تولید محصول چیست؟ مبانی DeFi توضیح داده شده است

>

اگر بپرسید عملکرد کشاورزی چیست ، اکثر تاجران اعتقاد دارند که شما از یک سال گذشته زیر سنگ زندگی کرده اید. تولید محصول مهمترین عامل حیاتی DeFi است که آن را به بالاترین حد و باورنکردنی در سال 2020 رساند. این یک ویژگی اساسی است که همه باید از آن بدانند ، و به همین دلیل ، ما یک راهنمای مبتدی نوشتیم که اصول تولید محصول را توضیح می دهد.

امور مالی غیرمتمرکز ، یا DeFi, اخیراً مورد توجه سرمایه گذاران کوچک و بزرگ قرار گرفته است. هفته گذشته ، مارک کوبان ، صاحب میلیاردر معروف دالاس ماوریکس, توییت خود را در پشتیبانی اعلام کرد برای DeFi و ذکر شده کشاورزی محصول به عنوان جایگزینی برای امور مالی سنتی.

با این همه هیاهو در اطراف DeFi ، و به عنوان آینده دارایی از مزرعه های تولیدی یاد می شود ، شما ممکن است مشتاقانه بفهمید که در وهله اول کشاورزی عملکرد چیست؟.

این راهنما برای تولید محصول اصول بدست آوردن بازده سخاوتمندانه در دارایی های ارز رمزنگاری شده شما مانند بیت کوین ، اتریوم ، پول های ثابت و غیره را به شما آموزش می دهد..

ضمن یادگیری نحوه تولید مزرعه با استفاده از این آموزش ، باید واژه نامه DeFi ما را در برگه دیگری باز نگه دارید در صورتی که با اصطلاحات و اصطلاحات ناآشنایی روبرو شدید.

کشت محصول چیست?

به عبارت ساده ، تولید محصول راهی است برای استفاده از رمزنگاری برای بدست آوردن رمزنگاری بیشتر. گاهی اوقات به عنوان استخراج نقدینگی, کشاورزان بازده از دارایی های رمزنگاری شده خود برای بدست آوردن پاداش استفاده می کنند.

معمولاً مردم تصور می کنند کلید نگهداری رمزنگاری به عنوان سرمایه گذاری فقط گذاشتن آن در انبار سرد است. تولید محصول باعث تغییر روش تفکر شده است.

به دلیل DeFi ، اکنون مشخص شده است که ارز رمزنگاری شده شما باید کار کند به تولید ارزش بیشتر. این اصل تولید محصول است.

چگونه می توان با دارایی های دیجیتالی که قبلاً در دست دارید رمزنگاری بیشتری ایجاد کرد؟ با وام دادن آنها! با این حال ، آنجاست که چندین سیستم عامل و پروتکل DeFi وارد بازار می شوند.

سیستم عامل های DeFi مانند کامپاند ، Curve Finance ، Aave و Badger DAO با این کار به کاربران اجازه می دهند ارز رمزنگاری شده را واریز کنند ، آنها را از طریق قراردادهای هوشمند به وام گیرندگان وام دهند و سپس بازدهی حاصل از سود را به وام دهندگان پرداخت کنند..

وقتی به عنوان وام دهنده به صندوق نقدینگی پروتکل DeFi واریز می کنید ، معمولاً بیشتر از توکن واریز شده و یک نشان پاداش (معمولاً دارایی بومی پلتفرمی که استفاده می کنید) خواهید گرفت. بنابراین ، اگر به Comound وام دهید ، COMP خواهید گرفت ، یا اگر به یک استخر SushiSwap واریز کنید ، SUSHI کسب خواهید کرد – ایده شما.

اگر قبلاً با مفهوم staking و کسب پاداش staking آشنا شده اید ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید که تولید محصول کم و بیش همان چیز است. تنها تفاوت اساسی در اینجا این است که کشاورزان بازده همه در تأمین و وام نقدینگی قرار دارند.


جایی که همه چیز واقعاً جالب می شود زمانی است که می فهمید می توانید استراتژی های پیچیده کشاورزی را برای به حداکثر رساندن بازده خود به کار بگیرید. این معمولاً شامل واریز ، وام گرفتن و کشاورزی دارایی های شما در چندین استخر DeFi است ، اما در مرحله بعد به این موضوع خواهیم پرداخت.

کشاورزی عملکرد چگونه کار می کند

برای توضیح نحوه عملکرد محصول زراعی ، استفاده از آن مفید است از او صرف نظر کنید, به عنوان نمونه یک پروتکل تبادل DeFi.

در حالی که معمولاً از آن به عنوان مبادله غیرمتمرکز یاد می شود ، Uniswap در واقع یک سازنده بازار خودکار (AMM) است. AMM فقط یک روش فانتزی برای توصیف مبادله است منابع نقدینگی آن را جمع می کند.

حال ، چرا کسی می خواهد نقدینگی Uniswap را تأمین کند؟ پاسخ کاملاً ساده است – البته برای به دست آوردن مشوق ها! Uniswap با پرداخت پاداش از معاملات با استفاده از این استخرها ، ارائه دهندگان نقدینگی را به سپرده گذاری در استخرهای خود تشویق می کند.

بنابراین ، در حالی که یک صرافی متمرکز مانند Coinbase با نگه داشتن هزینه مبادله برای خود به عنوان سود ، درآمد کسب می کند ، Uniswap و سایر پروتکل های DeFi این هزینه ها را به عنوان پاداش به کاربران پرداخت می کنند.

اکنون که فهمیدید چگونه این کار برای یک تبادل غیر متمرکز مانند Uniswap انجام می شود ، همچنین می توانید به طور کلی عملکرد محصول در سایر پروتکل های DeFi عمل کنید. بیایید این دانش جدید را با فکر کردن در مورد تولید محصول با استفاده از Compound Finance استفاده کنیم.

مرکب مانند Uniswap مبادله ای نیست. در عوض ، این یک سیستم وام غیرمتمرکز برای وام گرفتن دارایی های ارز رمزنگاری شده است که از رمزنگاری به عنوان وثیقه استفاده می کند.

وجه مشترک کامپوند و Uniswap این است: هر دو به عنوان منبع مالی برای پروتکل های مربوطه خود به منابع نقدینگی اعتماد می کنند. Uniswap برای واریز دارایی های رد و بدل شده توسط کاربران به تأمین کنندگان نقدینگی نیاز دارد و کمپاند برای واریز دارایی های وام گرفته شده توسط کاربران به تأمین کنندگان نقدینگی نیاز دارد..

Uniswap با تقسیم هزینه های معاملاتی بین LP ، به ارائه دهندگان نقدینگی انگیزه می دهد ، در حالی که Compound با پرداخت نرخ بهره سالیانه شناور وام دهندگان (APY) ، به ارائه دهندگان نقدینگی انگیزه می دهد..

با این حال, اینجا جایی است که آنها با هم تفاوت دارند: وام دهندگان و وام گیرندگان هردو هنگام استفاده از کامپوند ، علامت های COMP را بدست می آورند. شما به عنوان یک وام دهنده ترکیبی ، به دلیل انجام کاری غیر از تأمین پروتکل با دارایی های ارز رمزنگاری شده خود ، درآمد APY و کشاورزی دارید..

در حال حاضر تعداد زیادی پروتکل DeFi وجود دارد و بسیاری از آنها (اگر نه اکثر آنها) نوعی از مزایای تولید محصول را ارائه می دهند. علاوه بر این ، بسیاری از این پروتکل ها روی هم کار می کنند ، کیفیتی که در DeFi به عنوان ترکیب پذیری شناخته می شود. استفاده از قابلیت انعطاف پذیری بین پروتکل ها به شما کمک می کند تا با استفاده از استراتژی های تولید محصول مبتکرانه ، بازده خود را انباشته و ضرب کنید.

نحوه شروع به تولید محصول

بیایید دو محصول اصلی را که تاکنون ارائه کرده ایم بازگو کنیم:

 • کشاورزی = قرار دادن رمزنگاری خود برای کسب سود و پاداش

 • کشاورزان بازده = هرکسی که نقدینگی خود را به استخرهای نقدینگی سودآور / پاداش آور تأمین می کند

برای تبدیل شدن به یک کشاورز محصول ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دارایی های ارز رمزپایه یا سودآور یا پاداش دهنده را به پروتکل DeFi واریز کنید. آسان به نظر می رسد ، درست است؟ این در صورتی است که می دانید چه کاری انجام می دهید.

قبل از هر چیز دیگری ، شما در وهله اول باید ارز رمزنگاری شده دریافت کنید – اما نه هر نوع. برخی از ارزهای رمزپایه بیشتر از بقیه پذیرفته شده اند و همه دارایی ها بازدهی بالایی مانند بقیه ندارند.

بهترین معامله گران جهان را کپی کنید

برای ساده سازی کارها ، در اینجا یک راهنمای گام به گام برای شروع تولید محصول در پای راست آورده شده است.

 1. BTC ، ETH ، USDT ، USDC یا DAI بخرید. این ارزهای رمزپایه پذیرفته شده جهانی برای تولید بازده در بیشتر پروتکل های DeFi هستند. توجه داشته باشید که بدون توجه به اینکه به عنوان گاز استفاده کنید ، باید مقداری ETH بخرید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 2. کیف پول MetaMask را بارگیری کنید پسوند مرورگر. پس از نصب ، کیف پول ایجاد کرده و از کلیدها و عبارت دانه خود به طور ایمن پشتیبان تهیه کنید.

 3. کیف پول های MetaMask نشانه های ERC-20 را در خود جای داده است – نشانه هایی که از بلاک چین Ethereum صادر شده است. همانطور که اتفاق می افتد ، اکثر سیستم عامل های DeFi نیز بر روی Ethereum ساخته شده اند. بنابراین ، شما نباید مشکلی در ارسال ارزها از مرحله یک به MetaMask خود داشته باشید ، به استثنای بیت کوین. اگر می خواهید از بیت کوین در بلاکچین Ethereum استفاده کنید و آن را در MetaMask خود نگه دارید ، ابتدا باید آن را بسته بندی کنید پل رن برای ایجاد wBTC یا خرید wBTC از طریق صرافی.

 4. هنگامی که نشانه های ERC-20 شما با خیال راحت در داخل کیف پول MetaMask شما قرار گرفت ، شما آماده اید که تعامل با سیستم عامل های DeFi را شروع کرده و لذت بی پایان کشاورزی را ارائه دهید..

 5. به منظور سادگی ، ما توصیه می کنیم با استفاده از مزرعه بهره برداری را یاد بگیرید مالی پیچیده. کامپاند شوق تولید محصول را آغاز کرد و از بسیاری جهات ، مبتدی ترین سیستم عامل DeFi است. به سمت Comound بروید ، سپس روی دکمه App در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

 6. پس از کلیک روی برنامه ، از شما خواسته می شود کیف پول خود را بهم متصل کنید. روی گزینه MetaMask کلیک کنید ، سپس وارد سیستم MetaMask خود شوید.

 7. دارایی مورد نظر جهت تهیه را از قسمت Supply در صفحه فرود انتخاب کنید. مبلغی را که می خواهید ارائه کنید انتخاب کنید ، سپس گزینه عرضه را کلیک کنید. توجه داشته باشید که دو شکل APY نشان داده شده است – عرضه APY و توزیع APY. اولی در نوع خود پرداخت می شود (همان دارایی سپرده شده) ، دومی در COMP پرداخت می شود. این بدان معنی است که شما دو فرم APY برای یک واریز دریافت می کنید.

 8. MetaMask ظاهر می شود و از شما می خواهد دو تراکنش را تأیید کنید. اول تعامل با قرارداد هوشمند Compound ، دوم تأیید معامله. هزینه هر دو گاز پرداخت شده در ETH خواهد بود ، به همین دلیل ما در مرحله یک یادداشت کردیم ETH را بدون در نظر گرفتن دارایی تأمین شده خود در کیف پول خود نگه دارید.

 9. پس از تأیید معاملات ، برنامه Compound به شما اطلاع می دهد که همه چیز خوب است ، و مشاهده خواهید کرد که ستون موجودی شما با مبلغی که عرضه کرده اید پر می شود. در سمت چپ تعادل ستون APY / Earned قرار دارد ، که هم نرخ APY شما را نشان می دهد و هم میزان درآمد خود را نشان می دهد.

 10. در بالای صفحه Compound یک سنج Net APY وجود دارد که به شما کمک می کند کل APY بدست آمده بین نرخ عرضه APY و توزیع APY را ثبت کنید..

 11. برای افزایش پتانسیل مزرعه عملکرد خود ، اکنون می توانید در مقابل دارایی های عرضه شده خود وام بگیرید تا توزیع بیشتر APY (پرداخت شده در COMP) را بدست آورید در حالی که این دارایی ها را به Comound یا سیستم عامل دیگر DeFi مانند Aave ، Yearn Finance یا Curve Finance بازپرداخت می کنید.

اگر در DeFi تازه کار هستید و می خواهید در مورد تولید محصول اطلاعاتی کسب کنید ، Compound یک گزینه مناسب و مناسب برای مبتدیان است. پس از ایجاد مشکل در برنامه Compound ، می توانید به سایر پروتکل های DeFi منشعب شوید.

سیستم عامل های DeFi با عملکرد دشوار رتبه بندی می شوند

این روزها بسیاری از سیستم عامل های DeFi با گزینه هایی برای کشاورزان عملکرد وجود دارد که انتخاب آن دشوار است. علاوه بر این ، همه سیستم عامل های DeFi از نظر دشواری استفاده برابر نیستند.

در زیر ، یک صفحه تقلب ایجاد کرده ایم تا میزان دشواری استفاده از سیستم عامل های مختلف DeFi مختلف را درک کنید.

حالت آسان

 • مالی پیچیده

 • سازنده DAO

 • فرار کردن

حد واسط

 • از او صرف نظر کنید

 • SushiSwap

 • مصنوعی

 • امور مالی منحنی

 • مالی بخرید

 • گورکن DAO

 • کرم مالی

 • دارایی برداشت

 • بالانس کننده

حالت خبره

 • آلفا همورا

 • پروتکل آینه

 • قابل تبدیل

 • حلقه زدن

 • dYdX

DeFi ابزار و منابع کشاورزی را ارائه می دهد

به محض شروع به تولید محصول ، دیگر بازگشتی وجود ندارد. خواهید فهمید که هرچه تعداد بیشتری از نشانه ها را کار می کنید به ابزارهای بهتری برای ردیابی و سازماندهی آنها نیاز خواهید داشت.

با رشد صنعت DeFi و معمول شدن تولید محصول ، ابزارهای عالی برای مدیریت نمونه کارها و کشف مزارع بازدهی جدید نیز وجود دارد. علاوه بر این ، افراد کمتری تعجب می کنند که چه چیزی محصول پرورشی است.

در اینجا چند ابزار برای ساده سازی عمر کشاورز محصول وجود دارد که ارزش استفاده از آنها را دارد.

نبض DeFi مانند CoinMarketCap برای DeFi است. تمام اطلاعات مربوط به بازار ، TVL و رتبه بندی مربوطه که می توانید هر زمان بخواهید یا نیاز دارید به راحتی در DeFi Pulse یافت می شود.

زاپر یک داشبورد جذاب DeFi است که تمام سرمایه گذاری ها ، مزارع و درآمد حاصل از کار شما را در یک مکان سازماندهی می کند. شما همچنین می توانید از Zapper برای یافتن اطلاعات به روز APY در سراسر سیستم عامل استفاده کنید.

Instadapp یک مدیر DeFi است که به شما کمک می کند نقدینگی را از طریق پروتکل هایی مانند Uniswap و Aave مدیریت کنید. ویژگی حساب هوشمند به شما کمک می کند بازده خود را به طور خودکار بهینه کنید.

دبانک یک نیروگاه یک مرحله ای DeFi است که شامل مدیر نمونه کارها ، مبادله رمزها ، DeFi Market ، لیست پروژه های DeFi و صفحه رتبه بندی DeFi TVL است.

صریون به شما کمک می کند تا در پروژه های DeFi سرمایه گذاری کرده و از سادگی یک مکان واحد مزرعه تولید کنید. برنامه Zerion همچنین نمونه کارها DeFi شما را در حال حرکت ردیابی می کند.

میگو یک بستر تجارت اجتماعی است که شما را قادر می سازد استراتژی های معاملاتی در اطراف دارایی های DeFi خود ایجاد کنید. درآمد خود را با خودکار معاملات رمزنگاری ضرب کنید.

با استفاده از این ابزارها ، صفحه اصلی و راهنمای ساده ما برای تولید محصول ، باید خوب باشید. اکنون ، به آنجا بروید و محصولات آبدار ارائه شده توسط DeFi را برداشت کنید!

میگو یک بستر تجاری اجتماعی برای ارز رمزنگاری شده است. این برای هر دو معامله گر حرفه ای و تازه کار طراحی شده است تا بیایند و در مورد صنعت در حال رشد رمزنگاری اطلاعات کسب کنند. در Shrimpy ، کاربران می توانند نمونه کارها و استراتژی های معاملاتی سایر بازرگانان را کپی کنند.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me