نقد و بررسی FTX: بهترین بورس مشتقات رمزنگاری در سال 2021

>

اگر اخیراً در Crypto Twitter حضور داشته اید ، نادیده گرفتن پیوندهای دائمی مراجعه به آن دشوار است تبادل FTX توسط حسابهای بزرگ پخش می شود. حتی ممکن است از خود بپرسید که چرا همه برای FTX Exchange شیلینگ می گیرند.

پاسخ این است که FTX Exchange ممکن است بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده از زمان Binance باشد. با این وجود ، برخلاف Binance ، Coinbase و Gemini ، FTX Exchange بیشتر به دنبال معامله گران است که به محصولات مشتق برای بیشتر دارایی های DeFi علاقه مند هستند..

در سال 2021 ، بازار گاو نرمافزار رمزنگاری شده فقط افزایش یافته است ، معامله گران سودای ارزهای DeFi همه degens هستند و FTX Exchange جایی است که همه اقدامات در آن اتفاق می افتد.

FTX Exchange یک بورس مشتقات ارز رمزنگاری شده است که توسط تاجر نهادی سام بانكمن-فرید و شركت بازرگانی كوانتوم Alameda Research ساخته و پشتیبانی می شود. FTX به عنوان مبادله ای که توسط معامله گران برای معامله گران ساخته شده است ، بهترین محصولات بازرگانی رمزنگاری را به بازار وارد می کند.

پس زمینه FTX Exchange

FTX Exchange در سال 2019 توسط سام بانكمن-فرید تاسیس شد و از همان روز اول معامله گران طرفدار و آماتور را هدف قرار داده است. FTX مانند BitMex کاملاً متمرکز بر تهیه مجموعه ای از محصولات بازرگانی مشتق شده از ارزهای رمزنگاری شده با استفاده از یک سیستم تبادل امن امن با ظرفیت بالا است..

تیم پشت FTX Exchange چیزی است که باعث تبادل واقعاً واقعی می شود. تیم FTX که متشکل از بازرگانان و مهندسان سابق گوگل ، دره سیلیکون و وال استریت است ، پشتوانه چشمگیر محصولات خود است.

چه چیزی باعث بهتر FTX نسبت به سایر مبادلات مشتقات رمزنگاری می شود?

اگر این روزها به دنبال مبادله مشتقات رمزنگاری هستید ، گزینه های زیادی وجود دارد. اما ، از نظر فروتن ما ، FTX در راس همه آنها قرار دارد. به همین دلیل است:

 • با پشتیبانی Alameda Research ، یک صندوق رمزنگاری در تماس با مدیریت میلیاردها دارایی

 • تجربه تجارت فوق العاده روان در میان تعداد زیادی از محصولات تجارت رمزنگاری

 • کمترین هزینه های معاملاتی هنگام استفاده از رمز FTT


 • کمترین نرخ بودجه ساعتی (به جای هر 8 ساعت مانند سایر صرافی ها)

 • از هزینه های معاملاتی استفاده می کند & سود برای تأمین مالی FTX بیمه برای کاربران

 • پشتیبانی از تحقیقات آلامدا به معنای قرار گرفتن در معرض بازاریابی + رشد برای FTX است

 • FTX Exchange از برترین معامله گران Crypto Twitter برخوردار است

ربات های معاملاتی رمزنگاری چیست?

معاملات الگوریتمی بیش از 60٪ از کل معاملات جهانی را تشکیل می دهد. در بازاری که هرگز نمی خوابد, ربات های معاملاتی رمزنگاری به صرفه جویی در وقت ، کارآیی بیشتر و از بین بردن احساسات تکان دهنده مانند FOMO کمک کنید.

ویژگی های FTX Exchange & محصولات

در حالی که Coinbase برای خرید و فروش دارایی ارزهای رمزپایه استفاده می شود ، FTX به طور خاص برای معامله گران مشتقات رمزنگاری است. معاملات حاشیه ای خطراتی را به همراه دارد ، اما معامله گران FTX باید از قبل این را بدانند.

به عبارت دیگر, اگر می خواهید میمون خود را به دژن 10 میلی متری تبدیل کنید ، FTX Exchange محل مناسبی برای شماست.

مشتق ارز رمزنگاری شده محصولی تجاری است که ارزش خود را از دارایی مورد احتکار دریافت می کند. بنابراین ، مشتقات همیشگی بیت کوین در واقع فقط قراردادهایی هستند که از قیمت لحظه ای بیت کوین استفاده می کنند ، نه خود بیت کوین ، تا در جهت قیمت شرط بندی کنند..

 • اهرم 101 برابر – FTX مقدار قابل توجهی اهرم تا 101 برابر را ارائه می دهد. تاجران با حداکثر اطمینان در موقعیت خود نباید مشکلی برای رسیدن به ماه داشته باشند.

 • رمزنگاری & مشتقات DeFi – با استفاده از چندین محصول مشتق نوآورانه طولانی یا کوتاه بروید. معاملات آتی همیشگی ، بازارهای نقطه ای مورد حمایت فیات ، نشانه های اهرمی و قراردادهای MOVE برای نوسانات قیمت معاملات.

 • نشانه های اهرمی – نشانه های بلند و کوتاه DeFi تا 3 برابر بدون استفاده از حاشیه

 • وثیقه رمزنگاری – معمولاً ارزهای فیات و ثبات کوین تنها اشکال پذیرفته شده وثیقه هستند. در FTX می توانید از مجموعه گسترده ارزهای رمزپایه به عنوان وثیقه از جمله ETH ، LINK ، MKR ، YFI و بسیاری دیگر استفاده کنید..

 • رسوبات سریع فیات – سپرده USD ، EUR ، GBP ، AUD, & CAD با نقل و انتقالات بانکی سریع ، کارت های نقدی و حتی کارت های اعتباری.

 • سشهرک های tablecoin – یک ویژگی بسیار خوب برای معامله گران ، حل PnL 1: 1 با پایدار کوین به جای USD است. در حالی که USD به عنوان پیش فرض است ، شما می توانید به عنوان پایدار بیت کوین مورد نظر خود انتخاب کنید.

 • UI / UX قابل تنظیم است – برای برخی از معامله گران ، همه چیز باید در مکان مناسب برای موفقیت باشد. FTX Exchange شما را قادر می سازد تا طرح کلی آن را به دلخواه خود کشیده ، رها کرده و مرتب کنید.

هزینه های مبادله FTX و رمز FTT

FTX Exchange علاوه بر اینکه فوق العاده دوستدار معامله گران است ، همچنین دارای کمترین هزینه تجارت از هر صرافی خارج از آن است. بله ، از جمله Binance.

در حال حاضر ، از طرف برنامه زمان بندی کارمزد ، هزینه ها از 0.07٪ شروع می شوند و هرچه بیشتر تجارت می کنید از آنجا کاهش می یابند.

با این حال ، برای کاهش حتی بیشتر کارمزد خود ، می توانید نشانه FTT ، دارایی ارز دیجیتال بومی صرافی را در معرض خطر قرار دهید. در هسته خود ، رمز FTT به عنوان نشانه تشویقی به همان روشی طراحی شده است که BNB برای Binance ، HT برای Huobi و UNI برای Uniswap هستند..

ممکن است به محض شروع بحث در مورد تخفیف هزینه ، سهام و سوزاندن رمز ، به شدت به نشانه FTT علاقه مند شوید.

ساختار تخفیف هزینه FTT

همانطور که می بینید ، اگر قصد استفاده از FTX Exchange را برای نیازهای تجاری خود دارید ، برگزاری FTT بسیار سودمند است.

از نکات قابل توجه این است که دارندگان FTT همچنین واجد شرایط دریافت Serum Exchange airdrops هستند. سرم یک مبادله غیرمتمرکز است که توسط Alameda Research ساخته شده و همراه FTX است.

FTT staking

برای افزایش جوایز و انگیزه های خود ، نشانه های FTT خود را درگیر کنید, شامل:

 • افزایش نرخ مراجعه: افرادی که FTT را در معرض خطر قرار می دهند کسر بیشتری از حق داوران خود را دریافت می کنند

 • تخفیف هزینه سازنده: استکرها تخفیف هزینه سازنده را دریافت می کنند (علاوه بر استاندارد تخفیف هزینه FTT)

 • آرا Bon جایزه: استکرها در نظرسنجی های ما امتیازات جایزه می گیرند (علاوه بر تعداد استاندارد آرا, بر اساس FTT برگزار شده و حجم معاملات)

 • جوایز airdrop افزایش یافته است: استکرها زیاد می شوند قطره های هوای SRM (و به طور بالقوه بعداً سایر قطرات هوایی و عملکرد)

بهترین معامله گران جهان را کپی کنید

وقتی رهبر شما معامله می کند ، تجارت می کنید. میگو نمونه کارها را به طور خودکار به روز می کند تا همیشه با رهبر شما مطابقت داشته باشد. برای کپی کردن ، در صدها معامله گر ارز رمزنگاری شده بگردید.

سوختن رمز FTT

برای افزایش کمبود و ارزش رمز FTT ، FTX Exchange هر هفته یک برنامه خرید و رایت انجام می دهد.

سایر صرافی ها نیز برنامه های مشابهی را اجرا می کنند ، اما این کار را به صورت سه ماهه انجام می دهند. تعصب هفتگی FTX Exchange به معنای ثابت بودن سوزاندن FTT است ، که ممکن است دلیل بزرگ نمایی FTT را توضیح دهد.

نشانه های FTT متناسب با موارد زیر خریداری و سوزانده می شوند:

 1. 33٪ از هزینه های مبادله FTX بدست آمده

 2. 10٪ سود خالص اضافه شده به صندوق بیمه

 3. 5٪ از هزینه های “دیگر” FTX

سوزاندن توکن های FTT به عرضه توکن هایی که به طور دائمی از گردش خارج می شوند ، اشاره دارد ، به این معنی که در حالیکه تقاضا افزایش می یابد یا پایدار می ماند ، میزان توکن کاهش می یابد.

صندوق امنیت و بیمه FTX Exchange

FTX Exchange از لحاظ امنیت پلتفرم خود مباهات گسترده ای را آغاز می کند ، شروع این کار با انجام ممیزی های امنیتی توسط اشخاص ثالث قابل اعتماد مانند Blockchain Consilium است..

ممکن است از FTX Exchange یک قدم عقب بروید زیرا تا آنجا که رقبا مانند BitMex و Bitfinex وجود نداشته است ، وجود نداشته است. با این حال ، با حمایت Alameda Research و نام های معتبر دیگر مانند FBG Capital و Circle ، FTX به وضوح در حال صعود و بالا است.

علاوه بر این ، FTX Exchange صندوق بیمه ای را مدیریت می کند که قصد دارد هک ها ، سوits استفاده های امنیتی و سایر حوادث غیرمترقبه را پوشش دهد.

نتیجه

در مقایسه با BitMex ، FTX Exchange کمی شهرت ندارد ، اما این با گذشت زمان توسعه می یابد.

اما وقتی صحبت از ویژگی های پلتفرم ، تجارت محصولات ، سرعت تجارت ، امنیت و پشتیبانی مشتری می شود ، FTX Exchange در درجه دوم قرار ندارد. در حال حاضر ، ما نمی توانیم به فکر مبادله رمزهای اشتراکی بهتر در خارج از کشور باشیم.

FTX خود را مبادله معامله گران ، توسط معامله گران می نامد و طبق تجربه ما ، مطمئناً مطابق با صورتحساب است.

میگو یک بستر تجاری اجتماعی برای ارز رمزنگاری شده است. این برای هر دو معامله گر حرفه ای و تازه کار طراحی شده است تا بیایند و در مورد صنعت در حال رشد رمزنگاری اطلاعات کسب کنند. در Shrimpy ، کاربران می توانند نمونه کارها و استراتژی های معاملاتی سایر بازرگانان را کپی کنند.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me