EUR پیش بینی قیمت بیت کوین – زمان صعود دیگری؟

در این چند ماه بدون شک اوضاع برای بیت کوین نامشخص بود.

بسیاری از به اصطلاح “متخصصان” ادعا کرده اند که مسابقه بعدی گاو نر در گوشه و کنار بوده است. اما هر زمان که فکر کنیم قیمت شکسته خواهد شد و شروع به تجمع می کند ، سقوط می کند و خطوط پشتیبانی بیشتری را می شکند.

پس چه زمانی بزرگ بعدی BTC به EUR صعود واقعا شروع می شود؟ و آیا این رالی پایدار خواهد بود یا به آرامی از بین می رود?

در حال حاضر ، قیمت بیت کوین توسط چند عامل اساسی مهار شده است. عمدتا احساسات بازار نامشخص ، عقب نشینی برای سرمایه گذاران نهادی ، مقررات آزاردهنده و مشکلات مداوم فناوری.

بیایید نگاهی به هر یک از این عوامل بیندازیم تا مشخص کنیم بیت کوین به زودی بهبود می یابد یا خیر.

احساس بازار نامشخص است

در حال حاضر ، هیاهوی تبلیغاتی پیرامون بیت کوین کاملاً متفاوت از آنچه در اواخر سال 2017 بود بود. در جریان اجرای گاو نر در سال گذشته ، هیاهوی رسانه ای به تأمین سوخت FOMO (ترس از دست دادن) کمک می کرد. خریداران تازه وارد ، سرمایه گذاران نهادی و خبرگزاری ها فقط نمی توانستند از دارایی دیجیتال کافی برخوردار شوند.

بیت کوین در حال خراب شدن است

تصویر از طریق Fotolia

قیمت خود تقویت کننده بود و باعث شد این روایت بیشتر شود که بیت کوین یک “سرمایه گذاری مناسب” است. با شروع هذلولی شدن قیمت ، بسیاری از سرمایه گذاران این سوال را داشتند که آیا این تجمع واقعاً ادامه خواهد داشت یا خیر. این پایدار نبود و قیمت ها از اوایل ژانویه خیلی سریع شروع به برگشت کردند و از آن زمان روند نزولی داشتند.

در حال حاضر ، احساسات بازار در قطبی قرار دارد که مخالف سرخوشی دسامبر سال گذشته است.

پس از ناامیدی های مکرر از شکست در سال 2018 ، اکثر مردم در مورد بازگشت دوباره به بازارها بسیار محتاط تر عمل می کنند. یکی از تحلیلگران وال استریت حتی برای سنجش شاخصی ایجاد کرد “بدبختی” بیت کوین که به عنوان فشار سنج برای بیان احساس تجار استفاده می شود. بر این اساس ، بر اساس قیمت های فعلی ، کسانی که BTC دارند در حال حاضر کاملاً بدبخت هستند.


این ممکن است به نظر خبر بدی برسد ، اما به طور تاریخی ، زمان ترس ، عدم اطمینان و شک بهترین زمان برای خرید بیت کوین است. هنگامی که رسانه ها به طور مداوم در حال نوشتن مقالات زیادی از FUD هستند ، به احتمال زیاد قیمت سکه دست کم گرفته می شود. و با توجه به همان شاخص “بدبختی” ، بیت کوین همیشه بهترین عملکرد قیمت خود را در سال پس از برخورد شاخص با “بدبخت” مشاهده می کند.

شکست برای سرمایه گذاران نهادی

یکی از عواملی که احتمالاً رشد بعدی بزرگ بیت کوین را در پی خواهد داشت ، هجوم پول نهادی است. تعداد زیادی صندوق سرمایه گذاری بزرگ ، مدیران دارایی و موسسات مالی وجود دارد که می خواهند در بازارهای بیت کوین شرکت کنند. همه آنها در جستجوی فرصت ایده آل ورود هستند.

تاکنون ، بیت کوین برای این موسسات بسیار خطرناک بوده است تا بتوانند با آن مشتری مشتری را به خطر بیندازند. در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی خوشحال شده اند که به امید تجمع بیت کوین پول خود را به خطر بیندازند ، مدیران پول وظیفه امانتی دارند.

ما همچنین می توانیم تلاش های ناموفق برای ایجاد وسایل نقلیه مهم سرمایه گذاری مانند این را به این موارد اضافه کنیم وجوه قابل معامله در بورس. همه اینها بدان معنی است که ارزهای رمزپایه برای اکثر سرمایه گذاران نهادی از دسترس خارج شده اند.

برای اینکه پول کلانی به بیت کوین برسد ، حفاظت بسیار بهتری برای سرمایه گذارانش لازم است. یکی از مهمترین مراحل در این زمینه این است که نهادهای نظارتی وارد تخلف شده و قوانین و مقررات روشنی راجع به دارایی های دیجیتال ارائه دهند.

تنظیم کنندگان آن را جدی می گیرند

بیشترین عدم اطمینان در مورد بیت کوین در حال حاضر تنظیم مقررات است. نهادهای نظارتی در سراسر جهان علاقه شدیدی به بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه دارند. آنها پیشرفتهای فن آوری سیستمهای غیرمتمرکز و فناوری بلاکچین را مشاهده کرده اند.

مقررات به طور سنتی توسط اکثر کاربران بیت کوین با سوicion ظن مشاهده می شد. دلیل این امر این است که به طور خاص برای از بین بردن محدودیت های مالی مدرن و رهایی کاربران از سیستم های متمرکز ساخته شده است.

با این حال ، با وجود آنچه بسیاری از این سخت گیران بیت کوین فکر می کنند ، تنظیمات ممکن است برای ارز رمزپایه خصوصاً قیمت آن بد نباشد. مقررات لزوماً به معنی محدود کردن دارایی و همه کاربران آن نیست.

برای دستگاه های دولتی این امکان وجود دارد که مقررات موثری را تنظیم کنند که به اندازه کافی از کاربران محافظت کند در حالی که همچنان به فناوری امکان توسعه و نوآوری در یک بازار نسبتاً آزاد را می دهد.

هستر پیرس از SEC

Hester M. Pierce. منبع: Wikipedia.org

این در واقع اخیراً با بررسی مثبت در جامعه در سخنرانی Hester M. Pierce ، عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، اثبات شد. سخن، گفتار, با عنوان “سواحل و بیت کوین” چشم انداز وی درباره چگونگی تنظیم بازار SEC را مشخص کرد.

او SEC را با یک نجات غریق در یک ساحل مقایسه کرد. این ناجی نجات امکان آزادی نوآوری در بازارها را فراهم می کند ، اما در صورت لزوم با سوت قدم بردارید. رگولاتورها در اروپا نیز با اظهارات مشابه مثبت در مورد بیت کوین و اکوسیستم ارز رمزنگاری شده عمومی ارائه کرده اند.

با نظارت نظارتی متعادل ، بازارهای بیت کوین می توانند بسیاری از تأثیرات منفی بازار بی نظم را از بین ببرند. این موارد شامل مواردی مانند دستکاری در بازار و تقلب در ارزهای رمزپایه است.

وقتی سرمایه گذاران نهادی می دانند که از پول مشتری هایشان حمایت می شود ، احتمال سرمایه گذاری آنها بسیار بیشتر است. می توان امیدوار بود که این امر می تواند دریچه های سرمایه اضافی را باز کند که روح را در بازارهای رمزنگاری دمیده است.

افزایش اعتماد به نفس در مقیاس پذیری

مسئله دیگری که گریبانگیر بیت کوین شده است عدم توانایی آن در مقیاس گذاری است. با سرعت فعلی شبکه ، بیت کوین قادر به پردازش حدود 2-3 معاملات در ثانیه است. از طرف دیگر ، ویزا قادر به پردازش 56000 تراکنش در ثانیه است.

از این رو ، اگر بیت کوین واقعاً می خواهد با شرکت های مستقر رقابت کند ، باید مقیاس پذیری معاملات خود را بهبود بخشد. این سد راه مشخصی است که بیت کوین برای دستیابی به انبوه نیاز به غلبه بر آن دارد. هزینه ها نیز بخشی از مشکل است. در آخرین اوج گیری بیت کوین ، هزینه ها در هر معامله تقریباً 50 دلار افزایش یافت.

خبر خوب این است که اکنون راه حل های مقیاس پذیری قابل مشاهده است. محققان در حال کار بر روی فناوری های نوآورانه مانند شبکه رعد و برق هستند. این راه حل “لایه دوم” به بلاکچین بیت کوین اضافه می کند که اجازه می دهد اکثر معاملات “خارج از زنجیره” انجام شود.

این به مقیاس بندی بسیار کمک می کند زیرا این بدان معناست که همه تراکنش ها نباید در بلاکچین بیت کوین قرار گیرند. به همین ترتیب ، چون این معاملات در کانالهای جداگانه انجام می شود ، هزینه معاملات ماینر نیازی به پرداخت نخواهد بود.

اگر با موفقیت اجرا شود ، ظرفیت شبکه بیت کوین را به طور تصاعدی افزایش می دهد. این می تواند انگیزه ای برای تصویب بیشتر فراهم کند که منجر به احساسات مثبت و افزایش قیمت شود.

تصحیح به زودی?

امید زیادی وجود دارد که صعود بعدی بیت کوین در گوشه و کنار باشد. بازار به برخی اخبار مثبت نیاز دارد که می تواند روح امیدهای “پذیرش گسترده” را دمیده باشد.

مقررات کاملاً اندیشیده شده ای که بتواند بدون خفه کردن نوآوری از سرمایه گذاران محافظت کند ، فضای مناسبی را فراهم می کند. این امکان را برای سرمایه گذاران نهادی فراهم می کند تا بدون ترس از پرونده های قضایی مشتری ، دارایی های ارز رمزنگاری شده را به صورت دسته جمعی خریداری کنند.

علاوه بر این ، اگر گره های بیت کوین بتوانند به طور کامل شبکه رعد و برق را گسترش دهند و اجازه دهند مقیاس بندی شود ، می تواند به این تصویب کمک کند. مردم می توانند دوباره بیت کوین را به عنوان وسیله ای برای معامله و نه فقط به عنوان ذخیره ارزش استفاده کنند.

البته خطراتی نیز وجود دارد که بازار می تواند در کوتاه مدت و میان مدت با آن روبرو شود. اتفاق نظر واقعی در مورد میزان بیت کوین تا قبل از شروع دوباره تقاضا وجود ندارد. تاجران خرده فروشی زیادی وجود داشته اند که در فروش اخیر سوزانده شده اند و خاطرات بدی خواهند داشت.

از این رو ، فقط آنچه را که مایل به از دست دادن آن هستید سرمایه گذاری کنید و مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام می دهید (DYOR).

تصویر از طریق Fotolia

سلب مسئولیت: این نظرات نویسنده است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map