AAX Review: بررسی اجمالی تبادل کامل

تنها بازار رقابتی بیشتر از ارز رمزپایه ، بازار ارز ارز رمزپایه است. مدیر عامل شرکت Binance ، Changpeng Zhao زنگ زده بازار ارز رمزنگاری “یک مسابقه به پایین”. این به این دلیل است که هزینه های معاملاتی در نهایت به قدری پایین خواهد آمد که دیگر کارکرد صرافی سودآور نخواهد بود. با این حال ، این سخنان بدبینانه مانع ورود AAX برای اثبات اشتباه CZ نشده است.

AAX یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در حال ایجاد پلی بین بازارهای مالی سنتی و بازارهای رمزنگاری است بدون اینکه سرمایه گذار خرده فروشی متوسط ​​از بین برود. تعهد AAX به ارزشهای آن از یکپارچگی ، عملکرد و امنیت شاهد رشد قابل توجه مبادله ارز رمزنگاری شده از زمان انتشار تقریباً 1 سال پیش بوده است. از آن زمان به اضافه کردن ویژگی های جدید مانند رمز تورم AAB خود ادامه داده است.

AAX چیست?

AAX یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که خود را “یک بستر درجه نهادی برای همه” توصیف می کند. این اولین صرافی ارز دیجیتال است که توسط آن تأمین می شود بورس اوراق بهادار لندن فناوری گروهی این همان فناوری است که برای تجارت سهام در بورس اوراق بهادار لندن ، بورس سنگاپور ، بورس ژوهانسبورگ و بورسا ایتالیا استفاده می شود..

داستان تبادل AAX

AAX مخفف ATOM Asset Exchange است که به آن اشاره دارد فناوری بین المللی ATOM, شرکت مادر AAX. برخلاف بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری شده ، AAX بر ساخت یک امن ، مقیاس پذیر و پلت فرم تجارت ضد آینده AAX معتقد است که به طور حتم به بازار رمزنگاری خواهد آمد و می تواند سطح مشارکت نهادی را تأمین کند.

بررسی اجمالی AAX?

AAX در جنوب شرقی آسیا مستقر است و ثور چان مدیرعامل است مجوز AAX در سیشل است.

بنیانگذاران AAX

معاملات ارز رمزنگاری AAX COO مایکل وونگ (چپ) و مدیر عامل شرکت ثور چان (راست). تصویر از طریق South China Morning Post


ثور در شرکت های مختلف از جمله HSBC و نوکیا پست های مدیریتی و سرمایه گذاری بالایی داشته است. مایکل بیش از یک دهه تجربه کار در IBM به عنوان یک معمار IT و به عنوان توسعه دهنده بلاکچین آنها است. او همچنین در TedEx و سازمان های غیردولتی مختلف کار کرده است. AAX همچنین دارای ماده جامد است هیئت مشاوره که شامل پاول جکسون ، مایک نیول و جیمی خورشید است.

مقررات AAX?

آره. صرافی ارز رمزنگاری شده AAX است ثبت شده در مالت به عنوان ارز AAX (مالت) محدود. کار با ارز رمزنگاری شده در خارج از مالت کاملاً معمول است ، زیرا مالت در زمینه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده از قوانین نرم افزاری بیشتری برخوردار است.

ثبت نام AAX هنگ کنگ

جزئیات ثبت نام Atom International Technology Limited.

شرکت مادر AAX ATOM International Technology در هنگ کنگ به عنوان ATOM International Technology Limited ثبت شده است. بدین ترتیب ، آنها توسط مقامات مناسب هنگ کنگ تنظیم می شوند.

آیا ارز AAX بی خطر است?

آره. صرافی ارز رمزنگاری AAX بیشتر دارایی های دیجیتالی خود را در کیف پول های سردخانه نگهداری می کند که برای دسترسی به چندین طرف لازم است (کیف پول های چند سیگ). AAX حتی حضانت بیمه شده را نیز ارائه می دهد ارزهای رمزنگاری شده در صورت درخواست AAX نیز دارد کرول به عنوان مشاور امنیتی آن ، شرکتی که خطرات ساختاری بیش از 4000 شرکت در سراسر جهان را ارزیابی می کند.

امنیت AAX Exchange

جزئیات امنیتی برای مبادله AAX.

AAX همچنین با شرکت های مختلف تجزیه و تحلیل بلاکچین کار می کند تا از ارسال وجوه پولشویی به ارز خود جلوگیری کند. در ماه مه سال جاری ، AAX با آزمایشگاه های Solidus همکاری کرد, یک شرکت نرم افزاری مستقر در نیویورک که هرگونه دستکاری در بازار را در مبادلات ارزهای رمزنگاری شده شناسایی می کند. این باعث می شود AAX به عنوان تنها صرافی هایی باشد که از یک شرکت شخص ثالث برای جلوگیری از دستکاری بازار در سیستم عامل خود استفاده می کند.

محدودیت های ارز AAX

AAX در آن بیان می کند مستندات قانونی که شهروندان و شرکتهای فعال در تعداد مشخصی از کشورها مجاز به استفاده از سیستم عامل نیستند. لیست کامل کشورها در زیر قابل مشاهده است.

محدودیت های ارز AAX

ساکنان کشورهای ذکر شده در اینجا از نظر فنی مجاز به استفاده از صرافی AAX نیستند.

همانطور که گفته شد ، این می تواند با استفاده از VPN به راحتی دور زده شود زیرا AAX برای ایجاد حساب معاملاتی به هیچ گونه مستندات شخصی (KYC) نیاز ندارد (اطلاعات بیشتر در این مورد در بخش KYC).

نقد و بررسی AAX Platfrom

بزرگترین تفاوت صرافی AAX با سایر صرافی های رمزنگاری استفاده از فناوری LSEG برای تجارت است. این امر به آن امکان می دهد تا در هر ثانیه بین 60 تا 100 هزار تراکنش را با تأخیر بسیار کم پردازش کند. AAX COO مایکل وونگ متذکر شده است که حتی با ظرفیت 99٪ ، سیستم عامل تبادل می تواند معاملات را با سرعت 850 میکروثانیه (میلیونیم ثانیه) انجام دهد.

AAX Exchange KYC

برای ایجاد یک حساب تجاری در صرافی ارز رمزنگاری شده AAX ، مستندات مشتری خود (KYC) مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی لازم نیست. این به دلیل مقررات نرم در مالت است که صرافی در آن ثبت شده است. با این حال ، برخی از ویژگی های AAX بدون KYC قابل دسترسی نیستند.

AAX Exchange KYC

AAX 3 سطح KYC.

صرافی ارز رمزنگاری شده AAX دارای 3 سطح KYC است. در سطح 0 (فقط ایمیل) حد مجاز برداشت روزانه 2 BTC وجود دارد که برای اکثر معامله گران کفایت می کند. همه ویژگی ها به غیر از OTC Trading و AAX Savings موجود است.

قفل این موارد با تأیید سطح 1 KYC باز می شود که برای تکمیل آن به گذرنامه ، شناسه ملی یا گواهینامه رانندگی احتیاج دارید. تأیید سطح 2 KYC شما را ملزم به ارائه داده های بیومتریک (احراز هویت چهره) می کند. تنها تفاوت بین سطح 1 و 2 محدودیت انتقال داخلی است (5 BTC در مقابل 10 BTC).

هزینه های معاملاتی ارز AAX

برخلاف اکثر صرافی های ارز رمزنگاری شده ، AAX بسیار شفاف و به راحتی در دسترس است برنامه هزینه برای تجارت و برداشت. کارمزد معاملات spot در AAX کمترین نرخ مبادله است و با حجم معاملات بیشتر و / یا با استفاده از رمز AAB برای پرداخت هزینه های معاملات می تواند بیشتر کاهش یابد..

هزینه های ارز AAX

برنامه هزینه معاملات spot برای صرافی AAX.

هزینه معاملات آتی در AAX بدون در نظر گرفتن جفت معاملات یکسان است ، اما با استفاده از رمز AAB دوباره کاهش می یابد. AAX همچنین لیست کاملی از حداقل محدودیت ها و هزینه های برداشت را برای همه ارزهای رمزپایه مورد پشتیبانی ارائه می دهد. ودیعه و انتقال داخلی رایگان است.

برداشت و واریز فیات تبادل AAX

ارز رمزنگاری شده به راحتی قابل خرید است در صرافی AAX با استفاده از کارت نقدی ، کارت اعتباری یا انتقال بانکی با استفاده از یکی از 4 ارائه دهنده پرداخت فیات-رمزنگاری AAX. توجه داشته باشید که هر چهار مورد نیاز به تکمیل سطح 1 KYC در AAX دارند به جز Itez ، که به شما امکان می دهد تا 300 دلار دلار ارز رمزنگاری شده بدون KYC خریداری کنید..

AAX تبادل فیات

چهار درگاه پرداخت فیات AAX.

صرافی ارز رمزنگاری شده AAX از برداشت فیات (مثلاً سیم به حساب بانکی) پشتیبانی نمی کند. این نیز احتمالاً به دلیل افزایش مقرراتی است که بورس در صورت شروع اجازه برداشت از فیات ، تحت آن خواهد بود.

ارزهای رمزنگاری شده ارز AAX

صرافی ارز رمزنگاری AAX بیش از 40 ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند. این لیست شامل گزینه های واضحی مانند Bitcoin ، Ethereum و XRP است و تقریباً شامل همه رمزهای اصلی DeFi مانند YFI ، CRV است., UNI, و UMA.

در حالی که تمام ارزهای رمزپایه 40+ برای Spot Trading در دسترس هستند ، فقط 5 ارز در بازار AAX’s Futures موجود است. اینها BTC ، ETH ، COMP ، LINK و BCH هستند. مدیر عامل سابق AAX پیتر لین اشاره شد در یک مصاحبه اولیه که صرافی فقط ارزهای رمزپایه ای را فهرست می کند که با ارزش های صرافی (یکپارچگی ، عملکرد ، امنیت) همسو باشند.

پاداش و تبلیغات ارز AAX

صرافی ارز رمزنگاری AAX انبوهی از جوایز و تبلیغات را به کاربران خود ارائه می دهد. تمام فعالیت های ذکر شده در پاداش هاب به کاربر با 45 علامت AAB پاداش می دهد (تقریباً 7.25 $ USD).

پاداش های ارز AAX

فعالیتهای مختلفی که در بورس AAX جوایز رمز AAB را به همراه دارد.

با تکمیل هر کار ، بلیطی به شما امکان می دهد که می توانید برای چرخاندن در دستگاه اسلات AAB استفاده کنید تا مقدار “تصادفی” رمزهای AAB را بدست آورید. همچنین می توانید با دعوت از دوستان برای پیوستن به سیستم عامل ، بلیط اضافی کسب کنید.

Giveaway ارز AAX

AAX همچنین یک رویداد هفتگی به نام the فروش فلش AAB, که در آن 1000 کاربر می توانند حداکثر 1000 نشانه AAB را با تخفیف خریداری کنند و 500 کاربر تصادفی دیگر رمز AAB را به صورت رایگان دریافت می کنند. KYC سطح 1 برای شرکت در AAB Flash sale and giveaway لازم است.

قبیله تبادل AAX

قبیله AAX برنامه وابسته AAX است. در اینجا کاربران می توانند هزینه معاملات افرادی را که به سیستم عامل مراجعه کرده اند کاهش دهند. شرایط و رده های مختلفی وجود دارد و مهمترین نکته این است که اگر شخصی را به سیستم عامل معرفی کنید و متعاقباً شخص دیگری را ارجاع دهد ، از هزینه تجارت آن شخص دیگر نیز کاسته می شود.

معاملات نقطه ای ارز AAX

بیش از 50 جفت بازار برای موجود است معاملات نقطه ای در AAX. با این حال ، شایان ذکر است که نقدینگی این جفت های تجاری به طور قابل توجهی متفاوت است.

نقطه تبادل AAX

داشبورد Spot Trading در بورس AAX.

بیشترین فعالیت های تجاری در جفت های معاملاتی ETH / USDT ، BTC / USDT ، AAB / USDT و LINK / USDT در حال انجام است. برخی از جفت های تجاری تقریبا معاملات 24 ساعته 0 دلار دارند.

معاملات آتی ارز AAX

برخلاف بازار معاملات Spot آن ، AAX’s معاملات آتی بازار فوق العاده فعال است. هم معاملات تسویه حساب شده BTC و هم معاملات USDT تسویه شده با حداکثر اهرم 100 برابر را ارائه می دهد.

معاملات آتی AAX

داشبورد معاملات آینده در AAX.

متأسفانه ، فقط 7 جفت معاملاتی وجود دارد: BTC / USDT ، BTC / USD ، ETH / USDT ، ETH / USD ، BCH / USDT ، COMP / USDT و LINK / USDT.

معاملات فرابورس ارز AAX

AAX معاملات فرابورس این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا به طور مستقیم USDT ، BTC و AAB را برای فیات خارج از کتاب سفارشات معامله کنند.

ارز AAX فرابورس

داشبورد معاملات OX مبادله AAX. تصویر از طریق رمزنگاری

صرافی AAX معاملات میان دو طرف را واسطه می کند ، ارز رمزنگاری شده را معامله می کند و فقط زمانی که فروشنده ارز رمزپایه را تأیید کرد که پرداخت فیات دریافت کرده است ، آن را آزاد می کند. برای دسترسی به ویژگی معاملات OTC در AAX ، KYC سطح 1 لازم است.

پس انداز مبادله ای

صرافی ارز رمزنگاری AAX چندین ارز رمزپایه بدون قفل را ارائه می دهد حساب های پس انداز با بیش از 6 AP APY.

پس انداز ارز AAX

داشبورد پس انداز در صرافی AAX.

دارایی های پشتیبانی شده شامل BTC ، ETH ، XRP ، BCH ، EOS و AAB هستند. توجه داشته باشید که برای دسترسی به ویژگی پس انداز در AAX ، باید سطح 1 KYC را کامل کنید.

برنامه موبایل AAX

ارز رمزنگاری AAX پیشنهاد می دهد یک برنامه تلفن همراه کامل برای هردو اندروید و iOS دستگاه ها.

AAX Exchange Mobile

تجسم اولیه تلفن همراه AAX. برنامه تلفن همراه واقعی در واقع به نظر بهتر از این است.

این شامل تمام ویژگی های موجود در نسخه دسکتاپ تبادل همراه با اعلان های فشاری و یک فید شامل آخرین به روزرسانی ها و پست های وبلاگ از AAX.

آکادمی تبادل

آکادمی AAX گنجینه ای از منابع مفید را برای همه علاقه مندان به ارزهای رمزپایه فراهم می کند. این فقط شامل راهنماهای مبادله AAX نیست ، بلکه توضیح دهندگان ارز رمزنگاری شده ، آموزش های معاملاتی و توضیح دهندگان عمومی برای کسانی که هنوز یاد می گیرند.

آکادمی تبادل AAX

صرافی ارز رمزنگاری AAX نیز بسیار فعال است در یوتیوب جایی که آنها عمیق ارسال می کنند ، به راحتی می توان راهنماهای نحوه استفاده از محصولات مختلف را در سیستم عامل خود دنبال کرد. آنها همچنین بینش بازار و تجزیه و تحلیل فنی برخی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه را ارائه می دهند.

پشتیبانی مشتری از AAX Exchange

صرافی ارز رمزنگاری AAX از طریق چت داخلی و پشتیبانی 24/7 مشتری از شما پشتیبانی می کند کانال های تلگرام. در حالی که چت داخلی آنها بسیار پاسخگو نیست ، نمایندگان پشتیبانی مشتری آنها تقریباً بلافاصله به درخواستهای بیشتر کانالهای محلی تلگرام خود پاسخ می دهند.

راهنمای تبادل AAX

مرکز راهنمایی AAX.

AAX همچنین دارای مفصل و کاربرپسند است مرکز کمک جایی که به راحتی می توان پاسخ اکثر س questionsالات مربوط به مبادله را پیدا کرد.

علامت AAB

AAB یک رمز ERC-20 است که امتیازات ویژه ای را به کاربران مبادله ارز رمزنگاری AAX از جمله تخفیف کارمزد ، سیگنال های تجاری اختیاری و حتی دسترسی به ربات های معاملاتی می دهد. AAB 50 میلیون عرضه ثابت دارد كه طی 5 سال عرضه می شود.

سوختن نشانه AAB

رایت جزئیات رمز AAB.

در 23 اکتبر ، AAX خرید و سوختن تمام شد 25 میلیون AAB (50٪ از کل عرضه) با استفاده از هزینه های معاملاتی از بازار آتی آن طبق توکنومیک AAB.

AAX Cryptocurrency ICO

AAX برگزار شد 3 دور برگشت به عقب IEO برای رمز AAB خود در اواسط آوریل سال 2020. این IEO برای همه کاربران موجود در سیستم عامل با سطح KYC 1 یا بالاتر قابل دسترسی بود. در دو دور اول ، در مجموع 1 میلیون علامت AAB با قیمت 0.50 $ USD برای هر رمز فروخته شد. در دور سوم IEO ، در مجموع 9 میلیون علامت AAB با قیمت هر دلار 1 دلار به فروش رسید. در مجموع 9.5 میلیون دلار درآمد داشت.

توزیع رمز AAB

از مجموع 50 میلیون توکن AAB ، 10 میلیون به سه دوره IEO اختصاص یافت. 5 میلیون علامت AAB به عنوان ذخیره خطر کنار گذاشته شد تا در صورت هک تبادل یا خرابی کاربران ، خسارت را جبران کند. 5 میلیون علامت AAB به بودجه فعالیت های توسعه تجارت اختصاص یافت. 10 میلیون رمز AAB برای تأمین نقدینگی جفتهای بازار AAB در بورس AAX استفاده می شود.

5 میلیون علامت AAB به بودجه سفیران برند و شرکتهای وابسته به صرافی AAX اختصاص یافته است. 10 میلیون علامت AAB به بنیانگذاران صرافی AAX و همچنین تیم توسعه رسید. 5 میلیون نشان نهایی AAB به بودجه فعالیت های بازاریابی برای صرافی AAX اختصاص یافت.

نهنگ های نشان AAB

کیف پول هایی با بیشترین نشانه های AAB.

شایان ذکر است که به نظر می رسد 86 درصد از 25 میلیون توکن AAB باقیمانده توسط صرافی AAX نگهداری می شود به گفته Etherescan. همه توکن ها به استثنای 10 میلیون فروخته شده در دوره های IEO مشمول a برنامه 5 ساله باز کردن قفل.

تحلیل قیمت ارز رمزنگاری شده AAB

رمز AAB از IEO در آوریل تاکنون روند نزولی نزولی داشته است. قبل از اینکه به بالاترین قیمت در حدود 1.60 دلار دلار برسد ، معاملات آن با قیمت کمی بیش از یک دلار آغاز شد.

قیمت توکن AAB

تاریخچه قیمت رمز AAB. تصویر از طریق CoinMarketCap

از آن زمان تاکنون قیمت به تقریبا 0.14 $ USD کاهش یافته است که بسیار کمتر از قیمت IEO آن است که 1 $ USD است. این ممکن است به دلیل عدم فشار خرید پس از پایان خرید صرافی AAX و سوزاندن 50٪ از کل عرضه رمز در اواخر اکتبر باشد.

ارز رمزنگاری AAB را از کجا تهیه کنید

تنها مکان دریافت رمز ارز AAB در صرافی AAX است و تنها جفت بازار با USDT است. با این اوصاف ، حجم معاملات با توجه به محدودیت بازار کوچک توکن AAB مناسب است. هر کاری انجام می دهید ، به Fatbtc نروید زیرا شناخته شده است که مبادله ای با کارهای سایه و حجم جعلی است.

کیف پول رمزنگاری AAB

از آنجا که AAB یک رمز ERC-20 است ، می توان آن را تقریباً در هر کیف پول ارز رمزنگاری شده ای که از دارایی های مبتنی بر Ethereum پشتیبانی می کند ، ذخیره کرد. کیف پول های سخت افزاری برای رمز AAB شامل دستگاه های Trezor و Ledger است. کیف پول های نرم افزاری برای رمز AAB شامل کیف پول اتمی و کیف پول Exodus است – هر دو در دسک تاپ و موبایل موجود هستند.

کیف پول تبادل AAX

برگه مرور اجمالی دارایی های ارز AAX.

اگرچه به طور کلی توصیه نمی شود که ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی نگه دارید ، اما در مورد مبادله رمزهایی مانند AAB ، این توکن اساساً به ارز AAX گره خورده است. اگر قرار بود AAX فردا خاموش شود ، این رمز ارزشی ندارد. این ممکن است یک فکر ترسناک باشد ، اما همچنین به این معنی است که نگه داشتن AAB روی کیف پول شخصی شما چندان مهم نیست ، به ویژه اینکه در حال حاضر در هیچ صرافی دیگری ارائه نمی شود.

نقشه راه AAX

به عنوان بخشی از IEO خود ، ارز AAX صادر کرد نقشه راه محصول برای سال 2020. متاسفانه به نظر می رسد بسیاری از این نقاط عطف از جمله ایجاد کالاهای توکنی و معرفی وام های رمزپایه برآورده نشده است. با این وجود ، مبادله در زمینه فرزندخواندگی ، مشارکت و چند ویژگی که در سال گذشته موفق به ارائه شده است ، پیشرفت های باورنکردنی داشته است.

نقشه راه تبادل AAX

نقشه راه محصول برای AAX.

علاوه بر همکاری با آزمایشگاه های Solidus برای نظارت بر هرگونه دستکاری احتمالی در بازار در سیستم عامل ، AAX همچنین با چهار ضلعی و ایتز. اولی ربات های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده را طراحی می کند و دومی یک درگاه پرداخت فیات است که به شما امکان می دهد تا با استفاده از کارت بدهی / اعتباری بدون KYC تا 300 دلار دلار رمزنگاری خریداری کنید..

وبلاگ تبادل AAX

وبلاگ صرافی AAX.

تا آنجا که پذیرش کاربر پیش می رود ، در ماه آگوست AAX اعلام کرد که چنین کرده است پایگاه کاربری خود را دو برابر کرد از 100000 تا بیش از 200 000 در کمتر از یک سال از زمان راه اندازی آن. همچنین خدمات پس انداز ارز رمزنگاری شده سودآوری خود را ارائه داد. AAX فوق العاده فعال باقی مانده است در وبلاگ آن که در آن تجزیه و تحلیل عمیق بازار انواع ارزهای رمزنگاری شده به همراه مقالات و آموزشهای مفید را ارائه می دهد.

چرا AAX یک A می گیرد

صرافی ارز رمزنگاری شده AAX در مقایسه با بسیاری از رقبای خود ، معاملات ارز رمزنگاری شده بسیار ساده و ساده ای را تجربه می کند. صراحتاً ایجاد یک حساب کار بسیار ساده ای بود. انجام این کار بیش از 20 ثانیه طول نکشید و عدم وجود هرگونه نیاز شدید به KYC به این معنی بود که بلافاصله معاملات انجام می شد.

برنامه تلفن همراه نیز بسیار چشمگیر است. اکثر برنامه های مبادله ارز رمزنگاری شده بسیار باورنکردنی و ناکارآمد هستند ، اما برنامه موبایل AAX به نوعی قادر است هر آنچه را که نسخه دسک تاپ انجام می دهد ، بدون تجربه هیچ مسئله قابل توجهی ارائه دهد..

رمز ارز AAX

توکن AAB AAX نیز با وجود عملکرد پایین قیمت ، بسیار عالی است. این یک توکنومیک بر خلاف هر رمز ارز دیگری است و قیمت آن فقط به دلیل کمبود نسبی استفاده از مبادله پایین می آید ، که ما را به این دلیل می آورد که چرا AAX یک A می گیرد و یک A+.

حجم تبادل AAX

پیش بینی های اولیه برای حجم معاملات در بورس AAX.

در حالی که صرافی AAX در طول عمر کوتاه خود پیشرفت خارق العاده ای داشته است ، حجم معاملات همچنان کم است – بسیار کمتر از آنچه ظاهرا پیش بینی کرده بودند طبق مستندات آنها. در این زمان (Q4 2020) آنها امیدوار بودند که حجم تجارت روزانه بیش از 500 میلیون دلار داشته باشند اما فقط 1/10 از آن را داشته باشید.

تجارت Cryptocurrency Wash

اقدامات بد مانند تجارت شستشو در صرافی های رمزنگاری بسیار رایج است.

این احتمالاً به دلیل کمبود نسبی ویژگی هایی است که صرافی در مقایسه با صرافی های برتر مانند Binance داشته است. با این حال ، ویژگی های AAX مطمئناً بسیار قوی تر هستند و همکاری AAX با آزمایشگاه های Solidus تقریباً تضمین می کند که حجم معاملات در بورس واقعی است. این را به راحتی نمی توان گفت برای بیشتر مبادلات ارز رمزنگاری شده.

ویژگی های تبادل AAX

اگر AAX بتواند به معرفی ویژگی های جدیدی بپردازد که چشم اندازهای واقعاً جذابی را به کاربران ارائه می دهد (مانند حساب های پس انداز سودآور و سهام) ، این امر می تواند آن را به راحتی به هدف رسیدن به عنوان مبادلات برتر در فضای رمزنگاری نزدیک کند. AAX مطمئناً توانایی ادعای این عنوان را دارد ، و توجه اخیر آن به فضای DeFi در موقعیت کمال نیز برای انجام این کار است.

تمام آنچه لازم است یک برنامه قاتل است …

هشدار : تجارت محصولات آتی با اهرم فوق العاده خطرناک است. اطمینان حاصل کنید که مدیریت ریسک کافی را انجام می دهید

تصویر ویژه از طریق AAX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map