Bitcoin Cash به آدرس BTC ارسال شد؟ راهزن بیت کوین کش… با یک قیمت به شما کمک خواهد کرد

روند نگران کننده ای وجود دارد که به نظر می رسد فقط از نظر دامنه و مقیاس در حال رشد است. با افزایش تعداد ، کاربران به اشتباه Bitcoin Cash (BCH) را به کیف پول های Bitcoin (BTC) ارسال می کنند. در برخی موارد ، وجوه قابل بازیابی است. با این حال در بیشتر موارد ، پس از ارسال به آدرس اشتباه ، پول از بین می رود. عادت زنانه. بنابراین ، چرا این اتفاق می افتد ، و چرا اغلب?

عکس فوری از برخی از س questionsالات مربوط به این مسئله در Stack Exchange

سردرگمی پیچیده است

مقصر اصلی این مسئله که بارها تکرار می شود ، خلاصه همین دو مسئله است. یکی اینکه ، اکثر کیف پول های بیت کوین و بیت کوین کش نمی توانند تفاوت بین آدرس BCH و BTC را تشخیص دهند. به طور معمول کیف پول ها به اندازه کافی هوشمند هستند که می توانند آدرس نامعتبر باشند. به عنوان مثال ، اگر کسی بخواهد Ethereum را به آدرس Litecoin بفرستد ، کیف پول می داند که آدرس در قالب اشتباه است و از معامله جلوگیری می کند.

با وجود BTC و BCH ، آنها دقیقاً از همان قالب آدرس استفاده می کنند. در نتیجه ، اگر کاربری به اشتباه دو ارز را اشتباه بگیرد ، وجوه همچنان ارسال می شود و به طور بالقوه برای همیشه از بین می رود.

مشکل دوم می تواند به سادگی شباهت بین نام دو ارز باشد. کاربران بی تجربه به راحتی نمی توانند درک کنند که تفاوت زیادی بین “بیت کوین” و “بیت کوین پول” وجود دارد و این دو قابل تعویض نیستند. لحظه ای تصور کنید که «USD Cash» و «USD» دو ارز کاملاً متفاوت بودند. سردرگمی ایجاد شده در بهترین حالت قابل لمس است.

راهزن BCH وارد مرحله چپ می شود

شخصی در 24 ساعت گذشته در Reddit ظاهر شد و همان را ارسال کرد پیام به سه زیرمجموعه وابسته به بیت کوین و بیت کوین کش (r / بیت کوین ، r / btc و r / bitcoincash) ادعا می کنند که آنها با موفقیت ادعا کرده اند که تمام BCH را که به اشتباه به آدرس های BTC ارسال شده است ، ادعا کرده اند. در حال حاضر ، آدرس BCH پیدا شده است اینجا, و در حال حاضر 493.544 BCH را نگه می دارد. ارزش این قیمت بیش از 600،000 دلار است.

فرد یا گروهی از افراد که از نام Reddit bchsegwitrecover استفاده می کنند ، ادعا می کنند که اگر بتوانید مدارک کافی مالکیت را ارائه دهید ، آنها وجوه را به شما باز می گردانند ، منهای “هزینه بازیابی” 30٪.

جامعه پاسخ می دهد

پاسخ جامعه به راهزن BCH متفاوت بوده است. برخی آنها را قهرمان ، کلاه سفید (به معنای مفید ، غیر شرور) هکر خوانده اند و دیگران هنوز هم آنها را یک مرد متهم خطاب می کنند.

Redditor PVmining در مورد راهزن اظهار نظر کرد, گفتن“در حالی که فکر می کنم کاری که [راهزن] انجام داد از نظر اخلاقی و قانونی سوال برانگیز است ، اما این یک هک کاملا هوشمندانه است.”

c1on ، که بودجه خود را از دست داد می گوید: “بنابراین من با ارسال bch به آدرس Segwit btc با shapeshift حدود 1000 دلار ضرر کردم. آنها می گویند که نمی توانند آن را بازیابی کنند ، فرصتی وجود دارد که بتوانید؟ “

کاربر Sureshok ، که به نظر می رسد از شانس بی بهره است, می گوید: “من در این لیست هستم. سکه هایی که فرستادم از بورس بود. بنابراین نمی توانم از آن ورودی پیامی امضا کنم. درست است؟”


که خود راهزن پاسخ داد: “این صحیح است. تا زمانی که نتوانید مبادله ای را امضا کنید تا پیامی برای شما امضا کند ، بازیابی سکه های شما برای من مشکل خواهد بود. “

برخی از سرخ پوشان با ابراز آزاری بیش از حد با راهزن ابراز آزردگی کرده اند. مانند Redditor bch_ftw ، که گفت: “شما واقعاً فکر می کنید این تلاش 200K $ بیش از ارزش دارد؟ بیا دیگه. 100 دلار در ساعت یا چیز معقول مصرف کنید. یا ، می دانید ، خوب باشید و همه را همین حالا به صورت رایگان برگردانید زیرا شما پسر خوبی هستید که به مردم اهمیت می دهید. این فقط پول است. حرص بخورد مرد. “

با این حال به نظر می رسد که اکثریت راهزن را تا حد زیادی تأیید می کنند. نظر بالا توسط bch_ftw ، در زمان پرس ، منفی 7 اعلام شد ، که عدم رضایت عمومی جامعه را نشان می دهد.

راهزن واقعی ، یا قهرمان سوund تفاهم شده?

آدرسی که وجوه “بازیافت شده” را در خود نگه می دارد ، نشان می دهد که معاملات انجام نشده است. اگرچه گفتن آن خیلی زود است ، اما به راحتی می توان گفت که راهزن BCH صادق است و وجوهی را که در آن فرستنده می تواند مالکیت خود را ثابت کند ، برمی گرداند. کاربرانی که از صرافی اعزام شده اند احتمالاً خوش شانس نیستند. آنها قادر به ارائه نوع اثبات درخواست راهزن نخواهند بود. در این موارد ، راهزن مطمئناً پس از مدت زمان نامعلومی ، وجوه خود را حفظ خواهد کرد.

آنچه درست است ، این است که اگر راهزن کاملا شیطانی و خودخواه بود ، به همین راحتی می توانستند کاری انجام ندهند و وجوه را کاملاً برای خودشان نگه داشتند. اگر راهزن به قول خود مبنی بر بازگرداندن حداقل برخی از وجوه عمل کند ، به راحتی می توان گفت که ما می توانیم آنها را حداقل به عنوان یک ضد قهرمان سوund تفاهم در نظر بگیریم ، در مقابل یک شرور مستقیم.

تصویر ویژه از طریق Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me