الگوهای رفتاری ، توهین و شوخ طبعی خام – آیا آنها Cryptocurrency را نابود می کنند؟

اوایل امروز بیانیه تکان دهنده ای در توییتر ، ویتالیک بوترین ، خالق Ethereum منتشر شد. وی اعلام کرد که اگر همه چیز در جامعه ارزهای رمزنگاری تغییر نکند ، او ممکن است به خوبی خارج شود و همه را پشت سر بگذارد.

چه چیزی او را بسیار ناراحت کرد?

به گفته خودش ، او گفت که از “نارس بودن” نگرش جامعه در کل ناامید شده است.

قمرها ، لامبو و نارس بودن زیاد است?

قبل از اینکه وارد شکایت ویتالیک شویم ، باید جامعه یا حداقل مهمترین قسمت آن را درک کنیم. ما باید بدانیم آنها چه کسانی هستند و برای چه کسانی ایستاده اند.

برخلاف محافل سنتی سرمایه گذاری که متشکل از اواسط شغل و بازنشستگانی هستند که روندهای کاملاً ثابت و بالغی را دنبال می کنند ، به نظر می رسد ارز رمزپایه بسیاری از جوانان ، به ویژه افراد زیر 30 سال را به خود جلب کند..

این بدان معنا نیست که هیچ کس بالای 30 سال در بیت کوین سرمایه گذاری نمی کند ، فقط بخشی از جامعه Vitalik به آن اشاره می کند ، کاملاً واضح است که آنها عمدتا کاملا جوان هستند. بازهم این خود مسئله ای نیست.

همچنین عام است که جامعه ارزهای رمزپایه و صریح ترین اقلیت آن بیشتر از مردان جوان تشکیل شده است. با کمی تحقیق می توان به راحتی این را تأیید کرد.

برخی از فیلم های مرتبط با ارز رمزنگاری شده را در YouTube تماشا کنید ، و بیشتر مردان جوان را پیدا خواهید کرد. به هر پروژه بلاکچین نگاه کنید و دوباره متوجه خواهید شد که مردان جوان پشت این پروژه هستند.

زنان کاملاً درگیر ارزهای رمزنگاری شده هستند و تعداد آنها هر روز بیشتر می شود ، اما فضا هنوز هم تا حد زیادی توسط مردان جوان پر شده است. به همین ترتیب ، تأثیر آنها شدیدترین احساس خواهد شد.

در حالی که ما به طور متوسط ​​نظرسنجی از سرمایه گذاران در سراسر جهان نداریم ، گزارش اخیر CNBC اشاره شده که در میان سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده ژاپنی ، 79٪ مرد هستند.

درک Play Fighting

مردان جوان چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند؟ این ساده است. با شوخی ، الگوی رفتاری ، توهین و شوخ طبعی خام. روانشناس آدری نلسون از این به عنوان “جنگیدن بازی کنید” دکتر نلسون خاطرنشان کرد که برای مردان “اگر شما را با مخالفت درگیر کنند ، غالباً نوعی چاپلوسی است.”

در واقع ، به نظر دکتر نلسون به نظر می رسد که مبارز بودن و به ظاهر نابالغ بودن فقط شیوه کار مردان جوان است.


او به سمت فوتور ادامه داد و گفت: “مردان اغلب تجارت را به بازی تبدیل می كنند و آنها می خواهند با مخالفان خود بازی كنند. این یک بحران احساسی یا حمله شخصی نیست. فقط کمی سرگرم کننده است. این ورزش است. “

س isال این است که آیا هیچ یک از اینها مشکلی ایجاد می کند؟?

از نظر این نویسندگان است که نه ، این یک مشکل جدی نیست. این مطمئناً آزار دهنده است و قطعاً می تواند برای افراد ناآگاه نیز م -ثر باشد ، اما چیزی نیست که بخواهد ارز رمزنگاری شده را از بین ببرد.

نه ، ارز رمزنگاری شده بسیار قدرتمندتر از الگوهای رفتاری احمقانه ، رقابت ها و شوخی های توالت است.

وقتی ما به ارزهای رمزنگاری شده نگاه می کنیم ، باید دریابیم که این یک فناوری بسیار خطرناک و تاکنون نسبتاً اثبات نشده است (وقتی با چیزی مثل بورس اوراق بهادار که بیش از 100 سال است وجود دارد مقایسه شود).

چه نوع ازدحامی مخاطره آمیز ، اثبات نشده و بسیار فنی است که قصد جذب آن را دارد؟ پاسخ مردان جوان است. و درست مثل پسران در حیاط مدرسه ، این مردان جوان نیز مانند مردان جوان عمل خواهند کرد.

امروز ما می بینیم که این جوانان در حال دعوا و دعوا هستند که کدام یک از ارزهای رمزپایه بهترین است ، کدام یک “مکش” می کند ، و کدام یک در اسرع وقت شما را به یک لامبو می رساند.

این شیوه های بیان بسیار شبیه جنگ های کنسولی است که در اوایل دهه 1990 اتفاق افتاد. سگا یا نینتندو کدوم بهتره؟ نینتندو رنگ های بهتری دارد. سگا دارای پردازش انفجار است. هرکسی که در دهه 1990 در مدرسه بوده می تواند این موضوع را تأیید کند.

مردان جوان که درباره فناوری می جنگند چیز جدیدی نیست و ارز رمزپایه نیز از این قاعده مستثنی نیست. افزودن این ترکیب که این فناوری پول نیز است ، فقط منجر به شعله ور شدن حتی گرمتر می شود.

آیا باید به عنوان یک جامعه بالاتر هدف بگیریم؟?

اگر در نظر بگیریم که این رفتار طبیعی است ، آیا این بدان معناست که نباید هدف بهتری داشته باشیم؟ آیا باید فقط بپذیریم که شرایط به این شکل است؟ برای پاسخ دادن به آن ، این نویسنده پیشنهاد می کند که خیر ، ما همیشه باید هدف بالاتر داشته باشیم.

بیت کوین فقط از سال 2009 وجود داشته است. این کمتر از 10 سال پیش است. پس از رسیدن به مرز 20 و 30 سال ، شاهد رشد و بالغ شدن سرمایه گذاران اولیه و فعلی خواهیم بود. نه تنها در تعاملات اجتماعی آنها بلکه در معاملات مالی آنها نیز.

ما در حال دیدن حرکتهای بسیار کم خطرتر توسط این مجموعه از افراد هستیم. همچنین احتمالاً شاهد تعصب و غیرت بسیار کمتری خواهیم بود. در صورت وجود ، این روند از قبل آغاز شده و در حال انجام است.

در آینده ای نه چندان دور ، همه ما با عشق به این زمان دیوانه وار در توسعه ارز رمزنگاری شده نگاه خواهیم کرد و به یاد می آوریم که چقدر احمق نابالغ و کاملاً نابجا بودیم. اما مشکلی نیست ، این بخشی از بزرگ شدن است. و این کاری است که همه ما خواه ناخواه انجام خواهیم داد.

درک ناامیدی ویتالیک آسان است. او Ethereum و ارز رمزنگاری شده را به عنوان چیزی می داند که می تواند جهان را تغییر دهد ، چیزی که می تواند بشر را بهبود بخشد ، نه چیزی برای شوخی با حمام.

اما ویتالیک ، امیدوارم شما بتوانید درک کنید که همانطور که این فناوری برای بالغ شدن به زمان نیاز دارد ، جامعه نیز برای بالغ شدن به زمان نیاز دارد. و هیچ مشکلی ندارد.

در زمان مناسب ، ما باعث افتخار ویتالیک خواهیم شد ، اما شاید نه فقط هنوز.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me