مصاحبه با مدیر عامل Crypto.com ، Kris Marszalek – کارتهای MCO ، نقشه راه و موارد دیگر

Crypto.com (MCO) در تلاش است تا خریدهای ارزهای رمزپایه را به آسانی کشیدن کارت انجام دهد.

این شرکت Fintech ، که در هنگ کنگ مستقر است ، یکی از اولین پروژه هایی است که کارت ویزا مرتبط با ارز رمزنگاری شده را به طور کامل راه اندازی می کند. این به دارندگان این امکان را می دهد که به همان راحتی که با کارت های استاندارد خود دارند ، از رمزنگاری خود برای خرید استفاده کنند.

این شرکت که قبلاً موناکو نامیده می شد سال گذشته ICO موفقیت آمیزی را به اتمام رساند و در آنجا رمز سودمندی MCO خود را صادر کرد. در اوایل سال 2018 ، آنها با خرید موارد بسیار ارزشمند دوباره خبرساز شدند crypto.com نام دامنه.

برندسازی مجدد و رشد پروژه ما را شیفته خود کرد.

مصاحبه با کریس مارسالک

Kris Marszalek Crypto.com

کریس مارسالک. تصویر از طریق توییتر

با توجه به اینکه قبلاً موناکو (MCO) و اخیراً Crypto.com با مارک تجاری دیگر را پوشش می دادیم ، تعداد زیادی س questionsال برای تیم مطرح بود.

ما می خواستیم درک بهتری از نقشه راه ، مقررات ، محصولات و چشم انداز وسیع تری برای آینده ارز رمزنگاری شده داشته باشیم. ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که مدیر عامل Crypto.com ، کریس مارسلک ، به س questionsالات ما پاسخ دهد.

در اینجا آنها به طور کامل:

بیایید با ساده ترین سوال شروع کنیم … چرا نام تغییر کرد؟ آیا جامعه به طور کلی از آن حمایت می کرد؟?

Crypto.com هویت جدید و قدرتمندی مطابق با دیدگاه اصلی ما در مورد ارز رمزنگاری شده در هر کیف پول به ما می دهد. از آنجا که این نام نمایانگر کل فضا است ، حمل مشعل با مسئولیت زیادی همراه است.

ما تلاش خواهیم کرد تا تأثیرات شایسته نام را تحقق بخشیم و زیرساخت هایی را ایجاد کنیم که رشد اکوسیستم را امکان پذیر می کند ، وعده آینده غیرمتمرکز را می دهیم. Crypto.com ساده و واضح است و اکنون می توانیم از دامنه قدرتمند برای تسریع در انتقال جهان به ارز رمزپایه استفاده کنیم.

شما می گویید که در ماه اکتبر ، کارتهای 100k MCO در آسیا حمل شد. با توجه به اینکه اکنون در نیمه راه ماه نوامبر هستیم ، چه تعداد از آنها حمل شده است?

ما گفتیم که برنامه هایی برای حمل بیش از 100000 کارت MCO در سطح جهان را در نظر داشتیم و در حال حاضر کارت هایی را به سنگاپور برای مشتریان حمل می کنیم.

بیایید در مورد گسترش جغرافیایی صحبت کنیم. شما اخیراً اعلام همکاری با بانک متروپولیتن در ایالات متحده کرده اید ، چه مدت قبل از اینکه ببینیم ساکنان ایالات متحده می توانند کارت های خود را سفارش دهند؟ انتظار می رود چند سفارش را ببینیم?


ما اخیراً اعلام کرده ایم که برنامه کارتهای ویزا MCO ما در ایالات متحده آمریکا چراغ سبز دریافت کرده است ، و ما اکنون با شریک خود ، بانک تجارت متروپولیتن ، برای راه اندازی کارتها در حال آماده سازی هستیم. ما می خواهیم کارت ها در اسرع وقت رول شوند و در حال آماده شدن برای شروع فرایندهایی مانند تأیید آدرس حمل و نقل و موارد دیگر هستیم.

آیا موانع نظارتی وجود دارد که برای راه اندازی این هدف در ایالات متحده آمریکا هنوز مجبور به غلبه بر آنها هستید یا به درستی همه جعبه های خود را علامت گذاری کرده اید?

ما به عنوان شرکتی که از صلاحیت اصلی آن پیروی است ، مطمئناً قبل از راه اندازی همه کادرها را علامت زده ایم ، درست همان کاری که با سنگاپور انجام دادیم. قبل از شروع ارسال کارت به مشتریان ، نیازی به تأیید مجوزهای اضافی نداریم.

اروپا چطور؟ به نظر می رسد این مورد در جدول زمانی شما باشد که قبل از ایالات متحده آمریکا رخ دهد. چه زمانی ممکن است کاربران MCO اروپایی بتوانند کارت های خود را سفارش دهند.

کاربران اروپایی از قبل می توانند کارت های خود را در کیف پول Crypto.com ما رزرو کنند & برنامه کارت پرتاب اروپا از اولویت های اصلی تیم است ، اما ما نمی توانیم در مورد تاریخ دقیق راه اندازی اظهار نظر کنیم.

شما اخیراً Ripple (XRP) را به عنوان گزینه ای برای کاربران کیف پول اضافه کرده اید. چه نشانه های دیگری در دست چاپ است?

تمرکز ما بر روی افزودن توکن های سازگار با کیفیت خواهد بود. تیم Crypto.com دائماً در حال بررسی پروژه های سکه است. ما همچنین برای نامزدی در لیست ها در crypto.com/fa/listing.html آزاد هستیم

با داشتن لیست های Token ، یکی از ویژگی هایی که می خواهید اضافه کنید این است که “کاربران” به نشانه ای که می خواهند ببینند “رأی می دهند” است. آیا می توان به هر نشانه ای رأی داد یا ابتدا باید از حداقل معیارها برخوردار باشند?

ما احتمالاً تعدادی سکه بسیار مایع را لیست می کنیم و سپس به رای گیری جامعه برای نشانه های اضافی ادامه می دهیم. این در نقشه راه توسعه ما است و در سال 2019 دیده خواهد شد.

به نظر می رسد Crypto Invest یک پیشنهاد جالب است. شما می گویید که از استراتژی های معاملات الگوریتمی برای نمونه کارها کاربر استفاده خواهد کرد. آیا می توانید کمی بیشتر در این مورد روشن کنید؟ چه استراتژی هایی را می توان به طور خاص در نظر گرفت؟ آیا کاربران می توانند پارامترهای خود را برای ریسک / بازده تنظیم کنند?

Crypto Invest از چندین استراتژی استفاده می کند ، یکی از اصلی ترین آنها تغییر سکه های با ثبات یا حتی پرچین از طریق موقعیت های کوتاه است که بازار از حرکت رو به پایین سیگنال می دهد و بازگشت به موقعیت های بلند با تغییر روند روند.

ما در حال آزمایش و اضافه کردن استراتژی های جدید هستیم ، که باید منجر به بهبود عملکرد در طول زمان شود. کاربرانی که به این محصول علاقه مند هستند باید فرایند پردازشی را طی کنند و نوع نمونه کارها را (محافظه کار ، متعادل یا رشد) انتخاب کنند..

با توجه به سرمایه گذاری Crypto ، این کشور به کدام کشورها راه پیدا می کند؟ برای کاربرانی که در اروپا ، ایالات متحده آمریکا و سنگاپور مستقر هستند محدودیت هایی وجود دارد. چه موقع این حوزه های قضایی نیز می توانند از این مزایا بهره مند شوند?

تیم های حقوقی ما به طور مداوم آیین نامه مربوط به صلاحیت را بر اساس صلاحیت بررسی می کنند و در صورت امکان ، این ویژگی را برای کاربران فعال خواهیم کرد. در این زمان ، با مشاوره مشاوره ما ، این حوزه های قضایی مستثنی هستند.

بیایید در مورد UDSM صحبت کنیم. به نظر می رسد پایدار کوین جایگزین شما باشد که ارزش USD سرمایه کاربران را حفظ کند. آیا این موارد به طور کامل با معادل دلار آمریکا پشتیبانی می شوند?

USDM به کاربران ما این امکان را می دهد تا هنگام پایین آمدن بازارهای رمزنگاری ، به سمت ایمنی متصل به دلار حرکت کنند. سیستم عامل ما با خرید سبدی از سکه های پایدار که دارای شهرت خوبی هستند ، این معاملات را جلب می کند. کاربران نمی توانند USDM را برداشت یا ارسال کنند ، این فقط برای اهداف تجاری است که منحصراً در بستر Crypto.com انجام می شود.

در حالی که Crypto.com در حال ارائه خدمات انقلابی است ، ممکن است نگرانی هایی در مورد تمرکز خدمات وجود داشته باشد. حتی برخی از کاربران می گویند که شما شباهت زیادی به یک بانک عادی یا صرافی متمرکز دارید. چی میخوای به آنها بگویی?

هر زمان از نظر فنی امکان پس دادن کلیدهای خصوصی به کاربران وجود داشته باشد ، ضمن حفظ همان سرعت ، هزینه و امنیت سرویس ، این کار را خواهیم کرد. این یکی از اهداف نهایی ما است.

شما می گویید که ممکن است چندین قطعه هوای جذاب برای جامعه MCO وجود داشته باشد. می توانید کمی بیشتر در این مورد به ما بدهید?

ما به زودی لیست دارایی های دیجیتال جدید را شروع می کنیم و برخی از آنها پاداش جامعه MCO را با قطره های هوایی پاداش می دهند.

ما همچنین اخیراً اعلام کرده ایم که ماهانه arypon Crypto.com Chain token (CRO) ارائه می شود که براساس عکس فوری از روز اول ماه ، به دارندگان توکن های MCO در برنامه Crypto.com توزیع می شود.

airdrop در جامعه MCO طنین انداز شد ، و اولین عکس فوری باعث شد بیش از 3 میلیون نشانه MCO به برنامه Crypto.com منتقل شود.

آیا چیزی وجود دارد که شما به خصوص از آن در نقشه راه شما هیجان زده شوید.

ما اخیراً کارتهایی را در سنگاپور حمل کرده ایم ، بعد در نقشه راه ایالات متحده و اتحادیه اروپا است ، این تیم همچنین در سایر بازارهای مهم مانند استرالیا ، کانادا و آسیا پیشرفت می کند. اطلاعات دقیق تر در مورد تاریخ راه اندازی هنگامی که برنامه های کارت محلی برای اجرای مستقیم آماده می شوند ، ارائه می شود.

بزرگترین چالش برای ارزهای رمزپایه را به طور کلی چه می دانید؟ Crypto.com چگونه با این خطرات مقابله می کند?

برای اینکه بازار ارزهای رمزپایه از کاربران فعلی 50 میلیونی به 500 میلیون نفر و بیشتر برسد ، ما باید از استفاده از رمزنگاری برای حدس و گمان به استفاده واقعی از آن به عنوان وسیله پرداخت بپردازیم. این همان چیزی است که ما 100٪ روی آن متمرکز شده ایم.

نتیجه

با توجه به اینکه Crypto.com قبلاً کارتهای خود را شروع کرده است ، آنها به یک مرحله مهم رسیدند. در واقع ، به نظر می رسد که سال 2019 می تواند سال بسیار هیجان انگیزی برای این شرکت باشد زیرا آنها کارت های خود را در سایر حوزه های قضایی منتشر می کنند.

اگرچه گشت و گذار در بسیاری از موانع نظارتی چالش برانگیز خواهد بود ، اما به نظر می رسد Crypto.com استراتژی حقوقی مناسبی برای مقابله با این مسائل و استفاده از رمزنگاری برای توده ها دارد..

اگر می خواهید با تحولات Crypto.com به روز شوید ، آنها در مورد خود بسیار فعال هستند وبلاگ رسمی و همچنین در آنها حساب توییتر. MCO را می توان در تعدادی از صرافی ها مانند Binance و Bittrex خریداری کرد.

تصویر ویژه از طریق Fotolia و Crypto.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me