بررسی BitMEX: بررسی اجمالی تبادل کامل

شکی نیست که شما نام BitMEX (بورس تجاری بیت کوین) را شنیده اید.

این یکی از شناخته شده ترین مبادلات آینده بیت کوین در جهان است و مبادله ای برای معامله گران و دلالان پیشرفته است..

اما ، معامله واقعی با BitMEX چیست؟ آیا می توان به آن اعتماد کرد و آیا یک مبادله امن برای استفاده است?

در این بررسی BitMEX عمیقاً به این تبادل نظر خواهیم پرداخت و همه پاسخ ها را به شما می دهیم. همچنین مقداری به شما می دهیم نکات و راهنمایی ها به منظور جلوگیری از تصفیه و استفاده بیشتر از معاملات آتی.

بررسی اجمالی

BitMEX در سال 2014 توسط تاجر سابق Citibank آرتور هیز و همچنین ساموئل رید و بن دلو آغاز به کار کرد. BitMEX در هنگ کنگ واقع شده است و تیم در آنجا مستقر است.

این شرکت هلدینگ HDR Global trading Limited نام دارد که در سیشل ثبت شده است. این ساختاری است که بسیاری از مشاغل و مبادلات مرتبط با بیت کوین با توجه به بازده مالیاتی تمایل به انتخاب آن دارند.

BitMEX یک صرافی معاملاتی با حاشیه است. این بدان معناست که شما با سکه هایی که در حاشیه قرار گرفته اند معاملات اهرمی را معامله خواهید کرد. معاملات حاشیه ای برای همه معامله گران نیست و می تواند واقعاً خطرناک باشد. این امر به ویژه در مورد BitMEX که در آن حاشیه وجود دارد ، صادق است می تواند تا 100 بار اجرا شود.

یکی از مزایای بزرگ معاملات مارجین این است که به معامله گر اجازه می دهد قیمت ارز رمزنگاری شده را کوتاه کند. این بدان معناست که آنها می توانند با سقوط قیمت دارایی با فروش کوتاه آن درآمد کسب کنند.

نکته دیگری که BitMEX را از صرافی های دیگر متمایز می کند این است که آنها سپرده های فیات را قبول نمی کنند. شما فقط می توانید بیت کوین سرمایه گذاری کنید و بیت کوین برداشت کنید.

BitMEX همچنین با سایر مبادلات ارز رمزنگاری شده بزرگتر مانند Binance در این واقعیت تفاوت دارد که تمام موقعیت ها در بیت کوین مشخص شده اند. اگرچه می توانید یک موقعیت حاشیه ای روی altcoins معامله کنید ، سود شما در بیت کوین خواهد بود و نمی توانید این سکه ها را از صرافی خارج کنید.

بنابراین ، BitMEX مبادله ای برای معامله گران است. نه سرمایه گذارانی که خرید می کنند و نگه می دارند.

آیا BitMEX بی خطر است?

مسلماً یکی از مهمترین عوامل هنگام انتخاب صرافی ، مراحل امنیتی است که آنها انجام می دهند.

بنابراین ، آیا BitMEX بی خطر است?


تا به امروز ، BitMEX هک نشده است. این می تواند ناشی از اقدامات امنیتی پیشرفته آنها باشد که می توانید درباره آنها جزئیات بیشتری بخوانید اینجا. آنها سیاست های مبادله ای خود را بر اساس عملکرد تقسیم می کنند:

کیف پول

کیف پول ها با سپرده های چند علامتی و برداشت ها امن می شوند. این بدان معنی است که تا زمانی که امضا کنندگان (شرکای BitMEX) اجازه تأیید برداشت را ندهند نمی توان از BTC از کیف پول های سرد صرافی استفاده کرد..

آنها همچنین از یک سرویس خارجی برای تأیید اینکه آدرسهای سپرده ایجاد شده در سیستم آدرسهایی هستند که توسط بنیانگذاران کنترل می شوند استفاده می کنند. اگر این کار را نکنند ، همه معاملات متوقف می شود.

برای امنیت شخصی ، باید دو عامل احراز هویت داشته باشید ، اگر بخواهید از آن استفاده کنید. برداشت های پردازش شده توسط دست یک لایه اضافی از امنیت است که باید حساب شما را در هر زمان به خطر بیاندازد.

سیستم

زیرساخت سرور توسط سرویس های وب آمازون ایمن است. آنها به اشکال مختلف احراز هویت و همچنین نشانه های سخت افزاری نیاز دارند.

موتور تجارت

جدا از تهدیدی که از جانب مهاجمان خارجی ایجاد می شود ، اجرای چنین بستر تجاری بسیار گسترده و حجیم نیز خطر زیادی دارد..

به همین دلیل BitMEX برای اطمینان از منطبق بودن تمام سفارشات ، خط مشی های مختلفی را اعمال کرده است. آنها پس از هر گونه تحرک در بورس و در صورت بروز هرگونه مغایرت ، بررسی خطر را متوقف می کنند.

ارتباطات

BitMEX برای آن دسته از معامله گرانی که در مورد امنیت ارتباطی خود بسیار احتیاط می کنند ، گزینه رمزگذاری ایمیل های خودکار توسط PGP را ارائه می دهد..

تنظیمات PGP

فعال کردن امنیت PGP در حساب شما

اگر این کاری است که می خواهید انجام دهید ، پس باید به حساب خود بروید و کلید عمومی PGP خود را در شکلی که آنها ارائه می دهند وارد کنید. پس از اتمام این ، همه ایمیل های دریافت شده از [email protected] رمزگذاری می شوند.

پوشش دارایی رمزنگاری

پوشش دارایی Crypto BitMEX

استخراج برخی از قراردادهای Bitmex

با توجه به اینکه BitMEX یک بورس آتی است ، تنها دارایی که می توانید در بازار spot معامله کنید بیت کوین است. به همین دلیل است که وقتی به جلد Coinmarketcap نگاهی بیندازید ، فقط رقمی برای بیت کوین مشاهده خواهید کرد.

با این حال ، وقتی نوبت به بازارهای آتی می رسد ، BitMEX به شما امکان می دهد 10 دارایی رمزنگاری مختلف را معامله کنید. این موارد در زیر آورده شده است:

Bitcoin (BTC) ، Dash (DASH) ، Ethereum (ETH) ، Ethereum Classic (ETC) ، Litecoin (LTC) ، Monero (XMR) ، Ripple (XRP) ، Tezos (TEZ) ، Zcash (ZEC) و Cardano (ADA).

اگرچه این سکه بسیار کمتر از Bittrex و Poloniex است ، اما این معاملات ارزهای رمزپایه هستند و خرید سکه های فیزیکی نیستند. یافتن نقدینگی برای معاملات آتی کلستین آلتکوین بسیار دشوارتر خواهد بود.

تعویض های همیشگی در برابر آینده

BitMEX دو نوع دارایی مشتق دارد که می توانید معامله کنید. اینها ابزاری هستند که “تعویض همیشگی” و معاملات آتی وانیل نامیده می شوند.

مبادله دائمی چیست?

تعویض همیشگی ، به طور ساده ، آینده ای است که تاریخ انقضا ندارد. برای کسانی که نمی دانند ، معاملات آتی ابزارهایی هستند که در آینده ای حل و فصل می شوند. اینها بیشتر هر سه ماه یکبار تسویه می شوند و معمولاً قیمت انقضا آنها بالاتر از نقطه فعلی است.

مبادله همیشگی صرفاً آینده ای است که به طور مداوم به صورت روزانه به بازار عرضه می شود. به این ترتیب ، می توانید به یک معامله همیشگی فکر کنید همان شیوه شرط بندی گسترده یا قرارداد برای تفاوت (CFD).

اجازه ندهید تعاریف شما را بالاتر ببرند.

معامله یک سوآپ همیشگی دقیقاً مانند معامله ابزار فیزیکی در محل است. قیمتی که ارائه خواهد شد قیمت لحظه ای دارایی خواهد بود. مسلماً به دلیل اهرم فشار ، سود / زیان شما بزرگتر خواهد شد.

اهرم BitMEX

BitMEX به دلیل تجارت با اهرمی که می توانید بکار ببرید ، مورد علاقه معامله گران ارزهای رمزپایه در سراسر جهان است. به عنوان مثال ، در مورد ابزارهای بیت کوین آنها ، حداکثر اهرم نیرو تا 100 برابر دارید.

نکته حرفه ای ✔️: اهرم از 1x شروع می شود. کم شروع کنید و در ابتدا کار خود را بالا ببرید!

اگرچه این حداکثر اهرمی است که می توان با بیت کوین به کار گرفت ، دارایی های دیگر حداکثر اهرم کمتری دارند. این با توجه به مقدار حاشیه اولیه تعیین شده تعیین می شود. در زیر برخی از حداکثر اهرم های اهرم برای سایر سکه ها آورده شده است:

اهرم BitMEX

اهرم BitMEX در بورس

 • Ripple (XRP): 20 برابر
 • Litecoin (LTC): 33 برابر
 • اتریوم (ETH): 50 برابر
 • Bitcoin Cash (BCH): 20 برابر
 • کاردانو (ADA): 20 برابر
 • Ethereum Classic (ETC): 20 برابر
 • مونرو (XMR): 25 برابر
 • ZCash (ZEC): 5 برابر

هنگامی که شما در حال معامله حاشیه هستید ، دو نوع وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید: Isolated و Cross-Margin.

در مورد Isolated ، می توانید پس از ثبت سفارش ، مبلغی را در کیف پول خود انتخاب کنید که باید برای موقعیت استفاده شود. از طرف دیگر ، حاشیه ضربدر این فرض را می گیرد که کل پولی که در حساب خود دارید برای اهرم استفاده است.

البته ناگفته نماند که فقط اگر می دانید چه کاری انجام می دهید باید از اهرم بالا و ضریب عبور استفاده کنید. اهرم یک شمشیر دو لبه است و اگر در سمت اشتباه یک تجارت باشید می توانید خیلی سریع خود را بیرون بیاورید.

این به دلیل “تماس های حاشیه ای” بدنام است.

در مورد BitMEX ، این تماس های حاشیه ای به صورت خودکار انجام می شوند و یا بودجه ای را که در حساب شما است ، جذب می کنند یا موقعیت های شما را از بین می برند. هر زمان موقعیت شما به سطح حاشیه نگهداری کاهش یابد ، این اتفاق خواهد افتاد.

هزینه های BitMEX

با توجه به اینکه شما با ابزارهای اهرمی معامله می کنید ، هزینه های معاملاتی در BitMEX کمی متفاوت عمل می کند. شما هزینه های “سازنده” و “گیرنده” خواهید داشت. اینها اساساً به این معنی است که شما در حال سفارش دادن هستید یا سفارش می گیرید.

این یعنی چی?

اساساً ، وقتی یک گیرنده هستید ، سفارشی را که قبلاً در کتاب سفارشات موجود است مطابقت می دهید. شما اساساً با گرفتن دستوری که قبلاً در کتاب آنها است نقدینگی را حذف می کنید.

در مورد یک سازنده ، شما با ثبت سفارش محدود و دور از قیمت فعلی ، نقدینگی را به کتابهای سفارش اضافه می کنید. این می تواند یک سفارش خرید کمتر از قیمت فعلی یا یک حد مجاز فروش بالاتر از قیمت فعلی باشد.

در BitMEX ، وقتی نقدینگی را به کتاب هایشان اضافه می کنید ، آنها به شما پول می دهند. به همین دلیل است که به آنها تخفیف گفته می شود. BitMEX دارای ساختار نسبتاً ساده ای برای هزینه های خود است.

برای Tezos و ZCash هزینه ها عبارتند از:

 • هزینه سازنده (تخفیف):
 • هزینه سازنده: 0.25٪
 • هزینه تسویه حساب: 0.25٪

و برای سایر سکه ها:

 • هزینه سازنده (تخفیف): 0.075٪
 • هزینه سازنده: 0.025٪
 • هزینه تسویه حساب: 0.05٪

در مورد سفارشات پنهان (بیشتر در زیر) هزینه هایی که کمی متفاوت خواهید بود. هنگامی که سفارش پنهان خود را ثبت می کنید ، هزینه سفارش دهنده را تا زمان انجام سفارش کامل پرداخت خواهید کرد. سپس ، پس از اجرای آن ، تخفیف سازنده به شما تعلق می گیرد.

وقتی صحبت از هزینه های دیگر می شود ، مجبور نیستید برای واریز یا برداشت وجوه خود به BitMEX مبلغی پرداخت کنید. با این حال ، آنها برای پرداخت های شما حداقل هزینه شبکه را از شما می گیرند بنابراین منطقی است که معامله خود را در بخشهای بزرگتری حفظ کنید.

ثبت نام و تجارت

قبل از تست سیستم عامل ، باید در BitMEX با یک حساب کاربری ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام نسبتاً ساده است و فقط شما نیاز به ارائه یک ایمیل دارید.

تا کنون ، BitMEX به اسناد KYC از معامله گران نیازی ندارد بنابراین امکان ثبت نام ناشناس وجود دارد. لازم است یک ایمیل معتبر ارائه دهید ، زیرا برای تأیید حساب خود و کلیه برداشت ها و غیره به این مورد احتیاج دارید.

ثبت نام های BitMEX USA

اگر در ایالات متحده مستقر هستید ، احتمالاً از خود می پرسید که آیا می توانید در BitMEX تجارت کنید?

پاسخ کوتاه احتمالاً منفی است. BitMEX یک بورس معاملات آتی بی نظم خارج از کشور است که هیچ مجوزی از SEC برای ارائه این نوع خدمات به شهروندان ایالات متحده ندارد..

علاوه بر این ، BitMEX یکی از معدود صرافی های باقی مانده است که نیازی به معامله گران برای تکمیل KYC و شناسایی خود ندارد. این بدان معنی است که آنها نمی توانند دقیقاً چه کسی را در سیستم عامل خود معامله کنند.

این امر منجر به ایجاد تعداد زیادی مشتری مستقر در ایالات متحده در BitMEX حساب و معامله شده است.

بله ، این خلاف T آنها است&Cs و BitMEX مانع تجارت IP های مستقر در ایالات متحده شده است اما در واقع یک راه حل موثر نیست. همه ما از نرم افزار VPN مطلع هستیم که می تواند منشا IP شما را پنهان کند.

با این حال ، با توجه به نظارت بیشتر SEC در سایر کارگزاران و صرافی های خارج از کشور ، BitMEX شروع به خاموش کردن حساب های مشکوک به مستقر در ایالات متحده کرده است. این کار با معامله گران برجسته رمزنگاری آغاز شده است:

حساب بیت کوین Tone Vays

معامله گر محبوب Bitcoin که خاموش کردن حساب را دریافت می کند. منبع: توییتر

بنابراین ، اگر تاجر مستقر در ایالات متحده هستید ، این برای شما چه معنایی دارد?

خوب ، BitMEX احتمالاً حساب شما را خاموش می کند درصورتی که مشکوک به مستقر بودن در آمریکا باشید. بنابراین اگر هنوز هم می توانید به صورت ناشناس در آنجا تجارت کنید ، بعید است که بلافاصله از آن بپرند.

با گفتن این موارد ، استفاده از آن به طور مداوم برای بازرگانان مستقر در ایالات متحده امری غیرممکن است. صرافی ها بتدریج به وضعیت شفاف تری منتقل می شوند و بسیاری فکر می کنند که روزهای حساب های مبادله ناشناس شماره گذاری شده است.

اگر یک فرد مستقر در آمریکا هستید و دارای یک حساب BitMEX هستید ، باید احتیاط کنید. شما هرگز نمی دانید آیا روزی می رسد که موسسات مبادله ای اجباری KYC را درخواست کنند و مدارک شما را درخواست کنند.

اگر به دنبال گزینه جایگزینی جذاب هستید که به مشتریان مستقر در ایالات متحده تجارت حاشیه رمزنگاری را ارائه دهد ، می توانید مواردی مانند Kraken را در نظر بگیرید.

بستر معاملاتی

وقت آن است که به شکم حیوان BitMEX برویم.

این بستر تجاری و فناوری است. با توجه به اینکه مبادله توسط بانکداران و بازرگانان سرمایه گذاری سابق راه اندازی شده است ، داشتن داشتن یکی از کارآمدترین “موتورهای منطبق” در اطراف.

بیایید نگاهی عمیق تر بیاندازیم …

هنگامی که ایمیل خود را تأیید کردید و دوباره وارد وب سایت شدید ، سیستم عامل BitMEX به شما ارائه می شود. شما لیستی از تمام ابزارهایی دارید که می توانید در بالای سیستم عامل معامله کنید.

بستر معاملاتی BitMEX

بستر معاملاتی BitMEX

وقتی ابزار خاصی را انتخاب کردید ، در بازار باز می شود. آنچه با شما ارائه می شود برای مبادله ارزهای رمزپایه کاملاً معمولی است. شما کتاب سفارشات ، نمودارها ، سفارشات و موقعیت های اخیر را خواهید داشت.

چیزی که در BitMEX کمی بیشتر منحصر به فرد باشد ، فرم سفارش درگیر است. بدیهی است که این امر برای انتخاب اهرم مورد نظر و مشخصات خاص مورد نیاز است.

یادداشت بردار✔️: می توانید ابزارک ها را به اطراف منتقل کرده و رابط کاربری تجارت را متناسب با خود تغییر دهید اولویت ها

همچنین می توانید نمودار را به حالت تمام صفحه گسترش دهید و از تمام ابزارها و تجزیه و تحلیل نمودارها استفاده کنید. BitMEX از نمودارهای مشاهده معاملات استفاده می کند که به این معنی است که شما به بیشتر مطالعات و شاخص های مورد نیاز دسترسی خواهید داشت.

در زیر تمام نمودارهای موجود در تصویر ، تمام سفارشاتی که در حال حاضر دارید نیز خواهید داشت. اگر شما یک سفارش محدودیت زنده دارید که تصمیم می گیرید دوست نداشته باشید پر شود ، فقط می توانید تصمیم بگیرید که آن را از این رابط سفارش لغو کنید.

نکته معامله گر?: یک طرح پیشرفته تر نیز وجود دارد که معامله گران حرفه ای می توانند آن را در داشبورد خود فعال کنند

از نظر موتور معاملات ، BitMEX از نرم افزاری استفاده می کند که در وال استریت توسط شرکت های بازرگانی با فرکانس بالا استفاده می شود. در آن نوشته شده است kdb+.

فقط برای اینکه شما یک ایده در مورد سرعت انجام سفارشات توسط موتور معاملاتی ارائه دهید ، کاملاً شناخته شده است که سرعت تولید kdb + تا 1.000.000 معامله دارد در ثانیه.

انواع سفارش

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلفی از سفارشات شما در BitMEX وجود دارد.

در زیر یک تصویر از فرم سفارش در سمت چپ است. BitMEX همچنین شامل یک ابزار محاسبه گر مفید است که در آن می توانید سود / زیان خود را با توجه به سطح ورود و خروج هدف تعیین کنید.

فرم های سفارش & amp؛ ماشین حساب

فرم سفارش BitMEX (چپ) و ماشین حساب PnL (راست)

اگر شخصی هستید که تاکنون در هر یک از سیستم عامل های دیگر پیشرفته تر فارکس یا معاملات سهام معامله کرده اید ، این انواع سفارشات برای شما شناخته می شوند. در زیر سفارشات وجود دارد:

 • سفارش بازار: سفارشی که با نرخ بازار اجرا می شود.
 • سفارش محدود: سفارش با قیمتی که انتخاب کرده اید اجرا می شود
 • توقف محدودیت سفارش: این یک ترتیب حدی ایجاد می کند که با رسیدن یک سطح توقف مشخص توسط معامله گر انتخاب می شود
 • توقف سفارش بازار: با این دستور توقف ، سفارش در لحظه رسیدن به سطح توقف در بازار اجرا می شود.
 • سفارش توقف عقب: این را می توان به عنوان یک دستور توقف در حال حرکت تصور کرد. سطح توقف قیمت متعلق به گسترش دور از سطح بازار را دنبال خواهد کرد.
 • سفارش حد سود را در نظر بگیرید: این عمل مانند دستور توقف بسیار زیاد عمل می کند ، با این تفاوت که برای بستن موقعیت برای قفل کردن سود اجرا می شود.
 • سفارش بازار سود را دریافت کنید: این کار مانند دستور توقف بازار است اما با توجه به قفل شدن سود از طریق سفارش بازار پس از رسیدن به سطح معینی.

دو سفارش دیگر وجود دارد که BitMEX در فرم سفارش دارد که ممکن است قبلاً با آن مواجه نشده باشید. این دستورات Hidden و Iceberg است که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم.

 • سفارش پنهان: سفارش پنهان یک سفارش محدود است که در کتاب های سفارش عمومی قرار نمی گیرد. آن را بازرگانانی که نمی خواهند معامله گران دیگر از موقعیت هایی که قرار است منصوب شوند ، استفاده می کنند.
 • سفارشات کوه یخ: این یک نوع سفارش پنهان است که فقط بخشی از سفارش در بازار نمایش داده می شود. این کار توسط برخی از بازرگانان انجام می شود تا سفارش پنهان خود را از برخی “تاجران باهوش” “پنهان” کنند

البته ، این سفارشات فقط ممکن است توسط نهنگهای رمزنگاری شده واقعاً بزرگی که سفارشات آنها تأثیر زیادی روی کتاب سفارش فعلی دارد ، استفاده شود.

خطرات تصفیه BitMEX

برای کسانی که با BitMEX آشنا هستند ، آنها به خوبی خطرات اهرم بالا و تصفیه را می دانند.

هنگامی که با BitMEX با حداکثر اهرم 100 برابر معامله می کنید ، درجه بالایی از خطر چنین دارایی بی ثباتی را متحمل می شوید. در واقع ، حتی یک Twitter Bot وجود دارد که تصفیه های BitMEX را ردیابی می کند (می تواند بی رحمانه شود)

تصفیه تصادفی است که هنگامی اتفاق می افتد که قیمت موقعیت شما به سطح قیمت “تصفیه” برسد. اگر هرگز به این سطح تصفیه رسیدید ، BitMEX حاشیه نگهداری را که شما بهم زده اید می گیرد و موقعیت خود را بسته می کند. حتی اگر برای پوشش موقعیت خود هنوز حاشیه اولیه در حساب خود داشته باشید ، در صورت عبور از قیمت تصفیه بسته می شود.

به همین دلیل است که واقعاً می تواند نسبت به چنین موقعیت های اهرمی بالایی در BitMEX کمتر از بهینه باشد. با معاملات اهرم پایین تر ، BitMEX به شما امکان می دهد تا نسبت بیشتری از حاشیه اولیه خود را بخورید.

به عنوان مثال ، در این جالب است تحلیل و بررسی, نویسنده محاسبه کرده است که نیاز به حاشیه نگهداری (MMR) تقریباً 50٪ از حاشیه اولیه است که شما با اهرم 100 برابر معامله می کنید در حالی که با معامله با اهرم 10 برابر کمتر از 5٪ است.

هشدار⚠️: BitMEX به همان اندازه که در انجام معاملات اولیه شما کارایی دارد در از بین بردن موقعیت های از دست رفته نیز کارآمد است.

از این رو ، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حداکثر اهرمی که باید در BitMEX با آن معامله کنید نباید بیش از 25 برابر باشد. علاوه بر این ، اگر تازه کار خود را در بورس آغاز کرده اید ، در هر صورت باید با خطر بیشتری که به عهده می گیرید احتیاط بیشتری داشته باشید.

ودیعه و برداشت

همانطور که گفته شد ، BitMEX فقط یک مبادله رمزنگاری است. هیچ گزینه ای برای تأمین اعتبار حساب شما با ارزهای فیات وجود ندارد.

حساب تأمین می شود و وثیقه آن تقریباً منحصراً در بیت کوین حفظ می شود. اگر می خواهید بودجه خود را تأمین کنید ، باید Bitcoin را به حساب خود ارسال کنید. همانطور که قبلا ذکر شد ، این برنامه رایگان است.

حداقل مبلغی که می توانید واریز کنید 0.001BTC است و در برداشت هیچ محدودیتی وجود ندارد. اگر می خواهید در BitMEX برداشت را شروع کنید ، فقط زبانه “تعادل” را از سیستم عامل انتخاب کرده و سپس مقدار و آدرس کیف پول انتخاب شده را انتخاب می کنید..

فرم برداشت

شروع برداشت در BitMEX

اگرچه سپرده ها خودکار هستند اما برداشت ها با دست انجام می شود. اگرچه این ممکن است روند را کمی کند کند ، اما از نظر امنیتی گزینه بهتری است زیرا به کاربر فرصت می دهد تا متوجه برداشت مشکوک شود.

پشتیبانی مشتری BitMEX

پشتیبانی مشتری در BitMEX در مقایسه با سایر صرافی ها منطقی است.

آنها از طریق ایمیل و بلیط پشتیبانی 24 ساعته دارند. بازخورد سایر معامله گران که دریافت کرده ایم این است که آنها کاملاً پاسخگو بوده و به طور متوسط ​​حدود یک ساعت به طول می انجامد.

پایگاه دانش برای سeriesالات

پایگاه دانش BitMEX برای سeriesالات

نکته حرفه ای☎️: می توانید بلیط خود را در کانال های رسانه های اجتماعی دنبال کنید Reddit و توییتر

البته ، اگر س generalال کلی تری می پرسید ، بهتر است پایگاه داده دانش آنها را جستجو کنید. پیمایش نسبتاً آسان است و به نظر می رسد که آنها واقعاً همه پایگاههای خود را پوشانده اند.

BitMEX API

برای آن دسته از معامله گرانی که دوست دارند ربات ها و الگوریتم های معاملاتی خود را کدگذاری کنند ، BitMEX یک REST پیشرفته و API Websocket دارد..

در واقع ، API شاید یکی از کاملترین ها در بازار باشد. هر عملکردی که در وب سایت استفاده می شود از طریق API در معرض دید قرار می گیرد. این امر به توسعه دهندگان در هنگام ساخت ربات ها و سایر برنامه ها ، آزادی زیادی می دهد.

اگرچه مشخصات دقیق BitMEX API از حوصله این بررسی خارج است ، اما می توانیم راهنمای سطح بالایی در مورد نحوه استفاده از آن به شما ارائه دهیم.

Websocket API

یکی از محبوب ترین رابط های برنامه کاربردی API برای توسعه دهندگان ، برنامه websocket است که از پروتکل websocket استفاده می کند. این نرم افزار بسیار انعطاف پذیر و شاید سریعترین گزینه برای آن دسته از توسعه دهندگانی است که صرفاً می خواهند داده های زنده را از صرافی دریافت کنند.

از این رو ، API websocket برای آن دسته از توسعه دهندگانی که در حال ساخت برنامه هایی هستند که از داده های بازار BitMEX استفاده می کنند ، بهترین خواهد بود. بدون نیاز به احراز هویت ، از طریق صرافی نیز می توان به بیشتر این اطلاعات دسترسی داشت.

این داده ها همچنین دارای نرخ محدودی نیستند بنابراین پس از اتصال می توانید هرچه دوست دارید بیشترین اطلاعات به روز را به دست آورید. با این حال ، اگر می خواهید اطلاعات مربوط به حساب خود را بدست آورید ، باید احراز هویت کنید.

برای انجام این کار ، باید یک کلید API در حساب خود ایجاد کنید. شما می توانید به تولید کلید بخش هنگام ورود به سیستم. فرم کلید API در زیر به شما ارائه می شود.

BitMEX تولید کلید API

فرم تولید کلید API در BitMEX

شما باید نام کلید را بگذارید و همچنین به BitMEX بگویید که دوست دارید کلید دارای چه مجوزهایی باشد. همچنین می توانید ارتباطات را با استفاده از این کلید API به آدرس IP انتخابی خود محدود کنید. در صورتی که کسی بتواند به نوعی کلید شما را بدست آورد ، این می تواند یک حرکت عاقلانه باشد. می توانید درباره استفاده عمومی از کلید بیشتر بخوانید اینجا.

پس از تکمیل ، می توانید دکمه “ایجاد کلید API” را بزنید و یک کلید برای شما تولید می شود. اکنون می توانید اطلاعات خاص حساب را از طریق اتصال websocket جریان دهید. با این حال ، شما نمی توانید از طریق جیب وب سفارش دهید. اینجاست که BitMEX’s REST API ظاهر می شود.

REST API

اگر شما توسعه دهنده ای هستید که می خواهید از قابلیت کامل BitMEX API استفاده کنید ، می توانید از نقاط انتهایی REST آنها استفاده کنید. این گزینه ها شامل گزینه های مختلفی مانند اجرای سفارش یا برداشت کیف پول است. مورد دوم بدون تأیید ایمیل انجام می شود بنابراین بسیار مراقب آن باشید.

اگر از REST API استفاده می کنید ، محدودیت نرخ برای اتصال شما اعمال می شود. در هر دوره 5 دقیقه در مجموع به 300 درخواست محدود خواهید شد. اگر به سیستم وارد نشده باشید ، این محدودیت نرخ روی 150 در 5 دقیقه تنظیم می شود.

با این حال ، اگر متوجه شدید که این محدودیت ها بسیار محدود کننده هستند و در برابر آنها قرار دارید ، می توانید با ارسال ایمیل به تیم پشتیبانی در BitMEX از طریق [email protected] ، درخواست خاصی ارائه دهید. تعدادی از الزامات وجود دارد که برنامه شما باید قبل از درخواست این درخواست برآورده کند. می توانید درباره این موارد بیشتر بخوانید اینجا.

همچنین باید توجه داشته باشید که BitMEX محدودیت های کلی در مورد سفارشات معوق و همچنین اندازه سفارش کلی دارد که می توانید در مورد مستندات API آنها بیشتر بخوانید.

چت های تجاری

ترول باکس BitMEX

BitMEX “Trollbox”

مورد دیگری که BitMEX دارد و این روزها توسط بسیاری از سیستم عامل های FX ارائه می شود گزینه های چت گروهی است.

این یک روش کاملاً زیبا برای برقراری ارتباط با سایر بازرگانان و دریافت دیدگاه آنها از بازار در حال حاضر است. به درستی این عنوان “trollbox” BitMEX نامگذاری شده است. گروه های چت به زبان های انگلیسی ، روسی ، اسپانیایی ، ژاپنی و چینی وجود دارد.

از نظر کیفیت مکالمات ، جعبه ترول بیشتر برای خوب پیمایش است. اگر می خواهید با معامله گران گفتگوی معنادار تری داشته باشید ، می توانید به چت های IRC بپیوندید. BitMEX به شما امکان انجام چنین کاری را نیز می دهد.

برنامه ارجاع BitMEX

اگر از تجربه تجارت BitMEX راضی هستید و می خواهید دیگران را معرفی کنید ، می توانید از برنامه ارجاع BitMEX استفاده کنید. با استفاده از این ، BitMEX به شما این فرصت را می دهد تا براساس معامله گرانی که می توانید پیشنهاد دهید کمیسیون بدست آورید.

برنامه ارجاع BitMEX

کمیسیون های مراجعه به Bitmex

این امر به ویژه برای آن دسته از بازرگانانی که پیروی آنلاین آنلاین نسبتاً قوی را انجام می دهند نیز بسیار مفید است. اگر کسی را به BitMEX معرفی کنید ، درصدی از کمیسیون های معاملاتی را از آن شخص به دست خواهید آورد. این بسته به مبلغی که ارجاع معامله می کند متفاوت خواهد بود.

برنامه ارجاع برای کسانی که شما مراجعه می کنید نیز مفید است. BitMEX برای مدت 6 ماه از زمان ثبت نام آنها ، 10٪ تخفیف در هزینه های معاملاتی آنها را ارائه می دهد.

نکته معامله گر?: اگر دنبال کننده دارید ، می توانید پیوند ردیابی شرکت وابسته خود را بگیرید و آن را در توییتر و فیس بوک تبلیغ کنید. کمیسیون برای شما ، تخفیف برای آنها

اگر می خواهید پیوند ارجاع خود را دریافت کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به “حساب” بروید & Security ”و روی” Affiliate Status ”کلیک کنید. در اینجا داشبورد وابسته خود را خواهید داشت که پیوند شما و همچنین سایر اطلاعات مهم مانند تعداد افراد ثبت نام شده و همچنین کل کمیسیون ها را به شما نشان می دهد..

یک نکته مهم در این مورد وجود دارد و آن این است که پس از مراجعه شرکت وابسته ، اگر می خواهید کمیسیون ها به درستی تسخیر شوند ، آنها باید ظرف 7 روز ثبت نام خود را انجام دهند. شما می توانید شرایط و ضوابط کامل برنامه وابسته آنها را مطالعه کنید اینجا.

آنچه دوست نداشتیم

اگرچه BitMEX بدون شک چشمگیر است ، اما مواردی وجود دارد که فکر می کنیم برخی از پیشرفت ها را تضمین می کند.

در مرحله اول ، در حالی که سیستم عامل پیشرفته است ، رابط کاربری کاملاً قدیمی است و می توان موارد را بهتر ارائه داد. برای آن دسته از معامله گرانی که قبلاً از FX و سیستم عامل های تجاری پیشرفته استفاده نکرده اند ، استفاده از آنها در ابتدا بسیار دشوار است.

همچنین فاقد هرگونه قابلیت تجارت موبایل است.

در حالی که معاملات موبایل برای همه مناسب نیست ، اما مفید است که بتوانید موقعیت های خود را در حالی که از کامپیوتر خود دور نیستید به سرعت کنترل کنید. البته ، ایجاد یک برنامه تلفن همراه برای یک پلت فرم مانند BitMEX آسان نیست.

البته یکی دیگر از معایب این واقعیت است که برای بازرگانان آمریکایی باز نیست.

اکنون هیچ مانعی برای دسترسی یک معامله گر آمریکایی به BitMEX از طریق استفاده از VPN وجود ندارد. با توجه به اینکه آنها هیچ گونه اطلاعات شناسایی را نمی خواهند ، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

آیا این کار عاقلانه است؟ احتمالا نه.

این برخلاف شرایط و قوانین BitMEX است و اگر هرگز شرایطی ایجاد شود که شما نیاز به تعامل با آنها داشته باشید و آنها متوجه شوند شما مقیم ایالات متحده هستید ، این فقط می تواند منجر به مشکلات بیشتری شود.

نتیجه

چیزی که از این بررسی مشخص است این است که BitMEX یک بستر تجاری پیشرفته است و برای همه مناسب نیست.

با BitMEX ، شما دارایی های بسیار ناپایدار با اهرمی را که تا 100 برابر می رسد معامله می کنید. این مشخصاً نوع معامله برای کسانی که تازه وارد ارزهای رمزپایه شده اند نیست.

همچنین باید از این واقعیت آگاه باشید که دارایی اساسی را خریداری نمی کنید و وارد معامله ای مشتق می شوید. این پلتفرمی نیست که شما برای هر نوع “خرید و نگهداری” استفاده خواهید کرد.

با این اوصاف ، برای آن دسته از معامله گرانی که با معاملات حاشیه ای و مطالعات فنی آشنا هستند ، BitMEX یکی از بهترین گزینه ها است.

آنها دارای امنیت پیشرفته ، تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو و موتور معاملاتی هستند که تقریباً بی رقیب است.

اگر می خواهید از BitMEX استفاده کنید ، مطمئن شوید که از خطرات ناشی از معاملات حاشیه آگاه هستید و البته هرگز بیش از توانایی خود را برای از دست دادن ریسک نکنید.

تصویر ویژه از طریق BitMEX و Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me