بررسی Coinsquare: راهنمای کامل مبتدیان

در این بررسی Coinsquare نگاهی خواهیم انداخت به یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده در کانادا.

آنها در دو سال گذشته رشد چشمگیری داشته اند و یکی از مراکز خرید کانادایی هستند. با این حال ، آنها نیز خالی از جنجال نیستند. در سال 2020 نه تنها تبادل اطلاعات شخصی نقض شده است بلکه مدیرعامل نیز به تجارت شستشو در کتابهای سفارش Coinsquare متهم شد.

آیا Coinsquare هنوز بی خطر است?

در این بررسی Coinsquare سعی خواهیم کرد به آن پاسخ دهیم. ما در عملکرد امنیتی و تجاری عمیقاً فرو خواهیم رفت. ما همچنین نکات برتر را به شما می دهیم که باید قبل از معامله در اینجا آنها را در نظر بگیرید.

مسکوکات کانادا

همانطور که گفته شد ، Coinsquare یک صرافی بزرگ است که در تورنتو کانادا مستقر است. آنها کار خود را با عنوان Coinsquare.io به عنوان یک صرافی خالص ارز رمزپایه آغاز کردند اما از آن زمان به Coinsquare.com نقل مکان کرده و تجارت خود را گسترش داده اند..

آنها بازوی سرمایه گذاری معدن و همچنین یک بخش بازار سرمایه را باز کرده اند که بر سرمایه خالص سرمایه گذاران و موسسات خاص تمرکز خواهد کرد.

این شرکت در سال 2014 تاسیس شد و از آن زمان رشد چشمگیری داشته است. آنها در چند سال گذشته بیش از 47.3 میلیون دلار سرمایه جمع کرده اند که آخرین دور بودجه آنها 30 میلیون دلار بوده است. امروز ، بیش از 90 کارمند در دفتر آنها وجود دارد و آنها امیدوارند که تا پایان سال بیش از 200 نفر را استخدام کنند.

این به Coinsquare کمک کرده است که به صرافی ارز رمزنگاری غالب در کانادا تبدیل شود و بیش از 100000 حساب کاربری در بورس داشته باشد..

Coinsquare از این جهت خوش شانس بوده است که آنها یکی از مبادلاتی بودند که از فروپاشی QuadrigaCX سود بردند. برای کسانی که نمی دانند ، کوادریجا مبادله ای بود که هنگام مرگ مدیرعامل با کلیدهای خصوصی زیر کار رفت.

با این وجود ، تعدادی دیگر از صرافی های ارز رمزنگاری شده کانادایی وجود داشته اند که فعالیت های خود را گسترش داده اند. این موارد شامل BitBuy ، Coinsmart و Coinberry است. این بدان معنی است که بازار به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن است.

آیا Coinsquare بی خطر است?

امنیت و امنیت مبادله یکی از مهمترین ملاحظات برای هر مبادله متمرکز است.

این به ویژه در مورد معامله گران رمزنگاری کانادایی با توجه به سقوط اخیر QuadrigaCX بیشتر صدق می کند. هزاران کاربر میلیون ها دلار به دلیل عملکردهای نادرست عملکرد مدیر عامل و تیم مدیریتی از دست دادند.

خوشبختانه برای Coinsquare ، آنها در تاریخ 4 سال خود حتی یک حادثه نداشته اند – بنابراین این یک امتیاز مثبت است. این احتمالاً می تواند به پروتکل های امنیتی طرف و کاربر آنها مربوط شود. در زیر برخی از این سیستم ها و ابزارهایی که صرافی پیاده سازی می کند ، آورده شده است.


تبادل امنیت

Coinsquare در مورد مدیریت سکه و تست سرور از پروتکل های امنیتی شناخته شده استفاده می کند. به عنوان مثال ، آنها یک سیستم ذخیره سازی سرد 95 درصدی سکه ها را در کنترل خود دارند. فضای ذخیره سازی سرد به این معنی است که آنها کلیدهای خصوصی سکه ها را به صورت آفلاین و هوای دور از اینترنت ذخیره می کنند. اینها برخی از ایمن ترین راه ها برای دور نگه داشتن هکرها از سکه ها است.

نگرانی دیگر برای مبادله از دست دادن ردیابی مدیریت دفتر و مانده حساب است. این چیزی است که به عنوان مثال در صرافی Bitgrail اتفاق افتاده است. Coinsquare دفتر حساب های خود را “حدود 2346” بار در روز مدیریت می کند تا بتوانند همه بدهی های خود را پیگیری کنند..

سرانجام ، آنها ادعا می كنند كه سرورهای خود را تحت فشار قرار داده اند تا مطمئن شوند كه قربانی DDoS (حملات اختصاصی انكار سرویس) نمی شوند. برای هر کسی که در صرافی هایی مانند Bitfinex معامله کرده است ، آنها می دانند که حملات DDoS چقدر استرس آور است زیرا حمل و نقل را کاهش می دهد و دسترسی شما به سکه های شما را محدود می کند.

امنیت کاربر

Coinsquare همچنین اقداماتی را در سمت کاربر انجام می دهد تا از شما در برابر حملات فیشینگ و هکرهایی که قصد ورود به حساب شما را دارند ، محافظت کند. به عنوان مثال ، آنها دارای احراز هویت دو عاملی هستند که به امنیت حساب شما کمک می کند در صورتی که شخصی رمزهای عبور شما را در دست بگیرد.

این به طور پیش فرض فعال نمی شود بنابراین توصیه می کنیم برای محافظت از خود در برابر شروع کار ، لحظه شروع استفاده از Coinsquare آن را فعال کنید.

SSL امن سکه

SSL ، برو برای سبز

آنها همچنین ارتباطات SSL ایمن را برای جلوگیری از خطر حملات مردمی که می توانند ترافیک اینترنتی شما را رهگیری کنند ، اجرا کرده اند. از این رو ، هنگام ورود به Coinsquare همیشه باید به دنبال قفل سبز امن باشید تا مطمئن شوید که در سایت فیشینگ نیستید.

البته ناگفته نماند که هرگز نباید مقدار زیادی سکه را در هر صرافی بگذارید. به قول معروف…

اگر کلیدها را در دست ندارید ، مالک سکه نیستید

نقض داده

علی رغم همه این اقدامات امنیتی فرض شده ، Coinsquare در اوایل ژوئن سال 2020 مورد نقض داده قرار گرفت. این نقض هک نبود بلکه سرقت اطلاعات از کارمندان قبلی بود. این اطلاعات سپس در تارنمای تاریک قرار گرفت.

هکرهایی که قادر به بدست آوردن اطلاعات بودند به شماره تلفن های همراه ، ایمیل ها و اسناد شناسایی دسترسی داشتند. این به ویژه خطرناک است زیرا می توان از این اطلاعات برای انجام حمله swap sim استفاده کرد. برای کسانی که نمی دانند ، این حملات سیم کارت برای کسانی که سکه خود را در بورس می گذارند کاملاً مخرب بوده است.

هکر برخی از داده ها را با انتشار مادربرد به منظور بررسی اینکه آیا آنها واقعاً به آن دسترسی داشته اند. آنها بیش از 5000 اطلاعات تماس کاربر دارند. این نه تنها تهدیدی امنیتی برای کاربران موجود در Coinsquare بود بلکه آنها را در معرض سو explo استفاده های احتمالی سایر صرافی ها و سرویس هایی که استفاده می کردند ، قرار داد..

Coinsquare گفت که نقض داده ها برای همه کاربران ، مقامات و تنظیم کننده های داده فاش شده است. شنیدن این مورد برای بازرگانانی که اطلاعاتشان را فشرده کرده اند هنوز عالی نیست.

پوشش دارایی

Coinsquare به عنوان صرافی بیت کوین شروع به کار کرد اما اخیراً پوشش دارایی رمزنگاری شده خود را گسترش داده و شامل Ethereum ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، Dogecoin ، Dash ، Ripple XRP و همچنین Stellar Lumens (XLM) است..

Coinsquare همان چیزی است که “Fiat Gateway” نامیده می شود و در درجه اول برای استفاده توسط بازرگانان کانادایی که می خواهند از CAD خود برای خرید ارزهای رمزپایه استفاده کنند ، استفاده می شود. در حالی که بسیاری از کاربران با سکه هایی که Coinsquare ارائه می دهد راحت خواهند بود ، همیشه این گزینه وجود دارد که این سکه ها را به بورس ارز رمزنگاری شده دیگری منتقل کرده و سایر altcoins ها را انتخاب کنید.

مسکوک تبدیل رمز ارز

مبدل ارز در Coinsquare

از این رو ، سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده کانادایی می توانند بیت کوین خود را با دلار کانادایی خود در Coinsquare خریداری کنند و سپس برای خرید آلتکوین های کوچکتر آنها را به صرافی دیگری مانند Kraken یا Binance منتقل کنند. اگر می خواهید ایده بگیرید که هم اکنون با دلار خود می توانید چه مقدار رمزنگاری در سیستم عامل آنها خریداری کنید ، می توانید از مبدل ارز آنها استفاده کنید.

هزینه های سکه

هزینه های معاملات در Coinsquare درک نسبتاً ساده ای است و واقعاً جذاب است. در واقع ، در مقایسه با سایر صرافی های فیات ، هزینه های تجارت در Coinsquare حداقل نیمی از آنها است.

آنها دو نوع سفارش دارند که عبارتند از سفارش بازار “بیت مارکت” یا Quicktrade.

هزینه های بیت مارکت

برای معاملات BitMarkets ، آنها از یک مدل سازنده / گیرنده استفاده می کنند که در آن کسانی که بازار می کنند کمی هزینه کمتری از کسانی دارند که قیمت بازار را می گیرند. هنگامی که در بورس بیت مارکت معامله می کنید ، 0.1٪ به عنوان “سازنده” و 0.2٪ به عنوان “گیرنده” پرداخت خواهید کرد..

بنابراین ، منظور ما از “سازنده” و “گیرنده” چیست?

خیلی ساده ، گیرنده شخصی است که با ملاقات با سفارش دیگری که قبلاً در کتاب موجود است نقدینگی خود را از مبادله می گیرد. مبلغ کمی بالاتر از شما گرفته می شود زیرا در حال “رقیق کردن” کتابهای سفارش Coinsquare هستید.

از طرف دیگر ، اگر سازنده باشید ، سفارشی را تنظیم می کنید که از قیمت فعلی دور باشد و از این رو نقدینگی را به بازارها اضافه می کنید. به همین دلیل هزینه کمی کمتری دریافت خواهید کرد.

هزینه های تجارت سریع

از طرف دیگر ، اگر می خواهید ارزهای رمزنگاری شده را سریع بدون نیاز به سفارش خود روی کتاب خریداری کنید ، می توانید با استفاده از Quicktrade خرید کنید. در اینجا طرف مقابل شما در تجارت Coinsquare است و برای تجارت مبلغ بالایی را پرداخت خواهید کرد.

اگر بیت کوین را برای سکه دیگری عوض کنید ، هزینه تک نرخ 0.2٪ از شما کسر می شود. متناوباً ، اگر یک altcoin را با altcoin دیگر مبادله کنید (به هیچ وجه Bitcoin وجود ندارد) پس دو برابر هزینه 0.4٪ پرداخت خواهید کرد.

فقط به عنوان یک مقایسه ، اگر می خواهید بالاترین هزینه تجارت را با 0.4٪ دریافت کنید ، این در مقایسه با هزینه 1.49٪ که به عنوان مثال در Coinbase اعمال می شود ، بسیار کم است..

روش های پرداخت سکه

چندین روش برای تأمین مالی / برداشت از حساب خود در Coinsquare وجود دارد. آنها با تعداد زیادی از بانکهای کانادایی ارتباط دارند و این بدان معناست که گزینه های بودجه CAD نسبتاً سریع پیش می رود. در زیر گزینه های بودجه همراه با هزینه ها و زمان پردازش آورده شده است.

مهم است که قبل از تصمیم به تأمین اعتبار حساب خود توجه داشته باشید که باید تأیید شوید و مراحل مورد نیاز KYC آنها را انجام دهید. در زیر به همه این موارد خواهیم پرداخت.

حساب بودجه

روش پرداخت حداقل حداکثر هزینه زمان پردازش دریغ کردن
Interac e-Transfer (r) 100 دلار 3000 دلار 1-5 + روز 3
کارت اعتباری 100 دلار 5000 دلار 10٪ فوری 7 روز
فلکسپین 20 دلار 500 دلار فوری فوری
حواله بانکی 1000 دلار 9000 دلار 1-3 + روز 14 روز
حواله پول 100 دلار 999 دلار 1-3 + روز 5 روز
انتقال سیم 10 هزار دلار 300000 دلار 0-3 + روز فوری

در بالا ، “بازداشت” زمانی است که Coinsquare برای تخصیص وجوه شما به حساب شما صرف خواهد کرد. این برای معامله گرانی که مشتری در حال تکرار هستند قابل چشم پوشی است. “روزهای” ذکر شده در بالا نیز روزهای کاری است. “حداکثر” با مجموع کل وجوهی که طی یک دوره 24 ساعته وارد حساب شده اند تعریف می شود.

مسئله ای که به نظر می رسد بسیاری از افراد با آن مشکل دارند هزینه خرید کارت اعتباری رمزنگاری است. این رقم در 10٪ بسیار گزاف است (در مقایسه با Coinbase 3.9٪). با این حال ، بسیاری از بانک ها در کانادا در تلاش هستند کارت اعتباری رمزنگاری غیرقانونی خرید بنابراین بسیار معقول به نظر می رسد.

البته می توانید حساب خود را با ارز رمزپایه نیز تأمین کنید. در این حالت ، مدت زمانی که طول می کشد تا تراکنش شما تبلیغ شود ، تعیین می کند که چه مدت در حساب شما قرار می گیرد. آنها برای اعتبار حساب شما با رمزنگاری هزینه ای دریافت نمی کنند.

گزینه های برداشت

اگر می خواستید بودجه خود را با دلار کانادا برداشت کنید ، موارد زیر گزینه های شما برای انجام این کار است.

روش پرداخت حداقل حداکثر هزینه زمان پردازش
سپرده مستقیم بانکی 100 دلار 10000 دلار 1-9 روز
انتقال سیم 10000 دلار 100000 دلار 1-9 روز
Wealth Wire 10000 دلار 100000 دلار 1-9 روز
سیم راش 50000 دلار نامحدود 1 روز

“سیم ثروت” گزینه پرداخت برای آن دسته از بازرگانانی است که حساب های ثروت Coinsquare را اجرا می کنند (اطلاعات بیشتر در زیر). سیم راش همان سیم ساده ای است که انتظار دارید حق بیمه پرداخت کنید تا Coinsquare پرداخت شما را با عجله انجام دهد.

به همین ترتیب ، همیشه می توانید فقط سکه ها را از صرافی خارج کنید. Coinsquare برای این کار هزینه ای دریافت نمی کند اما آنها مجبورند که نرخ شبکه (استخراج) شبکه را بپردازند.

ورود به سیستم سکه و ثبت نام

اگر می خواهید خرید سکه در Coinsquare را شروع کنید ، باید یک حساب کاربری ثبت کنید. می توانید بر روی دکمه “شروع به کار” در صفحه اصلی کلیک کنید و این شما را به صفحه اصلی ثبت نام می رساند. این بسیار ساده است و در زیر ارائه شده است.

ثبت نام در Coinsquare

صفحه اصلی ثبت در Coinsquare

قبل از اینکه به مراحل بعدی بروید ، باید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. پس از تکمیل ، شما به طور رسمی در Coinsquare ثبت نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کرده اید. با این حال ، این حساب یک حساب تأیید نشده است به این معنی که شما KYC مورد نیاز Coinsquare را تکمیل نکرده اید.

این یک مرحله مهم است و می تواند کاملا دست و پا گیر باشد.

تأییدهای Coinsquare

قانون Coinsquare برای تأیید هویت افرادی که در سیستم عامل خود تجارت می کنند مورد نیاز است. به همین دلیل است که آنها از شما می خواهند اطلاعات مربوط به خود را از جمله اثبات هویت و آدرس خود تحویل دهید. اینها در تصویر زیر آورده شده است.

الزامات تأیید در سکه های مسکوک

شرایط تأیید در Coinsquare

باید شماره تلفن خود را با شماره تلفن همراه معتبر تأیید کنید. سپس آنها از شما می خواهند که سند هویت و همچنین مدرک آدرس شما را در سیستم عامل بارگذاری کنید.

یک سند هویت قابل قبول می تواند گواهینامه رانندگی ، گذرنامه ، شناسنامه ملی ، کارت اقامت دائم یا کارت بهداشت (با فرض استان کبک) باشد. گواهی آدرس می تواند صورتحساب بانکی یا قبض ابزار باشد.

هنگامی که اسناد راستی آزمایی خود را ارسال کردید ، Coinsquare باید وقت بگذارد تا آنها را بخواند و از ارائه مناسب آنها اطمینان حاصل کند. آنها ادعا می کنند که سعی می کنند ASAP این کار را انجام دهند اما برای کامل شدن تأییدها باید حدود 1 روز بودجه در نظر بگیرید.

وقتی حساب خود را ثبت کردیم و از طریق اسناد ارسال کردیم ، بیش از 1 روز طول کشید که هنوز کاملاً چشمگیر است. اگر بخواهید این را با هفته هایی که در دسامبر / ژانویه مبادله ای مانند Bitstamp یا Kraken انجام شده مقایسه کنید ، می توانید قدردانی کنید.

بستر معاملاتی

بسته به نوع خریدار ارز رمزنگاری شده ، سیستم عامل می تواند تجربه شما را از بین ببرد. برخی از مردم دوست دارند فقط خرید کنند و “هودل” کنند. دیگران مایلند به عنوان یک تاجر روزانه ، بازارهای رمزنگاری را با قاعده بیشتری معامله کنند. بنابراین دومی واقعاً به نوع فناوری تجارت بورس علاقه مند خواهد شد.

برای کسانی که علاقه مند به صرف خرید ارز رمزنگاری شده با یک سفارش ساده خرید هستند ، آنها از گزینه “تجارت سریع” که در داشبورد موجود است استفاده می کنند. در اینجا می توانید یک قیمت ساده برای ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید بخرید دریافت کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. بلافاصله اجرا می شود و به کیف پول شما اضافه می شود.

سکه سریع کوین

تجارت سریع در Coinsquare

دارایی های شما در سمت چپ فرم سفارش به روز می شود تا سکه هایی را که تازه خریداری کرده اید منعکس کند. همچنین در مورد سکه هایی که بیشترین حرکت را داشته اند ، یک بازنگری اساسی در مورد تغییرات قیمت طی 24 ساعت گذشته دارید.

در زیر آن همچنین می توانید خلاصه ای از بازارهای زنده با قیمت به روز شده تمام سکه های موجود برای خرید در بستر Coinsquare را داشته باشید..

تجارت پیشرفته

برای آن روز تاجران در میان شما که مایلند چند ابزار دیگر در اختیار شما باشند ، می توانید به تب Advanced Trade در سیستم عامل بروید. این امر به معامله گر در هنگام سفارش انواع مختلف و البته هزینه های کمی پایین تر ، کارایی بیشتری می بخشد (سازنده / گیرنده).

همچنین به شما اطلاعات بیشتری در مورد کتاب های سفارش ، قیمت فعلی و همچنین آخرین سفارشات می دهد. در زیر تصویری از سیستم عامل پیشرفته تجارت با فرم سفارش در سمت چپ آن مشاهده می شود.

بسترهای نرم افزاری پیشرفته معاملات در Coinsquare

تجارت پیشرفته در Coinsquare

اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که Coinsquare به شما امکان می دهد موضوع بستر تجاری پیشرفته را تغییر دهید. این ایده آل برای آن دسته از معامله گرانی است که عاشق آن تم تاریک خاکستری هستند. این نیز یک ویژگی نسبتاً جدید در پلتفرم است و یک تغییر خوشآمد است.

اگر نگاهی به نمودار سمت چپ بیندازید ، برای اکثر معامله گران کاملاً آشنا خواهد بود. این به این دلیل است که نمودار یک نمودار Tradingview است. Coinsquare از نرم افزار این ارائه دهنده بسته شناخته شده نمودارها استفاده می کند. همچنین توسط تعدادی دیگر از صرافی ها به عنوان نرم افزار ترجیحی مورد نظر خود استفاده می شود.

Tradingview نمودارها طیف وسیعی از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید با استفاده از آنها تجزیه و تحلیل فنی انجام دهید. نه تنها می توانید الگوها و خطوط روند را ترسیم کنید ، بلکه دارای مجموعه ای از شاخص ها است که می تواند به خوبی به چارمیست خدمت کند.

با بازگشت به سیستم عامل ، می توانید بین نمودار قیمت و نمودار عمق جابجا شوید. نمودار عمق یک شاخص مفید است که به معامله گران ایده ای در مورد ظاهر کتاب سفارش می دهد. به شما امکان می دهد نقدینگی در بازار و جایی که احساسات به سمت او سوق داده می شود را تشخیص دهد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید به نمودارهای عمق نمودارهای زیر نگاهی بیندازید ، می بینید که قابل توجه است دیوار بفروشید در BTC / CAD. این بدان معناست که برای گاوها سخت است که سطح بالاتری را بدست آورند زیرا سفارشات فروش زیادی وجود دارد که باید قبل از پیشرفت قیمت ها جویده شوند..

عمق نمودار عمق

نمودار عمق پیشرفته Coinsquare و سفارشات باز

در زیر نمودارها ، یک نمای کلی از سفارشاتی دارید که هم اکنون در بازار دارید (چه باز و چه بسته). در سمت راست آن ، کتابهای سفارش کامل و همچنین فرم های سفارش که در آن می خواهید سفارش خود را ثبت کنید ، دارید.

از نظر نوع سفارشی که می توانید تعیین کنید ، می توانید سفارش “Market” یا “Limit” را انتخاب کنید. مورد آخر صرفاً یک سطح سفارش است که توسط شما انتخاب می شود و روی کتاب قرار می گیرد (برای شما هزینه سازنده را می گیرد). منظور از Market به این معنی است که سفارش شما با نرخ بازار اجرا می شود و هزینه دریافت کننده از شما دریافت می شود.

سیستم عامل تجارت نیز پیشرفته است?

خب ، مطمئناً از گزینه اصلی پیشرفته تر است و عملکرد و ابزار بیشتری نسبت به سایر صرافی های کانادایی دارد. نمودار Tradingview به این معنی است که می توان از آن برای اجرای بیشتر تجزیه و تحلیل هایی که تحلیلگر فنی نیاز به انجام آن دارد استفاده کرد.

با این حال ، تعداد محدودی سفارش وجود دارد که می توانید انجام دهید. به عنوان مثال ، شما نمی توانید ضررهای متوقف شده سفارش داده شده را هنگام اجرای معامله وارد کنید. در امر سفارش زندگی نیز هیچ گزینه ای ندارید. سفارشات کاملاً پر و پر هستند به این معنی که تا زمان تحقق قیمت زنده می مانند.

از این رو ، اگر شما یک معامله گر روزانه هستید که برای تجارت موثر به جدیدترین ابزارها احتیاج دارید ، پیشنهاد می کنم از پلتفرم دیگری مانند Bitmex استفاده کنید.

با وجود کمبود قابلیت سفارش ، موتور معاملات کاملاً مثر است. ما قبل از تکمیل این بررسی برخی سفارشات را آزمایش کردیم و آنها بدون مشکل انجام شدند.

برنامه Coinsquare

برای آن دسته از معامله گران و کاربران رمزنگاری که نمی توانند کل روز جلوی رایانه های شخصی خود باشند ، بدون شک برنامه موبایل Coinsquare مفید خواهد بود. این سیستم عامل برای هر دو سیستم عامل Android و iOS توسعه یافته است و برخی از عملکردهای مشابه پلت فرم تجارت آنلاین را دارد.

برنامه iOs Coinsquare

برنامه موبایل Coinsquare در iStore

ما برنامه را بارگیری کردیم و فقط برای آزمایش عملکرد استفاده از آن را شروع کردیم. این نسبتاً خوب تنظیم شده است و شما می توانید به راحتی بین عملکردهای مختلف از تجارت تا بودجه و برداشت پول جابجا شوید. با این وجود فاقد گزینه تجارت پیشرفته است بنابراین نمی توانید از انواع سفارش پیشرفته تری استفاده کنید.

ما همچنین نگاهی به بررسی هایی که مردم در فروشگاه App و فروشگاه Google play قرار می دهند ، انجام دادیم. به نظر می رسد که برنامه اندروید دارای چند مورد فنی بوده که برخی از کاربران به آن اشاره کرده اند. شکایات زیادی در مورد آخرین نسخه این برنامه وجود داشت که قبل از اجرای آن به درستی آزمایش نشده است.

همچنین تعدادی دیگر از کاربران با هزینه کارت اعتباری که در بالا به آنها اشاره کردیم مشکلی داشتند. آنچه ما دلگرم کننده دانستیم این بود که تیم توسعه Coinsquare بیشتر نگرانی ها را پاسخ داد و از آن دسته از کاربران با مشکل خواست تا اطلاعات بیشتری در مورد آن برای آنها ارسال کنند.

پشتیبانی از سکه

پشتیبانی مشتری از نکات مهم برای یک معامله گر رمزنگاری است. هیچ چیز ناامیدکننده ای از این نیست که روزها در بلیط پشتیبانی بدون دریافت به روزرسانی صبر کنید. به نظر می رسد Coinsquare از این نظر بسیار کارآمد است.

برای مبتدیان ، اگر سوالی کلی در مورد شما وجود داشته باشد ، احتمالاً بهترین گزینه برای آزمایش آنلاین است بخش سQالات متداول. حداقل در 90٪ موارد ، سوالی که دارید می توانید در بخش سQالات متداول حل شود.

اگر س specificال مشخص تری دارید که به کمک آن نیاز دارید ، می توانید از سیستم chatbot / بلیط وی استفاده کنید. ما طرفداران گسترده ربات های چت نیستیم اما آنها از نظر زمان پاسخگویی به بلیط هایی که ارسال می کنید ، آن را جبران می کنند.

ساعات اداری پشتیبانی در Coinsquare از ساعت 9:00 صبح تا 5:00 بعد از ظهر EST دوشنبه تا جمعه است. آنها می گویند که زمان پاسخگویی که می توانید انتظار داشته باشید 1-3 روز است اما هنگامی که ما پشتیبانی می کنیم معمولاً طی 12 ساعت به ما پاسخ می دهیم.

متأسفانه هیچ پشتیبانی تلفنی برای کسانی که حساب استاندارد دارند وجود ندارد. شاید همانطور که تیم Coinsquare رشد می کند و افراد بیشتری از افراد پشتیبانی می کنند ، آنها می توانند این پیشنهاد را مشابه آنچه Coinbase اکنون شروع کرده است ، شروع کنند.

برنامه ارجاع سکه

اگر تصمیم به ثبت نام و تجارت در صرافی دارید و تجربه خوبی دارید ، باید از برنامه ارجاع Coinsquare استفاده کنید. با این کار می توانید دوستان خود را به سیستم عامل معرفی کنید و می توانید برای هر دوستی که ارجاع می دهید 20 دلار درآمد کسب کنید.

می توانید آنها را از طریق سه روش مختلف ارجاع دهید.

در مرحله اول ، شما می توانید به سادگی لینک ارجاع خود را برای آنها ارسال کنید و آنها می توانند در آن ثبت نام کنند. این مورد توسط Coinsquare پیگیری می شود و هنگامی که آنها حساب خود را با 100 دلار تأمین کردند ، 20 دلار درآمد کسب خواهید کرد. آنها همچنین 20 دلار به عنوان هزینه استقبال از خریدهای رمزنگاری کسب خواهند کرد.

مراجعه به Coinsquare

گزینه های مراجعه به Coinsquare

در مرحله دوم ، می توانید کد ارجاع خود را به آنها بدهید و آنها می توانند هنگام ورود به سیستم این را وارد کنند. آخرین گزینه این است که مستقیماً از داشبورد حساب خود به آنها ایمیل ارسال کنید. با این کار آنها یک ایمیل از Coinsquare با شماره مراجعه دریافت می کنند. ثبت نام آنها ثبت خواهد شد.

توجه داشته باشید ✍️: حتماً شرایط و ضوابط قابل اعمال در این پاداش ها و همچنین روشهای قابل قبول بازاریابی را بخوانید. 

مدیر عامل شرکت تجارت واش

ژوئن 2020 ماه خوبی برای Coinsquare نبود. علاوه بر نقض داده هایی که به دلیل سرقت کارمندان رخ داده است ، همچنین تعدادی گزارش وجود داشت که مدیر عامل شرکت کارمندان را به انجام تجارت شستشو در بورس تشویق کرده است.

برای کسانی که نمی دانند ، تجارت واش یک عمل خرید و فروش همزمان یک دارایی است تا به نظر برسد فعالیت بیشتری در بورس وجود دارد بیش از آنکه واقعاً باشد..

اینها بر اساس اسناد فاش شده ای بود که با آنها نیز به اشتراک گذاشته شد انتشار مادربرد. آنها نشان دادند که مدیرعامل کارمند خود را به سمت روشن کردن الگوریتم های تجارت شستشو پس از بازدید توسط نهادهای نظارتی راهنمایی کرده است.

بنابراین ، مهم است که اگر می خواهید در آنجا تجارت کنید ، در مورد این تهمت ها بدانید. تجارت واش در واقع غیرقانونی است و نوعی دستکاری در بازار است که توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) غیرقانونی اعلام شده است.

ثروت Coinsquare

چیزی که شاهد ارتقا actively فعال آن در سایر صرافی ها نبودیم خدمات جداگانه ای برای نهنگ های بزرگتر در مبادلات آنها بود. سایر صرافی ها براساس حجم معاملات کارمزد متفاوتی دارند اما معامله گران را به گروه های حساب جداگانه تقسیم نمی کنند.

Coinsquare با ارائه خدمات حق بیمه معاملات رمزنگاری شده از طریق ثروت Coinsquare ، در حال شکستن بسته است. این مورد توسط Coinsquare شرح داده شده است:

یک سرویس انحصاری با هزینه های کمتر ، پشتیبانی از حساب اولویت دار و امنیت بی نظیر برای مشتریان نخبه

بنابراین سود واقعی این معامله گران ثروت Coinsquare چیست?

آنها سه طبقه حساب مجزا به سبک عضویت کلاسیک دارند. آنها دارای سطح حساب های Gold ، Platinum و Diamond هستند. آنها براساس کارمزد مربوط به بودجه ، برداشت و دسترسی / پشتیبانی VIP / متفاوت هستند. در زیر یک تجزیه و تحلیل وجود دارد:

ثروت Coinsquare

سطح حساب ثروت Coinsquare

اگرچه این موارد جذاب به نظر می رسند اما توجه به این نکته مهم است که این حداقل اندازه ها برای سفارشات است. برای دریافت فقط استاندارد طلا باید سفارشاتی حداقل 25000 دلار بدهید. اگر چنین حجم بزرگی را برنامه ریزی کنید ، بدون شک این امر سودمند خواهد بود.

علاوه بر این ، شما به میز OTC دسترسی خواهید داشت ، این بدان معناست که معاملات می تواند با نرخ کمتری نسبت به کتاب های سفارش انجام شود.

Coinsquare vs Coinbase

یکی از بزرگترین رقبای Coinsquare Coinbase است که در کالیفرنیا در ایالات متحده مستقر است. در حالی که آنها دروازه دلار فیات هستند ، خرید کارت اعتباری را ارائه می دهند که هزینه بسیار کمتری نسبت به Coinsquare دارند. در زیر برخی از عواملی وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب بین Coinbase و Coinsquare در نظر بگیرید.

  مربع سکه Coinbase
ایجاد 2014 2012
صلاحیت قضایی کانادا جهانی
روش های خرید / سپرده گذاری Interac ، کارت اعتباری ، پیش نویس بانک ، انتقال وجه ، حواله کارت اعتباری ، کارت نقدی ، انتقال سیم
روش های فروش / برداشت سپرده بانکی ، انتقال سیم ، سیم راش ، ارزهای رمزپایه پی پال ، انتقال سیم ، ارز رمزنگاری شده
جفتهای رمزنگاری موجود BTC ، ETH ، LTC ، BCH ، DOGE ، DASH BTC ، ETH ، ETC ، LTC ، BCH
ارزهای فیات پذیرفته شده است CAD USD ، EUR ، GBP
بستر معاملاتی پایه ای پیشرفته (Coinbase Pro)
زبان ها انگلیسی فرانسوی انگلیسی
پشتیبانی مشتری سیستم پشتیبانی بلیط ایمیل ، فرم تماس ، شماره پشتیبانی
هزینه تجارت 0.1 / / 0.2 mak (سازنده / گیرنده) 0.2 / / 0.4 ((تک / دو نفره) 1.49٪
امنیت استاندارد پیشرفته

بنابراین ، در حالی که Coinsquare راهی مقرون به صرفه برای خرید ارزهای رمزپایه با دلار کانادا به کانادایی ها ارائه می دهد ، Coinbase دارای یک سیستم تجاری بسیار پیشرفته تر است. همچنین ، همانطور که گفته شد Coinbase یک شماره تلفن پشتیبانی اختصاصی دارد بنابراین شما باید تعیین کنید که این برای شما چقدر معنی دارد.

آنچه دوست نداشتیم

در حالی که Coinsquare برای اکثر کانادایی ها گزینه مناسبی به نظر می رسد ، موارد زیادی وجود دارد که ما فکر می کنیم قبل از گسترش مبادله باید به آنها توجه شود.

در مرحله اول ، شما سوالاتی دارید که نقض داده ها را احاطه کرده است. اجازه دادن به یک کارمند برای سرقت 5000 حساب کاربری بدون هیچ نوع مکانیسم محافظتی تأسف آور بود. کاربران باید این موضوع را قبل از اینکه داده های خود را برای اهداف KYC تحویل دهند ، در نظر بگیرند.

ثانیاً ، بدون شک ادعاهای مربوط به تجارت شستشو جدی است و س questionsالات زیادی را درباره عملکرد بورس و مدیرعامل مطرح می کند. نمی توان با استفاده از صرافی کاملاً راحت بود که آنها بدانند که حجم مجاز نیست.

در بهبودهای دیگر ، ما همچنین فکر می کنیم که Coinsquare باید ارزهای رمزپایه بیشتری را ادغام کند. تعداد زیادی صرافی بزرگ رمزنگاری altcoin وجود دارد که پذیرش سپرده های سیم فیات را آغاز کرده اند. آنها بدون شک سهم بازار Coinsquare را خواهند خورد مگر اینکه بتوانند با طیف وسیعی از Altcoins جایگزین مناسبی ارائه دهند.

در آخر ، ما همچنین فکر می کنیم که Coinsquare باید پردازنده کارت اعتباری مقرون به صرفه تری پیدا کند. شارژ 10٪ برای خرید کارت اعتباری برای بسیاری از افراد پسندیده نیست و تأثیر بدی در بورس دارد.

نتیجه

بررسی Coinsquare ما نسبتاً آسان بود. این یک صرافی بسیار بزرگ است که چند سالی است کانادایی ها را با یک گزینه تجارت جذاب ارائه می دهد.

علاوه بر این ، آنها در تلاشند تا به طور عمودی در صنعت ارزهای رمزپایه گسترش یابند زیرا آنها همچنین در سرمایه گذاری های معدنکاری رمزنگاری و همچنین تجارت بزرگتر بازار سرمایه سرمایه گذاری می کنند..

با این حال ، با وجود این ، نگرانی های زیادی در مورد مبادله وجود دارد. آنها باید اقدامات جدی برای رفع نقض داده های خود و شستن اتهامات تجاری انجام دهند. این امر به ویژه با توجه به رقابتی که اکنون در کانادا با آن روبرو هستند ، بیشتر صادق است.

جالب خواهد بود که ببینید با توجه به این موضوع مبادله چه عملیاتی انجام می دهد. با این حال ، اگر به دنبال یک روش نسبتاً سریع و آسان برای دستیابی به رمزنگاری با CAD بودید ، این مجموعه گزینه مناسبی خواهد بود.

تصاویر از طریق Coinsquare

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me