8 موردی که می توانید با API های تجارت جهانی بسازید

>

توسعه دهندگان در فضای رمزنگاری با مشکلی روبرو هستند. این بازار به دلیل هر تیم توسعه دهنده ای که سعی در ایجاد اکوسیستم خود دارد ، پراکنده شده است. هزاران تیم توسعه فردی در حال ایجاد نرم افزار منحصر به فرد هستند که به خوبی با سایر نرم افزارها ادغام نمی شود. صرافی ها نمونه بارز بازار هستند. هر تبادل رمزنگاری مجموعه ای کاملا متفاوت از API ها را اجرا کرده است. هرکدام دام ها ، قوانین و محدودیت های خاص خود را دارند. صرافی ها ساختار منسجمی برای نحوه مهندسی آنها ندارند. توسعه دهندگان موظف هستند API های پیچیده ای را که میدان مین از برنامه های به ظاهر دلخواه استقرار ، لیست های غیرمنتظره یا حذف دارایی ها و محدودیت هایی است که حتی برای مدیریت یک مزرعه صدها سرور به برنامه های ساده نیاز دارند ، حفظ کنند.

به منظور تسهیل پذیرش جهانی معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، تیم ما اعلام کرد که برای حل این مشکل سلطنت می کنیم. این کار با انتشار Universal Exchange API های ما آغاز شد. این API ها به هر کسی امکان می دهد تا با حذف پیچیدگی های ادغام تبادل ، مدیریت دارایی ، مقیاس گذاری بی پایان سرور ، منطق تجارت ، تعمیر و نگهداری و جمع آوری داده ها ، برنامه های قدرتمندی بسازد که مقیاس آن را بسازند. بدون تلاش ، توسعه دهندگان می توانند عملکرد معاملات را در برنامه ها و مقیاس خود به میلیون ها معاملات روزانه ادغام کنند.

در تلاش برای تشویق برخی ایده ها در مورد چگونگی استفاده از این API ها ، ما لیست کوتاهی از برنامه های مختلفی را که می توانید هم اکنون با Shrimpy API توسعه دهید ، تهیه کرده ایم. این ایده ها برای هرکسی است که آن را بگیرد یا اصلاح کند. با این ایده ها کار کنید یا ایده های شخصی خود را بیابید که در لیست نیستند.

ردیاب ها

1) ردیاب نمونه کارها

برنامه های ردیابی نمونه کارها برای هر کس که به بازار رمزنگاری علاقه مند است یک ضرورت است. مشکل این است که مبادلات بی شماری وجود دارد که برای ادغام شدن به زمان زیادی نیاز دارد. Shrimpy با مدیریت ادغام های تبادل و جمع آوری داده ها این مشکل را برطرف می کند ، بنابراین می توانید بر توسعه برنامه تمرکز کنید. حساب های تبادل را پیوند داده و به راحتی برای کاربران خود داده جمع آوری کنید. Shrimpy به جای اینکه از کاربران شما بخواهد به صورت دستی معاملات را وارد کنند ، می تواند حساب های مبادله ای آنها را کنترل کرده و مانده های دارایی را به طور خودکار به روز کند..

از این ویژگی برای ارزیابی عملکرد معاملات ، نشان دادن انباشت دارایی در طول زمان یا نظارت بر سبد سهام متنوعی که در بورس ها پراکنده است ، استفاده کنید..

2) ردیاب بازار

حتی ساده تر از ردیاب نمونه کارها ایده ردیابی بازار است. صرف نظر از تجارت یا استراتژی نمونه کارها ، مهم است که در جریان روند بازار باشید. ردیاب ساده بازار با Shrimpy ایجاد می شود. به سادگی برای هر مبادله داده درخواست کنید و Shrimpy مجموعه این داده ها را اداره می کند.

ابزارهای معاملاتی

3) علائم تجاری

طی چند سال گذشته گروه های سیگنال رمزنگاری محبوب شده اند. مردم همیشه به دنبال راه های جدیدی برای کسب درآمد در این بازار بی ثبات هستند. اگرچه بسیاری از این گروه های سیگنال داده های بازار یا اتوماسیون را ادغام نمی کنند ، اما همه می توانند با بهره گیری از Shrimpy Universal Exchange API تغییر کنند. به سرعت داده ها را از صرافی ها جمع آوری کرده و بازار را ارزیابی کنید. براساس نیازهای سفارشی ، به کاربران خود سیگنال تبلیغ کنید. شروع کار ساده است ، اما بینش های لازم را ارائه می دهد که به شما کمک می کند برنامه شما را از سایر گروه های سیگنال جدا کند.

4) ابزار شناسایی داوری

وضعیت فعلی بازارهای ارزهای رمزنگاری شده منجر به فرصت های زیادی برای آربیتراژ شده است. با این حال ، چالش جمع آوری داده های خاص مبادله برای شناسایی مکان های موجود است. با استفاده از Shrimpy’s Universal Exchange API ، توسعه دهندگان اکنون می توانند زمان خود را به ساخت ابزارهای واقعی برای آربیتراژ اختصاص دهند نه اینکه منابع خود را برای به دست آوردن اطلاعات لازم صرف کنند.

5) تجارت برنامه موبایل


در حالی که ردیابی نمونه کارها یک مسئله پیچیده است ، ساخت برنامه ای که توانایی تجارت در چندین صرافی را داشته باشد ، یک جانور کاملا متفاوت است. معاملات نیاز به منطق پیچیده ، زیرساخت های پیچیده و سازگاری بین مبادلات دارد. Shrimpy با API این مشکل را ساده می کند ، بنابراین منطق و پیچیدگی ها از توسعه برنامه خلاصه می شود. این به شما امکان می دهد بر ویژگی های اصلی برنامه خود تمرکز کنید ، در حالی که پیچیدگی های تجارت را به Shrimpy منتقل می کنید.

این که آیا شما می خواهید صدها یا میلیون ها معاملات روزانه انجام دهید ، Shrimpy برای کنترل حجم عظیمی که برنامه های تجاری می توانند تولید کنند ساخته شده است.

تجارت ربات ها

6) ربات معاملات مبتنی بر شاخص

با هزاران استراتژی تجارت رایگان بصورت آنلاین ، معاملات مبتنی بر شاخص یک راه حل محبوب تر است که توسط بسیاری از معامله گران استفاده می شود. به همین ترتیب ، ادغام این شاخص های مختلف تجاری می تواند یک فرایند پیچیده و وقت گیر باشد ، به ویژه هنگام انجام تنظیمات برای هر بورس و زیرساخت های تجاری آنها. Shrimpy’s Universal Exchange API تمام داده های بازار و ورودی های مورد نیاز برای شاخص ها را جمع آوری می کند ، ادغام با برنامه های ابزار تجارت شخص ثالث مانند TradingView را آسان می کند.

7) ربات معاملات خودکار هوش مصنوعی

با ادامه پیشرفت فناوری هوش مصنوعی ، بازارهای ارزهای رمزنگاری شده به طور حتم هوش مصنوعی را در فرآیند تصمیم گیری اتخاذ و ادغام می کنند. طبیعتاً ، تیم های توسعه محصول AI در ایجاد ربات های تجارت الگوریتمی فعالیت می کنند. با ارائه یک نقطه واحد ادغام با صرافی ها ، Shrimpy’s Universal Exchange API به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بر ایجاد محصولات ابتکاری تجارت رمزنگاری تمرکز کنند.

8) ربات خودکار شاخص رمزنگاری

با استفاده از Shrimpy’s Universal Exchange API ، می توانید استراتژی تعادل خودکار خود را مشابه Shrimpy ایجاد کنید! API از نقاط پایانی مناسبی برای توسعه دهندگان برخوردار است تا شاخص های رمزنگاری سفارشی خود را براساس تنظیمات اختصاصی و تعادل مجدد ایجاد کنند..

بسته شدن

ادغام تجارت صرافی هرگز آسانتر نبوده است! آینده معاملات ارزهای رمزنگاری شده را بسازید.

اینها تنها چند نمونه از مواردی است که توسعه دهندگان می توانند با Shrimpy’s Universal Exchange API بسازند. ما امیدواریم که این امر بازرگانان ، توسعه دهندگان و کاربران پرشور را وادار به ادامه ایجاد محصولات رمزنگاری نوآورانه و تبدیل شدن به پایه ای برای تصویب در آینده کند. احساس راحتی کنید و مستقیماً با تیم تماس بگیرید تلگرام – ما از کار با تیم های علاقه مند به ایجاد API های خود بسیار هیجان زده هستیم!

تیم میگو

درباره میگو

Shrimpy یک معامله خودکار رمزنگاری است & ابزار مدیریت نمونه کارها که به کاربران اجازه می دهد استراتژی نمونه کارها رمزنگاری شده خود را مانند صندوق شاخص سنتی به طور خودکار انجام دهند.

میگو برای مصرف کنندگان

کاربران قادر به پیکربندی نمونه کارها ارز رمزنگاری شده سفارشی و پیاده سازی یک استراتژی مدیریت غیرفعال هستند ، و بدون هیچ مشکلی مجبور به تجارت فعال رمزنگاری می شوند..

نسخه اصلی Shrimpy شامل ویژگی های تجارت خودکار ، نمایه سازی و تعادل مجدد کامل برای همه کاربران است. Shrimpy همچنین اشتراک حق بیمه ماهانه را با قیمت 8.99 دلار در ماه ارائه می دهد. اشتراک حق بیمه شامل موارد زیر است:

میگو اجتماعی: استراتژی های خود را با سایر بازرگانان میگو دنبال کنید ، ارتباط برقرار کنید و به اشتراک بگذارید.

بینش میگو: بیاموزید که سایر کاربران Shrimpy در حال ساخت و مدیریت نمونه کارها رمزنگاری شده خود هستند.

تست مجدد پیشرفته: ابزاری قوی برای آزمایش مجدد برای ارزیابی نمونه کارها ارز رمزنگاری شده سفارشی & استراتژی ها.

برنامه وب میگو: میگو – مدیریت نمونه کارها ارز رمزنگاری شده

Shrimpy’s Crypto Trading API برای توسعه دهندگان

فراتر از برنامه مصرف کننده ، Shrimpy همچنین یک API معاملاتی برای توسعه دهندگانی که قصد دارند قابلیت تجارت مقیاس پذیر مبادله را در برنامه خود ادغام کنند ، ارائه می دهد..

Shrimpy’s Universal Exchange API به عنوان یک راه حل مبتنی بر ابر برای رفع چندین مانع توسعه دهنده رمزنگاری از جمله ایجاد شده است تجارت بورس, مقیاس پذیری محصول, و مدیریت کاربر. با در دسترس بودن Shrimpy’s API ، توسعه دهندگان در مورد ایجاد دوره بعدی محصولات پیشگام که آینده رمزنگاری را شکل می دهد ، محدودیتی ندارند..

Shrimpy’s API یک API معامله ارز رمزنگاری شده است که به راحتی با همه مبادلات زیر و نقطه پایانی API آنها سازگار است: Binance API، CoinbasePro API، Bittrex API، Kraken API، Gemini API، Poloniex API، Huobi API، KuCoin API، Bibox API، BitMart API و HitBTC API. به جای اینکه همه ارتباطات را با هر صرافی مدیریت کنند ، کاربران می توانند به راحتی از زیرساخت های موجود معاملات ارز رمزنگاری Shrimpy استفاده کنند و بر توسعه واقعی محصول تمرکز کنند.

Shrimpy Crypto Trading API: میگو | رابط های برنامه کاربردی معاملات رمزنگاری برای توسعه دهندگان

پیوندهای اضافی:

تلگرام

توییتر

فیس بوک

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me