بهترین کیف پول نئو: 9 مکان برتر برای ذخیره NEO و NeoGas

Neo یک پروژه بلاکچین قرارداد هوشمند است که در چین توسعه یافته است. علاوه بر شباهت آن به Ethereum در توسعه قراردادهای هوشمند و انتشار دارایی های دیجیتال ، از دو رمز مختلف نیز استفاده می کند.

اولی NEO و دومی GAS است. هر یک مورد استفاده خاصی دارند و یکی برای تولید مورد دیگری (مشابه staking) استفاده می شود. هر دوی آنها همچنین باید در کیف پول ذخیره شوند که انتخاب بسیار گسترده ای از آن وجود دارد.

در این پست ، من نگاهی به بهترین کیف پول Neo می اندازم که می تواند برای ذخیره گاز شما نیز استفاده شود. همچنین در مورد ذخیره سازی امن رمزنگاری ، برخی از نکات مهم را به شما می دهم.

NEO در مقابل GAS

قبل از اینکه نگاهی به همه کیف پول هایی که می توانید استفاده کنید ، مهم است که نگاهی سریع به تفاوت این دو دارایی بیندازیم. این دو نشانه اهداف مختلفی را در بلاکچین ارائه می دهند:

  • نشانه های NEO به نمایندگی از نحوه نمایش سهام از مالکیت شرکت های عمومی ، نماینده مالکیت بلاکچین است. از نشانه های NEO برای امنیت و مدیریت شبکه استفاده می شود و به عنوان پاداش برای انجام این کار ، کاربران نشانه های GAS را دریافت می کنند. نگه داشتن NEO در یک کیف پول مناسب به طور خودکار تولید GAS را آغاز می کند. هر بلوک جدید تولید شده 8 GAS ایجاد می کند و اینها به طور مساوی در 100 میلیون NEO موجود توزیع می شوند. نشانه های NEO به اندازه های کوچکتر از 1 قابل تقسیم نیستند.
  • توکن GAS توکن های کمکی است که امکان استفاده از بلاک چین NEO را می دهد. این سوختی است که معاملات در شبکه NEO را تأمین می کند. برخلاف توکن های NEO ، توکن های GAS قابل تقسیم هستند .

نئو در برابر نئوگاز

NEO در مقابل NeoGas. تصویر از طریق استیمیت

از آنجا که GAS دارای ارزش است ، یافتن کیف پول قابل تهیه NEO و همچنین نگهداری NEO و GAS از اهمیت برخوردار است. کیف پول های صرافی نمی توانند این کار را انجام دهند و به هر حال نگه داشتن دارایی های خود در صرافی امن نیست. و دارندگان NEO چندین چالش دارند:

  • ممکن است کاربران ندانند که آیا کیف پول از NEO لکه دار پشتیبانی می کند.
  • کاربران ممکن است ندانند که آیا کیف پول از ارسال ، دریافت و نگهداری هر دو NEO و GAS پشتیبانی می کند.
  • کاربران ممکن است ندانند که به کیف پول قابل اعتماد است.
  • کاربران به راحتی نمی دانند از کدام کیف پول بهتر استفاده می کنند.

9 کیف پول برتر NEO

اکنون که شما تصور تقریبی از تفاوت NEO و Gas دارید ، می توانیم به بهترین کیف پول ها غوطه ور شویم. برای اینکه به این انتخاب برسیم ، از تعدادی معیار استفاده کردیم. اینها شامل امنیت ، پشتیبانی توسعه دهندگان و جامعه و قابلیت استفاده است.

با توجه به این موضوع ، در زیر لیستی از 9 بهترین کیف پول NEO وجود دارد که می تواند برای ذخیره سازی NEO و GAS برای تولید GAS هنگام ذخیره سازی NEO مورد استفاده قرار گیرد و قابل اعتماد هستند.

Ledger Nano S (کیف پول سخت افزار)

بسیاری از افراد Ledger nano S را امن ترین کیف پول موجود و به همین دلیل می نامند. شرکت لجر خستگی ناپذیر تلاش کرده است تا کیف پول سخت افزاری آنها را برای ذخیره انواع ارزهای رمزپایه تا حد ممکن امن کند.

در حالی که NEO توسط Ledger Live پشتیبانی نمی شود ، می توانید کیف پول هایی مانند NEON و NeoTracker را به هم متصل کنید. این نه تنها رمزهای NEO را ایمن نگه می دارد ، بلکه امکان ادعای نشانه های GAS را در کیف پول نرم افزار فراهم می کند. به علاوه این نشانه های NEO را از درک هکرها و دیگر بازیگران بد دور نگه می دارد.


یکی دیگر از مزایای این ترکیب این است که ارسال هر یک از NEO یا GAS از کیف پول نرم افزار غیرممکن است ، مگر اینکه فرد به کیف پول سخت افزاری Ledger دسترسی داشته باشد. این احتمال هک شدن را به حداقل می رساند و دسترسی به هکرهایی که از این طریق ذخیره شده اند تقریباً غیرممکن است.

Ledger Nano Neo Wallet

Ledger Nano X خود را از فروشگاه رسمی تهیه کنید

همچنین داشتن کیف پول سخت افزاری که بتواند هزاران نشانه دیگر را در خود جای دهد و می تواند بیش از 30 مورد را همزمان ذخیره کند ، نیز مفید است. این امر به ایمن نگه داشتن کل نمونه کارها از سکه ها و نشانه ها کمک می کند.

هشدار : همیشه حتما کیف پول سخت افزاری خود را از فروشگاه رسمی خریداری کنید. نمونه هایی از افرادی که رمزنگاری شده در سخت افزارهای دستکاری شده شخص ثالث من را فروخته اند ، وجود داشته است

راه اندازی و استفاده از کیف پول کاملاً ساده است ، دارای یک صفحه نمایش OLED برای ارائه اطلاعات و دو دکمه فیزیکی است که باید برای انجام هرگونه معامله همزمان فشرده شوید ، که احتمال هک شدن شما را از بین می برد.

تنها نقطه ضعف کیف پول سخت افزاری Ledger هزینه آن است ، اما به طور مداوم در حال کاهش است و با هزینه کنونی فقط 59 دلار ، Ledger یک معامله عالی برای امنیت NEO / GAS و سایر سکه ها و نشانه ها است.

NEO GUI Wallet (کیف پول رومیزی)

کیف پول NEO GUI توسط جامعه NEO توسعه داده شده و کیف پول رسمی دسکتاپ پروژه به حساب می آید.

برخلاف کیف پول خط فرمان NEO ، این یکی از طریق یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) کار می کند ، و این امکان را برای همه فراهم می کند. این یک کیف پول کامل گره است ، بنابراین لازم است قبل از اینکه کاربر بتواند کیف پول جدیدی ایجاد کند ، کل بلاکچین را بارگیری و همگام سازی کند.

Neo GUI Wallet

NEO GUI v3.0 عکس صفحه. تصویر از طریق نئو

پس از بارگیری کامل بلاکچین ، به راحتی می توانید کیف پول جدید محافظت شده با رمز عبور ایجاد کرده و با وارد کردن کلید خصوصی از آن پشتیبان تهیه کنید. کسانی که بی تاب هستند می توانند با بارگیری یک نسخه از داده های همگام سازی شده قبلی و سپس کپی کردن مستقیم آن در پوشه اصلی مشتری کیف پول ، در زمان لازم برای همگام سازی بلاکچین صرفه جویی کنند..

این کیف پول کاملاً برای نگهداری ، ارسال و دریافت NEO و GAS ساخته شده است. بعلاوه به عنوان یک کیف پول staking کار می کند ، به شما امکان می دهد با نگه داشتن NEO خود در کیف پول GAS تولید کنند. نسخه تولید فعلی نسخه 2 کیف پول است ، اما نسخه 3.0 نیز به عنوان نسخه بتا در دسترس است.

کیف پول NEO GUI از هر دو زبان انگلیسی و چینی پشتیبانی می کند و یک گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند کیف پول NEO مجاز رسمی داشته باشند ، اما با رابط خط فرمان (CLI) راحت و آشنا نیستند. این کیف پولی است که به راحتی خلق می شود و به همان راحتی هم استفاده می شود.

کیف پول ردیاب NEO (کیف پول وب)

ردیاب NEO wallet یک کیف پول تحت وب است که با استفاده از کد منبع باز کاملاً باز در جاوا اسکریپت ساخته شده و توسط همه قابل بررسی است. این بسیار کاربرپسند است و برای ذخیره ، ارسال و دریافت NEO و GAS مناسب است. و به عنوان یک کیف پول ذخیره شده عمل می کند ، به کاربران اجازه می دهد هنگام نگه داشتن NEO در کیف پول ، به طور خودکار پاداش گاز خود را بگیرند.

در حالی که کیف پول تمام داده های لازم را برای کار با مرورگر کاربر تولید می کند ، توجه به این نکته مهم است که کیف پول در واقع یک اجرای آفلاین است. این بدان معناست که هیچ انتقال داده ای به سرورهای کیف پول وجود ندارد و کلیدهای خصوصی فقط در دستگاه کاربر باقی می مانند. این اجازه می دهد تا کاربر کنترل کامل بر وجوه خود را حفظ کند.

Neo Tracker Wallet

بررسی اجمالی کیف پول ردیاب NEO

این کیف پول توسط توسعه دهندگان NEO ایجاد نشده است ، اما از بهترین روش های کیف پول رمزنگاری برای حفظ امنیت وجوه استفاده می کند و برای استفاده توسط تیم NEO تأیید شده است.

هشدار &# 128683 ؛: اگر می خواهید از کیف پول وب استفاده کنید ، باید مطمئن شوید که در صفحه فیشینگ نیستید. همیشه دامنه و گواهی SSL طرف را دوباره بررسی کنید https://neotracker.io

کیف پول یک کیف پول ساده است ، یعنی نیازی به همگام سازی کامل با بلاکچین ندارد. هنگام ایجاد کیف پول برای اولین بار ، یک پرونده ذخیره کلید ایجاد می شود که کلیدهای خصوصی کاملاً محرمانه را فقط در دستگاه کاربر نگه می دارد.

همانطور که از کیف پول تحت وب انتظار دارید ، ایجاد و استفاده از کیف پول NEO Tracker بسیار آسان است. و بسیار مفید است زیرا به کاربران اجازه می دهد تا با زنجیره بلوک NEO تعامل کامل داشته باشند. به عبارت دیگر کاربران می توانند NEO و GAS را ارسال ، دریافت و ذخیره کنند ، می توانند GAS ادعا کنند ، می توانند تاریخ معاملات خود را مشاهده کنند و حتی می توانند نشانه های دیگر را از بلاک چین NEO ذخیره کنند.

کیف پول NEON (کیف پول رومیزی)

کیف پول نئون از نظر بسیاری از کاربران آن بهترین کیف پول رومیزی موجود برای ذخیره ، ارسال و دریافت NEO و GAS است. از نظر انتقادی ، کیف پول به عنوان یک کیف پول مفید مفید است و کاربران هنگام نگه داشتن نشانه های NEO در کیف پول NEON به طور خودکار دریافت GAS را شروع می کنند.

کیف پول نیز بسیار ایمن در نظر گرفته می شود زیرا بودجه را کاملاً در اختیار کاربران قرار می دهد زیرا کلید خصوصی نشانه ها هرگز دستگاه را وادار به اجرای کیف پول نمی کند.

رابط کاربری Neon Wallet

رابط کاربری کیف پول NEON

به عنوان یک کیف پول رومیزی ، NEON برای سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است. این یک کیف پول سبک است زیرا کاربران نیازی به بارگیری کامل بلاکچین ندارند. همچنین منبع باز است و توسعه دهندگان NEO این کد را بررسی کرده و گفته اند که استفاده از کیف پول NEON بی خطر است.

همچنین استفاده از آن آسان است. تقریباً هر کسی که دارای رایانه رومیزی است باید بتواند کیف پول را بارگیری و نصب کند. بسیار مهم است که نرم افزار کیف پول فقط از یک منبع معتبر بارگیری شود تا از هرگونه بدافزار احتمالی یا اشکالات نرم افزاری جلوگیری شود.

Exodus Wallet (موبایل) & رایانه شخصی)

این یکی از بهترین کیف پول های چند ارزه شخص ثالث برای نگهداری نئو است. این سابقه امنیتی طولانی دارد و از سال 2016 شروع شده است و در حال حاضر بیش از 100 ارز رمزپایه اضافی را پشتیبانی می کند.

از نظر پشتیبانی دستگاه ، در دستگاه های همراه و دسک تاپ در دسترس است. پشتیبانی از آن در دستگاه های مک ، لینوکس و ویندوز وجود دارد. در واقع این کیف پول دارای پشتیبان های شناخته شده ای مانند Roger Ver و Erik Voorhees است.

یکی از محبوب ترین ویژگی های کیف پول باید رابط کاربری زیبا و ساده آن باشد. همچنین مدیریت نمونه کارها و تماشای همه موقعیت های شما آسان است. از همه مهمتر ، شما کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را بر روی دستگاه دارید.

Exodus Wallet Neo UI

کیف پول NEO در سفر

مورد دیگری که بدون شک از کیف پول Exodus قدردانی خواهید کرد عملکرد تعویض داخلی آن است. این به شما امکان می دهد NEO و Gas خود را در کیف پول بدون نیاز به ارسال رمزهای خود به صرافی متمرکز ، در همان جا قرار دهید. این از طریق یکپارچه سازی ShapeShift است که یک مبادله ساده غیر حضوری است.

توجه داشته باشید : Exodus برای تأمین هزینه های توسعه ، هزینه کمی را در همه صرافی ها دریافت می کند. به همین دلیل است که ممکن است نرخ ها متفاوت از نرخ هایی باشد که در Shapeshift خود پیدا خواهید کرد

و ، صحبت از NeoGas ، همانطور که در مورد کیف پولهای دیگر اینجا وجود دارد ، شما می توانید با قرار دادن NEO روی کیف پول Exodus بنزین کسب کنید. همچنین خوشحال خواهید شد اگر بدانید Exodus یکی از معدود کیف پول هایی است که پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. آنها معمولاً حدود 2 روز طول می کشد تا به هر سوالی در این مورد پاسخ دهند.

کیف پول موبایل به همان اندازه مشتری دسک تاپ نرم و لطیف است. همچنین بازخورد مثبت بسیاری از جامعه در مورد Mobile Client داشته است. اگر سری به اپل بزنید فروشگاه آیتونز یا Google Play فروشگاه می بینید که این محصول به طور متوسط ​​نزدیک به 5 ستاره از هر دو است – دیدن آن همیشه خوب است.

NEO Wallet (کیف پول وب)

کاربرانی که می خواهند یک راه حل ساده برای ذخیره NEO و GAS خود داشته باشند ، ممکن است سبک وب و بصری مبتنی بر وب را در نظر بگیرند. کیف پول NEO.

همانطور که از کیف پول تحت وب حدس می زنید این کیف با یک رابط کاربری ساده طراحی شده است و برای سهولت استفاده در نظر گرفته شده است. هم کاربران فصلی ارز رمزنگاری شده و هم مبتدیان فضا ، کیف پول NEO نسبی برای راه اندازی و استفاده از آن پیدا خواهند کرد.

کیف پول توسط جامعه NEO ساخته شده است و یکی از اصول مهم در توسعه آن امنیت است. این بدان معناست که همه مواردی که کیف پول ذخیره یا ارسال کرده است به طور پیش فرض رمزگذاری شده است ، بنابراین این یکی از گزینه های امن تری است که باید هنگام جستجوی کیف پول NEO در نظر بگیرید.

وب کیف پول نئو

رابط وب ساده Neo Wallet

کلیدهای کیف پول به طور ایمن بر روی دستگاه کاربر باقی می مانند و هیچ اطلاعات یا داده ای در هر زمان به سرورهای کیف پول منتقل نمی شود. علاوه بر امنیت ، سبک و سریع با سهولت استفاده به عنوان ویژگی اصلی نیز طراحی شده است.

طبیعتاً برای اطمینان بیشتر از ایمنی وجوه می توان از کیف پول NEO نیز پشتیبان تهیه کرد. و می توان نشانه های NEO را چسباند تا نشانه های GAS به طور خودکار ادعا شده و به کیف پول جابجا شوند. کیف پول نیز چند زبانه است و از هر دو زبان انگلیسی و چینی پشتیبانی می کند. برای کسانی که می خواهند روشی ساده برای نگه داشتن و سهامداری NEO داشته باشند ، این یک راه حل ایده آل است.

کیف پول اتمی (موبایل) & دسکتاپ)

یکی دیگر از کیف پول های چند ارزه شخص ثالث که به نظر می رسد این روزها پوشش زیادی پیدا کرده ، کیف پول اتمی است. این مورد هم در موبایل و هم در دسک تاپ پشتیبانی می شود و می تواند بیش از 500 ارز رمزنگاری شده مختلف از جمله NEO و NeoGas را در خود جای دهد.

همانطور که در کیف پول Exodus وجود دارد ، این مورد غیر حضوری است و شما کنترل کامل بر کلیدهای خصوصی خود را دارید. این همچنین دارای یک عملکرد مبادله داخلی است و شما می توانید از ShapeShift ، Changelly یا ChangeNOW استفاده کنید تا NEO خود را همان جا روی کیف پول عوض کنید.

کیف پول خود بسیار کاربر پسند است و یکی از کیف پول های چند ارزه برای کسانی است که تازه وارد آبهای رمزنگاری می شوند. شما به راحتی می توانید بین ویژگی های مختلف سمت چپ جابجا شوید و تجزیه و تحلیل کاملی از نمونه کارهای رمزنگاری گسترده خود را در صفحه اصلی داشته باشید.

کیف پول اتمی نئو

رابط کاربری دسک تاپ و موبایل کیف پول اتمی

مورد دیگری که ممکن است در مورد کیف پول اتمی مفید باشد این است که می توانید به راحتی رمز ارز را از داخل کیف پول خریداری کنید. اگر از قبل نئو ندارید ، می توانید کارت خود را شلاق بزنید و آن را خریداری کنید. توجه داشته باشید که این هزینه ها از پردازنده پرداخت شخص ثالث بسیار بالاست.

منبع آزاد نیست &# 128683 ؛: توجه داشته باشید که کد اصلی کیف پول اتمی منبع باز نیست بنابراین نمی توان آن را به طور مستقل تأیید کرد.

کیف پول همراه در هر دو لیست شده است فروشگاه آیتونز و Google Play. در اولی 4.6 و در دومی 4.4 است. آنچه در این مورد کاملاً دلگرم کننده است حتی در مواردی که کاربران با کیف پول مشکلی داشته باشند ، تیم پشتیبانی آنها سریعاً با پاسخ پیگیری کردند.

اگر وب سایت آنها را تسویه حساب کنید ، متوجه خواهید شد که آنها پشتیبانان کاملاً شناخته شده ای از جمله Konstantin Gladych دارند. برای کسانی که نمی دانند ، او بنیانگذار Changelly.com است که یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری غیر حضانت واقعاً شناخته شده است.

O3 NEO Wallet (رومیزی / کیف پول موبایل)

کیف پول O3 یکی از مواردی است که باید NEO خود را هنگام حرکت با خود نگه دارند. این یک کیف پول چند پلتفرمی است ، دارای گزینه دسک تاپ برای کاربران ویندوز و MacOS و همچنین گزینه تلفن همراه برای هر دو سیستم عامل تلفن همراه Android و iOS.

این کیف پول NEO دارای رتبه بالایی است و از طرف کاربران برنامه تلفن همراه مورد ستایش بسیاری قرار گرفته است. به علاوه کیف پول منبع باز است ، به این معنی که کد برنامه نویسی توسط هر کسی قابل مشاهده است ، اطمینان حاصل کنید که هیچ فعالیت مخربی توسط کیف پول انجام نمی شود.

کیف پول رمزگذاری کامل برای کلیدهای خصوصی کاربران را فراهم می کند و تا زمانی که دستگاه های کاربر قبل از نصب کیف پول ایمن و بدون بدافزار باشند ، می توانند از امنیت وجوه مطمئن باشند.

علاوه بر ویژگی های کاربردی ، کیف پول همچنین دارای یک رابط کاربری ساده و بصری است که به کاربران امکان می دهد رمزهای خود را به راحتی ذخیره و مدیریت کنند. علاوه بر انطباق با ذخیره سازی نشانه های NEO و NEP-5 ، از شبکه Ontology نیز پشتیبانی می کند.

به علاوه کاربران قادر به دریافت پاداش GAS و ONG خود به طور خودکار در کیف پول هستند. این کیف پول عالی برای مبتدیان و کاربران باتجربه ارز رمزنگاری شده است که به دنبال راه حل کیف پول موبایل هستند.

ANSY Wallet (کیف پول کاغذی)

یک گزینه نهایی برای دارندگان NEO ، ذخیره دارایی در یک است کیف پول کاغذی اساسی. کیف پول کاغذی چیزی بیشتر از یک کاغذ فیزیکی نیست که آدرس های عمومی و خصوصی را روی آن چاپ کرده باشد.

آدرس عمومی راهی برای ارسال NEO به کیف پول به کاربران می دهد ، در حالی که آدرس خصوصی به آنها راهی برای ارسال نشانه های NEO یا خرج آنها می دهد. با کیف پول کاغذی کلیدها برای همیشه آفلاین باقی می مانند ، که باعث افزایش امنیت این نوع کیف پول می شود.

چندین نکته منفی در کیف پول کاغذی وجود دارد. یکی تهدید صدمه فیزیکی به کاغذ است. کیف پول کاغذی باید از آسیب ناشی از آتش و آب و یا حتی از پارگی ساده کاغذ در امان باشد. بیشتر کارشناسان توصیه می کنند در صورت آسیب دیدن یک یا چند نسخه از کیف پول کاغذی ، چندین نسخه از آن را در مکان های امن ذخیره کنید.

Ansy Paper Wallet Neo

تولید کیف پول کاغذی برای چاپ

نکته منفی دیگر این است که کاربران نمی توانند از NEO ذخیره شده در یک کیف پول کاغذی رمز GAS را مطالبه کنند. این تنها کیف پول موجود در لیست ما است که از جمع آوری خودکار GAS برای NEO بر روی آن پشتیبانی نمی کند. یک نکته منفی نهایی این است که کیف پول در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در دسترس است.

توجه داشته باشید : اگر می خواهید کیف پول کاغذی تولید کنید ، انجام این کار بصورت آفلاین و بارگیری پرونده ها ایمن تر است. این اطمینان می دهد که کلیدهای خصوصی شما هرگز در معرض تهدید خارجی قرار نمی گیرند.

بهترین ویژگی کیف پول کاغذی ANSY این است که کاربر در کنترل کامل کلیدها و سکه ها باقی بماند. تا زمانی که کاغذ ایمن و ایمن باشد ، هیچ راهی برای دسترسی هکر به منابع مالی وجود ندارد ، زیرا آنها همیشه در حالت آفلاین هستند..

نتیجه

مواردی وجود دارد که کاربران NEO خود را در کیف پولهایی ذخیره می کنند که قادر به دریافت پاداش GAS نیستند ، یا آنها حتی حتی نمی دانند که کیف پول GAS تولید می کند.

موارد دیگری نیز وجود داشت که کاربران از اینکه آیا می توانند NEO و GAS را ارسال یا دریافت کنند آگاه نبودند ، یا ممکن است برای تشخیص مشروعیت کیف پول یا نه کیف پول تلاش کنند.

امیدوارم که لیست فوق هر یک از این مشکلات را از بین ببرد ، به همه اجازه دهید همه بدانند کدام کیف پول امن و ایمن است ، و کدام یک از ذخیره سازی ، ارسال و دریافت NEO و GAS و همچنین GAS پشتیبانی می کند..

اینکه کدام کیف پول را انتخاب کنید واقعاً به تنظیمات شخصی شما بستگی دارد. واقعاً نمی توانید امنیت کیف پول سخت افزاری مانند Ledger را شکست دهید. اما ، به شرطی که اقدامات احتیاطی درستی انجام دهید ، یکی از کیف پول های رومیزی یا تلفن همراه می تواند گزینه مناسبی باشد.

از کدام کیف پول استفاده کنید ، مطمئن شوید که امنیت کیف پول را انجام می دهید 101. نسخه پشتیبان تهیه از دانه های خود را نگه دارید و آنها را در یک مکان امن ذخیره کنید. اگر از کیف پول رومیزی استفاده می کنید ، پیوست های مشکوک را بارگیری نکنید.

بهترین مکانها برای خرید NEO

  • مبادله Binance
  • Bittrex
  • هووبی

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me