Flare Network Review: شبکه قرارداد هوشمند برای XRP

به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده ، بیشتر افرادی که با این فضا آشنایی دارند در مورد Ripple شنیده اند و آنها می فهمند که این یک شبکه جهانی پرداخت و ارز است که برای جایگزینی شبکه بانکی منسوخ SWIFT طراحی شده است. و گرچه برای آن مورد خاص استفاده عالی است ، در غیر این صورت مفید بودن محدودی در عملکردهای دیگر نشان داده است.

اما ممکن است همه اینها برطرف شود زیرا شبکه Flare با هدف بهبود سودمندی نشانه های XRP با ایجاد شبکه ای با قابلیت قرارداد هوشمند برای رمز XRP ایجاد شده است. به یقین قراردادهای هوشمند به شبکه Ripple اضافه نمی شوند ، اما در Flare Network قرار دارند و سپس این شبکه از استفاده XRP به عنوان FXRP پشتیبانی می کند.

شبکه های شعله ور شدن

مقدار باز کردن قفل برای Rippple (XRP). تصویر از طریق شعله ور شدن

شبکه Flare همچنین توکن اختصاصی خود به نام Spark (FLR) را دارد که به تازگی در اختیار دارندگان XRP قرار گرفت و در جامعه ریپل هیجان زیادی ایجاد کرد..

اگر همه اینها جالب به نظر می رسد ، چیزی برای نوشیدن خود بخرید و آماده شوید تا درباره شبکه Flare بیشتر بدانید.

شعله ور شدن چیست?

Flare توسط Hugo Philion و Sean Rowan به منظور حل دو مشکل اساسی بلاکچین ایجاد شده است:

  1. سه چهارم ارزش توکن های بلاکچین عمومی نمی تواند با قراردادهای هوشمند به روشی غیر قابل اعتماد استفاده شود. از نظر فیلیون و رووان این مسئله نیاز فوری است.

    باز کردن قفل مقدار

    شبکه Flare قول باز کردن قفل مقدار محبوس شده در زنجیره های بلوکی را می دهد. تصویر از طریق Slideshare.net

  2. دستورالعمل هایی که در تلاش برای مقیاس گذاری شبکه های بلاکچین است ، می تواند منجر به مشکلات احتمالی آینده شود زیرا بسیاری از شبکه های جدید از طریق توافق Proof of Stake یا برخی از تغییرات آن به مقیاس بندی می پردازند. همه این پروتکل ها امنیت شبکه خود را از رمز اصلی بلاکچین می گیرند. این یک مشکل فوری و طولانی مدت است.

اثبات مسائل سهام


طبق Flare ، فوری ترین مشکل در مورد اثبات توافق سهام این است که به درستی طراحی نشده است تا امکان استفاده متناوب از توکن های بومی را فراهم کند. همانطور که با انفجار در سیستم عامل های DeFi مشاهده کردیم ، هر دارنده رمز عقلانی که بتواند با تأمین نقدینگی به یک پایدار بورس اوراق بهادار را افزایش دهد ، این کار را انجام می دهد. مسئله این است که این نشانه ها را از جمع کردن دور می کند, و امنیت شبکه را تهدید می کند.

اثبات شعله ور شدن سهام

اثبات سیستم های Stake بسیار محبوب هستند. تصویر از طریق Shutterstock

طولانی تر ، مسئله احتمالی از این احتمال ناشی می شود که به مرور زمان ارزش یک توکن سهام افزایش پیدا نمی کند. اگر این اتفاق بیفتد در حالی که ترافیک شبکه در حال افزایش است ، شبکه نیز به طور فزاینده ای ناامن می شود. اگرچه توکن با ارزش بالاتر برای امنیت شبکه و سرمایه گذاران رمز خوب است ، اگر بخواهیم تمرکززدایی به عادی برای تجارت تبدیل شود ، بد است..

وقتی ارزش رمز بالا می رود ، سرمایه را از سایر کاربردها دور می کند. در دراز مدت این مسئله به یک مشکل تبدیل می شود زیرا در نهایت در یک شبکه قرارداد هوشمند با استفاده از اثبات سهام میزان سرمایه مورد نیاز صرفاً برای تأمین امنیت شبکه بسیار زیاد می شود تا عملی شود.

در نهایت شبکه Proof of Stake می تواند معاملات را مقیاس بندی کند ، اما قادر به مقیاس گذاری برای ارزش نیستند.

شعله ور چگونه می خواهد این مسائل را حل کند

Flare روشی جدید برای مقیاس گذاری سیستم عامل های قرارداد هوشمند بدون پیوند دادن امنیت شبکه به ارزش رمز ارائه می دهد. در حالی که شبکه برای جلوگیری از هرزنامه هنوز به یک رمز بومی نیاز دارد ، این رمز به هیچ وجه به امنیت شبکه پیوند نمی خورد. Flare از رمز FLR به عنوان نشانه اصلی خود استفاده می کند و برای امکان استفاده بی اعتماد از نشانه های کامل غیر تورینگ با قراردادهای هوشمند مناسب است..

Flare خود را اولین شبکه توافقنامه بیزانس فدرال کامل تورینگ (FBA) می نامد. از پروتکل اجماع بهمن استفاده می کند که با اجماع FBA سازگار است. مزیت استفاده از FBA در توانایی آن برای دستیابی به امنیت شبکه بدون تکیه بر انگیزه های اقتصادی برای دارندگان است. از آنجا که Flare از نسخه ای از ماشین مجازی Ethereum (EVM) استفاده می کند ، توانایی اجرای قراردادهای هوشمند کامل Turing را دارد..

قرارداد فدرال بیزانس

توسعه دهندگان شعله ور FBA را دوست دارند. تصویر از طریق TowardsDataScience.com

FBA مورد انتقاد قرار گرفته است زیرا می تواند منجر به توپولوژی شکننده ای شود که در آن خرابی یک گره می تواند باعث خرابی کل شبکه شود. Flare با استفاده از توپولوژی Unique Node List (UNL) برای تأکید بر وضوح و سهولت استفاده در عین حفظ ویژگی عضویت باز FBA ، از این کار جلوگیری می کند..

گرچه Flare استفاده کامل از قرارداد هوشمند تورینگ را امکان پذیر می کند ، اما همچنین دارای پروتکلی در بالای شبکه است که امکان صدور ، استفاده و بازخرید بی اعتماد XRP را در Flare فراهم می کند. Flare این پروتکل را FXRP می نامد و به XRP اجازه می دهد تا در Flare به FXRP تبدیل شود ، که توسط رمز محلی FLR امن شده است. در واقع این به XRP اجازه می دهد تا از قراردادهای هوشمند استفاده کند و همچنین می تواند خط لوله ای بی اعتماد برای XRP به شبکه های دیگر برای اهداف همکاری ایجاد کند..

این روش کلی همچنین می تواند به سایر نشانه های کامل غیر تورینگ نیز تعمیم یابد و توانایی انجام این کار در حاکمیت و سیستم های شبکه گنجانده شده است. این بدان معنی است که هر توکن کامل غیر تورینگ می تواند در نهایت به توانایی استفاده از قراردادهای هوشمند دسترسی پیدا کرده و از طریق Flare قابلیت همکاری پیدا کند.

نمای کلی FXRP

مشکلی که تیم Flare در آوردن XRP به شبکه Flare با آن روبرو شده است عدم امکان عقد یک قرارداد هوشمند بلاک چین برای کنترل آدرس XRP است. زیرا قراردادهای هوشمند راهی برای ذخیره یک کلید مخفی و حفظ رازداری آن ندارند.

اگر Flare سعی کند XRP را فقط با استفاده از کد وارد شبکه کند ، همچنین لازم است گروهی از افراد گرد هم آیند و از یک آدرس چند امضائی استفاده کنند که به طور جمعی کنترل می کنند تا مجوز تراکنش ها را بدهند. البته این بدان معنی است که FXRP در این شرایط نه غیرمتمرکز و نه بی اعتماد است. و این غیر قابل قبول خواهد بود.

سیستم FXRP

ارتباط بین Ripple و Flare. تصویر از طریق کاغذ سفید FXRP

با اجرای فعلی FXRP ، هر دارنده XRP می تواند نشانه های خود را به یک عامل در شبکه XRP ارسال کند. نماینده XRP را در اختیار دارد و با قراردادهای هوشمند Flare ارتباط برقرار می کند که FXRP را با نسبت 1: 1 صادر می کند. این نشانه های FXRP همچنین با FLR با نسبت 1: 2.5 ایمن می شوند. بنابراین ، برای هر 1 FXRP صادر شده باید 2.5 FLR وجود داشته باشد. با این کار XRP در دست عامل ایمن نگه داشته می شود و دیگر نیازی به واسطه متمرکز نیست.

FXRP چگونه کار می کند?

دارندگان FLR می توانند نشانه های خود را به قراردادهای هوشمند Flare که سیستم FXRP را تشکیل می دهند ارسال کنند. در اصل این ارائه وثیقه به سیستم FXRP است. به این قراردادهای هوشمند نمایندگی گفته می شود. سیستم FXRP از عوامل بسیاری تشکیل خواهد شد. بگذارید یکی از آنها را گای بگذاریم.

گای به عنوان یک نماینده در سیستم FXRP 5000 FLR را به عنوان وثیقه به دست آورده است. این سیستم برای هر توکن FXRP به 2.5 FLR نیاز دارد. اگر نرخ ارز FLR به XRP در حال حاضر 10: 1 باشد ، این 5،000 FLR به گای اجازه می دهد 200 FXRP صادر کند. یعنی (5،000 / 10) / 2.5

حالا گای آماده است FXRP را ضرب کند. هنگامی که یک دارنده XRP می خواهد FXRP ایجاد کند ، آنها یک تراکنش را به سیستم FXRP ارسال می کنند. به دارنده ای که این معامله را آغاز کرده ، مبدع گفته می شود. به منظور ایجاد FXRP ، آنها همچنین کارمزد 0.1٪ از ارزش معامله را پرداخت می کنند. این هزینه به نمایندگی تعلق می گیرد و معامله به نماینده می گوید که هنگام ضبط FXRP به چه آدرسی باید آدرس را ارسال کند و XRP از کجای XRP منشأ می گیرد..

معامله FXRP

یک رویکرد معاملاتی به سیستم FXRP. تصویر از طریق شعله ور شدن.

با فرض وجود وثیقه کافی در سیستم FXRP ، قفل شده است تا امنیت FXRP را قفل کند ، و این باعث می شود معامله بی اعتماد باشد زیرا شرکت سازنده مجبور نیست به نماینده ای اعتماد کند که اکنون انگیزه ای برای بازگرداندن XRP در صورت درخواست برای این کار یا از دست دادن FLR که به عنوان وثیقه برگزار می شود. اگر سیستم وثیقه کافی نداشته باشد ، XRP و هزینه را به مبنای اولیه باز می گرداند.

لازم به ذکر است که نسبت ضمانت 2.5 باید همیشه حفظ شود. اگر در هر زمان مقدار XRP افزایش یابد یا مقدار FLR کاهش یابد ، به طوری که جیره به زیر 2.5 کاهش یابد ، گای مدت زمان کوتاهی برای بازگرداندن نسبت با اضافه کردن نشانه های FLR بیشتر یا خرید نشانه های FXRP برای استفاده مجدد دارد.

اگر به هر دلیلی گای نتواند یا نمی خواهد نسبت وثیقه 2.5 را بازیابی کند ، وثیقه خود را به حراج می گذارد تا FXRP را که علیه آن صادر شده دوباره خریداری کند. اگر پس از این وثیقه ای باقی مانده باشد ، گای قادر به نگهداری آن باقی مانده است.

اگر گای وثیقه را در 2.5 یا بالاتر نگه دارد ، همه چیز خوب است. بعداً وقتی مبدع تصمیم به بازپرداخت FXRP به دفتر XRP گرفت ، آنها برای انجام این کار معامله ای انجام دادند و به سیستم اجازه دادند تا آدرس را به آدرس XRP اعتبار دهد. گای دستورالعمل هایی را در مورد میزان بازگرداندن XRP و ارسال آدرس به سیستم دریافت می کند.

همراه با آن او همچنین دو مهلت دریافت می کند که باید معامله انجام شود. اگر او معامله را قبل از اولین مهلت انجام دهد ، تمام وثیقه خود را پس می گیرد. اما اگر مهلت اول بگذرد و او معامله دوم را به اتمام برساند ، جریمه کمی پیش از بازگرداندن بقیه وثیقه وی محاسبه می شود. این هزینه مجازات توسط سیستم سوزانده می شود.

شکست رستگاری FXRP

اگر عامل نتواند XRP را بازگرداند ، این یک بازخرید است ، Image via Flare.

اگر گای نتواند معامله را در آخرین مهلت دوم به پایان برساند ، این یک بازخرید محسوب می شود. در این حالت ، سازنده با اسکناس های FLR از سهام گای ، به علاوه یک درصد اضافی برای پوشش هزینه های معامله استفاده از آن FLR برای خرید XRP ، جبران می شود. FLR باقیمانده از وثیقه گای 50٪ را به عنوان جریمه سوزانده و 50٪ باقیمانده را به گای برگردانده است.

FLR و برنامه های وابسته

سیستم FXRP اولین نمونه ما از برنامه وابسته FLR (SDA) است. این یک dApp است که از FLR به عنوان وثیقه ، دارندگان رمزهای FLR برای حاکمیت ، Flare Time Series Oracle (FTSO) یا ترکیبی از این عناصر استفاده می کند. توجه داشته باشید که اینها همه عناصر اختیاری هستند. هر برنامه ای در شبکه Flare قادر است فقط با استفاده از FLR برای هزینه های معامله و پرداخت عملکردی داشته باشد.

در مورد سیستم FXRP از FLR به عنوان وثیقه ، Flare Time Series Oracle برای ردیابی قیمت XRP / FLR و مالکیت رمز FLR برای حاکمیت بر پارامترهای خاصی مانند هزینه ایجاد FXRP و نسبت وثیقه استفاده می شود. مدل SDA الگویی را برای گسترش استفاده از سه عنصر اختیاری در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد.

شعله ور سری اوراکل

دارندگان رمز FLR واجد شرایط مشارکت در FTSO برای کمک به تشکیل برآورد دقیق داده های خارج از زنجیره هستند در حالی که هنوز تمرکززدایی را حفظ می کنند. ساختار FTSO امکان تخمین بسیاری از سری های زمانی خارج از زنجیره را فراهم می کند. مقدار XRP / FLR یکی از نمونه های چنین سری زمانی است.

قراردادهای هوشمند در مورد شعله ور شدن

انقلاب قراردادهای هوشمند. تصویر از طریق Coil.com

فرمول بندی داده های سری زمانی به طور معمول دارای دو گروه شرکت کننده است. یکی دارندگان توکن FLR است و دوم دارندگان توکن کاربرد وابسته است که فلیر آن را دارایی F می نامد. در مورد سیستم FXRP رمز FXRP دارایی F است. هنگامی که یک برنامه پیچیده تر وجود دارد که نیاز به محاسبه چندین سری زمانی دارد ، دارایی F چیزی شبیه به رمز حکم صادر شده خواهد بود.

هنگام ایجاد سری زمانی ، FTSO از هر یک از شرکت کنندگان برای برآورد مقدار داده س quال می کند. دارندگان FLR تخمین ها را برای هر سری زمانی ارائه می دهند ، اما دارندگان دارایی F فقط می توانند برآورد سری زمانی مربوط به دارایی F را ارائه دهند. تخمین ها همانطور که در بخش 4 این بخش شرح داده شده است ، پردازش می شوند سفید شعله ور کردن و نتیجه خروجی به سیستم است که به داده های سری زمانی نیاز دارد.

دارندگان دارایی F انگیزه مشارکت و ارائه داده ها را دارند تا با استفاده از آن داده ها به ایمنی برنامه کمک کنند. دارندگان FLR با داشتن پتانسیل کسب پاداش oracle ، که نشانه های FLR ضرب شده توسط سیستم هستند ، انگیزه می گیرند. دارندگان رمزهای FLR هنگامی که داده هایی را ارائه می دهند که سیستم صحیح بداند ، این پاداش را کسب می کنند. مکانیک خاص این محاسبه کاملاً پیچیده است و می توان آن را در صفحه سفید Flare مشاهده کرد.

قرارداد هوشمند ساده شده است

نسخه ساده یک قرارداد هوشمند

این سیستم به طور ضمنی تمام نشانه های FLR را در سیستم ذخیره می کند ، زیرا افراد غیر شرکت کننده یا کسانی که داده هایی ارائه می دهند که نادرست به نظر می رسند ، پاداش نمی گیرند ، این در مقایسه با دارندگان توکن دریافت کننده پاداش ، یک عامل ضدعفونی کننده است. این نسخه Flare از پاداش های سهام یا استخراج است.

FTSO برای تهیه قیمت های زیر برای: XRP / FLR ، USD / FLR ، BTC / FLR و XLM / FLR آغاز خواهد شد. فقط XRP / FLR در ابتدا دارایی F متناظر خواهد داشت. سری های زمانی اضافی و دارایی های F مربوط به آنها می توانند از طریق فرایند حاکمیت پیشنهاد و پذیرفته شوند.

نمایندگی FLR

برآورد ها از FTSO هر چند ثانیه صورت می گیرد ، اما واقع بینانه است که تصور کنیم همه دارندگان FLR علاقه ای به مشارکت در حاکمیت شبکه ندارند یا سخت افزارهای لازم را برای کمک به FTSO دارند..

از آنجا که تیم Flare این را درست تصور کرده اند ، امکان جدا کردن آرا for این مسئولیت ها و تفویض اختیار به دیگران را فراهم کرده اند. نمایندگی می تواند در هر زمان لغو شود ، و اگر رمز به آدرس جدیدی منتقل شود ، نمایندگی به طور خودکار لغو می شود.

یکی از ویژگی های مهم تفویض اختیار این است که SDA می تواند رأی ها را به مالک واقعی که می تواند آن آرا را مجدداً به نهاد دیگری واگذار کند ، تفویض کند. این بدان معناست که نمایندگان مجبور نیستند از طریق دریافت FLR برای ارائه وثیقه به سیستم FXRP یا کسب درآمد از FTSO یکی را انتخاب کنند. بنابراین ، هر زمان که نشانه های FLR در SDA در دسترس مالکان قرار نگیرد ، تا زمانی که برنامه مشخص کند مالک واقعی کیست ، می توان از تفویض اختیار استفاده کرد.

حکومت شعله ور

دارندگان رمزهای FLR به حاکمیت شبکه رای می دهند و SDA همچنین می تواند تحت مدیریت دارندگان رمزهای FLR درخواست کند.

در فهرست سفید Flare می توانید رژیم هایی را برای هر گونه تغییر دستی دستی که می تواند توسط دارندگان FLR آغاز و رأی داده شود ، بیابید. این موارد مانند تغییر کارمزد مرتبط با اقدامات ، تغییر نسبت وثیقه ، تغییر هزینه معاملات و سایر متغیرهایی است که نیازی به تغییر کد ندارند.

حکومت شعله ور

سطوح مختلف حکمرانی در شبکه شعله ور. تصویر از طریق White Flape.

برای مواردی که نیاز به تغییر کد دارند ، مانند تغییر پارامترهای اجماع شبکه ، یا اضافه کردن یک سری زمانی جدید به FTSO ، یک Flare Foundation ایجاد می شود. این بنیاد هنوز ایجاد نشده است ، اما یک نهاد غیرانتفاعی خواهد بود و مسئولیت آن در 5 زمینه است: کمک هزینه ها ، سرمایه گذاری ها ، تحقیق و توسعه ، آموزش ، تبلیغات و مشارکت ها.

از آنجا که بنیاد عملکرد تحقیق و توسعه را دارد ، آنها یکپارچه در فرآیند به روزرسانی کد ، ساخت ، آزمایش ، تجزیه و تحلیل و سپس استقرار هرگونه تغییر کد پیشنهادی هستند..

بنیاد ایجاد خواهد شد تا در فعالیت ها و هزینه های خود کاملاً شفاف باشد. این گزارش دو سالانه در مورد فعالیت ها و هزینه های خود منتشر می کند. از همه مهمتر این که قادر به تنظیم دستور کار نیست ، بلکه به گونه ای ایجاد می شود که فقط به آن اجازه می دهد تا از دارندگان FLR جهت گیری کند.

بنیاد شعله ور شدن

در تصاویر سفید Flare بیشتر بیاموزید. تصویر از طریق شعله ور شدن.

به دلیل این محدودیت ، بنیاد نمی تواند:

  • به هر طریقی در FTSO شرکت کنید.
  • هر یک از منابع FLR خود را به عنوان وثیقه برای هر برنامه در شبکه مستقر کنید.
  • از منابع FLR خود برای رای دادن در هر رای رای گیری استفاده کنید یا نشانه های FLR خود را به دیگران اختصاص دهید.

علاوه بر این ، دارندگان FLR می توانند در هر زمان رأی دهند تا بنیاد را منحل کنند ، در این صورت لازم است تمام فعالیت ها را خاتمه داده و علائم باقی مانده آن را بسوزاند.

صدور FLR و Airdrop

Flare تصمیم گرفت که نشانه های خود را در چیزی که به عنوان چنگال سودمند نامیده می شود ، منتشر کند. چنگال های سنتی پایگاه کاربر یک شبکه را تقسیم کرده اند ، بخشی از آن در جهت خاص خود قرار دارد و معمولاً موضعی ضد و نقیض به سمت زنجیره اصلی می گیرند.

در مقابل ، چنگال ابزار برای افزودن ارزش به زنجیره اصلی است. این دقیقاً همان کاری است که Flare با اجازه دادن به XRP برای ارائه تسویه سریع ، قابل اعتماد و بی اعتماد و در عین حال ایجاد قراردادهای هوشمند و امکان ایجاد خطوط لوله بی اعتماد به سایر شبکه های زنجیره ای ، دقیقاً همان کاری را انجام می دهد. این یک مثال عالی برای آوردن ابزار جدید به بلاکچین موجود است.

Flare در حال ایجاد 100 میلیارد توکن FLR است تا تعداد توکن های XRP موجود را منعکس کند. هدف در ابتدا این است که این نشانه ها در دسترس آدرس های متعلق به آزمایشگاه های Ripple ، بنیانگذاران Ripple ، حساب های نهنگ و هر آدرس شناخته شده کلاهبرداران نباشد..

Flare 45 میلیارد FLR را توسط دارنده های XRP قابل مطالبه کرده است ، زیرا این نشانه ها به آدرس های دارای XRP اختصاص داده شده است. ، و 25 میلیارد FLR اضافی به Flare Networks Limited اختصاص داده شده است ، که یک سازمان انتفاعی است که از توسعه Flare پشتیبانی می کند.

جرقه Airdrop

دارندگان XRP از Spark airdrop بهره مند می شوند. تصویر از طریق RippleCoinNews.com

با این حال منظور از تخصیص بر اساس 1: 1 است محاسبه واقعی منجر به توزیع 1.0073 FLR برای هر XRP در زمان عکس فوری شد. علاوه بر این ، تا زمانی که شبکه اصلی فعال نشود ، نمی توان ادعا کرد که قرار است در هفته های اول ژوئن 2021 رخ دهد. هر کسی که نشانه های XRP را در صرافی پشتیبانی از airdrop نگه داشته باشد ، به طور خودکار با توکن های FLR اعتبار می یابد..

لیست مبادلات پشتیبانی شامل Binance ، KuCoin ، Coinbase ، Poloniex و بسیاری دیگر است. کسانی که XRP خود را در کیف پول خود نگهداری می کنند باید ادعا کنند ، و نشانه های FLR به آدرس تعیین شده در ادعا تحویل داده می شوند. تعدادی کیف پول سازگار با FLR برای انتخاب هنگام راه اندازی شبکه اصلی وجود دارد.

همچنین لازم به ذکر است که Flare گفته است “شما ممکن است ادعای FLR بعد از اینکه شبکه فعال شد ، اما نه بعد از تاریخ 6 ماه از Snapshot. ” از آنجا که عکس فوری در 12 دسامبر سال 2020 رخ داده است که نشان می دهد شبکه اصلی قبل از 12 ژوئن 2021 راه اندازی می شود.

علاوه بر این ، همه توکن ها بلافاصله توزیع نمی شوند. شعله ور شدن آزاد خواهد شد 15٪ از تخصیص رمز هنگام راه اندازی شبکه اصلی. FLR باقیمانده طی 25-34 ماه آینده با نرخ 2-4٪ در ماه آزاد می شود.

چه کسی پشت شبکه های شعله ور است?

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شبکه Flare است هوگو فیلیون. قبل از ایجاد شعله ور ، او بنیانگذار سیستم ساختمان مدولار ، Future Generations بود. سابقه وی در زمینه سرمایه گذاری است و وی دارای مدرک لیسانس علوم در زمینه سرمایه گذاری و مدیریت ریسک مالی از دانشکده بازرگانی Cass است.

بعداً وی فوق لیسانس علوم در یادگیری ماشین از UCL دریافت کرد. وی همچنین تجربه کار به عنوان مدیر سبد سهام مشتقات کالا در دو صندوق 1 میلیارد دلاری را کسب کرد.

موسسین شعله ور شدن

هوگو و شان ، بنیانگذاران Flare. تصویر از طریق شعله ور شدن.

بنیانگذار دیگر Flare و CTO آن ، شان رووان است. شان از سال 2015 درگیر ایجاد فضای بلاکچین شده است وقتی که با همکاران خود در UCLA و TCD پروتکل های ارتباطی ایمن را طراحی کرد و از زیرساخت های کلید عمومی مبتنی بر بلاکچین استفاده کرد. پیش از آن وی از دانشگاه ترینیتی کالج دوبلین لیسانس دوگانه ریاضیات و مهندسی الکترونیک و کامپیوتر دریافت کرده است..

وی بعداً از دانشگاه کالج لندن موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در یادگیری ماشین شد ، که احتمالاً در آنجا وی با هوگو فیلیون ملاقات کرده است. شان همچنین یک R بود&مهندس D در RAIL در دوبلین ، ایرلند که در آن نرم افزار شبکه backend برای یک ربات کمک کننده بهداشت و درمان را توسعه داده است. آخرین نسخه این ربات توسط RAIL در جلد مجله TIME در نوامبر 2019 نشان داده شده است.

نتیجه

با داشتن Ripple از چنین طرفداران عظیمی و ظرفیت بالایی در فضای بانکی ، شبکه Flare می تواند به همان اندازه شبکه ای که قابلیت قرارداد هوشمند را به XRP می رساند ، بزرگ شود. این قطعاً همان چیزی است که بنیانگذاران این پروژه امیدوارند و احتمالاً گروه بزرگی از علاقه مندان به XRP هستند که به همان اندازه نسبت به امکاناتی که Flare برای Ripple آورده مشتاق هستند..

یک نکته ای که می توان برای این پروژه گفت این است که مطمئناً با airdrop خود هیاهوی زیادی ایجاد کرده است و ما مایل هستیم شرط بگذاریم میلیون ها نفر وجود داشته باشند که قبلاً درباره Flare چیزی نشنیده اند و اکنون از وجود آن و احتمالاً از آن آگاه هستند. ماموریت و اهداف پس از خواندن این مقاله شما باید در میان آنها قرار بگیرید.

airdrop همچنین هیجان زیادی را در جامعه Ripple ایجاد کرد زیرا در ماه نوامبر سال 2020 نماد XRP تقریباً 300٪ بالاتر رفت. این به دلیل ازدحام سوداگران در سکه برای استفاده از مزرعه airdrop بود. از آن زمان تاکنون همه چیز به رنگ گلگون نبوده است زیرا XRP در 23 دسامبر سال 2020 از بالغ بر 0.90 دلار به پایین تر از 0.227880 دلار رسیده است..

ما نمی دانیم که توکن FLR هنگام توزیع چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما حتی با برنامه انتشار آهسته که در ابتدا برنامه ریزی شده است ، به نظر می رسد در 2-3 سال اولیه پس از راه اندازی شبکه اصلی ، بازار با نشانه های FLR مملو خواهد شد. . مگر اینکه برخی از تحولات ایجاد شده باشد که باعث افزایش مشابه تقاضا در آن زمان شود. ممکن است توکن کاهش یابد زیرا همان دلالانی که XRP را برای airdrop خریداری کردند تصمیم گرفتند FLR خود را در اسرع وقت تخلیه کنند.

اگر شما به یک افق زمانی طولانی تر می پردازید ، این می تواند یک پروژه خوب برای پشت سر گذاشتن باشد و اگر ما در مورد راه اندازی شبکه اصلی حق با ما هستیم ، این می تواند فرصت خوبی برای جمع آوری کیسه های عظیم FLR با قیمت ارزان باشد. البته فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا این درست است.

نکته دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که Flare با Ripple آغاز شد ، اما از لحاظ تئوری می تواند قابلیت قرارداد هوشمند و قابلیت همکاری با هر زنجیره بلوکی را اضافه کند. با توجه به اینکه سه چهارم ارزش توکن های بلاکچین عمومی نمی تواند با قراردادهای هوشمند به روشی غیر قابل اعتماد استفاده شود ، در حال حاضر Flare دارای یک منحنی رشد بالقوه بزرگ است.

تصویر ویژه از طریق Shutterstock

سلب مسئولیت: این نظرات نویسنده است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map