Ceek VR Token Review: تجربیات VR در بلاکچین

CEEK یک پروژه بلاکچین بسیار منحصر به فرد و جالب است که می خواهد انقلابی در نحوه مصرف افراد از سرگرمی و آموزش ایجاد کند.

سیستم CEEK VR به کاربران اجازه می دهد تا کنسرت ها و نمایش های زنده را تجربه کنند و قصد دارند تجارب واقعی دیگری مانند سمینارهای آموزشی را اضافه کنند ، انگار شما در آنجا حق دارید. این مسیر جدید و پیشرفت بزرگی در فناوری واقعیت مجازی است.

و برخلاف بسیاری از پروژه های دیگر بلاکچین ، CEEK در حال حاضر یک محصول دارد. CEEK VR Inc. ، توسعه دهنده سخت افزار و نرم افزار پشت پروژه بلاکچین ، قبلاً جوایز متعددی را برای کار در توزیع تجربیات VR کسب کرده است..

آنها علاوه بر ایجاد تجربیات VR خود ، برای توزیع محتوای واقعیت مجازی با سایر شرکتهای کلاس جهانی نیز همکاری و همکاری می کنند. CEEK VR کانالهای مختلفی از محتوا را ارائه می دهد ، از جمله برخی از آنها محتوای اصلی فقط برای آنها است و سایر محتوای دارای مجوز حرفه ای است.

آنچه با CEEK قابل مشاهده است

CEEK در حال حاضر طیف گسترده ای از مجریان و کنسرت ها را در سیستم عامل خود ارائه می دهد ، که همیشه به آنها اضافه می شود. مشارکت هایی با لیدی گاگا ، التون جان ، U2 ، کیتی پری و مگادث ایجاد شده است و اخیراً CEEK همکاری خود را با World of Dance اعلام کرده است.

هدست های VR را جستجو کنید

هدست های VR را جستجو کنید. تصویر از طریق ceek.com

علاوه بر کنسرتهای کلاس جهانی ، جمع آوری کمکهای خیریه ، رویدادهای ورزشی ، تجارت VR و مواد آموزشی نیز در آینده به این پلتفرم اضافه خواهد شد. هنگامی که CEEK فرصت های آموزشی را اضافه کرد ، برای کسانی که در مناطق بسیار دور هستند می توانند دانش و مهارت های قابل فروش خود را بهبود بخشند و به خود فرصت بیشتری برای آینده بهتر بدهند.

حتی ممکن است فکر شود که در آینده برنامه های کامل از طریق CEEK ارائه می شود.

هدست CEEK VR

همانطور که در بالا ذکر شد ، CEEK در حال حاضر یک محصول عملکردی دارد ، که آن را نسبت به سایر پروژه های blockchain که باید کاملاً به جمع آوری کمک مالی ICO متکی باشند ، جلوتر می اندازد. نمونه اولیه هدست CEEK VR در دسترس است آمازون, و در هدف و بهترین خرید ، و همچنین از سایر خرده فروشان عمده.


فقط 99 دلار خرده فروشی می شود ، اما وقتی اواخر ژوئن 2018 به آن نگاه کردم فقط 22 دلار و 98 دلار در معرض فروش بود و همراه آن یک کارت هدیه 10 دلاری iTunes به عنوان جایزه ارائه می دهد که هزینه هدست واقعیت مجازی CEEK را فقط 12 دلار و 98 دلار می کند..

کاربران با هر دو دستگاه Android و iOS می توانند از CEEK استفاده کنند. این برنامه در فروشگاه App Apple و فروشگاه Google Play به صورت رایگان در دسترس است. با نصب یک برنامه ، می توان از آن برای خرید بلیط کنسرت جهت مشاهده در منزل خود استفاده کرد.

مزایای CEEK

مزایای CEEK نه تنها برای ناظران ، بلکه همچنین برای هنرمندانی که در خلق نمایش ها نقش دارند نیز سودمند است. از آنجا که مشارکت با CEEK پرداخت می شود ، از نظر مالی سود می برند ، اما مهمتر از همه این است که آنها می توانند طرفداران خود را گسترش دهند و به کسانی دسترسی پیدا کنند که در غیر این صورت به یکی از کنسرت های خود دسترسی ندارند. این می تواند منجر به افزایش فروش آلبوم ها و کالاها شود.

فقط هنرمندان نیستند که از CEEK بهره مند می شوند. بدیهی است که پایگاه کاربر نیز از این مزیت برخوردار خواهد بود. آنها قادر خواهند بود به طور مجاز در کنسرت های هنرمندان مورد علاقه خود شرکت کنند ، حتی اگر هرگز از نظر جسمی قادر به دیدن آن هنرمند نبوده باشند.

کیتی پری به دنبال واقعیت مجازی است

مزایای هنرمند با Seek VR. کیتی پری از طریق ceek.com

در حقیقت ، حتی کسانی که می توانند به یک مکان فیزیکی بروند ممکن است از طریق CEEK حضور پیدا کنند ، زیرا خرید بلیط کنسرت از طریق CEEK مقرون به صرفه تر از بلیط کنسرت است ، به ویژه هنگامی که هزینه حمل و نقل ، پارکینگ ، غذا و هر هزینه دیگری را در بر داشته باشید. هزینه های دیگری که ممکن است هنگام شرکت در یک کنسرت متحمل شود.

احتمالاً بیشترین سود برای کاربران این است که تجربه هایی را تجربه می کنند که در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود. در حال حاضر کنسرت است ، اما در آینده ممکن است شامل “پشت صحنه” نگاه ویژه به فیلم ها ، مسابقات ورزشی ردیف اول ، تجارب سفر و تجارب آموزشی باشد.

نشانه CEEK

رمز CEEK در تاریخ 1 ژوئن 2018 برای کاربران منتشر شد و با هدف بهبود تجربه کاربر CEEK و همچنین ارائه قابلیت های پیشرفته ، توسعه یافته است. دارندگان توکن CEEK ، که CEEKERS نامیده می شوند ، می توانند به تجربیات ویژه غوطه وری دسترسی پیدا کنند و همچنین به تبادل پاداش توکنیزه که CEEK فعال است دسترسی خواهند داشت..

سرانجام ، دارندگان CEEK حق رأی را به شرح آنچه در آن آمده است ، دریافت خواهند کرد سفید نامه CEEK. سرانجام ، برنامه هایی در دست اجرا است که به دارندگان این امکان را می دهد تا از CEEK Token برای خرید ، رای دادن به محتوا ، کنترل برنامه نویسی و موارد بسیار دیگر استفاده کنند..

رمز CEEK توکن سازگار با ERC-20 است که از قراردادهای هوشمند Ethereum برای ایجاد حاکمیت بر محیط های واقعیت مجازی استفاده می کند. این حاکمیت فعال شده با قرارداد هوشمند است که به دارندگان CEEK توانایی داشتن تعاملات “در جهان” انعطاف پذیر را می دهد که به صورت توکن محاسبه می شوند ، از جمله جوایز ، رأی دادن ، کالاهای مجازی و مسابقات..

CEEK بلاکچین

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، محیطهای CEEK VR از طریق قراردادهای هوشمند Ethereum به حاکمیت دست می یابند. این جنبه از فناوری بلاکچین بهترین تجربه کاربری را به دست می آورد و همچنین امکان بهبود معاملات ، امنیت بیشتر ، شفافیت و ثبت تغییرناپذیر هر معامله در اکوسیستم CEEK را فراهم می کند..

عملکرد سکه CEEK

اکوسیستم غیرمتمرکز CEEK. منبع تصویر: CEEK Whitepaper

با قرار دادن معاملات CEEK در بلاکچین ، کاربران می توانند تمام دارایی های دیجیتال خود را با کسری از هزینه مدیریت ، مبادله و دسترسی پیدا کنند در صورتی که هیچ زنجیره بلوکی در کار نبود. در حقیقت ، CEEK از استاندارد ویژه ای برای انتقال رمز استفاده می کند که تقریباً 0.001 دلار هزینه دارد ، که هزینه بسیار شگفت انگیزی است ، حتی برای معاملات بلاکچین.

استانداردهای باز مورد استفاده در CEEK به هنرمندان اجازه می دهد تا موارد دیجیتالی منحصر به فردی را ایجاد کنند و CEEKERS با مالکیت خود در بلاکچین قادر به خرید و مالکیت این موارد خواهد بود. و به دلیل ماهیت دیجیتال دارایی ، آنها به راحتی از طریق چندین کانال آماده دیجیتال قابل انتقال هستند.

مکانهای CEEK

تجربه واقعیت مجازی CEEK در CEEK آغاز می شود ، که نقطه عطفی برای چندین تجربه واقعیت مجازی غوطه وری است که به عنوان مکان های CEEK شناخته می شوند. این سیستم سرگرمی که قبلاً تاسیس شده است ، شامل یک صحنه کنسرت ، یک مجموعه ورزشی ، یک تئاتر و یک مکان برای سادگی و سرگرمی با دیگر آواتارها است.

ضرب سکه مشهور

CEEK با ضرابخانه مجازی اختصاصی خود همراه است ، که به کاربران و هنرمندان اجازه می دهد تا نشانه های خود ، دارایی های مجازی ، سکه ها و کالاهای خود را با هزینه بنزین که فقط 1/10 هزینه اقلام است ، ضرب کنند..

انتظار می رود این ابزار ضرب سفارشی به ویژه برای هنرمندان مفید باشد ، به آنها اجازه می دهد اقلام خاص تجاری ، کالا یا بلیط های مجازی ایجاد کنند که به آنها راهی اضافی برای درآمدزایی در اکوسیستم CEEK می دهد..

فروش توکن

فروش رمز CEEK طی 26 هفته از 26 مارس 2018 تا 3 مه 2018 با قیمت رمز 0.15 دلار آمریکا انجام شد. ICO 17.3 میلیون دلار برای CEEK جمع كرد زیرا آنها 270،000،000،000 از كل عرضه 1 میلیارد توكن را فروختند. سپس توکن ها در تاریخ 1 ژوئن 2018 توزیع شدند. ساکنان ایالات متحده واجد شرایط شرکت در CEEK ICO نبودند.

از آن زمان قیمت توکن CEEK به 0.036568 دلار (از 25 ژوئن 2018) کاهش یافته است. رمزها در حال حاضر فقط در IDEX و Bancor Network در دسترس هستند که احتمالاً قیمت آنها را بی صدا نگه می دارد. اگر سکه در یک صرافی بزرگ مانند Binance یا Huobi.pro قرار بگیرد ، قیمت به طور چشمگیری افزایش می یابد.

عملکرد سکه CEEK

عملکرد سکه CEEK. منبع: coinmarketcap.com

علاوه بر این لیست محدود ، توکن های CEEK VR حجم تجارت روزانه زیر 15000 دلار دارند که همین الان آنها را بسیار بی نقص می کند. احتمالاً می توانید این موضوع را در عدم تداوم قیمت بالا مشاهده کنید. این شرکت ممکن است از حمایت گسترده ای از شرکت های سنتی برخوردار باشد ، اما هنوز تصور دنیای ارزهای رمزپایه را به خود جلب نکرده است.

نتیجه

CEEK یک پروژه نوآورانه بلاکچین است که به کاربران امکان می دهد در یک واقعیت مجازی در کنسرت ها و مکان های دیگر شرکت کنند ، مهم نیست که از نظر فیزیکی در کجا قرار دارند. این پروژه در حال حاضر با چندین شرکت بزرگ سرگرمی مشارکت ایجاد کرده است و دارای یک هدست و محیط کار واقعی VR است که آن را از بسیاری دیگر از پروژه های بلاکچین بدون هیچ محصولی برای ارائه پیش می اندازد..

با وجود یک محصول و پشتیبانی شرکت های بزرگ سرگرمی ، به نظر می رسد پتانسیل CEEK بسیار زیاد است ، اما هنوز توجه دنیای بلاکچین را به خود جلب نکرده است ، و به نظر می رسد که این بخش از ارز رمزنگاری شده پروژه جلوگیری می کند و حتی نمی تواند بخشی از پتانسیل کامل آن است.

شاید تنها چیزی که نیاز دارد فشار در قالب یک لیست عمده صرافی است یا شاید به همین دلیل توجه علاقه مندان به بلاکچین را به خود جلب نکرده است. این توکین برای گفتن مطمئناً خیلی جدید است ، زیرا کمتر از 30 روز قبل از نگارش این مقاله منتشر شده است.

فکر می کنم باید مراقب CEEK باشیم و طی چند ماه تا یک سال دوباره بررسی کنیم. غیرقابل انکار است که سرگرمی های ارائه شده از قبل بسیار محبوب بوده و واقعیت مجازی نیز محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

س realال واقعی این است که آیا این نیاز به یک پروژه بلاکچین است یا نه …

تصویر از طریق Fotolia و Ceek

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map