بررسی شبکه سلسیوس: وام Crypto personified

با انفجار محبوبیت مالی غیرمتمرکز در سال 2020 ، فقط منطقی است که به پروژه هایی نگاه کنیم که از جنبش ایجاد درآمد از وام های رمزپایه استفاده می کنند.

یکی از آن پروژه هایی که توجه و رشد ارزش رمزگذاری خود را به میزان چشمگیری افزایش داده است ، شبکه Celsius یک سیستم مدیریت ثروت مبتنی بر رمزنگاری است که به کاربران امکان می دهد دارایی های بلاکچین را وام دهند و قرض بگیرند..

ستون فقرات این سیستم رمز CEL است ، نشانه ERC-20 که در سیستم عامل برای ایجاد سود ، گرفتن وام ، ارسال پرداخت های نظیر به نظیر و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. نشانه های CEL فقط در مدت دو ماه تقریباً 500٪ افزایش یافته و سود زیادی را به پذیرندگان اولیه می دهد.

انتقال قرض کسب کنید

یک پلت فرم وام بلاکچین کاملاً کاربردی از طریق تصویر Celsius.network

مطمئناً نشانه های CEL در مقایسه با سکه های معتبرتر مانند بیت کوین و اتریوم بسیار ناپایدار باقی می مانند ، اما آنها می توانند به بخشی بسیار ارزشمند از دارایی های رمزنگاری شده هر شخص تبدیل شوند ، خصوصاً اگر شما علاقه مند به استفاده از سیستم عامل سلسیوس برای ایجاد علاقه به رمزنگاری خود هستید. دارایی ها قابل توجه است که کاربران برای به دست آوردن بالاترین نرخ وام و نرخ بهره ، نیاز به در دست داشتن و نشانه های CEL دارند.

سیستم staking که توسط شبکه Celsius استفاده می شود تا حدودی در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد است. این یک سیستم چهار طبقه است که مشابه سطح حسابی است که در کارگزاران فارکس و CFD می توانید پیدا کنید. ردیف های موجود برنز ، نقره ، طلا و پلاتین است و ردیف هر کاربر در آن بستگی دارد به میزان CEL آنها.

APY برای Bitcoin Ethereum and Tether

خیلی بیشتر از بانکها درآمد کسب کنید. تصویر از طریق Celsius.network

این یک تمایز مهم است ، زیرا نرخ هایی که برای بهره تبلیغاتی مشاهده خواهید کرد ، نرخ هایی است که برای کاربران سطح پلاتین پرداخت می شود. برای ورود به سطح پلاتین ، به سهم حداقل 20٪ از نمونه کارها در Celsius نیاز دارد. بنابراین اگر 10 هزار دلار رمزنگاری در آنجا دارید ، حداقل 2000 دلار از آن باید در نشانه های CEL موجود باشد.

ردیف های شبکه سانتیگراد

همانطور که در بالا ذکر شد ، برای دریافت پرداخت سود از شبکه Celsius ، باید سهام CEL را در معرض خطر قرار دهید. هرچه بیشتر در سطح بالاتری قرار بگیرید و نرخ بهره پرداختی روی رمزهای CEL شما بیشتر باشد.

من قبلاً این سیستم طبقه بندی شده را با کارگزاران فارکس و CFD مقایسه کردم و سلسیوس با مقایسه این سطوح به عنوان “سیستم وفاداری” این مقایسه را حتی بیشتر معتبر می کند. درست مانند کارگزارانی که در سیستم وفاداری ردیف بالاتر باشد ، مزایای آن برای کاربر بیشتر است. البته در این حالت به معنای نرخ سود بالاتر پرداخت شده و تخفیف در هر وامی است که از سانتیگراد دریافت می کنید.

ردیف های وفاداری سانتیگراد

بیشتر سهام کنید و حقوق بیشتری دریافت کنید. تصویر از طریق Celsius.network


در اینجا ردیف ها و توصیف ها آورده شده است:

ردیف برنز – در ردیف برنز ، کاربران 5-10٪ از نمونه کارها را در نشانه های CEL نگه می دارند. این حق 5٪ پاداش پاداش (پرداخت سود) و 5٪ تخفیف برای سود وام را به آنها می دهد.

ردیف نقره ای – در ردیف نقره ای کاربران 10-15٪ از نمونه کارها را در نشانه های CEL نگه می دارند. این حق 10٪ پاداش پاداش (پرداخت سود) و 10٪ تخفیف برای سود وام را به آنها می دهد.

ردیف طلا – در ردیف طلا کاربران 15-20٪ از نمونه کارهای خود را در نشانه های CEL نگه می دارند. این حق 20٪ پاداش پاداش (پرداخت سود) و 20٪ تخفیف برای سود وام را به آنها می دهد.

ردیف پلاتین – در سطح پلاتین ، کاربران 20 تا 100 درصد از سهام خود را در نشانه های CEL نگه می دارند. این حق 30٪ پاداش پاداش (پرداخت سود) و 20٪ تخفیف برای سود وام را به آنها می دهد.

تیم شبکه سانتیگراد

بنیانگذار و مدیرعامل بسیار مشهور شبکه سلسیوس الکس مشینسکی است. وی پیش از ایجاد سلسیوس بیشتر به عنوان مخترع VoIP (پروتکل صوت از طریق اینترنت) شناخته می شد. این یک معامله بسیار بزرگ است وقتی شما در نظر بگیرید که به ما امکان گفتگو با دوستان و خانواده را با استفاده از اینترنت به جای شبکه های تلفنی سنتی می دهد.

در طول مسیر بیش از 35 اختراع ثبت شده مختلف به الکس اعطا شده است و عضو موسس تعدادی از شرکتهای موفق از جمله Transit Wireless بوده است که در زمان عزیمت وی ​​1.2 میلیارد دلار ارزش داشت..

از مشینسکی هر چیزی بپرسید - AMA

مشینسکی خوشحال است که به تمام سوالات شما در مورد فناوری بلاکچین و موارد دیگر پاسخ دهد. تصویر از طریق Youtube.com

الکس همچنین در YouTube ، جایی که هفتگی میزبان آن است ، بسیار مشهور است AMAs (از مشینسکی هر چیزی بپرسید) هر جمعه عصر این مشارکت جامعه مطمئناً به او در رشد شبکه سلسیوس کمک کرده است ، و همچنین او گاهی اوقات با شخصیت های برجسته مصاحبه می کند سری MoIP (پول از طریق IP). مصاحبه اخیر با سرگئی نظروف ، بنیانگذار Chainlink ، بوده است ، اما این فقط یکی از بسیاری از بنیانگذاران و مدیران عامل بلاکچین است که وی در MoIP داشته است.

الکس بسیار باتجربه است و با توجه به تمام موفقیت هایش و شرکت های تازه تاسیس موفق ، می توان گفت که خودش به آزادی مالی رسیده است. اکنون او در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که بسیاری از افراد دیگر نیز می توانند از طریق شبکه سانتیگراد به آزادی مالی برسند.

تعدادی دیگر از اعضای تیم قابل توجه نیز وجود دارند که به رشد شبکه سانتیگراد کمک می کنند و وقت خود را صرف بهبود وضعیت مالی صدها هزار کاربر سانتیگراد می کنند..

تیم رهبری سلسیوس

رهبران قوی یک پروژه قوی را در شبکه سانتیگراد ایجاد می کنند. تصویر از طریق Celsius.network.

S. دانیل لئون یکی از بنیانگذاران شبکه سلسیوس است و در حال حاضر سمت COO در این شرکت را دارد. سابقه وی همچنین به عنوان یک تاجر کارآفرین در بخش فناوری است.

Nuke Goldstein سومین بنیانگذار شبکه سلسیوس است. سابقه وی در زمینه تولید نرم افزار با تمرکز بر هوش مصنوعی ، اینترنت اشیا things و بلاک چین است. او به عنوان CTO درجه سانتیگراد خدمت می کند.

هارومی اوراتا – تامپسون مدیر مالی در شبکه سانتیگراد است. او همچنین در هیئت مدیره چندین شرکت دیگر نیز درگیر است و مرتباً در مورد موضوعات مختلفی از جمله امنیت سایبری ، ارز رمزنگاری شده و بلاکچین ، هوش مصنوعی و موارد دیگر صحبت می کند..

شبکه امن سانتیگراد?

این شرکتی است که بیش از 200000 کاربر و بیش از 2.2 میلیارد دلار تحت مدیریت دارد. این یک فرض کاملاً امن است که بگوییم می توان به آنها اعتماد کرد. اما ، اگر نمی خواهید فرض کنید می توانید بیش از 80 میلیون دلار در قبال پرداخت سود قبلاً پرداخت شده و 8.2 میلیارد دلار وام پرداختی را نیز بررسی کنید. و مطمئناً همیشه بررسی های مثبت این پلتفرم در سراسر وب وجود دارد.

رشد شبکه سانتیگراد

همه چیز در اعداد است و شبکه سانتیگراد دارای موارد قابل توجه است. تصویر از طریق Celsius.network

نکته منفی این پلتفرم ، و تقریباً قطع کننده علاقه مندان به رمزنگاری سخت ، این است که Celsius از کیف پول محافظ استفاده می کند. بله ، این بدان معنی است که آنها کلیدهای شما را کنترل کرده اند. در این روزها همیشه یک معامله گریز نیست ، اما قطعاً ارزش آن را دارد که قبل از سرمایه گذاری بدانید.

بر اساس تمام اطلاعاتی که ما توانسته ایم حفاری کنیم ، احساس می کنیم می توانید به سانتیگراد اعتماد کنید که سکه های شما تمام نشود. ما همچنین فکر می کنیم که آنها در مورد پرداخت وام ها و پرداخت سود بدهی وجوه نگه داشته شده قابل اعتماد هستند.

ملاحظات مالی در سانتیگراد

نکته ای که هرکسی می خواهد قبل از ثبت نام در سانتیگراد و ارسال برخی سکه از آن مطلع شود ، نحوه انباشت پرداخت سود و کارمزد است. به هر حال ، این یک بستر مالی است و علاقه شما به آن به کسب درآمد یا گرفتن وام بستگی دارد.

هزینه های سانتیگراد

سلسیوس در این زمینه اکثر رقبای خود را شکست می دهد زیرا این پلتفرم هزینه ای ندارد. بدون هزینه های واریز یا برداشت ، بدون هزینه های مبدا ، هیچگونه هزینه پیش فرض و بدون هزینه های فسخ زودرس. هزینه ای در Celsius یافت نمی شود.

کسب علاقه با سانتیگراد

کسب علاقه از طریق شبکه سانتیگراد بسیار ساده است. کیف پول ایجاد کنید ، سکه های خود را سپرده گذاری کنید ، سود خود را شروع کنید. بلافاصله. مستقیما. سلسیوس بلافاصله پس از دریافت سکه های خود ، سود خود را محاسبه می کند ، اگرچه پرداخت واقعی سود هفتگی انجام می شود. و هر وقت بخواهید می توانید اصل و سود خود را پس بگیرید.

نمونه پاداش CEL

جوایز CEL بسیار پاداش آور است. تصویر از طریق Celsius.network

همانطور که در بالا ذکر شد هیچ هزینه ای برای پرداخت پول برای برداشت پول شما وجود ندارد. با این حال ممکن است بخواهید مقداری CEL را در نظر بگیرید ، زیرا وقتی به سطح پلاتین می رسید ، نرخ بهره بسیار بهتر است. البته با افزایش بسیار تهاجمی رمز CEL این خطر کاهش قیمت توکن CEL به طرز چشمگیری وجود دارد. شما باید تصمیم بگیرید که آیا خطری است که ارزش آن را دارد که بپذیرید.

همچنین به خاطر داشته باشید که سود درست به کیف پول شما واریز می شود ، بنابراین سپرده و سود شما با گذشت زمان ترکیب می شود. این چیزهای بسیار قدرتمندی است.

دریافت وام از طریق شبکه سلسیوس

همانطور که کسب سود با شبکه سلسیوس ساده است ، گرفتن وام نیز به شرطی که رمزنگاری کافی برای وام را در اختیار داشته باشید.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید کمترین نرخ بهره مطلق را داشته باشید ، باید وام را با نشانه های CEL بگیرید. گفته شد ، نرخ وام های نقدی بسیار پایین است ، حتی ممکن است برای شما مهم نباشد. چقدر پایین می پرسی؟ در مورد 1٪ آوریل برای وام های نقدی یا 0.7٪ آوریل در صورت گرفتن وام در CEL چطور؟ نمی توانم تصور کنم که هیچ بانکی حتی به آن نرخ وام نزدیک شود.

CelPay

احتمالاً آگاه هستید که اکثر برنامه های وام دهی رمزنگاری دارای نوعی کارت اعتباری یا مشابه آن هستند و احتمالاً در این مرحله از خود می پرسیدند که شبکه سلسیوس برای چه چیزی باید رقابت کند. این CelPay دارد که یک برنامه پرداخت عالی رمزنگاری است که می توانید رمزنگاری را برای هر کسی ، حتی کسی که هنوز کیف پول ندارد ارسال کنید.

CelPay

این چگونه ارز مدرن حرکت می کند. تصویر از طریق Celsius.network

همچنین روند کار را بسیار ساده می کند. هنگام ارسال رمزنگاری ، پیوندی ایجاد می شود که کیف پول CelPay را در اختیار گیرنده قرار می دهد که سکه های ارسال شده را در خود نگه می دارد. پیوند به هر روشی که دوست دارید ، از جمله از طریق ایمیل و پیام کوتاه قابل اشتراک گذاری است. برای انجام نقل و انتقالات و ایجاد کیف پول هزینه ای پرداخت نمی شود و دریافت مجدد 2٪ پول نقد با ارسال CEL برای کاربران امکان پذیر است. و اگر نمی خواهید CEL ارسال کنید ، از Bitcoin ، Ethereum و بیش از 30 ارز رمزپایه دیگر نیز پشتیبانی می شود.

نشانه های CEL توضیح داده شده است

توکن CEL توکن ERC-20 است که در شبکه Ethereum اجرا می شود. این در ژوئن 2018 راه اندازی شد و 50 میلیون دلار در ICO خود جمع کرد. ارزش توکن های ICO هر دلار 0.30 دلار بود ، اما بلافاصله پس از ICO قیمت سکه تقریباً به 0.03 دلار سقوط کرد و به نظر می رسد این پروژه شانس کمی برای سودآوری سرمایه گذاران اولیه دارد.

در اوایل سال 2020 اوضاع بهتر به نظر می رسید ، اگرچه ارزش CEL کمتر از نیمی از قیمت ICO بود که در ماه های ابتدایی سال 2020 دقیقاً به زیر سطح 0.15 دلار رسید. هرچند این هولدینگ نتیجه داد. در ژوئن 2020 قیمت اوج گرفت و به طور خلاصه به 0.46 دلار رسید.

با سرد شدن اوضاع برای چند ماه عقب نشینی وجود داشت ، اما در سپتامبر 2020 قیمت شروع به افزایش کرد و از اواخر نوامبر 2020 ارزش هر رمز CEL بیش از 2 دلار بود. در طول سال گذشته ، رمز CEL بیش از 4500٪ افزایش یافته است. صبر گاهی یک فضیلت است.

عملکرد قیمت سلسیوس

سلسیوس به سمت ماه می رود. تصویر از طریق Coinmarketcap.com

این واقعیت که CEL به بالاتر از 2 دلار رسیده است جالب است زیرا در ICO فقط 50٪ از کل 700 میلیون منبع عرضه صادر شده است. نیمی از این افراد به تیم سلسیوس رفتند و 50٪ باقیمانده در یک قرارداد هوشمند بستند که اجازه می دهد برای وام های جدید آزاد شود در حالی که CEL بیش از 1.50 دلار برای 10 روز یا بیشتر ارزیابی شود. آن نقطه عطف گذشته است. اگر بیش از 30 روز ارزش CEL بیش از 3 دلار باشد ، بقیه رمزها را می توان برای وام های جدید منتشر کرد.

موارد کمکی متعددی برای CEL وجود دارد ، اما در درجه اول از آن برای مشارکت در سیستم و دریافت سود بیشتر و تخفیف در پرداخت وام استفاده می شود.

از نشانه های CEL می توان استفاده کرد:

  • پرداخت ها را ارسال و دریافت کنید
  • دریافت علاقه
  • پرداخت سود وام (حداکثر تا 30٪ کمتر)
  • سهام برای به دست آوردن باندهای بالا با نرخ بهره (حداکثر 30٪)

بر اساس رشد عظیم ارزش CEL در کل سال 2020 به نظر می رسد مکانیک سیستم کار می کند. این پلتفرم با بیش از 200،000 کاربر ، از دارایی های تحت مدیریت تحت مدیریت در نوامبر 2020 فراتر رفت.

اقتصاد نشانگر فلایویل سلسیوس

یک مدل اقتصادی نشانه ای که فقط کارساز است. تصویر از طریق Celsius.network

با توجه به سانتیگراد ، تقریباً 40٪ از این کاربران تصمیم می گیرند که سود خود را با رمزهای CEL دریافت کنند ، که به توضیح قدرت سکه کمک می کند. علاوه بر این ، شبکه Celsius همچنین نشانه های CEL را هر هفته در بازار آزاد خریداری می کند تا بتواند به کاربران سود پرداخت کند. از نوامبر 2020 بیش از 80 میلیون دلار سود پرداخت شده است.

البته ما هنوز در مراحل ابتدایی DeFi و شبکه Celsius هستیم ، اما تاکنون همه چیز برای رشد یک شبکه مالی بسیار بزرگ ، ثروتمند و قدرتمند بسیار عالی به نظر می رسد.

آیا استفاده از شبکه سانتیگراد بی خطر است?

فقط یک مشکل کوچک در استفاده از شبکه سانتیگراد وجود دارد و ما قبلاً به آن اشاره کردیم. هنگامی که از خدمات آنها استفاده می کنید ، این امر حضوری است ، به این معنی که کلیدهای خود را به آنها تحویل می دهید. این احتمال حمله یک هک به سانتیگراد و ناپدید شدن سکه های شما در کیف پول برخی از دزدان را فراهم می کند. نگه داشتن کلیدهای شخصی و ذخیره سکه های خود یا در کیف پول سخت افزاری یا حتی به صورت آفلاین در کیف پول سردخانه ، همیشه ایمن است.

اگر می خواهید از نرخ سود آبدار ارائه شده در سانتیگراد استفاده کنید ، باید ریسک همراه با واریز سکه های خود را در یک سیستم بازداشت نیز بپذیرید. اگر بتوانید به آن ترتیب اعتماد کنید ، متوجه می شوید که موارد منفی وجود دارد.

مزایای شبکه سانتیگراد

سانتیگراد نه تنها پاداش ، بلکه سرگرم کننده است! تصویر از طریق Celsius.network

یکی از این موارد این است که شما در افزایش پذیرش ارزهای رمزپایه کمک می کنید. بیایید این واقعیت را بپذیریم که اکثر قریب به اتفاق مردم از همه اصطلاحات فنی پیرامون ارزهای رمزپایه مرعوب شده اند. پیش بروید و با بیشتر افراد در مورد عبارات دانه و تفاوت کلیدهای خصوصی و عمومی صحبت کنید و فقط نگاه کنید که چشمانشان براق است. تا زمانی که رمزنگاری قابل دسترسی شود ، افراد فقط به استفاده از کارت های نقدی و اعتباری خود ، یا پول نقد در کیف پول خود ادامه می دهند.

سیستم عامل هایی مانند شبکه سلسیوس بهترین گزینه برای کاربران جدید ارزهای رمزپایه هستند. وقتی آنها یاد بگیرند که می توانند 10-20 برابر سودی را که از یک بانک سنتی به دست می آورند بدست آورند ، سریعاً به سیستم عامل می روند. اگر در حال حاضر پذیرش خوبی وجود داشته باشد و با بودجه 2.2 میلیارد دلاری تحت مدیریت قطعاً فرزندخواندگی رو به رشد باشد ، کاربران جدید دو بار در مورد واریز رمزنگاری خود در کیف پول بازداشت نمی کنند.

و سلسیوس در تلاش است تا خود را مانند سایر موسسات مالی قابل اعتماد کند. در این راستا ، آنها توسط واحد FinCEN وزارت خزانه داری ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ایالات متحده مجوز دریافت کرده اند و در رابطه با امنیت ، استاندارد امضای بیومتریک را به همراه ذخیره سازی دارایی با متولیان شخص ثالث ارائه می دهید. بیمه کامل سکه هایی که در دست دارند. در حالی که هنوز می توانید بگویید “نه کلیدهایتان ، نه سکه هایتان” ، هیچ سرویس متولی وجود ندارد که از امنیت و محافظت بیشتری برخوردار باشد.

در نتیجه

سلسیوس یک بستر وام بسیار موفق بلاکچین بوده است. این قبل از SALT بود و اولین پلتفرم وام بلاکچین بود که به یک میلیارد دلار بودجه تحت مدیریت رسید. تیم قدرتمند رهبری به احتمال زیاد با آن ارتباطی دارد ، همانطور که 50 میلیون دلار در سال 2018 جمع شده است تا پروژه را از زمین خارج کند.

تاکنون بزرگترین مشتریان این پلتفرم صندوق های تامینی و صرافی هایی هستند که به دنبال کسب سود در ترازنامه رمزنگاری خود هستند ، در حال انجام آربیتراژ یا ایجاد بازارهای جدید هستند. گفته می شود ، با شروع جنبش DeFi ، سلسیوس نیز شاهد استقبال فزاینده ای از کاربران خرده فروشی طی سال گذشته است. این ممکن است دلیل خوبی برای قدردانی در رمز CEL باشد.

سلسیوس بدون بانک

با سلسیوس خود را از بانک خارج کنید. تصویر از طریق فروشگاه برنامه اپل.

البته هنوز نگرانی هایی در مورد سلسیوس به عنوان یک سکوی نگهداری وجود دارد و نگرانی های دیگری نیز در مورد عدم شفافیت سیستم عامل وجود دارد. به طور خلاصه ، خوب است بدانید که سانتیگراد مانده مشتری خود را به چه کسانی وام می دهد. همچنین برخی نگرانی ها وجود دارد که رمز CEL می تواند به عنوان یک امنیت توسط تنظیم کنندگان در ایالات متحده تعریف شود.

به طور کلی اگرچه ما معتقدیم که سانتیگراد یک بستر وام بسیار محکم است. نرخ بهره وام به همان میزانی است که در هر مکان مشاهده خواهید کرد و نرخ سود سپرده گذاران به همان اندازه ای است که از اکثر سیستم عامل های بلاکچین دریافت خواهید کرد ، مخصوصاً اگر مایلید CEL کافی برای رسیدن به سطح پلاتین در نظر بگیرید..

تا زمانی که از خطرات ناشی از استفاده از بستر شبکه سلسیوس آگاه باشید ، هیچ دلیلی نمی بینیم که از رمزنگاری خود به بهترین وجهی استفاده نکنید.

تصویر ویژه از طریق Shutterstock

سلب مسئولیت: این نظرات نویسنده است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. خوانندگان باید تحقیقات خود را انجام دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me