Coinbase vs Kraken – کدام صرافی برای خرید بیت کوین در سال 2020 بهترین است؟

>

چندین سال طولانی است که از اوج بازار ارزهای رمزنگاری شده می گذرد. در حالی که برخی از معامله گران در حال تسویه حساب هستند ، برخی دیگر در حال آماده شدن برای لحظه ای هستند که بتوانند با هر دو پا به عقب برگردند ، ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود را با قیمت پایین بگیرند و برای موج بعدی دست و پا بزنند.

به عنوان یک کاربر رمزنگاری جدید چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. یکی از مهمترین سوالات این است که “بیت کوین را از کجا بخرم؟”

همانطور که صحبت می کنیم ، یک نبرد حماسی در جریان است. این نبرد بین است کراکن و Coinbase برای سهم بازار معاملات فیات به رمزنگاری. هر دوی این مبادلات بر بازار ایالات متحده تسلط دارند که می تواند ارز رمزنگاری شده باشد.

با توجه به الزامات نظارتی پیچیده و گران قیمت برای تبدیل شدن به یک مبادله در ایالات متحده ، این دو شرکت تقریباً کنترل انحصاری روی نحوه دسترسی مشتریان ایالات متحده به بازار رمزنگاری دارند.

در این مقاله ، ما به این سوال “کدام یک از ارزها برای خرید بیت کوین بهترین است” و همچنین س questionsالات مهم دیگر در مورد این دو صرافی محبوب پاسخ خواهیم داد. این شما را در مسیر دستیابی به اولین ارز رمزنگاری شده قرار می دهد.

هنگامی که رمزنگاری دارید ، خودکار کردن نمونه کارها آسان است. به انجمن اجتماعی تجار ما بپیوندید برای کپی کردن استراتژی های بهترین سرمایه گذاران در جهان و کسب اطلاعات در مورد دارایی های دیجیتال.

Kraken Review – آیا هک شده است?

Coinbase Pro Review – آیا هزینه ها بسیار زیاد است?

هزینه های فیات به رمزنگاری

بگذریم ، هیچ کس دوست ندارد هزینه ای بپردازد. امروزه شرکت ها عاشق این هستند که از هر کاری که می خواهیم بکنند. وقتی کمترین شک به کیف پول شما می شوند و چند دلار اضافی از آنها خارج می شود. آنها به دنبال هر بیتی هستند که بتوانند انگشت خود را بگیرند. این امر باعث شده است که روز به روز نسبت به شرکت هایی که مشتری خود را با هزینه های نامعقول جلب می کنند ، بیزار باشیم.

Master Ticket Master به اندازه کافی در جهان وجود دارد ، بنابراین ما می خواهیم شرکت هایی را پیشنهاد دهیم که در واقع باعث می شوند شما از خرید خود احساس خوبی داشته باشید.

کراکن


برخلاف بسیاری از صرافی ها که هزینه های مبتنی بر درصد خرید دارایی های دیجیتال از ارزهای فیات را دوست دارند ، کراکن با ارائه هزینه های مسطح در خرید رمزنگاری ، از هنجار دور شده است.

این برای افرادی که به دنبال سپرده گذاری زیاد به بازار هستند هیجان انگیز است زیرا هزینه ثابت می تواند به نسبت نسبتا کمی از کل خرید تبدیل شود.

هزینه سپرده استاندارد Kraken 5 دلار است. اگر 500 دلار سپرده گذاری کنید ، این فقط 1٪ هزینه است.

ما انتظار داریم که این تصمیم از نظر استراتژیک برای جلب توجه بازیگران بزرگتر نهادی گرفته شده باشد. از این گذشته ، اگر همه موسسات از صرافی شما برای خرید ارز رمزپایه استفاده کنند ، احتمالاً از مبادله شما برای تجارت نیز استفاده می کنند. فعالیت تجارت پس از خرید ممکن است هزینه خرید اولیه آنها را جبران کند.

Coinbase

در مقابل کراکن, Coinbase با کارمزد مبتنی بر درصد که برای انتقال بانکی از 1.49٪ شروع می شود ، گیر کرده است. استفاده از کارت بدهی یا اعتباری هزینه را به شدت به 3.99٪ افزایش می دهد.

در حالی که اکثر مصرف کنندگان به دلیل راحتی سوار شدن با Coinbase مایل به پرداخت هزینه مبتنی بر درصد هستند ، اما ممکن است بسیاری از موسسات مردد باشند. هزینه های مبتنی بر درصد زیاد می تواند به سرعت عملکرد نمونه کارها را تحت تأثیر قرار دهد.

اگرچه احتمالاً دلیل خوبی برای داشتن چنین هزینه بالایی برای خریدهای بدهکار / کارت اعتباری وجود دارد ، اما تصور پرداخت این هزینه ها هنوز هم دردناک است.

چه کسی هزینه های بهتری دارد?

Coinbase تنها گزینه بهتری است که خریدهای کوچک ارز رمزنگاری شده انجام شود. هنگام استفاده از حساب بانکی خود ، خریدها باید کمتر از 335 دلار باشد تا هزینه های بهتری نسبت به Kraken داشته باشید.

اگر از کارت اعتباری یا نقدی استفاده می کنید ، این مبلغ به شدت به 125 دلار کاهش می یابد. این بدان معناست که خرید بیش از 125 دلار در Coinbase اگر در Kraken خریداری شده باشد بهتر از این می شد.

افرادی که به دنبال پرداخت کمترین هزینه ها و به حداکثر رساندن ارزش دارایی های رمزنگاری شده خود هستند باید از Kraken استفاده کنند. اگرچه پنجره کوچکی وجود دارد که Coinbase هزینه های بهتری دارد ، اکثریت قریب به اتفاق مردم با استفاده از Kraken نرخ بهتری دریافت می کنند.

از طرف دیگر ، اگر به دنبال ایجاد سپرده های کوچک هستید ، ممکن است استفاده از Coinbase برای شما بهتر باشد. به عنوان مثال ، اگر قصد دارید در طول سال آینده هفته ای 50 دلار سپرده گذاری کنید ، Coinbase مکانی برای انجام این کار خواهد بود.

رابط کاربر

چه یک موسسه جهانی باشید و چه فردی که برای اولین بار با ارز رمزنگاری شده دست و پنجه نرم می کنید ، رابط کاربر برای ایجاد احساس امنیت ، وضوح و راحتی مهم است..

در هنگام معامله با پول ، هرگز وقت خوبی نیست اگر ندانید که چه می کنید. وحشت شروع فکر کردن به اینکه شما اشتباهی مرتکب شده اید می تواند اضطراب نامطلوبی را در مدیریت نمونه کارها رمزنگاری شما ایجاد کند.

این دو مبادله هنگامی که به تجربه کاربر می رسد ، بازار را هدایت می کنند. هر ویژگی با دقت آزمایش و ارزیابی شده است تا از لذت بخش ترین تجربه اطمینان حاصل شود. با این حال ، اگرچه هر دوی این مبادلات به طور تمیز طراحی شده اند ، اما هر دو گروه کمی متفاوت از مردم را هدف قرار می دهند.

کراکن

ثبت نام در Kraken بدون مشکل انجام شده است. آنها با دقت شما را از طریق روند هدایت می کنند تا هرگز گم نشوید. در هر مرحله ، آنها شامل اطلاعات مفیدی درباره چگونگی اتمام مرحله بدون هیچ گونه گرفتگی هستند.

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، به سمت صرافی پرتاب خواهید شد. مراحل خرید و تجارت بیت کوین در Kraken کمی ساده تر است. آنها نیاز به درک درستی از نحوه تجارت دارند که داشتن یک مهارت معمول نیست.

اگرچه از نظر مصرف کننده احساس راحتی کمتری دارد ، اما ممکن است برای موسساتی که می خواهند بدون نیاز به مراحل اضافی برای انتقال وجوه وارد عمل شوند ، مطلوب باشد.

Coinbase

روند ثبت نام Coinbase نیز نسیم است. آنها مانند Kraken ، این تجربه را برای کاربران جدید تسلط دارند. هر مرحله به طور واضح در کل فرآیند تعریف ، بیان و هدایت می شود. گم شدن کار دشواری است ، بنابراین همیشه می دانید که در مرحله بعد باید چه کاری انجام دهید.

تفاوت عمده بین Coinbase و Kraken تجربه کیف پول است. Coinbase خدمات کاملاً جداگانه ای برای مبادله و کیف پول خود دارد. این بدان معناست که هنگام ثبت نام در Coinbase ، نیازی به درک معاملات ندارید. مراحل خرید اولین بیت کوین شما ساده تر است.

ممکن است موسسات در مورد نحوه جدا کردن سرویس های ارز و کیف پول از سوی Coinbase احساسات متفاوتی داشته باشند. انتقال وجه بین کیف پول و مبادله کمی ناخوشایند است. با این حال ، این یک تفکیک واضح بین وجوهی که می خواهید نگه دارید و بودجه ای که می خواهید تجارت کنید ، فراهم می کند.

چه کسی تجربه کاربری بهتری دارد?

اگر کاربر جدیدی در بازار رمزنگاری هستید ، Coinbase ساده ترین تجربه را از هر مبادله ای دارد. آنها شروع کار را ساده می کنند ، در هر مرحله از مراحل کار به شما آموزش می دهند و زندگی شما را با ویژگی های تجاری پیچیده نمی کنند.

از طرف دیگر Kraken برای تجار و موسسات باتجربه راحت تر است. دریافت مستقیم وجه به صرافی ممکن است برای آن دسته از کاربران طبیعی تر باشد. سپس آنها قادر خواهند بود بدون نیاز به مهاجرت و مدیریت همه چیز در کیف پول و خدمات مبادله ، به سرعت تجارت خود را آغاز کنند.

با همه آنچه گفته شد ، ما Coinbase را بهترین تجربه کاربری در فضای رمزنگاری می دانیم. فراتر از این دو مبادله ، هیچ ارز مبادله ای رمزنگاری رابط کاربری بهتری نسبت به Coinbase نمی بینیم.

امنیت

در پایان روز ، مهم نیست که ما چه مقدار ارز رمزنگاری شده را هک می کنیم. چه 1 BTC داشته باشیم و چه 100 BTC ، باید اطمینان حاصل کنیم که از مطمئن ترین محصولات و خدمات استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بودجه از دست نمی رود.

خوشبختانه هر دو Kraken و Coinbase در زمینه امنیت سوابق چشمگیری دارند. هیچ یک از این صرافی ها هیچ نقض امنیتی عمده ای نداشته اند. با صنعتی که گرفتار هک شده است ، این اطمینان دوباره دارد.

کراکن

کراکن به دلیل تمرکز دقیق بر امنیت به شهرت زیادی رسیده است. در واقع ، وقتی توسط حسابرسی امنیت مبادله ICORating آنها به عنوان شماره 1 امن ترین صرافی ارز رمزنگاری شده قرار گرفتند.

مانند بسیاری دیگر از امنیت ترین صرافی ها ، کراکن 95٪ از دارایی های خود را در سردخانه های موجود در هوا نگهداری می کند. آنها همچنین برای اطمینان از کنترل هرگونه معامله ، سپرده و برداشت ، نظارت دقیق را بر روی سیستم عامل مبادله خود اعمال کرده اند.

در سمت کاربر ، لیست ویژگی های امنیتی همچنان چشمگیر است. هر کاربر به 2FA ، تأییدهای ایمیل برداشت ، کنترل دقیق مجوز کلید API ، رمزگذاری SSL و موارد دیگر دسترسی دارد..

به عنوان یک کاربر ، مهم است که از مزایای کامل هر یک از این ویژگی های امنیتی بهره مند شوید تا اطمینان حاصل کنید که هرگز وجوه خود را به خطر نمی اندازیم. امنیت نه تنها مسئولیت مبادله است ، بلکه به عهده ما نیز است. هرگز به کسی اجازه دسترسی به حساب ، گذرواژه یا کدهای خود را ندهید.

Coinbase

Coinbase کمتر از Kraken چشمگیر نیست. 98٪ از دارایی های دیجیتالی که در اختیار Coinbase است در انبارهای سرد هوا قرار دارند. امنیت اضافی از طریق تقسیم داده ها و ایمن سازی آنها با استفاده از رمزگذاری AES-256 قبل از کپی در نسخه پشتیبان تهیه شده روی کاغذ و FIPS-140 فراهم می شود. این نسخه های پشتیبان از نظر جغرافیایی در سراسر جهان توزیع می شوند.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، امنیت کاربر برای تأمین اعتبار ما نیز حیاتی است. به همین دلیل ، همه کاربران ملزم به فعال کردن 2FA هستند. علاوه بر این ، دارایی هایی که Coinbase در سردخانه نگهداری نمی کند ، بیمه خصوصی است. این سیاست طیف وسیعی از حوادث را پوشش می دهد که بیشتر به اطمینان از ایمنی وجوه کمک می کند.

سرانجام ، Coinbase همچنین توانسته است برای مانده های USD تا 250،000 $ بیمه ای با پشتیبانی FDIC ارائه دهد.

چه کسی امنیت بهتری دارد?

وقتی صحبت از امنیت می شود ، این تبادلات گردن و گردن است. در حالی که هر دوی این صرافی ها دارای ویژگی های امنیتی کمی متفاوت هستند ، اما هر دو در نوع خود استثنایی هستند.

از آنجا که ما در مورد هکرهای مهم مورد هدف قرار دادن این صرافی ها پس از بیش از 7 سال فعالیت کاری آنها ، چیزی نشنیده ایم ، ما معتقدیم که این دلیل تمرکز شدید بر امنیت است. ما به دلیل سابقه تأمین وجوه کاربر ، احساس راحتی می کنیم که هر دو این صرافی ها را توصیه کنیم.

Coinbase و Kraken هر دو امنیت استثنایی را ایجاد می کنند ، بنابراین ما باید کراوات را بنامیم.

نقدینگی معاملات

به منظور تجارت ارز رمزنگاری شده ، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند از بازارهای نقطه ای ارائه شده توسط این دو صرافی استفاده کنند. از آنجا که بسیاری از کاربران مزایای این را می بینند که قادر به تنظیم سریع سبد سهام خود از طریق ویژگی های معاملاتی هستند ، ما می خواهیم نقدینگی بازارهای این دو بورس را بررسی کنیم.

نقدینگی کتاب سفارش برای معامله گران مهم است تا اطمینان حاصل شود که آنها می توانند به سرعت با نرخ های در حال حرکت در داخل و خارج از موقعیت ها حرکت کنند.

به عنوان یکی از راه های ارزیابی نقدینگی این مبادلات ، داده های معاملات تک به تک را برای هر دوی این مبادلات جمع آوری کردیم. ما از این داده ها برای ایجاد یک مطالعه کوچک در مورد تفاوت نقدینگی بین این دو مبادله استفاده خواهیم کرد.

کراکن

تیم ما 105،913 معامله برای جفت تجاری XBT / USD (بیت کوین / دلار آمریکا) در Kraken را تجزیه و تحلیل کرد. جمع آوری داده ها در تاریخ 25 نوامبر 2019 آغاز و در تاریخ 1 دسامبر 2019 به پایان رسید.

سپس هر یک از این معاملات فردی در سفارشاتی که احتمالاً انجام می شد ، دسته بندی شدند. این بر اساس زمان بندی زمان انجام معاملات تعیین شد.

برخی از آمار:

  • 41،984 سفارش انجام شد.

  • حداکثر اندازه سفارش 140.4293 BTC بود.

  • حداکثر لغزش در سفارش 73.3767 BTC 0.69٪ بود.

  • 7169 سفارش بیش از 0.01٪ لغزش را تجربه کردند.

  • 17.08٪ از سفارشات لغزیده است.

Coinbase

در جفت معاملات Coinbase Pro BTC / USD (بیت کوین / دلار آمریکا) ما 108،824 معامله را از 25 نوامبر 2019 تا 26 نوامبر 2019 تجزیه و تحلیل کردیم.

با استفاده از همان استراتژی گروه بندی برای تعیین سفارشات ، آمار زیر را تعیین کردیم.

  • 42،485 سفارش انجام شد.

  • حداکثر اندازه سفارش 75.0995 BTC بود.

  • حداکثر لغزش در سفارش 40.2591 BTC 0.41٪ بود.

  • 7،489 سفارش بیش از 0.01٪ لغزش را تجربه کردند.

  • 17.63٪ از سفارشات لغزیده است.

چه کسی نقدینگی بهتری دارد?

نتایج نشان می دهد که هر دو مبادله نقدینگی زیادی دارند. در شرایط عادی ، اکثر معامله گران اعدام شده در هر سیستم عامل تولید حداقل و بدون هیچ لغزشی را داشتند. فقط در معاملات با حجم زیاد شاهد نشانه هایی از لغزش زیاد بودیم.

اگرچه Kraken لغزش پیک بزرگتری را تجربه کرد ، اما این نتیجه سفارش بزرگتر از هر چیزی بود که روی Coinbase Pro قرار گرفت. همچنین ، هنگام بررسی درصد سفارشاتی که در حال لغزش هستند ، مقادیر تقریباً یکسان هستند.

ما نمی توانیم تفاوت عمده ای بین نقدینگی این دو مبادله پیدا کنیم. وقتی نوبت به نقدینگی می رسد ، انتخاب یکی از این مبادلات بر دیگری دشوار است. برای اعلام نقدینگی بیشتر از بورس دیگر ، بسیار نزدیک است.

هزینه های تجارت

اکنون که از نقدینگی در این دو صرافی مطلع شده ایم ، وقت آن است که هزینه های معاملاتی را ارزیابی کنیم.

توجه: هزینه های معاملاتی همان کارمزدی نیست که قبلاً برای خرید ارز رمزپایه با ارز فیات مانند دلار آمریکا بحث کردیم.

هر بار که معامله ای از یک دارایی به دارایی دیگر انجام می شود ، هزینه ای متحمل می شود. برای هر دو این صرافی ها ، هزینه ای که پرداخت می کنید بستگی به حجم معاملات انجام شده در 30 روز گذشته دارد.

کراکن

کراکن به طور سنتی لیست ردیف کارمزد معاملات را حفظ می کند که با سایر صرافی های بازار ایالات متحده همسو است. در حالی که مبادلات خارج از ایالات متحده بعضاً هزینه معاملات قابل توجهی پایین تر را ارائه می دهند ، ما معمولاً انتظار داریم که برای مبادلات ایالات متحده کارمزد از 0.2٪ تا 0.3٪ باشد.

هزینه تجارت Kraken از 0.26٪ شروع می شود برای سفارشات گیرنده و 0.16٪ برای سفارشات سازنده. با افزایش حجم معاملات 30 روزه شما ، هزینه های سازنده و گیرنده کاهش می یابد. در پایین ترین سطح ، کاربران Kraken می توانند معامله گران سازنده رایگان و معاملات 0.10٪ را در صورت داشتن 30 روز بیشتر از 10،000،000 دلار معامله کنند..

Coinbase Pro

Coinbase Pro اخیراً هزینه های آنها را به شدت افزایش داده است. در حجم معاملات کمتر, هزینه ها برای تولید کننده و گیرنده از 0.50٪ شروع می شود. این در مقایسه با سایر صرافی های بازار بسیار گران است.

مشابه Kraken ، با افزایش حجم معاملات 30 روزه ، هزینه های تجارت Coinbase Pro کاهش می یابد. معامله زیر 10 هزار دلار در یک دوره 30 روزه به این معنی است که برای هر معامله 0.50٪ هزینه متحمل خواهید شد. هنگامی که به یک میلیارد دلار یا بیشتر رسیدید ، این هزینه ها برای مصرف کننده به 0.04٪ و برای سازنده به 0.00٪ کاهش می یابد.

چه کسی هزینه معاملات بهتری دارد?

در مورد هزینه های تجارت ، برنده واضح است که کراکن باشد. هزینه معاملات 0.5٪ از Coinbase Pro بسیار ناگوار است. اگرچه با اجرای حجم بیشتر ، هزینه ها کاهش می یابد ، اما تعداد معدودی از افراد هستند که این نرخ های کاهش یافته را مشاهده می کنند.

99.99٪ معامله گران با استفاده از کراکن هزینه کمتری را تجربه می کنند.

تاجگذاری شاه

پس از ارزیابی هر یک از این جنبه های کلیدی برای Coinbase Pro و Kraken ، بدیهی است که هر دو این تبادلات در نوع خود استثنایی هستند. اگرچه ممکن است مخاطبان کمی متفاوت را هدف قرار دهند ، اما در مورد امنیت ، نقدینگی یا تجربه کاربر کوتاهی نکرده اند.

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که کراکن برای سرمایه گذاران نهادی برتر است. Kraken هزینه هایی دارد که برای خریدهای بزرگ مناسب تر هستند ، روند پردازش آنها شما را مستقیماً به مرحله عمل می کشاند و همه گزینه های بودجه ای را که می توانید بخواهید در اختیار دارید..

از طرف دیگر ، Coinbase برای مصرف کنندگان بسیار مناسب است. هر کسی که بخواهد رمزنگاری را به راحتی خریداری کند و بدون نگرانی در مورد پیچیدگی های تجارت آن را نگه دارد ، در Coinbase در خانه است. تجربه آنها برای اکثر افراد متوسط ​​ساده و عالی است.

نقطه اوج پس از بررسی هزینه ها برای ما پیش آمد. به دلیل شباهت در هر گروه دیگر ، بیشترین اختلاف در گروه هزینه ها بود.

در شرایط عادی ، Coinbase هزینه های قابل توجهی بیشتری دارد. چه در حال معامله باشید و چه در خرید اولین بیت کوین خود ، Coinbase بیشتر از پول سخت بدست آمده شما را می گیرد.

بنابراین … افتخار تاجگذاری “پادشاه مبادلات ایالات متحده” نیز بیش از حد است …

کراکن!

کراکن طی چند سال گذشته رشد استثنایی را به نمایش گذاشته است. تجربه کاربر زیبا و دلنشین شده است. آنها کارمزد خود را با دقت انتخاب کرده اند و نقدینگی درجه یک است.

به تمام این دلایل و موارد دیگر ، ما Kraken را در رده نخست صرافی های ایالات متحده قرار می دهیم تا از آن برای خرید بیت کوین استفاده کنند.

کلمات نهایی

چه شما در نهایت از Kraken استفاده کنید و چه از Coinbase ، این بسیار کم اهمیت خواهد بود. هر دو مبادلات استثنایی هستند و شما باید با تصمیم خود احساس راحتی کنید.

هر شخص اولویت های خاص خود را دارد ، درک متفاوتی از رمزنگاری و مهارت های مختلف تجاری را دارد. کاربران کمی پیشرفته تر ممکن است Kraken را ترجیح دهند ، در حالی که کاربران اولین بار Coinbase را ترجیح می دهند.

ما هیچ پاسخ اشتباهی نمی بینیم ما در نهایت هر دو مبادله را توصیه می کنیم. آنها سالهاست که سنگ بنای بازار ایالات متحده هستند و ما انتظار داریم که در دهه آینده تسلط هر دو این مبادلات را ادامه دهیم..

خواندن اضافی

Binance – بهترین گزینه برای تجارت Crypto?

Bittrex – آیا این بهترین تبادل رمزنگاری ایالات متحده است?

نحوه ساخت ربات معاملات رمزنگاری با استفاده از پایتون

ربات های معاملاتی ارز رمزنگاری شده – راهنمای کامل

میگو یک ربات معاملاتی است که مدیریت نمونه کارها رمزنگاری را ساده می کند. پیوند دادن حساب مبادله خود با Shrimpy ویژگی های تجاری مناسب را باز می کند که می تواند به شما کمک کند استراتژی رمزنگاری خود را به طور خودکار انجام دهید. امروز آن را امتحان کنید!

Shrimpy’s Universal Crypto Exchange API تنها API های یکپارچه برای مبادلات رمزنگاری هستند که به طور خاص برای توسعه دهندگان برنامه ها طراحی شده اند. جمع آوری معاملات در زمان واقعی یا سفارش داده های کتاب ، مدیریت حساب های تبادل کاربر ، اجرای استراتژی های معاملاتی و ساده سازی اتصال شما به هر صرافی.

ما را دنبال در توییتر و فیس بوک برای به روزرسانی ، و هر گونه س toال را از انجمن های فعال و شگفت انگیز ما بپرسید تلگرام & اختلاف.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me