر تجاری ساده و در عین حال از نظر فنی قابل معامله هستند. همچنین بسیار عالی است که می توانید با برنامه های رایانه ای و برنامه های تلفن همراه نیز تجارت کنید.

هنگامی که صحبت از امنیت می شود ، آنها تمام موارد احتیاطی را که در صرافی اصلی استفاده می شود ، انجام داده اند. صندوق بیمه قوی 20،000 BTC آنها را به خوبی محافظت می کند و از زمان تأسیس تاکنون حتی یک بازپرداخت صندوق معامله گر نداشته اند..

بله ، زمینه هایی برای بهبود وجود دارد اما مبادلات هنوز در حال پیشرفت و ایجاد قابلیت هستند. فقط می توان امیدوار بود که آنها پیشنهادهای معامله گر را در نظر بگیرند.

بنابراین ، آیا ارزش تأمل دارد?

خوب ، اگر به دنبال یک معامله آتی بسیار کاربردی و مطمئن هستید که یکی از بزرگترین نام های تجاری آن را پشتیبانی کند ، ارزش آن را دارد که امتحان کنید.

هشدار : تجارت محصولات آتی با اهرم فوق العاده خطرناک است. مطمئن شوید که مدیریت ریسک کافی را انجام می دهید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me