Crypto API برای مسیریابی سفارش هوشمند

>

طی 6 ماه گذشته ، تیم Shrimpy با انتشار اولین API تجارت جهانی Crypto Exchange که برای توسعه دهندگان برنامه طراحی شده است ، انقلابی در صحنه تجارت رمزنگاری ایجاد کرده است. با پشتیبانی از 16 صرافی ، ماموریت ما ادغام هر صرافی عمده برای ارائه کاملترین مجموعه API های یکپارچه مبادله ای است. صدها توسعه دهنده در حال ساخت نسل بعدی خدمات تجاری با استفاده از این API ها هستند. امروز ثبت نام کنید و به ما بپیوندید توسعه دهنده تلگرام برای شروع بررسی اینکه چگونه میگو می تواند روند توسعه شما را ساده کند.

اگرچه API های ما در حال تغییر روش ساخت برنامه های رمزنگاری توسط توسعه دهندگان هستند ، اما هنوز کار جدیدی انجام نداده ایم. تیم Shrimpy خوشحال است که اعلام می کند انواع سفارشات پیشرفته را به هر صرافی پشتیبانی شده وارد می کنیم. این تلاش با انتشار ما آغاز می شود مسیریابی سفارش هوشمند (SOR) نقاط پایان تجارت اکنون برای ادغام فوری در دسترس هر توسعه دهنده ای است ، ما شما را تشویق می کنیم که امروز آن را امتحان کنید!

میگو | رابط های برنامه کاربردی معاملات رمزنگاری برای توسعه دهندگان

مسیریابی سفارش هوشمند فرآیند بهره برداری خودکار از بهترین قیمت موجود در چندین جفت بازار برای بهینه سازی نتیجه سفارش است. اولین تکرار SOR ما فرصت های تجارت را از طریق هر جفت بازار موجود در یک بورس منفرد ارزیابی می کند تا این استراتژی را اجرا کند. نسخه های آینده SOR ما دارای مبادلات متعدد و استخرهای نقدینگی است تا چشم انداز ما را برای Shrimpy’s SOR بیشتر گسترش دهد.

اکنون Shrimpy API به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا پشتیبانی از SOR را بدون نیاز به کار برای توسعه چنین ویژگی پیچیده ای ، اضافه کنند. نقطه پایانی SOR به طور خودکار هر بازاری را که دارایی های فعلی و هدف شما را به هم متصل می کند ارزیابی می کند. پس از آن Shrimpy ضمن کنترل گسترش ، لغزش ، زمان اجرا ، الگوهای بهینه معاملات و محدودیت های تجاری ، هوشمندانه معاملات را مسیریابی می کند. هر معامله ای که ما انجام می دهیم یک سفارش محدود دقیقاً تعیین شده است که قصد دارد نتیجه فرآیند مسیریابی را به حداکثر برساند.

مثال مفهومی

مسیریابی سفارش هوشمند ارزیابی پیچیده در زمان واقعی بازار برای انجام بهینه ترین معاملات است. تصور کنید که می خواهیم موقعیت LTC خود را به XMR منتقل کنیم. در بورسی که در این مثال استفاده می کنیم ، فرض کنید 4 ارز مختلف وجود دارد که این دو دارایی را به هم متصل می کند: ETH ، XRP ، USDT و BTC. میگو هر یک از این مسیرها را ارزیابی می کند تا بهترین مسیر را پیدا کند. ما حتی Shrimpy را طراحی کرده ایم تا هوشمندانه بخشی از وجوه را از طریق مسیرهای مختلف بر اساس تغییرات بازار ، گسترش و لغزش رهگیری کند. نتیجه می تواند معاملات متعددی در هر یک از این ارزهای پیشنهادی باشد تا با موفقیت به دارایی مقصد برسیم.

مثال نرم افزار

در حالی که این مفهوم پیچیده است ، اما توسعه دهندگان نگران نباشند. نقاط پایانی برای اجرای این شبکه پیچیده تجارت یکی از ساده ترین کارهایی است که در طول روز انجام خواهید داد.

ایجاد تجارت

بیایید با ارزیابی نحوه ایجاد تجارت SOR که برای اجرا به Shrimpy ارسال می کنیم شروع کنیم. در این مثال ، ما 20 KCS را با BTC معامله خواهیم کرد.

برای بازدید از اسناد اینجا را کلیک کنید


درخواست

ارسال https://dev-api.shrimpy.io/v1/users//accounts//trades

درخواست بدن

{

"از Symbol": "KCS",

"به نماد": "BTC",

"میزان": "20",

"مسیریابی هوشمند": درست است، واقعی,

}

واکنش:

{

"شناسه": "72dff099-54c0-4a32-b046-5c19d4f55758"}

خودشه! با ارسال یک درخواست واحد با چند پارامتر می توان به کل موتور اجرای SOR ما دسترسی داشت. ما در “درخواست بدن” چهار پارامتر مورد نیاز برای اجرای درخواست SOR را پیدا می کنیم.

از Symbol

“fromSymbol” دارایی است که می خواهیم بفروشیم.

به نماد

“toSymbol” دارایی است که می خواهیم خریداری کنیم.

میزان

“مقدار” مقدار “fromSymbol” است که می خواهیم بفروشیم ، در واحد های “ازSymbol”.

مسیریابی هوشمند

“smartRouting” بولی است که می گوید آیا می خواهیم از ویژگی SOR استفاده کنیم یا خیر.

وضعیت تجارت را دریافت کنید

اکنون که معامله ای را با SOR انجام دادیم ، می توانیم با بدست آوردن وضعیت تجارت ، اطلاعات مربوط به معاملات انجام شده را جمع آوری کنیم. یک بار دیگر ، میگو این کار را آسان می کند.

بیشتر بخوانید در اسناد توسعه دهنده

درخواست

https://dev-api.shrimpy.io/v1/users//accounts//trades/72dff099-54c0-4a32-b046-5c19d4f55758 دریافت کنید

واکنش:

{

"تجارت": {

"شناسه": "72dff099-54c0-4a32-b046-5c19d4f55758",

"از Symbol": "KCS",

"به نماد": "BTC",

"میزان": "20",

"وضعیت": "تکمیل شده",

"موفقیت": درست است، واقعی,

"کد خطا": 0,

"پیغام خطا": "",

"ExchangeApiErrors": [],

"مسیریابی هوشمند": درست است، واقعی,

"maxSpreadPercent": "10",

"maxSlippagePercent": "10",

"راه اندازی شده MaxSpread": نادرست,

"triggeredMaxSlippage": نادرست

},

"تغییر می کند": [

{

"نماد": "KCS",

"ارزش محلی": "-20",

"btcValue": -0.0028169,

"usdValue": -20.05604616757

},

{

"نماد": "BTC",

"ارزش محلی": "0.0028134",

"btcValue": 0.0028169,

"usdValue": 20.05604616757

}

],

"پر می کند": [

{

"baseAmount": "20",

"baseSymbol": "KCS",

"btcValue": 0.0028169,

"قیمت": "0.00014067",

"نقل قول مقدار": "0.0028134",

"نقل قول نماد": "BTC",

"سمت": "فروش",

"usdValue": 20.05604616757

}

]

}

این اطلاعات زیادی است ، بنابراین بیایید نگاهی دقیق به نحوه خواندن نتایج این تجارت بیندازیم.

تجارت

این وضعیت سفارش و جزئیات درخواست را فراهم می کند. هرگونه خطایی که در حین اجرای سفارش تجربه می کنیم در این بخش قرار می گیرد.

تغییر می کند

این بخش تغییرات موجودی دارایی را ارائه می دهد. در این مثال ، از آنجا که ما 20 KCS را برای BTC معامله کردیم ، می بینیم که موجودی ما برای KCS 20 کاهش یافته است (بنابراین به عنوان “-20” نشان داده می شود) و مانده ما برای BTC 0.0028134 افزایش یافته است (بنابراین به عنوان “0.0028134” نشان داده می شود).

پر می کند

بخش آخر معاملات میگو را برای انجام سفارش درخواستی فهرست می کند. لیست “پر کردن” می تواند شامل یک معامله واحد باشد که کل موجودی را اجرا می کند یا این لیست می تواند شامل صدها معامله پیچیده باشد که از نظر استراتژیک برای سفارش هوشمندانه از طریق جفت های معاملاتی جایگزین سفارش داده شده است. تعداد پرکردن ها بسته به شرایط بازار ، دارایی های خریداری یا فروش شده و اندازه وجوه می تواند به شدت متفاوت باشد.

ادغام

نقاط پایانی SOR برای ادغام فوری برای هر یک از توسعه دهندگان برنامه های ما در دسترس است. دسترسی فوری به اجرای استراتژی های مسیریابی سفارش هوشمند در 16 صرافی. هیچ تفاوتی بین ادغام SOR برای Binance ، Bittrex ، Kraken ، Poloniex ، KuCoin یا هر صرافی دیگری که پشتیبانی می کنیم وجود ندارد. Shrimpy یکپارچه سازی را به یک مجموعه API ساده می کند که هر مبادله عمده را بهم پیوند می دهد.

جریان درخواست برای ادغام API های Shrimpy در برنامه شما.

ادغام با Shrimpy به معنی زیرساخت شما است. به جای اینکه سرورهای خود را با میلیون ها درخواست سرگردان کنید ، همه کاربران شما می توانند برای اجرای سفارشات ، جمع آوری داده ها و مدیریت حساب های صرافی خود مستقیماً با Shrimpy ارتباط برقرار کنند.

Shrimpy مستقیماً حسابهای کاربران شما را مدیریت می کند. برای مدیریت حساب های خود ، جمع آوری داده ها و انجام معاملات با هر کاربر ارتباط برقرار می کنیم.

سرورهای Shrimpy ارتباط با هر مبادله را برای کاربران شما انجام می دهند ، اساساً به عنوان یک راه حل کامل برای مدیریت کاربر عمل می کنند. ترازوی میگو به عنوان مقیاس کاربرد شما. به جای اینکه مزرعه ای متشکل از صدها سرور برای مقیاس ده ها هزار مشتری نگهداری کنید ، Shrimpy فوراً با تجارت شما مقیاس می شود. تیم ما کل زیرساخت ها و شبکه های زمان واقعی مورد نیاز برای قوی ترین برنامه های تجاری را کنترل می کند.

شروع کنید!

Shrimpy API ها هر توسعه دهنده را قادر می سازد تا به ابزارهای تجاری درجه یک دسترسی داشته باشد. امروز با ادغام Shrimpy در زیرساخت های خود از این ویژگی های تغییر دهنده بازی بهره مند شوید. در حالی که ما از پیچیدگی های ادغام تبادل برای شما استفاده می کنیم ، توسعه خود را ساده کنید و ذهنی ذهنی داشته باشید.

میگو | رابط های برنامه کاربردی معاملات رمزنگاری برای توسعه دهندگان

درباره میگو

میگو یک معامله خودکار رمزنگاری است & ابزار مدیریت نمونه کارها که به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای رمزنگاری خود را تنها با چند کلیک به صورت خودکار انجام دهند. Shrimpy همچنین از پیشرفته ترین API های تجاری برای توسعه دهندگان برنامه پشتیبانی می کند.

Shrimpy’s Crypto Trading API به عنوان یک راه حل مبتنی بر ابر برای رفع چندین مانع توسعه دهنده رمزنگاری از جمله تجارت صرافی ، مقیاس پذیری محصول و مدیریت کاربر ایجاد شد.

Sh تیم میگو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me